Betcris kod promocyjny

Historia pisze się na naszych oczach i do Polski wkroczył kolejny bukmacher. Zobacz już teraz, co możesz otrzymać w zamian za Betcris kod promocyjny. Co konkretnie wiadomo o nowym legalnym bukmacherze?

Betcris

70/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 05.10.2022

Betcris kod promocyjny MAXBONUS

Podaj w Betcris kod promocyjny podczas rejestracji. Czeka pakiet bonusowy do 1400 zł – w tym 2 freebety po 50 zł!

Betcris kod promocyjny na październik 2022

Betcris bonusSzczegółyKod promocyjny
Bonus powitalny100% do 400 PLNKod promocyjny: MAXBONUS
min. depozyt 50 PLN
min. zakład 50 PLN (SOLO, kurs min. 1.80)
obrót x4 (SOLO, kurs min. 1.80)
Po drugiej wpłacieDarmowy zakład 50 PLN (jako zwrot)min. depozyt 50 PLN
min. zakład 50 PLN (SOLO, kurs min. 1.80)
obrót x1 (SOLO, kurs min. 1.80)
Po trzeciej wpłacie50% do 400 PLNmin. depozyt 50 PLN
min. zakład 50 PLN (SOLO, kurs min. 1.80)
obrót x4 (SOLO, kurs min. 1.80)
Po czwartej wpłacieDarmowy zakład 50 PLN (jako zwrot)min. depozyt 50 PLN
min. zakład 50 PLN (SOLO, kurs min. 1.80)
obrót x1 (SOLO, kurs min. 1.80)
Po piątej wpłacie50% do 500 PLNmin. depozyt 50 PLN
min. zakład 50 PLN (SOLO, kurs min. 1.80)
obrót x4 (SOLO, kurs min. 1.80)

Betcris kod promocyjny MAXBONUS na 1400 PLN bonusów

W Betcris bonus powitalny przybrał dość ciekawe oblicze. Okazuje się, że to aż pięć różnych promocji, wśród których znajdziesz bonus 100%, dwa razy freebet i dwa bonusy reload 50%. Łącznie to nawet 1400 PLN. Niestety, ale żaden z nich to nie jest bonus bez depozytu. Najpierw więc musisz poświęcić swoje środki, a dopiero później na Twoim koncie będą mogły pojawić się kolejne bonusy powitalne.

betcris kod promocyjny

Betcris bonus 100% do 400 PLN

Bardzo nas cieszy, że Betcris rozwija swoją ofertę bonusową. Jakiś czas temu, nie wyglądała ona jeszcze tak okazale, ale kiedy pojawił się w Betcris kod promocyjny, oferta dla nowych graczy poszła do góry. Pierwszym bonusem, na którego możesz liczyć, jest 100% aż do 400 PLN po pierwszym depozycie.

Jak odebrać od Betcris bonus powitalny?

Na sam początek, musisz zdeponować przynajmniej 50 PLN, a następnie wysłać zakład pojedynczy, o stawce min. 50 PLN i kursie nie mniejszym, niż 1.80. Po wszystkim, do Twojego konta zostanie przypisany 100% bonus, który będzie równał się stawce netto wysłanego kuponu. Maksymalna wartość bonusu to 400 PLN.

Dodatkowe środki wykorzystasz na grę, ale przed ich wypłatą, będziesz musiał zrealizować czterokrotny warunek obrotu bonusem. Do obrotu zaliczają się wyłącznie zakłady pojedyncze, o kursie minimum 1.80.

Betcris bonusSzczegóły
Bonus powitalny100% do 400 PLN
Warunki zakładustawka min. 50 PLN
wyłącznie SOLO, kurs min. 1.80
Warunki obrotu4x SOLO, kurs min. 1.80

Betcris freebet 50 PLN

Kiedy już zrobiłeś pierwszy depozyt i skorzystałeś z pierwszego bonusu, czas na kolejną ofertę. Tym razem bukmacher proponuje ubezpieczenie zakładu, postawionego po drugim depozycie. W przypadku przegranej, otrzymasz zwrot, wypłacany jako freebet. Bonus w tym przypadku wynosi 50 PLN.

