18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Aplikacja STS – jak grać mobilnie?

STS posiada wersję aplikacji mobilnej zarówno na Androida jak i na iOS. Pozostali gracze muszą się zadowolić stroną mobilną, która na szczęście prezentuje się całkiem przyzwoicie i działa też bardzo dobrze.

 Aplikacja STS
Pobieranie/Wymagania systemowe4/5
Bonusy 5/5
Funkcje 5/5
Opinie 4/5
Pobierz aplikację teraz
STS kod promocyjny aplikacja

Jak pobrać aplikację STS?

Bukmacher przygotował dwie wersje programu: dla Androida i dla iOS. Pobieranie tej drugiej przebiega standardowo, więcej problemów mogą napotkać użytkownicy smartfonów z systemem od Google.

Pobieranie na iOS

 1. Przejdź do App store.
 2. Korzystając z wyszukiwarki znajdź program STS.
 3. Zaznacz aplikację do instalacji.
 4. Uruchom program i zaloguj się na swoje konto

Pobieranie na Androida

Ponieważ program został zablokowany przez Google, można zainstalować go jedynie z nieoficjalnego pliku apk przygotowanego przez STS.

STS aplikacja android jak zainstalować
 1. W karcie „zabezpieczenia” ustawień systemowych włącz możliwość instalacji aplikacji z nieznanych źródeł (pamiętaj, aby wyłączyć ją po ukończeniu procesu instalacyjnego).
 2. Przejdź na stronę bukmachera i kliknij link do pliku instalacyjnego aplikacji.
 3. Kiedy zakończy się pobieranie pliku, możesz dotknąć jego nazwy w rozwijanym pasku stanu lub odszukać pobrane archiwum na dysku.
 4. Zainstaluj program, uruchom go i zaloguj się na swoje konto gracza.
 5. Po każdym uruchomieniu program sprawdzi dostępność aktualizacji – jeśli będzie dostępne nowe wydanie, zostaniesz poproszony o jego instalację, a instrukcje wyświetlą się na ekranie

Windows i inne systemy operacyjne

Mobilne STS jest dostępne z poziomu strony internetowej. Przejście pod adres bukmachera spowoduje automatyczne przełączenie do właściwej subdomeny (a jeśli urządzenie nie zostanie rozpoznane, trzeba będzie ręcznie poprawić adres). Strona mobilna ma wszystkie funkcje pełnej witryny.

Wymagania sprzętowe

Dostawca nie podał precyzyjnych wymagań sprzętowych. Wersja dla Androida powinna działać od wersji 4.2+ systemu operacyjnego, ale w praktyce zaleca się ją dla urządzeń z Androidem 4.4. lub wyższym. Użytkownicy iOS powinni mieć zainstalowaną co najmniej wersję 8.0 i wyższe.

Aplikacja STS: dostępne bonusy na STS

STS nie ma dedykowanych bonusów dla użytkowników aplikacji ani strony mobilnej, ale można tu korzystać z oferty powitalnej przewidzianej w wersji desktopowej. To oznacza, że można skorzystać z bardzo atrakcyjnych promocji, a przede wszystkim z kodu promocyjnego!

sts kod promocyjny bonus aplikacja

Bonus powitalny

STS proponuje swoim graczom bardzo atrakcyjny bonus 100% do 300 PLN + cashback do 100 PLN + kolejne bonusy depozytowe (50%) do 1200 PLN. Daje to możliwość zyskania bonusu nawet do 1600 PLN naprawdę niewielkim nakładem, a za rogiem czai się też dodatkowe 60 PLN za realizację kilku stosunkowo prostych zadań.

W przypadku bonusu 100% gracze musza obrócić kwotą bonusu 3 razy po minimalnym kursie 1.91. Przykładowo wpłacając 50 PLN otrzymasz na swoje konto bonusowe drugie 50 PLN.

Zaproś kumpla

Ten bonus STS ma bardzo proste zasady: za każdego zaproszonego do gry kumpla otrzymujesz od operatora na swoje konto 50 zł.

Warunek Twój znajomy musi dokonać wpłaty co najmniej 50 zł na swoje konto i zagrać za nie mniej niż 150 zł. W rezultacie oboje otrzymujecie po 50 zł.

