18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Aplikacja Fortuna – jak grać mobilnie?

Fortuna, jak przystało na nowoczesnego bukmachera, ma dobrą aplikację mobilną. Oczywiście ze względów regulaminowych w Google Play znaleźć się jej nie da, ale nieoficjalny plik instalacyjny jest równie łatwo osiągalny, co oficjalna wersja na iOS i strona dla Windowsa.

 Fortuna
Pobieranie/Wymagania systemowe5/5
Bonusy 5/5
Funkcje 5/5
Opinie 4/5
Pobierz teraz
fortuna logo

Jak pobrać aplikację Fortuna?

Bukmacher przygotował program dla iOS i dla urządzeń pracujących pod kontrolą Androida. Ta druga ze względów regulaminowych jest wydawana nieoficjalnie, natomiast pierwszą można znaleźć normalnie w App Store.

Pobieranie na iOS

 1. Uruchom App Store
 2. Odszukaj i zainstaluj program
 3. Uruchom aplikację

Pobieranie na Androida

Instalacja dla Androida odbywa się z pliku nieoficjalnego, a więc pobieranego bezpośrednio z serwera wydawcy, a nie przez Google Play, w związku z czym procedura instalacji nieco się komplikuje.

 1. Uruchom ustawienia zabezpieczeń swojego telefonu lub tabletu.
 2. Odszukaj tam pozycję „instalacja z niezaufanych źródeł” i pozwól na instalowanie aplikacji spoza sklepu Play.
 3. Na stronie eFortuna odszukaj link do swojej wersji programu.
 4. Po pobraniu pliku apk uruchom instalację i zaczekaj na wyświetlenie komunikatu o jej pomyślnym ukończeniu.
 5. Program jest gotowy do uruchomienia, będzie automatycznie sprawdzał aktualizacje.
aplikację Fortunaaplikację Fortuna.plaplikację eFortuna

Windows i inne systemy operacyjne

Witryna w wersji mobilnej jest przygotowana w trzech wersjach plus dedykowana dla urządzeń z Windowsem. Generalnie najlepsza z tych wersji, przeznaczona dla najnowszych urządzeń, ma te same funkcje, co instalacyjna aplikacja.

Im starsze urządzenie, tym uboższa wersja strony zostanie automatycznie wyświetlona, ale plusem tego rozwiązania jest fakt, że nawet najstarsze telefony pozwolą na zawieranie zakładów solo i AKO ze skróconej listy najpopularniejszych zakładów.

Wymagania sprzętowe

Aplikacja na iOS uruchomi się w systemach od 8.0 wzwyż, natomiast program dla Androida wymaga wersji co najmniej 4.4. (starsze mogą nie obsługiwać niektórych specyficznych funkcji). Strony mobilne są dopasowywane automatycznie do urządzenia, szczegółowe funkcje mogą się różnić między wersjami.

Dostępne bonusy

Korzystając z aplikacji mobilnej, można bez ograniczeń korzystać z oferty powitalnej. Teraz bonus w Fortunie to aż cztery promocje: cashback do 600 PLN, 10 PLN w punktach za depozyt, 50% do 200 PLN oraz darmowe punkty FKP za 20 PLN!

Jeśli postawisz swój pierwszy zakład za kwotę do 600 złotych i skreślenie nie wejdzie, to dostaniesz zwrot postawionej kasy – ta część oferty powitalnej jest objęta wymogiem jednokrotnego obrotu, więc naprawdę niczego nie ryzykujesz, a aplikacja mobilna równie sprawnie odróżnia środki bonusowe od własnych, co system na stronie internetowej, więc wszystko na pewno się uda.

Kolejne bonusy są wolne od warunków obrotu. I tak, za pierwszy depozyt oprócz cashbacku, dostaniesz jeszcze 10 złotych w punktach lojalnościowych, a za drugi bonus 50% do 200 złotych. Na koniec możesz zgarnąć aż 2800 darmowych punktów lojalnościowych, które potem możesz wymienić na freebet za 20 zł! Wystarczy zweryfikować tożsamość, żeby otrzymać ten bonus bez depozytu.

Z bonusu u tego bukmachera mogą skorzystać nowi użytkownicy po podaniu kodu bonusowego Fortuna.

Fortuna kod promocyjny

Funkcje w aplikacji mobilnej Fortuna

Funkcjonalność aplikacji Fortuna jest naprawdę bardzo duża. Programiści zrobili wiele, żeby nie zabrakło tu żadnej funkcji, która sprawia, że tak wiele osób właśnie na tego bukmachera zmieniło swoje stare firmy.

