Bet4fun kod promocyjny

Kolejny raz potwierdza się, że nowi bukmacherzy rosną jak grzyby po deszczu. Mamy przyjemność powitać kolejnego z nich. Choć na Bet4fun kod promocyjny i rejestracja nie są jeszcze dostępne, to sprawdźmy, co w trawie piszczy. A piszczy i to głośno.

Póki Bet4fun nie działa, graj w STS! ⬇

STS

98/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!

Legalny bukmacher Bet4fun: co o nim wiadomo?

Jak to zwykle w przypadku nowych bukmacherów bywa, na początku wiadomo… niewiele. My jednak postanowiliśmy zajrzeć za przysłowiową kotarę i mamy dla Ciebie garść dość ciekawych informacji.

Przede wszystkim uwagę przykuwa fakt, że siedziba spółki odpowiedzialnej za Bet4fun zakłady bukmacherskie, czyli Fun Project Sp. z o.o. mieści się w Cieszynie. To pozwala skojarzyć bukmachera Bet4fun z rynkowym potentatem, jakim jest Fortuna. I co ciekawe, skojarzenie to nie jest dziełem przypadku. Obie firmy łączy postać Konrada Łabudka. Łabudek, który zasiada w zarządzie Fun Project Sp. z. o.o., był na przełomie stycznia – marca 2011 roku prezesem Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Zresztą to nie jedyna styczność Konrada Łabudka z bukmacherką. Łabudek odpowiadał także za utworzenie MR BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., które jednak po dzień dzisiejszy nie zadebiutowały na polskim rynku bukmacherskim, a ostatecznie zostały sprzedane zagranicznemu podmiotowi.

Jak zatem widać, za Bet4fun stoją ludzie ze sporym doświadczeniem w branży bukmacherskiej, a to tylko wyostrza apetyt graczy. Wszyscy już nie mogą się doczekać, co zaprezentuje nowy bukmacher Bet4fun!

Bet4fun kod promocyjny

Oczywiście, jednym z kluczowych pytań i to zarówno dla samych graczy, jak i dla nas, jest to, czy znajdziemy na stronie Bet4fun kod promocyjny. My, jako ludzie zajmujący się recenzjami bukmacherów lubimy oferować graczom coś extra, jeżeli już zdecydują się na któregoś operatora. Kody promocyjne są właśnie tymi ofertami, które zwiększają bonusy powitalne, a nierzadko także niosą za sobą dedykowane promocje dla nowych klientów. Gorąco liczymy na to, że w Bet4fun kod promocyjny będzie działał już od momentu, w którym bukmacher uruchomi rejestrację.

Oczywiście najlepszym możliwym wariantem byłoby to, żeby w Bet4fun kod promocyjny gwarantował dedykowany bonus – i to najlepiej darmowy zakład, który byłby idealną zachętą do wypróbowania oferty bukmachera na jego koszt. Nie obrazimy się jednak i Ty drogi czytelniku zapewne także, jeżeli nowy bukmacher wypuści kod, zwiększający pakiet powitalny. A jeśli nie będzie go w ogóle? Cóż, też istnieje taka opcja, co pokazało już wielu operatorów, debiutujących w Polsce. Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość.

Jaki będzie w Bet4fun bonus na start?

No dobra, nie wiemy tak naprawdę czy pojawi się na Bet4fun kod promocyjny, ale liczymy na to, że tak i już nawet zaciskamy kciuki! Jesteśmy jednak pewni i nawet damy sobie rękę uciąć, że będzie w Bet4fun bonus na start. Jaki? To pozostaje zagadką, ale postanowiliśmy ją poniekąd wyjaśnić.

Cóż, na rynku, na którym licencje uzyskało już 20 operatorów, a Bet4fun zakłady bukmacherskie są 21., nie będzie łatwo bić się o graczy. Jednak doświadczona kadra nowego bukmachera doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego, sądzimy, że bonusy powitalne wjadą tutaj na grubo. Słowa “bonusy” nie użyliśmy w tym miejscu przypadkowo, bo tak, spodziewamy się nie jednej, a co najmniej dwóch lub trzech promocji na start.

