18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Załóż konto w Betclic: kod promocyjny 2021: cashback 550 PLN!

W polskim Betclic kod promocyjny jest dostępny i z pewnością się przyda, bo bukmacher powiększa z nim bonus powitalny do 550 PLN!

Na Betclic bonus powitalny to świetna okazja do ubezpieczenia zakładu! Myślisz, że cashback do 500 zł to dużo? W takim razie co powiesz na powiększenie kwoty zwrotu aż do 550 PLN?

Betclic kod promocyjny VIPBONUSPL na bonus: cashback do 550 PLN

Oferta powitalna Betclic? Bonus w formie ubezpieczenia na pierwszy zakład do kwoty 550 PLN netto. To sporo, prawda? Przyjrzyjmy się w takim razie warunkom, które należy spełnić, aby użyć tego bonusu i następnie wypłacić ewentualny zwrot.

Jak odebrać od Betclic bonus cashback 550 PLN

Na początek jest oczywiście konieczna na Betclic rejestracja. W trakcie zakładania konta wpisz kod promocyjny VIPBONUSPL, a otrzymasz powiększony bonus powitalny o wartości do 550 zł! Będzie on ubezpieczał Twój pierwszy zakład na właśnie tak dużą kwotę. Wpłać tylko kasę do serwisu i już zastanawiaj się, na co postawić taki kupon.

Jeśli wygrasz, cała kasa będzie Twoja (no, minus podatek – wiesz jak jest), a jeśli przegrasz, to buk odda Ci kwotę do 550 PLN. Wystarczy ją obrócić 8x w zakładach po kursie min. 2.00. Takiej oferty nie ma żadna z europejskich wersji bukmachera, nawet świetnie sobie radzący Betclic Italia. Pamiętaj tylko, że kasa zostanie Ci zwrócona bez podatku. Jeżeli na przykład postawisz zakład za 100 zł, to 12% z tej kwoty zostanie przejęte przez fiskusa. Jeśli więc przegrasz ten kupon i będzie to Twój pierwszy zakład, Betclic zwróci Ci 88 zł, a nie 100 zł.

Betclic bonusWarunki
Kod promocyjny BetclicVIPBONUSPL
Bonus cashback 550 złDo 550 zł netto zwrotu
Warunek obrotu8x kurs min. 2.00
Minimalna wpłata1 zł
Odbierz bonus! 
betclic bonus

Rejestracja w Betclic

Jak wygląda na Betclic rejestracja? Bukmacherzy wiedzą, że nie warto zniechęcać użytkowników skomplikowanymi formularzami. Proces rejestracji w serwisie jest więc szybki, łatwy i przyjemny. Tylko nie zapomnij, żeby wpisać kod promocyjny Betclic i załatwić dla siebie wyższy bonus!

 1. Kliknij w odpowiedni, prowadzący do Betclic link na naszej stronie.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny swoimi prawdziwymi danymi osobowymi.
 3. Wpisz w formularz Betclic kod promocyjny: VIPBONUSPL, żeby wziąć cashback 550 zł
 4. Wpłać depozyt i zacznij obstawianie z Betclic!

Betclic – informacje o bukmacherze

Legalny bukmacher Betclic posiada wszelkie konieczne zezwolenia, aby prowadzić działalność na terenie naszego kraju. Oto najważniejsze informacje, które pomogą Ci na własną rękę to sprawdzić!

 • Pełna nazwa firmy: BEM Operations Limited, w Polsce poprzez przedstawiciela Gaming in Poland Sp. z o.o.
 • Kraj rejestracji spółki-matki: Malta
 • Numer w maltańskim Rejestrze Spółek: C70387
 • Rok założenia firmy: 2015
 • Numer KRS przedstawiciela: 759388
 • Numer licencji: PS4.6831.11.2017
 • Data przyznania licencji: 26 września 2018 r.

Betclic kod promocyjny i inne oferty – promocje w Betclic

Na Betclic oferta bonusowa stale znajdująca się na stronie nie jest bardzo bogata, najważniejsze akcje buka opisujemy tutaj pod spodem. Na obronę marki trzeba jednak zaznaczyć, że bardzo często pojawiają się u bukmachera interesujące i opłacalne promocje o limitowanym zakresie czasowym. Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej szansy na dodatkowy zarobek albo zmniejszenie ryzyka przy zakładach, jak najczęściej zaglądaj do zakładki “Promocje” na stronie Betclic! Bonus Ci wtedy nie ucieknie.

