Betcris kod promocyjny

betcris kod promocyjny

Tekst reklamowy | 18+

Historia pisze się na naszych oczach i do Polski wkracza kolejny bukmacher. Zobacz już teraz, co możesz otrzymać w zamian za Betcris kod promocyjny. Co konkretnie wiadomo o nowym legalnym bukmacherze?

Póki Betcris nie działa, graj w STS! ⬇

Nowy, legalny bukmacher Betcris: co o nim wiadomo?

betcris kod promocyjny

Zacznijmy od tego, że Betcris to nowy-stary bukmacher. Już tłumaczymy o co chodzi. Przede wszystkim spółka, która jest właścicielem marki Betcris, a mianowicie Mr Bet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. otrzymała licencję bukmacherską już w październiku 2018 roku. Od tego czasu jednak Mr Bet nie zaprezentował ani swojej strony ani też oferty zakładów. Doszło jednak do sprzedaży spółki na rzecz zagranicznego podmiotu, którym jest właśnie bukmacher Betcris. I teraz on, zamierza wejść na poważnie w polski rynek zakładów bukmacherskich.

Trochę to zawiłe, no ale tak właśnie wygląda świat bukmacherki od kulis. Warianty są dwa: albo Mr Bet powstał po to, żeby przygotować grunt dla zagranicznego bukmachera, który mógł mieć większe problemy z dopełnieniem formalności licencyjnych albo też, osoby odpowiedzialne za Mr Bet porzuciły swój projekt i szukały kupca.

Finalnie zakłady bukmacherskie Betcris są coraz bliżej zaprezentowania swojej oferty. Co o nich wiemy? Betcris to bukmacher uznany przede wszystkim w Ameryce Południowej i Środkowej. Początki jego działalności miały miejsce w Kostaryce i sięgają 1985 roku. Od 2006 roku bukmacher Betcris przyjmuje także zakłady online, a teraz zamierza zwojować polski rynek. To wszystko sprawia, że gracze już nie mogą się doczekać jego debiutu i chętnie poznają, w jaki sposób Betcris chce podbić ich serca. Z racji tego, że bukmacher już od dłuższego czasu operuje na światowych rynkach, możemy przyjrzeć się nieco bliżej, jak może wyglądać oferta skierowana na polski rynek.

Betcris kod promocyjny

Odpowiedzi na pytanie, czy będzie w Betcris kod promocyjny można poszukać właśnie na innych rynkach, gdzie bukmacher hojnie obdarowuje swoich partnerów kodami promocyjnymi. W ten oto sposób przypuszczamy, że podobny kod pojawi się także dla polskich graczy. I zapewne pociągnie za sobą dedykowane promocje w postaci dodatkowych lub wyższych bonusów na start. Oczywiście, na ostateczne potwierdzenie tejże informacji musimy poczekać, aż bukmacher finalnie wystartuje ze swoją stroną internetową. Jednak na ten moment, wszystko wskazuje na to, że w Betcris kod promocyjny będzie hulał, że aż miło!

Jaki będzie w Betcris bonus na start?

No właśnie, a jaki może być w Betcris bonus za kod lub bez kodu? To spora zagadka, ale zapewne wkrótce bukmacher wyłoży karty na stół. Na ten moment możemy sprawdzić, co zakłady bukmacherskie Betcris oferują dla graczy z innych krajów. Tak też zrobiliśmy, a mało tego, przełożyliśmy to na polskie realia. Co nam z tego wyszło? Zobacz poniżej.

Bonus 100%

Na angielskojęzycznej stronie internetowej Betcris oferuje na zakłady bukmacherskie bonus 100% od pierwszego depozytu do kwoty 100$. To powoduje, że w Polsce możemy spodziewać się oferty powitalnej w granicach 100% do 500 PLN. Minimalny depozyt dla angielskojęzycznej strony internetowej to 10$. Zatem niewykluczone, że w celu odbioru premii powitalnej, polscy gracze będą musieli zdeponować co najmniej 50 PLN.