Bonus od depozytu

Niemal pewne, naszym zdaniem jest to, że zakłady bukmacherskie Bet4fun zdecydują się premiować depozyty nowych graczy. Oczywiście, zagadką pozostaje, jak dokładnie będzie działać w Bet4fun bonus od depozytu oraz jego wysokość i kwota maksymalna. Większość zakładów bukmacherskich proponuje 100% od 1. wpłaty, ale są też tacy bukmacherzy, którzy nagradzają i kolejne depozyty, albo zaczynają dopiero od 2. depozytu. Z drugiej strony mamy też operatorów, oferujących 50% oraz 200% od wkładu. Jak widać, wachlarz możliwości jest dość spory, ale jedno jest pewne – żeby na Bet4fun bonus depozytowy był uważany za atrakcyjny, musi pojawić się tu co najmniej kilka stówek – i to minimum 500 zł na dość przyjaznych warunkach obrotu.

Cashback (zakład ubezpieczony)

Czy będzie w Bet4fun cashback? Spoglądając na trendy rynkowe, gdzie bukmacherzy coraz częściej oferują ten rodzaj bonusu, wydaje się, że jak najbardziej to możliwe. Powiemy więcej: będziemy niemiło zaskoczeni, jeżeli zakłady bukmacherskie Bet4fun przejdą obojętnie obok ubezpieczenia kuponu.

Oczywiście, zagadką pozostaje nie tylko to, czy zakład bez ryzyka się pojawi, ale też to, na jakich zasadach będzie oferowany. Pierwsze pytanie, czy obejmie tylko pierwszy zakład czy pierwszy przegrany zakład? No i najważniejsze, co ze zwrotem? Czy będzie to 100% czy jednak zwrot z potrąceniem podatku bukmacherskiego? Nie można zapominać też o warunku obrotu. Miło będzie, jeśli Bet4fun zdecyduje się na prawdziwy cashback bez dodatkowych warunków. Po prostu stawiasz, a jeśli nie wyjdzie, otrzymasz całą kwotę z powrotem i to gotową do wypłaty.

Darmowy zakład (freebet)

O darmowych zakładach możemy rozpisywać się bez końca, ale doskonale wiesz, jak działają i dlaczego gracze tak uwielbiają freebety. Pozostaje zadać pytanie, czy na Bet4fun freebet będzie oferowany czy jednak nie? Wydaje nam się, że to całkiem możliwe i całkiem możliwe także, że każdy, kto będzie chciał otrzymać darmowy zakład, będzie również musiał wklepać na Bet4fun kod promocyjny. Jeśli już chodzi stricte o samą kwotę freebetu, to tutaj raczej nie ma co robić sobie wielkich nadziei. Realnie spoglądając na sytuację, można spodziewać się około 20 czy 25 złotych. Zawsze to jednak dość miły akcent, dzięki któremu, bez żadnych konsekwencji można wypróbować, co “potrafi” nowy legalny bukmacher.

Bet4fun rejestracja w 2021?

No dobra, promocje, promocjami, ale czy będzie można odebrać od Bet4fun bonus jeszcze w 2021 roku? Na to wygląda! Zważywszy na zbliżające się Euro 2020, bukmacher będzie dwoił się i troił, aby uruchomić swoją stronę internetową i rejestrację dla graczy. Bet4fun bukmacher wymaganą licencję Ministerstwa Finansów uzyskał 12 kwietnia 2021 roku, a teraz pozostaje tylko odpalić witrynę z zakładami. Bylibyśmy bardzo, oj bardzo zdziwieni, jeżeli buk nie zdążyłby przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, bo przecież te, zawsze przynoszą gigantyczne obroty.