 • Kompletna oferta zakładów przedmeczowych i wszystkie dostępne zakłady LIVE.
 • Streaming online dla tysięcy spotkań w ciągu roku (oczywiście z możliwością zakładów).
 • Wszystkie typy zakładów, łącznie z ekstremalnymi maxicombi.
 • Obsługa powiadomień PUSH – możliwość otrzymywania informacji bez uruchamiania aplikacji głównej.
 • Szybki zakład aktywowany przez dłuższe przytrzymanie.
 • Analizy – to jeden z nielicznych programów bukmacherskich, które w wersji mobilnej dają dostęp do statystyk i podpowiedzi w pełnych wersjach.
 • Możliwość zabezpieczenia aplikacji przez Touch ID lub kod PIN.

FAQ

Jak postawić zakład w aplikacji mobilnej Fortuna?

Standardowo wystarczy, tak samo, jak na desktopach, wybrać kursy, które dodane zostaną do szkicu kuponu. Tam można je modyfikować, zmieniać stawki czy usuwać. Dopiero po zatwierdzeniu całego kuponu jest on przyjmowany do realizacji. Alternatywną metodą jest szybkie zawieranie zakładów przez dłuższe przytrzymanie przycisku.

Jak można dokonać depozytu z poziomu programu mobilnego?

W menu użytkownika należy odszukać odpowiednią opcję i zdefiniować kwotę depozytu. Wszystkie płatności są wykonywane w zabezpieczonych łączach operatorów finansowych, a nie w samej aplikacji, więc użytkownik zostanie przekierowany do odpowiedniego serwisu. Aby poznać dostępne metody płatności, zapoznaj się z naszym pełnym artykułem na ten temat.

Jak zlecić wypłatę?

Po odszukaniu właściwej opcji w menu aplikacji, zaznacz opcję wypłaty. Warunkiem dokonania wypłaty jest wcześniejsze uwierzytelnienie tożsamości, co można zrobić przez dołączenie do profilu skanu lub zdjęcie dowodu osobistego. Jeśli weryfikacja przebiegła pomyślnie, będzie można zlecić wypłatę. Uwaga – nie wszystkie wersje aplikacji zawierają tę opcję: jej implementacja bywa czasem niemożliwa ze względu na sprzeczne zależności.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Aplikacja zawiera skuteczną wyszukiwarkę punktów naziemnych, a także dedykowaną zakładkę, w której opisane są możliwe sposoby udzielenia wsparcia.

Opinie o mobilnym Fortuna

Fortuna stworzyła jedną z najlepszych aplikacji w swojej kategorii, ale to nie znaczy, że program jest idealny. Użytkownicy zgłaszają pewne uwagi i czasem mają one większe, a czasem mniejsze znaczenie. Więcej na temat bukmachera przeczytasz w naszej recenzji Fortuna.

WadyZalety
Opcja wpłat i wypłat pojawia się i znika w kolejnych wersjach programu – programiści usuwają ją, jeśli może być podatna na ataki.Bardzo przejrzysty i dopracowany wygląd aplikacji sprawia, że korzystanie z niej bywa nawet wygodniejsze niż używanie strony internetowej.
Brakuje możliwości bezpośredniego – z poziomu aplikacji – połączenia z centrum obsługi gracza. Można uzyskać informacje o sposobach wsparcia, ale trzeba zwykle opuścić program.Streaming tysięcy spotkań w ciągu roku zwykle utrzymuje bardzo wysoką jakość. Przerwy w sygnale zdarzają się sporadycznie i raczej na krótko.
Program, działając w tle, pożera sporo baterii. Dotyczy to również daemona obsługującego powiadomienia PUSH.Program charakteryzuje się stosunkowo niewielkim zużyciem zasobów systemowych przy tak rozbudowanej funkcjonalności.
Niektóre aktualizacje są prawdopodobnie niedokładnie sprawdzone w fazie testów i zawierają bugi nieobecne w wersjach starszych.Często aktualizacje sprawiają, że w programie szybko usuwane są znalezione bugi i dziury bezpieczeństwa.

Tak naprawdę niewiele można zarzucić aplikacji, jaką przygotowali programiści Fortuny na urządzenia mobilne. Jest to program, który bardzo dobrze wygląda i zapewnia dostęp do praktycznie wszystkich kluczowych funkcji.

Problemem jest nierówny poziom aktualizacji – niektóre stanowią krok w tył w rozwoju aplikacji, ale to się dość szybko naprawia. Plusem jest szybkość działania i intuicyjna obsługa – to nie jest po prostu wirtualna strona osadzona w ramce, tylko program napisany od zera z przeznaczeniem na urządzenia mobilne.

No i cieszy oczywiście fakt, że można tutaj grać z bonusem powitalnym, bo zarówno gwarancja na pierwszy nieudany zakład do 600 złotych, jak i możliwość zyskania do 230 złotych kolejnych bonusów na obstawianie są zdecydowanie godne pozazdroszczenia. W wersji mobilnej można z nich korzystać bez dodatkowych ograniczeń.