Jak odebrać od Betcris bonus po drugiej wpłacie?

Musisz zdeponować przynajmniej 50 PLN, a następnie za minimum pięć dyszek wysłać kupon pojedynczy, o kursie min. 1.80. Kiedy powinie Ci się noga, otrzymasz wspomniany zwrot. Jeżeli kupon będzie wygrany, freebet niestety, ale przepadnie.

Betcris bonusSzczegóły
Bonus freebetDarmowy zakład 50 PLN
Warunki zakładustawka min. 50 PLN
wyłącznie SOLO, kurs min. 1.80
Warunki obrotu1x SOLO, kurs min. 1.80

Betcris bonus 50% do 400 PLN

Jako trzeci bonus oferowane jest 50% do 400 PLN po trzecim depozycie. To kolejna okazja, żeby zyskać dodatkowe środki na swoje ulubione zakłady bukmacherskie.

Jak odebrać bonus po trzeciej wpłacie?

Standardowo już, musisz rozpocząć od zdeponowania przynajmniej 50 PLN. Następnie zagraj zakład pojedynczy o kursie min. 50 PLN i stawce min. 50 PLN. W nagrodę otrzymasz 50% bonusu, liczonego od stawki netto. Maksymalnie może to być 400 PLN.

Betcris bonusSzczegóły
Bonus reload50% do 400 PLN
Warunki zakładustawka min. 50 PLN
wyłącznie SOLO, kurs min. 1.80
Warunki obrotu4x SOLO, kurs min. 1.80

Betcris freebet 50 PLN

Czwarty depozyt, to szansa na drugie ubezpieczenie, a zarazem drugi darmowy zakład o wartości 50 PLN. Warunki są dokładnie takie same, jak przy okazji drugiego depozytu i bonusu.

Jak odebrać bonus po czwartej wpłacie?

Wpłać minimum 50 PLN i zagraj za min. 50 PLN zakład pojedynczy o kursie min. 1.80. Przegrałeś? Otrzymasz freebet 50 PLN. Wygrałeś? Bonus przepada.

Betcris bonusSzczegóły
Bonus freebetDarmowy zakład 50 zł
Warunki zakładustawka min. 50 PLN
wyłącznie SOLO, kurs min. 1.80
Warunki obrotu1x SOLO, kurs min. 1.80

Betcris bonus 50% do 500 PLN

Ostatni bonus, to premia od piątego depozytu. Wynosi 50% do maksymalnie 500 PLN.

Jak odebrać bonus po piątej wpłacie?

Pewnie już domyślasz się, jak go otrzymać. Zdeponuj min. 50 PLN, a następnie przygotuj kupon pojedynczy (z jednym zdarzeniem) o stawce min. 50 PLN i kursie nie mniejszym, niż 1.80. Otrzymasz 50% bonusu, liczonego od stawki netto zakładu.

Betcris bonusSzczegóły
Bonus reload50% do 500 PLN
Warunki zakładustawka min. 50 PLN
wyłącznie SOLO, kurs min. 1.80
Warunki obrotu4x SOLO, kurs min. 1.80

Rejestracja w Betcris

Zanim zaczniesz stawiać w Betcris zakłady i odbierzesz bonus, musisz otworzyć konto. Jak wygląda procedura rejestracji? Spójrz niżej.

