18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Betclic kontakt

Obstawiasz w Betclic i masz problem z otrzymaniem bonusu? W tym artykule dowiesz się w jaki sposób możesz skontaktować się z bukmacherem oraz jakie dane musisz posiadać, żeby otrzymać pomoc. Oto pełna informacja na temat Betclic kontakt.

Do czego przyda Ci się w Betclic kontakt z obsługą klienta?

Wszyscy próbują się wyróżnić na tle konkurencji unikalnymi i zachęcającymi pakietami. Dokładnie jak każdy bukmacher, także Betclic ma coś wyjątkowego w swojej ofercie, czyli kod promocyjny Betclic dla nowych użytkowników. Na ich stronie znajdziesz bonus, który jest traktowany jako ubezpieczenie na pierwszy zakład do kwoty 200 PLN. Aby go zgarnąć najpierw trzeba spełnić określone warunki.

 • zarejestruj się na Betclic
 • wpisz kod promocyjny VIPBONUSPL
 • otrzymasz bonus powitalny o wartości do 200 PLN
 • wpłać pieniądze do serwisu i wytypuj kupon
 • jeśli wygrasz – zgarniasz pieniądze (uwaga, pamiętaj o tym, że od wygranej odprowadzany jest podatek)
 • jeśli przegrasz, buk odda Ci kwotę do 200 PLN
 • zwrot otrzymasz w formie darmowego zakładu
 • wykorzystasz go na kuponie z kursem min. 2.14

Dla kogoś, kto dopiero zaczął obstawiać wydarzenia, spełnienie tych kryteriów może okazać się trudne, albo wręcz niezrozumiałe. Nie ukrywajmy, język branżowy nie jest intuicyjny, jeśli ktoś typuje po raz pierwszy. Może być też tak, że z jakiegoś powodu bonus nie zadziała, choć spełniłeś wszystkie warunki. Albo chcesz się dowiedzieć, do kiedy obowiązuje dana oferta? Z pomocą przychodzi kontakt do Betclic. W razie pytań lub wątpliwości, jedynie co musisz zrobić do się z nimi skontaktować, a na pewno rozwiążą Twój problem.

Jak skontaktować się z Betclic Polska?

Ta informacja może okazać się bardziej przydatna niż Ci się wydaje. Nigdy nie wiadomo, kiedy możesz potrzebować pomocy. Ale bez obaw – Betclic Polska chętnie rozwieje Twoje wątpliwości. Jak to zrobić? Skontaktuj się z nimi za pomocą maila lub czatu na żywo.

Mail

Dobra, wiemy, że potrafisz napisać maila. Ale wiesz na jaki adres? A no właśnie, jest kilka! Zanim zawalisz skrzynkę odbiorczą bukmacherowi, zerknij najpierw do kogo możesz się zgłosić z jakim rodzajem problemem.

Jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób są przechowywane Twoje dane osobowe napisz na: [email protected]

Potrzebujesz kontaktu do przedstawiciela Betclic? [email protected] powinien pomóc.

Wszelkie skargi i zażalenia kieruj na: [email protected]

…a jeśli masz kłopot ze sprecyzowaniem problemu, polecamy napisać maila do Biura Obsługi Klienta: [email protected] – zostaniesz przekierowany do odpowiedniego działu i osoby.

Czat na żywo

Jeśli nie chcesz bawić się w pisanie maili i zależy Ci na jak najkrótszym czasie oczekiwania na odpowiedź, to olej poprzedni akapit i od razu wyszukaj “Betclic kontakt czat”. Zostaniesz przekierowany do kolejnej strony, w której:

 • Podaj login (bądź imię i nazwisko, jeśli nie zarejestrowałeś jeszcze konta)
 • wybierasz kategorię, której dotyczy problem.
 • zostaniesz przekierowany do Betclic Polska

Telefon

Szukaliśmy i pytaliśmy i znów szukaliśmy i nic! Na nic nasze trudy i wysiłki. Numeru telefonu do tego bukmachera nie ma. Z drugiej strony, to chyba świadczy o jego nowoczesnym podejściu do klienta, nie sądzisz? Nikt nie lubi czekać na linii w nieskończoność z grającą melodyjką w tle rodem z nokii 3310. A kiedy masz nadzieję, że w końcu odzywa się konsultant, żeby dowiedzieć się z jakim problemem dzwonisz –  słyszysz denerwujący głos w słuchawce, że musisz czekać, ponieważ każdy konsultant jest zajęty. Więc może i dobrze, że zrezygnowali z tej formy kontaktu.

Betclic kontakt – opinie

Jak można ocenić jakość obsługi Betclic? Bez zarzutu! Kiedy próbowaliśmy się czegoś dowiedzieć (jak chociażby informacji o numerze telefonu do nich), otrzymywaliśmy pomoc natychmiast! Zadano nam krótkie pytania, które pozwoliły supportowi dowiedzieć się jednoznacznie z czym mamy problem, a potem otrzymaliśmy krótką instrukcję krok po kroku co musimy zrobić, żeby nasz problem został rozwiązany. A co najważniejsze, odpowiedź otrzymaliśmy niemal od razu! Podsumowując: Support na 5+!

FAQ

Jak skontaktować się z Betclic?

Napisz maila na [email protected] lub wyszukaj: Betclic Polska czat.

Która forma kontaktu z Betclic jest najszybsza?

Zdecydowanie czat - tam pomoc otrzymasz w zasadzie od razu.

Nie dostałem bonusu, co zrobić?

Zastanów się jak krok po kroku próbowałeś zdobyć bonus - taka informacja będzie przydatna dla obsługi klienta, a następnie skontaktuj się z bukmacherem. Pracownik pokieruje Cię dalej.

Betclic nie zaliczył mi kuponu, co zrobić?

Przygotuj potrzebne dane, takie jak nr kuponu i szczegóły: wydarzenia rynki i kursy. Skontaktuj się z centrum obsługi klienta i opisz swój problem, podając wcześniej zgromadzone informacje. Wyszkolony pracownik powie Ci, co dalej musisz zrobić.