A jak może wyglądać na Bet4fun rejestracja, jeśli chodzi o formularz i wymagane dane? Tutaj nie powinno być żadnego zaskoczenia. Zapewne udostępniona zostanie opcja szybkiej rejestracji bez weryfikacji oraz wymóg przesłania dokumentu tożsamości w celu wypłaty środków, co zresztą precyzyjnie określa ustawa hazardowa.

Oferta na Bet4fun zakłady bukmacherskie

Co pozwoli obstawiać Bet4fun? Bukmacher na tak wymagającym rynku, gdzie działa już kilkanaście innych podmiotów, nie może pozwolić sobie na bylejakość. No chyba, że raz dwa po swoim debiucie, chce polecieć w przepaść. Tego raczej nie podejrzewamy. Dlatego można spodziewać się naprawdę solidnej oferty na sport – wliczając w to rozgrywki międzynarodowe, jak i krajowe. Oferta powinna objąć wszystkie najpopularniejsze sporty + kilka niszowych dyscyplin. Czy będą od razu także zakłady na esport, sporty wirtualne czy zyskujące coraz większą popularność zakłady na karty? Tego nie wiemy, bo różnie w przypadku debiutów bukmacherskich było. Reasumując, oczekiwanym minimum jest absolutnie solidna oferta zakładów sportowych: przedmeczowych oraz na żywo.

Bet4fun płatności: jak będzie można zacząć obstawianie u nowego bukmachera?

Osobną, ale równie ważną kwestią pozostają wpłaty i wypłaty w Bet4fun. Tym razem zacznijmy od tyłu. W przypadku wypłat raczej nie ma się co spodziewać czegoś więcej, niż przelewów bankowych, chociaż chcielibyśmy się miło zaskoczyć. Zdecydowanie większe pole do manewru zakłady bukmacherskie Bet4fun mają, jeśli chodzi o wpłaty. Przelewy online, BLIK, karty płatnicze VISA oraz Mastercard – to minimum. Fajnie, jeśli w sukurs przyjdą także portfele wirtualne, jak Skrill czy Neteller. A kto wie, może i PayPal oraz Paysafecard? Na to wszystko musimy jeszcze poczekać, a odpowiedź poznamy wtedy, kiedy ruszy rejestracja i kiedy będzie także jasne, czy pojawił się na Bet4fun kod promocyjny.

Co nam da kolejny bukmacher, Bet4fun?

Skoro mamy już w Polsce tyle zakładów bukmacherskich, to po co ten Bet4fun? Bukmacher zapewne dostrzegł niszę, którą chce zagospodarować. Co to może oznaczać? Przekonamy się wkrótce. Jedno jest pewne – dla graczy im więcej bukmacherów, tym lepiej. Przecież firmy te konkurują ze sobą na bonusy, na kursy bukmacherskie i ogólnie na oferty. Tobie pozostaje wybierać tych operatorów, którzy spełniają jak najwięcej Twoich wymagań, a może i wszystkie z nich? Poczekaj zatem na debiut Bet4fun i kto wie, może okaże się, że to najlepszy bukmacher dla Ciebie? Nic nie jest wykluczone – także to, że stwierdzisz, że nowy bukmacher Bet4fun to kicz, lipa i śmiech na sali. Z osądami musimy jednak poczekać, ale z naszej strony możemy zapewnić, że tak szybko, jak ruszy rejestracja, tak szybko znajdzie się na naszych łamach wiarygodna recenzja o Bet4fun.

FAQ

Jaki jest Bet4fun kod promocyjny?

Bukmacher nie uruchomił jeszcze strony i rejestracji, a co za tym idzie - na kod promocyjny musimy poczekać.

Jaki dają w Bet4fun bonus powitalny?

W Bet4fun bonus pojawi się wtedy, kiedy ruszy jego strona. Poczekaj jeszcze trochę.

Czy Bet4fun jest legalny w Polsce?

Tak. Bet4fun otrzymał licencję Ministerstwa Finansów 12 kwietnia 2021 roku.

Czy bet4fun to polska marka, czy zagraniczny bukmacher?

Jest to polska spółka, w 100% z polskim kapitałem.