Multi+

Oferta Multi+ jest skierowana do wszystkich posiadających konto na stronie bukmachera i obstawiających zakłady wielokrotne, czyli tzw. AKO. Jak działa ta promocja? Już tłumaczymy. Jeżeli chcesz skorzystać z Multi+, najpierw stwórz kupon z przynajmniej pięcioma zdarzeniami. Bonus polega na tym, że w zależności od ilości zakładów na kuponie, bukmacher da Ci pewien procent Twojej wygranej ekstra. Teraz uwaga! Możesz zgarnąć nawet do 50% więcej! W tabelce poniżej pokazujemy jak to wygląda w praktyce.

Liczba zdarzeń na kuponie Dodatkowe procenty wygranej
5 7%
6 14%
7 20%
8 25%
9 30%
10 35%
11 40%
12 45%
13+ 50%

No trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę imponująco. Wiadomo. Możliwość, aby trafić wszystkie 13 typowań graniczy z cudem…ale cuda się przecież zdarzają!

Boost

Boost to kolejna ciekawa oferta, którą przygotował Betclic.pl. Jeżeli masz już konto na stronie bukmachera, to Ty również możesz z niej skorzystać. Miej oczy szeroko otwarte podczas obstawiania zdarzenia,bo jeśli zobaczysz małą ikonkę rakiety, to oznacza, że kurs podstawowy został podwyższony, a Ty masz szansę na większą wygraną. Tak że nie wahaj się i startuj! Może dolecisz nawet na księżyc.

Aplikacja mobilna Betclic – obstawiaj i bierz bonusy przez telefon!

Betclic przygotował bardzo dobrą aplikację mobilną. Odpowiedni programik do obstawiania można pobrać zarówno na Androida, jak i na telefony czy tablety z systemem operacyjnym od Apple. Apka umożliwia przeglądanie oferty, obstawianie, oglądanie dostępnych meczów na żywo, korzystanie z boostów kursowych i cashoutu… Można nawet dzielić się kuponami ze znajomymi bezpośrednio z poziomu aplikacji. A do tego apka Betclic po prostu ładnie wygląda!

Dla osób, które nie lubią pobierać aplikacji na telefon dobrą wiadomością jest w pełni funkcjonalna strona mobilna. Wystarczy wejść na stronę Betclic na swoim urządzeniu mobilnym i można korzystać ze wszystkich możliwości strony internetowej. W aplikacji zakładów sportowych znajdziesz dokładnie taką samą ofertę jak na stronie; możesz też skorzystać ze wszystkich promocji.

Więcej o Betclic dowiesz się z naszych recenzji i poradników ⬇

FAQ

 • Czy Betclic jest legalny w Polsce?

Tak. Betclic działa legalnie w Polsce, ponieważ jego właściciel otrzymał polską licencję.

 • Czy muszę wpisać kod promocyjny Betclic, aby skorzystać z bonusu?

Jeśli chcesz odebrać lepsze, bo wyższe ubezpieczenie zakładu w ofercie powitalnej (dokładnie do 550 zł), to kod VIPBONUSPL jest niezbędny.  Kod promocyjny Betclic nie jest Ci jednak potrzebny do skorzystania z żadnej z promocji w serwisie.

 • Czy moje pieniądze są bezpieczne w Betclic?

Wszystkie płatności i transakcje w Betclic są zabezpieczane przy wykorzystaniu technologii SSL,dlatego możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich środków.

 • Co robić, gdy w aplikacji wystąpił błąd?

Jeśli pojawia się błąd, to może to wynikać z tymczasowego problemu technicznego. W takiej sytuacji zaleca się usunięcie pamięci cache, plików cookie w przeglądarce, a następnie jej ponowne uruchomienie. Jeżeli po wykonaniu tych czynności problem będzie nadal występował, skorzystaj z innej przeglądarki. Jeżeli i to nie pomoże, skontaktuj się z działem obsługi klienta.

 • Czy mogę anulować postawiony zakład?

Postawiony i zatwierdzony zakład nie może zostać ani zmieniony ani anulowany. Warto o tym pamiętać zwłaszcza jeśli kierujemy się tablicą wyników przy obstawianiu. Tablica wyników ma charakter tylko informacyjny i niestety choć firma stara się, aby była ona aktualna, to zawsze może się wkraść błąd.