 • Odpal stronę bukmachera.
 • Naciśnij na przycisk “Zarejestruj się”.
 • Otworzy się nowe okno, w którym będziesz musiał wprowadzić kolejno: e-mail, login, hasło, nr telefonu, kod weryfikacyjny oraz Betcris kod promocyjny.
 • Gdzie znaleźć do Betcris kod bonusowy? W naszym tekście i brzmi on: MAXBONUS.
 • A skąd wziąć do Betcris kod weryfikacyjny? Naciśnij na “Pobierz kod”, a czterocyfrowy kod otrzymasz w wiadomości sms na uprzednio podany numer telefonu.
 • Przejdź dalej i uzupełnij kolejne dane: imię, nazwisko, obywatelstwo oraz numer PESEL.
 • Wybierz także, skąd będą pochodzić środki, które przeznaczysz na grę.
 • Przejdź dalej, ustaw limity swojego konta, podaj datę urodzenia i zaakceptuj wymagane zgody i sfinalizuj rejestrację.
 • Ważne! Pamiętaj, jeśli chcesz otrzymać od Betcris bonus na start, musisz aktywować swoje konto.
 • Zaloguj się na swoje konto, przejdź do zakładki “moje konto” -> “dokumenty”, a następnie załącz skan lub zdjęcie jednego z wymaganych przez bukmachera dokumentów.

Betcris opinie o bukmacherze

Skoro pojawił się już na Betcris kod bonusowy, to pojawiły się także pierwsze recenzje bukmachera. Co myślą gracze o Betcris? Opinie są różne, jak to zwykle bywa, ale da dostrzec się pewną prawidłowość. Większośc graczy jest zadowolonych z ofery powitalnej, opiewającej na 1400 PLN. Część z nich kręci jednak nosem, że celem otrzymania całości, należy dokonać aż pięć depozytów. Przyznajmy szczerze, trochę to komplikuje sprawę. Z drugiej strony, bonusy mają przystępne i bardzo podobne warunki, co należy traktować jako miły gest w stronę graczy.

Poza tym, bukmacher dość miło zaskoczył ciekawą ofertę zakładów, wśród których są też virtuale i esport oraz bogatą sekcją z promocjami bukmacherskimi (o nich w dalszej części naszego tekstu). Od siebie dodamy: jest ciekawie, ale liczymy na więcej, a nawet na to, że Betcris podbije rynek, a co tam!

Czy to się uda? Pierwsze koty za płoty i póki co, musimy przyznać, że nie jest źle, ale zawsze może być lepiej. Zwłaszcza, jeśli spojrzymy na oferowany przez Betcris bonus na start. No ale jednak, różne bywały te bukmacherskie debiuty. Nie każdy wjechał z buta, jak Pudzian w Najmana w pamiętnej walce, a zdecydowana większość bukmacherów potrzebowała odrobinę więcej czasu, aby rozkręcić się, jak goście na zakrapianej imprezie. Zatem czekamy i mamy nadzieję, że tak samo, jak trafił w nasze ręce Betcris kod promocyjny, tak samo trafią jeszcze lepsze, dedykowane bonusy!

Podstawowe informacje

Nazwa właściciela: Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
Adres: ul. Podolska 2181-321 Gdynia
Numer KRS: 0000748281
Numer licencji: PS4.6831.1.2019
Data otrzymania licencji: 19 grudnia 2019 r.

Betcris kod promocyjny i oferty bonusów dla graczy

Spójrzmy, jak na teraz wyglądają na stronie Betcris promocje dla graczy, którzy już zdecydują, bądź zdecydowali się zarejestrować konto u tego bukmachera. A przy okazji przypominamy, że na wstępie tekstu możesz sprawdzić, jak brzmi do Betcris kod bonusowy, zwany też promocyjnym, albo rejestracyjnym. Ilu ludzi, tyle nazw, a zasada działania zawsze taka sama.

Bez podatku z aplikacją

Chcesz obstawiać bez podatku? Pobierz aplikację mobilną Betcris i korzystaj ze zwrotu w formie freebetu! Wystarczy, że będziesz grać kupony AKO z min. 3 zdarzaniami, a każde z nich posiadać będzie min. kurs 1.50. Każdy taki wygrany zakład będzie nagrodzony zwrotem podatku i na koniec tygodnia otrzymasz skumulowaną kwotę ze wszystkich wygranych w formie freebetu. Pamiętaj, że maksymalna kwota bonusu wynosi 50 PLN.

