18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Betclic Fame MMA – oferta

Zastanawiają Cię zakłady na Fame MMA? Czy bukmacher przygotował jakieś specjalne kody promocyjne i dodatkowe bonusy? Zobacz ofertę Betclic Fame MMA i dostępne zakłady. Nie przegap okazji, by korzystnie wytypować.

Betclic Fame MMA – co oferuje na najbliższą galę freak fight?

Fame MMA to coraz popularniejsza rozrywka, która z każdą edycją zbiera większe rzesze fanów. Być może to jeden z powodów, dla którego Betclic zdecydował się zostać jednym z głównych sponsorów tego wydarzenia. Dzięki temu, jako jedyny operator w Polsce, prowadzi zakłady na to wydarzenie. Sprawdźmy, co ciekawego przygotował jeśli chodzi o zakłady na Fame MMA. 

Wybór zakładów nie jest ekstremalnie bogaty, ale potrafi być naprawdę różnorodny. I nie ma co się dziwić. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, kiedy i z kim uda się podpisać kontrakty, więc może zdarzyć się tak, że liczba zakładów na Fame MMA powiększy się i Betclic zdecyduje się pododawać kilka dodatkowych opcji. Co możesz typować? Podamy kilka przykładów, żeby pokazać Ci czego możesz spodziewać się od Betclic. W zakładach na Fame MMA możesz założyć się o to, czy np. dojdzie do grapplingowej “KULANKI” między dwoma zawodnikami lub czy jeden celebryta spotka się w klatce ze znanym youtuberem w bieżącym roku. Wytypować można także np. czy podczas trwania Fame MMA w danym roku dojdzie do walki na gołe pięści oraz kto znokautuje przeciwnika w drugiej rundzie. Często pojawia się zakład o to, kogo ogłosi się mistrzem do końca roku. W Betclic pojawiają się naprawdę różne zakłady, więc warto śledzić poczynania operatora na bieżąco, 

A jeśli więc znasz się trochę na MMA i potrafisz przewidzieć możliwości i umiejętności celebrytów biorących udział w rozgrywkach, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby postawić na nich parę groszy. Ale tylko pod warunkiem, że naprawdę tego chcesz.

Fame MMA kursy 

Co z pewnością warto brać pod uwagę podczas typowania Fame MMA? Kursy! Pamiętaj, by śledzić je na bieżąco, bo mogą ulec zmianie. 

Zanim jednak zapoznasz się z dokładną ofertą Betclic na Fame MMA, polecamy też zerknąć do naszego przewodnika o zakładach na to wydarzenie – tam znajdziesz aktualne typy i kursy Fame MMA oraz mnóstwo informacji o zakładach bukmacherskich na tę dyscyplinę. Jeśli więc nigdy nie typowałeś Fame MMA, z pewnością warto tam wcześniej zajrzeć.

Poniżej sprawdź kursy na ciekawe zakłady Fame MMA: 

Zakład BetclicKurs Betclic
Dojdzie do grapplingowej “KULANKI” M. Gamrot vs B. Mańkowski15.00
Jacek Murański zawalczy z Konradem Niewolskim w 2022 r.25.00
Dojdzie do walki na gołe pięsći w Fame MMA w 2022 roku3.00
Linkimaster pozostanie mistrzynią do końca 2022 roku2.50
Kubańczyk pozostanie mistrzem do końca 2022 roku2.50
Wiewiór pozostanie mistrzem do końca 2022 roku1.80
Mata zawalczy w Fame MMA w 2022 roku10.00
Postaw zakład!Pokaż kursy

*Kursy i zakłady z dnia 16.03.2022 r.; oferta może ulec zmianie.

Kod promocyjny Betclic Fame MMA

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betclic, a Fame MMA to jedno z wydarzeń, które chcesz obstawić, na pewno zainteresuje Cię bonus powitalny. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz kod promocyjny Betclic. Fame MMA, czy inne spotkania na pewno staną się przez to bardziej atrakcyjne. Dlaczego? Bo kod promocyjny Betclic daje Ci z szansę zgarnąć cashback do 200 zł.

Jak go zyskać? W trakcie rejestracji wpisz kod promocyjny VIPBONUS. W ramach ubezpieczenia otrzymasz 200 zł. Teraz wystarczy, że postawisz dowolny zakład. Jeśli Ci się nie powiedzie, operator oddaje Ci kwotę do 200 zł (w zależności od tego ile postawiłeś przy pierwszym zakładzie). Pamiętaj o konieczności obrotu po min, kursie 2.14. I tyle! 

Fame MMA bonus Betclic

Czasem zdarza się tak, że buk posiada specjalną promocję na wybrane dyscypliny sportowe. Możesz spotkać np. bonus na gry karciane czy wtorki z koszykówką. Wówczas dodatkowe bonusy możesz zgarnąć wyłącznie typując wydarzenia promowane przez operatora. Jeśli poszukujesz dedykowanych bonusów na Fame MMA w Betclic, to możesz czuć się rozczarowany. Niestety na ten moment bonus powitalny jest tym, co Betclic ma dla każdego nowego gracza, który chce postawić na Fame MMA. Ale bez obaw. Śledź na bieżąco stronę buka i bądź czujny, bo w przyszłości mogą pojawić się dodatkowe bonusy. Szkoda by było je przegapić!

Czy można oglądać Fame MMA w Betclic?

Niestety operator Betclic nie oferuje streamingu z gali Fame MMA. Istnieje za to dedykowana platforma PPV, za pośrednictwem której możesz śledzić swoje typy jak i dokładny przebieg walk.

Obstawiaj