Załóż konto w Betclic: kod promocyjny 2022: cashback 200 PLN!

W polskim Betclic kod promocyjny jest dostępny i z pewnością się przyda. Bukmacher oferuje każdemu nowemu graczowi cashback do 200 PLN!

Na Betclic bonus powitalny to świetna okazja do ubezpieczenia zakładu! Co powiesz na zwrot aż do 200 PLN? Palce lizać!

Betclic kod promocyjny VIPBONUSPL na bonus: cashback do 200 PLN

Oferta powitalna Betclic? Bonus w formie ubezpieczenia na pierwszy zakład do kwoty 200 PLN. To sporo, prawda? Przyjrzyjmy się w takim razie warunkom, które należy spełnić, aby użyć tego bonusu i następnie wypłacić ewentualny zwrot.

Jak odebrać od Betclic bonus cashback 200 PLN

Na początek jest oczywiście konieczna na Betclic rejestracja. W trakcie zakładania konta wpisz kod promocyjny VIPBONUSPL. Otrzymasz bonus do 200 PLN. Będzie on ubezpieczał Twój pierwszy zakład na właśnie tak dużą kwotę. Wpłać tylko kasę do serwisu i już zastanawiaj się, na co postawić taki kupon.

Jeśli wygrasz, cała kasa będzie Twoja (no, minus podatek – wiesz jak jest), a jeśli przegrasz, to buk odda Ci kwotę do 200 PLN. Będzie to darmowy zakład w wysokości stawki przegranego kuponu, który wykorzystasz na następnym kuponie, o kursie min. 2.14. Wygrana nie podlega już dalszemu obrotowi. Takiej oferty nie ma żadna z europejskich wersji bukmachera, nawet świetnie sobie radzący Betclic Italia.

Betclic bonusWarunki
Kod promocyjny BetclicVIPBONUSPL
Bonus cashback 200 złDo 200 zł zwrotu
Warunek obrotu1x kurs min. 2.14
Minimalna wpłata1 zł
Odbierz bonus! Bierz bonus
betclic kod promocyjny

Rejestracja w Betclic

Jak wygląda na Betclic rejestracja? Bukmacherzy wiedzą, że nie warto zniechęcać użytkowników skomplikowanymi formularzami. Proces rejestracji w serwisie jest więc szybki, łatwy i przyjemny. Tylko nie zapomnij, żeby wpisać kod promocyjny Betclic!

 1. Kliknij w odpowiedni, prowadzący do Betclic link na naszej stronie.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny swoimi prawdziwymi danymi osobowymi.
 3. Wpisz w formularz Betclic kod promocyjny: VIPBONUSPL.
 4. Wpłać depozyt i zacznij obstawianie z Betclic!

Betclic – informacje o bukmacherze

Legalny bukmacher Betclic posiada wszelkie konieczne zezwolenia, aby prowadzić działalność na terenie naszego kraju. Oto najważniejsze informacje, które pomogą Ci na własną rękę to sprawdzić!

 • Pełna nazwa firmy: BEM Operations Limited, w Polsce poprzez przedstawiciela Gaming in Poland Sp. z o.o.
 • Kraj rejestracji spółki-matki: Malta
 • Numer w maltańskim Rejestrze Spółek: C70387
 • Rok założenia firmy: 2015
 • Numer KRS przedstawiciela: 759388
 • Numer licencji: PS4.6831.11.2017
 • Data przyznania licencji: 26 września 2018 r.

Betclic kod promocyjny i inne oferty – promocje w Betclic

Na Betclic oferta bonusowa stale znajdująca się na stronie nie jest bardzo bogata, najważniejsze akcje buka opisujemy tutaj pod spodem. Na obronę marki trzeba jednak zaznaczyć, że bardzo często pojawiają się u bukmachera interesujące i opłacalne promocje o limitowanym zakresie czasowym. Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej szansy na dodatkowy zarobek albo zmniejszenie ryzyka przy zakładach, jak najczęściej zaglądaj do zakładki “Promocje” na stronie Betclic! Bonus Ci wtedy nie ucieknie.

