18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Betclic nie działa

Dlaczego Betclic nie działa? Problemy techniczne u internetowych bukmacherów zdarzają się rzadko, ale czasami są po prostu nieuniknione. Być może to planowana konserwacja, która niebawem zostanie ukończona. Co robić?

Betclic nie działa | listopad 2022

Bukmacher Betclic obsługuje tylko zakłady internetowe. Kiedy one nie działają, to jako klient tego operatora nie masz możliwości postawienia kuponu w stacjonarnej placówce. Betclic pozwala na obstawianie poprzez serwis betclic.pl i mobilną aplikację. Co jeśli masz problem z uruchomieniem zakładów online? W takiej sytuacji wiele wskazuje na to, że Betclic ma przerwę techniczną. Główne pytanie brzmi: czym jest ona spowodowana?

W Betclic przerwa techniczna ze względu na prace konserwacyjne nie powinna długo potrwać. Z doświadczenia wiemy, że bukmacherzy tego rodzaju akcje przeprowadzają sprawnie. Wynika to z tego, że są one planowane. Jako użytkownik Betclic powinieneś zostać poinformowany o tym, że w określonych godzinach nie będziesz mógł korzystać z portalu. Wówczas mógłbyś odpowiednio zaplanować swoje typowanie.

betclic nie działa

Betclic przerwa techniczna | listopad 2022

W Betclic problemy z działaniem strony mogą być powiązane z przeciążeniem serwera. Jeśli w jednej chwili zbyt wielu graczy korzysta z zakładów, to mogą wystąpić tego rodzaju kłopoty. Co pomaga w takiej sytuacji? Zwykle wystarczy odświeżyć stronę lub poczekać kilka minut. Jeśli nie to jest przyczyną, to o braku odpowiedzi ze strony bukmachera może świadczyć jakaś usterka. Zakłady internetowe mają to do siebie, że zacinają się niezwykle rzadko, ale i tak czasami bywa siła wyższa. Wówczas Betclic może nie działać tak na stronie betclic.pl, jak i aplikacji mobilnej.

Kiedy serwis nie działa wówczas gracze sprawdzają zakłady w aplikacji. Betclic oferuje apk na iOS i Android. Co jeśli aplikacja również nie pozwala na robienie zakładów? Wówczas sprawdź, czy są aktualizacje oprogramowania, a także zbadaj stan aktualizacji systemu operacyjnego Android/iOS. W sporadycznych przypadkach możesz odinstalować i ponownie zainstalować aplikacje na urządzenie.

Co robić, kiedy Betclic nie działa?

Jeśli Betclic przez dłuży czas nie działa, to możesz spróbować rozwiązać problem w oparciu o własne możliwości. Pierwsze co powinieneś zrobić, to zbadać, czy twoje połączenie z internetem działa bez zakłóceń. Jeśli masz pewność, że urządzenie jest online, to możesz spróbować drugiego rozwiązana. Co robić? Chodzi o wyczyszczenie pamięci podręcznej z przeglądarki (Safari, Google Chrome itd.). Pliki cache i cookies magazynują informacje o stronach, a to może powodować błędy przy otwieraniu betclic.pl. Usunięcie tych plików oznacza pozbycie się pamięci podręcznej. Jeśli to było przyczyną, to Betclic powinien ponownie być do twojej dyspozycji.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy Betclic nie działa?

Przerwa Betclic się przedłuża? Co wtedy, jeśli masz ochotę na zagranie kuponu? Nie musisz czekać na odpowiedź ze strony tego bukmachera, bo do dyspozycji masz pozostałe firmy. Nowe konto w zakładach online utworzysz raptem w kilka minut. Tyle wystarczy, żeby zagrać kupon w innym miejscu niż Betclic.

 1. STS

  Bonusy do 1500 zł + 125 zł w cashbacku + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x3 po 1.91 Pełen reg
 2. Fortuna

  Freebet 20 zł + 10 zł + cashback do 600 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  - Freebet 10 zł: bez obrotu!; - Freebet 20 zł: obrót x1; - Cashback 600 zł: depozyt min. 1 zł; obrót: bonus x1 Pełen reg
 3. Superbet

  Freebet 34 zł + bonusy 3500 zł + 20 zł mobile
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  - Pierwszy depozyt min 20 zł na bonus 100%; - Obrót: x4; 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.30 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.80). Pełen reg