18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Betclic freebet do 200 zł

Chcesz zacząć grać, ale obawiasz się przegrać i stracić pieniądze? A gdybyś miał gwarancję, że jak nie trafisz kuponu, bukmacher odda Ci pieniądze? Dowiedz się jak zgarnąć w Betclic freebet i przenieś swoją grę na inny poziom.

Betclic freebet do 200 zł na powitanie

Każdy operator w swojej ofercie posiada dodatki, które mają przyciągnąć potencjalnych graczy. Zakład bez ryzyka, gra bez podatku, dodatkowy zakład na koszykówkę czy wyższe kursy na wybrane wydarzenia, to tylko przykłady propozycji, które u bukmacherów często się pojawiają. To, co każdy buk posiada na pewno, to oferta powitalna. Dzięki niej potencjalny gracz, który założy swoje konto, ma szansę zgarnąć dodatkowe bonusy i tym samym przekonać się jak typuje się u tego konkretnego operatora. 

W Betclic oferta powitalna również obowiązuje. Podczas rejestracji wykorzystaj kod Betclic i ciesz się cashbackiem do 200 zł na start. To nie wszystko. Korzystając z oferty powitalnej otrzymujesz wcześniej wspomniany cashback, ale w formie freebetu do 200 zł. Brzmi świetnie, prawda? Przyjrzyj się zatem teraz, co to dokładnie oznacza i jak wygląda w Betclic promocja na start.

Sprawa jest prosta: kiedy podczas rejestracji w Betclic użyjesz naszego kodu i wpłacisz depozyt, z automatu otrzymasz bonus do 200 zł, który będzie stanowił zabezpieczenie Twojego pierwszego zakładu. Wytypuj pozycje na kuponie i postaw zakład bez ryzyka od Betclic! Jeśli wygrasz, zgarniasz całą kasę (minus oczywiście podatek – tutaj gra bez podatku nie obowiązuje). A jeśli noga Ci się powinie, dostaniesz zwrot do 200 zł.

Betclic bonus powitalny, część 2: Betclic freebet

No dobrze, wiesz jak wygląda w Betclic bonus powitalny w jego wstępnej części. Bo przecież wyraźnie pisaliśmy, że otrzymasz freebet. Nie kłamaliśmy. Darmowy zakład jest dostępny tylko wtedy, gdy skorzystasz z oferty cashback i przegrałeś. Jak to działa? Początek wygląda tak samo: rejestrujesz się, podajesz kod, wybierasz interesującą Cię dyscyplinę, typujesz, wpłacasz depozyt, określasz kurs i czekasz. Kiedy Twój pierwszy zakład nie wejdzie, zgodnie z tym, o czym wspominaliśmy, otrzymujesz zwrot do 200 zł. Ten cashback ląduje na Twoim koncie. W ten sposób dostajesz bonus Betclic. Freebet możesz wykorzystać na dowolne wydarzenie, z wyjątkiem zakładów na symulowane gry karciane. Np. postawiłeś stówkę na to, że mecz Polska – Anglia wygrają Polacy. Okazało się, że to jednak Anglia wiodła prym i przegrałeś zakład. Wówczas otrzymujesz freebet w wysokości 100 zł (minus podatek). Tak samo, kiedy zdecydowałeś się na obstawianie Fame MMA i wtopiłeś. Wszystko jasne?

Jak zagrać Betclic freebet?

Chcesz zgarnąć w Betclic freebet? To naprawdę nic trudnego, ale żebyś nie miał żadnych wątpliwości, pokażemy ci krok po kroku, co musisz zrobić.

 • Wejdź na stronę Betclic.
 • Zarejestruj się, używając naszego kodu.
 • Wpłać pierwszy depozyt
 • Otrzymasz bonus do 200 zł.
 • Przejrzyj ofertę.
 • Wybierz stawkę.
 • Postaw kupon.
 • Czekaj na rezultat.
 • Jeśli przegrasz, otrzymujesz zwrot do 200 zł w postaci darmowego zakładu.
 • Stwórz nowy kupon z kursem min. 2.14.
 • Oczekuj na rezultat.
 • Jeśli wygrasz, kasa jest Twoja i nie podlega dalszemu obrotowi.
betclic freebet - zakład bez ryzyka

Warunki i obrót bonusu freebet w Betclic

Każda promocja ma określone kryteria, które musisz spełnić, by zgarnąć wygraną. W Betclic bonus powitalny również ma pewne warunki, na które trzeba zwrócić uwagę, by mieć szansę wygrać dodatkową kasę. Przede wszystkim maksymalny zwrot, jaki możesz otrzymać, to 200 zł. Nawet jeśli postawisz 500 zł, Twój cashback nie wyniesie więcej, więc miej to na uwadze, wpłacając pierwszy depozyt. Kolejna rzecz, o której warto pamiętać jest taka, że w grę wchodzi jedynie pierwszy zakład, który zawrzesz z bukmacherem. W przypadku niepowodzenia otrzymasz cashback w postaci freebetu. 

Cashback kojarzy się z kasą na konto, ale Betclic zaoferował zamiast gotówki możliwość darmowego zakładu. Aby postawić freebet, wybierz interesujące Cię wydarzenie, określ stawkę i upewnij się, że na kuponie masz minimalny kurs wynoszący 2.14. Czekaj na rezultat. Jeżeli wygrałeś, kasa jest Twoja i nie musisz jej obracać kolejny raz, by móc wypłacić. 

To naprawdę interesująca oferta, bo najczęściej operatorzy życzą sobie kolejnego obrotu wygranej, by mogła ona trafić na konto główne, a nie bonusowe. W przypadku freebetu Betclic jest inaczej, więc warto zainteresować się tym bonusem. Musimy jeszcze wspomnieć, że sam decydujesz, kiedy chcesz wykorzystać swój darmowy zakład, bo zgodnie z regulaminem, nie obowiązuje żaden limit. Taka swoboda nie jest często spotykana, więc Betclic naprawdę się stara!

FAQ

Jak odebrać od Betclic freebet?

Wystarczy, że założysz konto w Betclic i wpiszesz nasz kod promocyjny. Wówczas otrzymasz bonus do 200 zł, który ubezpiecza Twój pierwszy zakład. Postaw kupon, a jeśli przegrasz, dostajesz zwrot do 200 zł w postaci darmowego zakładu.

Czy bonus freebet trzeba wykorzystać na jednym kuponie?

Nie, otrzymaną po cashbacku kwotę freebetu możesz rozłożyć na kilka zakładów.

Ile jest czasu na postawienie darmowego zakładu od Betclic?

Nie jest to określone. Możesz skorzystać z przyznanego freebetu kiedy chcesz, nie musisz się spieszyć. Pamiętaj jednak, że w przypadku braku aktywności na koncie przez ponad 6 miesięcy, trwałego lub tymczasowego zamknięcia konta, freebet przepada.