Polubisz poniedziałki

Okazuje się, że STS ma niezawodny sposób na polubienie poniedziałków. Proponowany prze bukmachera bonus ma wyjątkowo proste zasady. W zasadzie nie musisz wiele robić. Wystarczy, że obstawisz.

W każdym tygodniu 1000 najaktywniejszych graczy otrzyma na swoje konto od 2o do 100 złotych tylko za obstawianie wyników. Ten bonus nie wymaga obracania.

Z dodatkowych bonusów można korzystać dowolnie i nie jest potrzebny do nich kod promocyjny STS – ten przyda się podczas rejestracji i brania powiększonego bonusu powitalnego.

Aplikacja STS funkcje

Aplikacja mobilna STS pozwala na naprawdę swobodną grę i wygodne zarządzanie kontem gracza. Z powodzeniem może zastąpić klasyczną stronę bukmachera.

Lista funkcji na STS jest długa i atrakcyjna: 

 • Dokonanie szybkiego depozytu za pośrednictwem PayU pozwala na doładowanie konta o każdej porze
 • Cash out pozwala wypłacić kasę przed rozliczeniem AKO – możesz mieć pieniądze, kiedy spotkania jeszcze trwają
 • Streaming jest dostępny zawsze i wszędzie dla wszystkich spotkań, dla których został uruchomiony
 • Aplikację można dla większego bezpieczeństwa ochronić przy pomocy PIN-u lub logowania Touch ID
 • Funkcja szybkiego zakładu pozwala w łatwy sposób tworzyć nowe kupony przez kilka dotknięć – jest to funkcja wymagająca konfiguracji
 • Dzięki powiadomieniom PUSH można wyniki otrzymywać bezpośrednio na ekranie powiadomień bez potrzeby otwierania programu
 • Można zlecać wypłaty z konta
 • Program daje też opcję pełnego podglądu i modyfikacji danych użytkownika razem z przeglądem historii operacji finansowych
aplikacja STS

FAQ

Jak postawić zakład w aplikacji mobilnej STS?

Mobilny STS pozwala na złożenie zakładu przez prosty wybór stawki – analogicznie do mechanizmu działającego na stronie internetowej. Później wystarczy tylko zatwierdzić gotowy kupon. W międzyczasie oczywiście można zmodyfikować typ kuponu lub stawki. Dodatkowo można skonfigurować we własnym zakresie opcję szybkiego zakładu.

Jak można dokonać depozytu z poziomu programu mobilnego?

Program mobilny pozwala na doładowanie konta gracza. Samodzielnie określasz kwotę, jaką chcesz wpłacić i zatwierdzasz operację, a następnie zostaniesz przeniesiony do zewnętrznego serwisu operatora płatności, gdzie wprowadzisz niezbędne dane do wykonania transferu. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są dostępne w STS metody wpłat, zapoznaj się z naszym dedykowanym artykułem, który to wyjaśnia.

Jak zlecić wypłatę?

Do zlecenia wypłaty z poziomu aplikacji mobilnej służy dedykowana opcja w konfiguracji konta i ustawieniach finansowych. Możesz wypłacać środki jedynie na swoje konto bankowe, ale przed dokonaniem operacji będziesz musiał ją potwierdzić w aplikacji, zatem możesz mieć pewność, że nie zrobisz wypłaty przez przypadek.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Wybierz odpowiednią pozycję z menu aplikacji, aby uzyskać informacje o dostępnych sposobach wsparcia i nawiązania kontaktu z operatorem.

Opinie aplikacja STS

Jakie więc mamy opinie o STS i jego aplikacji?

Aplikacja STS zaletyAplikacja STS wady
 • Interfejs jest dopracowany i przejrzysty
 • Dostępne są wszystkie streamingi spotkań i wizualizacje live
 • Polski to język podstawowy w aplikacji
 • Jakość streamingów bywa niekiedy kiepska

Aplikacja STS jest jednym z najlepiej dopracowanych programów tego typu.

Szkoda, że nie ma dedykowanego bonusu, ale dobrze, że można korzystać z podstawowego bonusu nawet do 1660 PLN!