Polski rynek bukmacherski jest jednak dość specyficzny, a bukmacherzy chętnie obdarowują graczy bonusami powitalnymi. Dlatego można spodziewać się, że w Betcris bonus depozytowy zostanie wzbogacony o kolejną promocję. Zwłaszcza, że bukmacher w przeciwieństwie do chociażby Ameryki Południowej, w Polsce nie może oferować usługi kasyna online, dla którego zagranicą ma całkiem sporo bonusów. Musi zatem rywalizować z innymi polskimi operatorami bonusami dla zakładów bukmacherskich. Nie zdziwimy się więc, jeżeli na deser wjedzie darmowy zakład lub cashback.

Freebet

Naturalnym krokiem wydaje się, żeby freebet był dostępny za Betcris kod promocyjny jako extra premia dla zdecydowanych graczy ze stron partnerskich. Ciężko jednak spekulować, na jaką kwotę ten bonus miałby opiewać. Jeżeli bukmacher nie poszaleje i nie wyciągnie z portfela naprawdę grubej kasy, to raczej wtopi się w średnią rynkową i tym samym zaoferuje darmowy zakład w granicach 20, 25 a może i 30 PLN. To i tak byłoby niezłą ofertą i zachętą do bliższego zapoznania się z jego stroną internetową. Mamy nadzieję, że w zakładach Betcris bonus freebet się pojawi, a jeżeli to już nastąpi, to bądź pewien, że znajdziesz o tym informację na naszej stronie.

Cashback

Nie wiemy ile prawdy jest w twierdzeniu, że polscy gracze należą do czołówki jeśli chodzi o uwielbianie zakładów bez ryzyka. Coś w tym może być, bowiem coraz więcej zakładów bukmacherskich decyduje się na takie bonusy i to nie tylko w ofertach powitalnych, ale też w promocjach okresowych. W Betcris bonus ubezpieczający pierwszy zakład lub nawet pierwszy przegrany zakład byłby łakomym kąskiem, na którego skosztowanie zdecydowałoby się na pewno wielu typerów. Fakt jest jednak taki, że bukmacherzy, którzy przywykli do rozdawania bonusu 100% od depozytu (tak robi Betcris zagranicą), raczej nie oferują wysokiego, a jedynie symboliczny zakład bez ryzyka. No ale, lepiej wziąć stówkę czy dwie cashbacku, niż nic. A kto wie, może się pozytywnie zaskoczymy i w Betcris kod promocyjny sprawi, że dostaniesz nie tylko wysoki bonus 100%, solidny freebet, ale także opiewający na niezłą sumkę zakład bez ryzyka? Kto nam zabroni marzyć, a raz na jakiś czas i marzenia się spełniają.

Betcris rejestracja w 2021?

Kolejne z pytań, które jest wałkowane w internecie brzmi: kiedy Betcris zakłady bukmacherskie otworzą stronę i uruchomią rejestrację? Tutaj opinie są podzielone. Z jednej strony pojawiają się głosy, że bukmacher za wszelką cenę będzie chciał zdążyć zaprezentować ofertę przed nadchodzącymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, a z drugiej, że niekoniecznie musi się aż tak spieszyć. Swego rodzaju podpowiedzią może być też to, że Betcris bukmacher ma już gotową platformę do obstawiania, na której przyjmuje graczy z innych krajów. Dlatego też delikatne poprawki, tłumaczenia i można startować na Polskę. Niemniej jednak, sugerując się naszym doświadczeniem, będziemy dość mocno zaskoczeni, jeżeli Betcris wystartuje jeszcze w 2021 roku. Raczej spodziewamy się jego debiutu dopiero w 2022 roku. I na chwilę obecną, naszym zdaniem, wydaje się to być najbardziej prawdopodobna data startu Betcris zakłady bukmacherskie.

Oferta platformy Betcris zakłady bukmacherskie

Pogawędziliśmy już sobie, jeśli chodzi o Betcris bonus powitalny i planowany start tego bukmachera, a co możemy powiedzieć na temat oferty zakładów? W tym celu kolejny raz udaliśmy się na zagraniczne rynki, gdzie Betcris bukmacher jest już obecny od dłuższego czasu.

Dostrzegamy tam zarówno zakłady bukmacherskie, jak i kasyno online, ale to drugie sobie darujmy. Wiadomo, że w związku z ustawą hazardową, Betcris na pewno nie wprowadzi usługi kasyna do Polski. Zatem na co można liczyć w jego zakładach bukmacherskich? Na sporo ciekawego.