Kupon z Napoli… bez ryzyka

Porzekadło wśród typerów głosi, że kupon z Napoli można wyrzucić do kosza. Włoski klub aż nadto często psuł zakłady graczom zakładów bukmacherskich i przez to cieszy się złą sławą w tej części społeczności. Betcris poszedł z duchem czasu i pozwala grać bez ryzyka na klub z Neapolu. Jeśli to właśnie ta drużyna sprawi, że kupon zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot stawki. Oczywiście pozostałe typy muszą być trafione, inaczej nici z freebetu, który będzie równowartością 25 PLN.

Warunki kuponu:

 • Min. stawka – 25 PLN
 • AKO z min. 3 zdarzeń
 • Każde zdarzenie z kursem min. 1.50
 • Jedyne przegrane zdarzenie zawiera mecz Napoli w Serie A
 • Pozostałe zdarzenia są rozliczone jako wygrane
napoli bez ryzyka

Codzienny bonus od Betcris

Zakręć kołem w Betcris, odpowiedz na pytanie i odbierz bonus każdego dnia. Codziennie możesz wygrać freebet o wartości nawet 20 złotych za wykonanie powyższej czynności. Musisz jednak odpowiadać prawidłowo i w ciągu 15 sekund. Jeśli Ci się uda, w ciągu maksymalnie 12 godzin otrzymasz swój bonus.

Warunkiem jest posiadanie w pełni zweryfikowanego konta gracza w Betcris oraz zaakceptowanie zgód marketingowych bukmachera.

Postaw Kupon Dnia i wygraj więcej

Dzięki gotowym kuponom możesz zgarnąć wyższą wygraną w Betcris. Skorzystaj z propozycji o nazwie Kupon Dnia, którą przygotowują specjaliści pracujący dla bukmachera i zyskaj możliwość zagrania po wyższym kursie, niż gdybyś sam postawił identyczne zdarzenia! Wyższy kurs to wyższa wygrana, więc jedyne co musisz zrobić, to dobrać odpowiednią stawkę i puścić kupon do gry. Wszystkie wygrane sumy w ten sposób trafiają na konto główne gracza i są do jego pełnej dyspozycji.

Boost kursów na każdy dzień

Skoro już przy kursach jesteśmy, to Betcris na jednej promocji nie poprzestaje. Codziennie organizuje również boosty kursy na wybrane zdarzenia, które pozwalają graczom na okazalsze wygrane. Zdarzenia z podwyższonym kursem typerzy mogą dowolnie łączyć z innymi zakładami i mają tutaj sporą swobodę. Nie ma bowiem żadnych ograniczeń, co do minimalnej lub maksymalnej stawki, ani liczby zdarzeń. Miłośnikom kuponów AKO na pewno boost kursu przypadnie do gustu.

Betcris mobile: obstawianie w telefonie

Jeśli chcesz korzystać z Betcris zakłady bukmacherskie w telefonie, to możesz zrobić to na dwa sposoby. Pierwszym jest strona mobilna, a drugim dedykowana aplikacja mobilna. Stronę mobilną załadujesz na dowolnym urządzeniu, a Betcris aplikacja dostępna jest wyłącznie na systemy Android i iOS. Dostępne o Betcris opinie mówią, że aplikacja to kawał niezłej roboty, która znacząco ułatwia obstawianie na telefonie komórkowym. Warto jej dać szanse, bo to zdecydowanie jedna z tych rzeczy, które bukmacherowi udały się najlepiej.

FAQ

Jaki jest do Betcris kod promocyjny?

U bukmachera Betcris kod promocyjny to MAXBONUS.

Jaki dostanę w Betcris bonus na start?

Betcris zakłady bukmacherskie w bonusie powitalnym oferują łącznie aż do 1400 PLN!

Czy w Betcris bonusy to tylko oferta powitalna?

Na całe szczęście nie. Znajdziesz także kilka innych ofert na stronie Betcris. Promocje szczegółowo opisaliśmy w naszym tekście.

Jakie są o Betcris opinie graczy?

Jak to zwykle w przypadku nowego bukmachera bywa, dobre opinie przeplatają się z tymi przeciętnymi. Musimy poczekać, co jeszcze Betcris bukmacher nam pokaże.