Multi+

Oferta Multi+ jest skierowana do wszystkich posiadających konto na stronie bukmachera i obstawiających zakłady wielokrotne, czyli tzw. AKO. Jak działa ta promocja? Już tłumaczymy. Jeżeli chcesz skorzystać z Multi+, najpierw stwórz kupon z przynajmniej pięcioma zdarzeniami. Bonus polega na tym, że w zależności od ilości zakładów na kuponie, bukmacher da Ci pewien procent Twojej wygranej ekstra. Teraz uwaga! Możesz zgarnąć nawet do 50% więcej! W tabelce poniżej pokazujemy jak to wygląda w praktyce.

Liczba zdarzeń na kuponie Dodatkowe procenty wygranej
5 7%
6 14%
7 20%
8 25%
9 30%
10 35%
11 40%
12 45%
13+ 50%

No trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę imponująco. Wiadomo. Możliwość, aby trafić wszystkie 13 typowań graniczy z cudem…ale cuda się przecież zdarzają!

Boost

Boost to kolejna ciekawa oferta, którą przygotował Betclic.pl. Jeżeli masz już konto na stronie bukmachera, to Ty również możesz z niej skorzystać. Miej oczy szeroko otwarte podczas obstawiania zdarzenia,bo jeśli zobaczysz małą ikonkę rakiety, to oznacza, że kurs podstawowy został podwyższony, a Ty masz szansę na większą wygraną. Tak że nie wahaj się i startuj! Może dolecisz nawet na księżyc.

Bierz bonus

Aplikacja mobilna Betclic – obstawiaj i bierz bonusy przez telefon!

Betclic przygotował bardzo dobrą aplikację mobilną. Odpowiedni programik do obstawiania można pobrać zarówno na Androida, jak i na telefony czy tablety z systemem operacyjnym od Apple. Apka umożliwia przeglądanie oferty, obstawianie, oglądanie dostępnych meczów na żywo, korzystanie z boostów kursowych i cashoutu… Można nawet dzielić się kuponami ze znajomymi bezpośrednio z poziomu aplikacji. A do tego apka Betclic po prostu ładnie wygląda!

Dla osób, które nie lubią pobierać aplikacji na telefon dobrą wiadomością jest w pełni funkcjonalna strona mobilna. Wystarczy wejść na stronę Betclic na swoim urządzeniu mobilnym i można korzystać ze wszystkich możliwości strony internetowej. W aplikacji zakładów sportowych znajdziesz dokładnie taką samą ofertę jak na stronie; możesz też skorzystać ze wszystkich promocji.

Pobierz aplikację

Więcej o Betclic dowiesz się z naszych recenzji i poradników ⬇

FAQ

Czy Betclic jest legalny w Polsce?

Tak. Betclic działa legalnie w Polsce, ponieważ jego właściciel otrzymał polską licencję.

Czy muszę wpisać kod promocyjny Betclic, aby skorzystać z bonusu?

Kod promocyjny Betclic nie jest potrzebny, żeby otrzymać cashback aż do 200 PLN. Warto jednak go użyć.

Czy moje pieniądze są bezpieczne w Betclic?

Wszystkie płatności i transakcje w Betclic są zabezpieczane przy wykorzystaniu technologii SSL, dlatego możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich środków.

Co robić, gdy w aplikacji wystąpił błąd?

Jeśli pojawia się błąd, to może to wynikać z tymczasowego problemu technicznego. W takiej sytuacji zaleca się usunięcie pamięci cache, plików cookie w przeglądarce, a następnie jej ponowne uruchomienie. Jeżeli po wykonaniu tych czynności problem będzie nadal występował, skorzystaj z innej przeglądarki. Jeżeli i to nie pomoże, skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Czy mogę anulować postawiony zakład?

Postawiony i zatwierdzony zakład nie może zostać ani zmieniony ani anulowany. Warto o tym pamiętać zwłaszcza jeśli kierujemy się tablicą wyników przy obstawianiu. Tablica wyników ma charakter tylko informacyjny i niestety choć firma stara się, aby była ona aktualna, to zawsze może się wkraść błąd.