Wyraźnie widać, że zagranicą Betcris pokrywa wszystkie, najpopularniejsze sporty w danym kraju. I dość mocno sfokusował się także na krajowe rozgrywki. Co za tym idzie,  można spodziewać się, że również w Polsce na Betcris do obstawiania dostępne będą rodzime rozgrywki i to nie tylko z najwyższych lig. Będzie też opcja cash-out i sporty wirtualne, które zyskują coraz większą przychylność graczy.

Betcris płatności: jak będzie można wpłacać i wypłacać środki u nowego bukmachera?

Zakłady bukmacherskie Betcris będą musiały przebić się do świadomości polskich graczy wygodnymi metodami płatności. A nie ma co ukrywać, że w Polsce najpopularniejsze są przelewy błyskawiczne, kod Blik oraz płatności kartą. Trudno więc sobie wyobrazić, by którejś z tych metod płatności Betcris nie wspierał. Idąc zagranicznym tropem, zauważamy także, że Betcris bukmacher wspiera również wirtualne portfele Neteller, Skrill i Paysafecard. Można przypuszczać, że dokładnie te same metody płatności wprowadzi do Polski. I byłoby to naprawdę niezłym początkiem. W kwestii wypłat na fajerwerki liczyć nie można, bo wiadome jest, że w Polsce ze względu na regulacje prawne, wypłacać od bukmacherów można tylko przelewami na konta bankowe. I tutaj Betcris choćby chciał, to cudów nie zdziała.

A kiedy już strona i rejestracja wystartują, przed pierwszym depozytem upewnij się, czy jest do Betcris kod promocyjny czy też nie. Jeśli będzie, to warto skorzystać i odebrać wyższe bonusy powitalne.

Po co nam nowy bukmacher Betcris?

Jeszcze kilka miesięcy temu mógłbyś zadać sobie pytanie, po co nam kolejny bukmacher, skoro mamy ich już kilkanaście? Teraz trzeba powiedzieć, że mamy kilkadziesiąt, a Betcris jako kolejny, coraz wyraźniej pojawia się na horyzoncie. Wkrótce pewnie wystartuje. No i po co to wszystko? Odpowiemy przekornie: dla wygody graczy! Od przybytku głowa nie boli, a im więcej bukmacherów, tym większa rywalizacja pomiędzy nimi i lepsze korzyści dla graczy. To tak, jak z sieciami komórkowymi. Kiedy były tylko dwie, oferty były delikatnie mówiąc, mało konkurencyjne. Kiedy jednak zaczęli się pojawiać kolejni operatorzy, bitwa o klienta spowodowała, że dziś można dzwonić naprawdę za grosze. I podobnie jest z bukmacherami. W Betcris bonus musi być taki, że gracze stwierdzą, że warto zarejestrować się tu, a nie gdzieś indziej. To tylko może zmobilizować pozostałych operatorów, żeby jeszcze bardziej podkręcili swoje oferty. Identycznie ma się kwestia zakładów, kursów bukmacherskich i promocji. Kolejny bukmacher oznacza jeszcze większą walkę o klienta i miejmy nadzieję, że finalnie w tym łańcuchu, najbardziej skorzystają właśnie gracze. Czekamy zatem na debiut nowego bukmachera i liczymy, że w Betcris kod promocyjny da tyle, że inni delikatnie się zawstydzą! A co tam!

FAQ

  • Jaki jest w Betcris kod promocyjny?

Na Betcris kod promocyjny jeszcze nie został ujawniony, ale wszystko wskazuje na to, że pojawi się tuż po starcie bukmachera.

  • Jaki jest w Betcris bonus powitalny?

Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale. Bonus pojawi się wtedy, kiedy na stronie Betcris ruszy rejestracja.

  • Czy Betcris jest legalny w Polsce?

Tak. Bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów.

  • Czy Betcris to polska marka, czy zagraniczny bukmacher?

To zagraniczny bukmacher, którego korzenie sięgają Kostaryki, ale spokojnie. W Polsce jest legalny i przygotowuje ofertę dedykowaną dla naszego kraju.

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci