18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Betcris kod promocyjny

Historia pisze się na naszych oczach i do Polski wkracza kolejny bukmacher. Zobacz już teraz, co możesz otrzymać w zamian za Betcris kod promocyjny. Co konkretnie wiadomo o nowym legalnym bukmacherze?

Póki Betcris nie oferuje nic dodatkowego, sprawdź STS! ⬇

Betcris kod promocyjny na czerwiec 2022

Betcris bonusSzczegółyKod promocyjny
Cashback 1. zakład100% do 500 PLNniedostępny
Warunki otrzymaniaMin. stawka 20 PLN (netto)
kurs min. 1.80 dla AKO lub SOLO
niedostępny
Warunki obrotu3x na AKO 3 wydarzenia
kurs poj. wyd. 1.30
niedostępny
Czas na obrót7 dniniedostępny

Betcris kod promocyjny cashback

W Betcris bonus powitalny przybrał dość ciekawe oblicze. Dlatego też, mamy dla Ciebie i dobrą i złą informację. Dobra jest taka, że jako nowy użytkownik możesz otrzymać aż pięć stówek w formie ubezpieczenia pierwszego zakładu. Zła? Niestety, ale nie jest to bonus bez depozytu. Najpierw więc musisz poświęcić swoje środki, a dopiero później na Twoim koncie będzie mógł pojawić się bonus powitalny.

Betcris cashback 500 PLN

betcris bonus powitalny 500

Bardzo nas cieszy, że Betcris rozwija swoją ofertę bonusową. Obecnie oferuje on cashback o wartości aż 500 PLN, czyli dużo więcej niż w przeszłości. Oby niedługo pojawił się także kod promocyjny! Ale wracając – teraz Twój pierwszy zakład na Betcris może być ubezpieczony. Jeśli puszczony kupon skończy się porażką, otrzymasz 100% straconej kasy z powrotem w formie bonusu!

Jak odebrać od Betcris cashback?

Chcesz postawić na Betcris zakład ubezpieczony? Na początek musisz oczywiście założyć konto i złożyć pierwszy depozyt. Upewnij się, że wpłaciłeś przynajmniej 20 PLN, bo jest to minimalna stawka kuponu uprawniającego do udziału w promocji.

Pierwszy zakład musi zostać postawiony po kursie minimalnie 1.8. Do wyboru masz zarówno SOLO, jak i AKO z oferty przedmeczowej oraz live. Pamiętaj tylko, żeby obstawiać z salda głównego.

Cóż, teraz pozostaje Ci tylko czekać na rozstrzygnięcie zakładu! Jeżeli przegrasz, bukmacher zwróci Ci 100% stawki brutto, czyli całość postawionej przez Ciebie kasy. Cashback nie od razu wyląduje jednak na saldzie głównym. Najpierw będziesz musiał spełnić nieskomplikowane, ale niekoniecznie łatwe warunki obrotu.

Betcris bonusSzczegóły
Cashback 1. zakład100% do 500 PLN
Warunki zakładustawka min. 20 PLN (netto)
kurs łączny min. 1.80
zakład AKO lub SOLO
Warunki obrotu3x na AKO 3 wydarzenia
kurs poj. wyd. 1.30
Czas na obrót7 dni

Rejestracja w Betcris

Zanim zaczniesz stawiać w Betcris zakłady i odbierzesz bonus, musisz otworzyć konto. Jak wygląda procedura rejestracji? Spójrz niżej.

 • Odpal stronę bukmachera.
 • Naciśnij na przycisk “Zarejestruj się”.
 • Otworzy się nowe okno, w którym będziesz musiał wprowadzić kolejno: e-mail, login, hasło, nr telefonu, kod weryfikacyjny oraz Betcris kod promocyjny.
 • Gdzie znaleźć do Betcris kod bonusowy? Sprawdź na wstępie tekstu, jeśli jest dostępny, to właśnie tam go znajdziesz.
 • A skąd wziąć do Betcris kod weryfikacyjny? Naciśnij na “Pobierz kod”, a czterocyfrowy kod otrzymasz w wiadomości sms na uprzednio podany numer telefonu.
 • Przejdź dalej i uzupełnij kolejne dane: imię, nazwisko, obywatelstwo oraz numer PESEL.
 • Wybierz także, skąd będą pochodzić środki, które przeznaczysz na grę.
 • Przejdź dalej, ustaw limity swojego konta, podaj datę urodzenia i zaakceptuj wymagane zgody i sfinalizuj rejestrację.
 • Ważne! Pamiętaj, jeśli chcesz otrzymać od Betcris bonus na start, musisz aktywować swoje konto.
 • Zaloguj się na swoje konto, przejdź do zakładki “moje konto” -> “dokumenty”, a następnie załącz skan lub zdjęcie jednego z wymaganych przez bukmachera dokumentów.

Betcris opinie o bukmacherze

Choć jeszcze nie wiadomo, czy pojawi się na Betcris kod bonusowy, to pojawiły się za to pierwsze recenzje bukmachera. Co myślą gracze o Betcris? Opinie są różne, jak to zwykle bywa, ale da dostrzec się pewną prawidłowość. Większośc graczy kręci nosem, że na Betcris bonus cashback 500 PLN to jednak za mało na dzisiejsze realia rynku bukmacherskiego w Polsce, chociaż pod tym względem sytuacja i tak sporo się już na tym portalu polepszyła. Poza tym, bukmacher dość miło zaskoczył ciekawą ofertę zakładów, wśród których są też virtuale i esport oraz bogatą sekcją z promocjami bukmacherskimi (o nich w dalszej części naszego tekstu). Od siebie dodamy: jest ciekawie, ale liczymy na więcej, a nawet na to, że Betcris podbije rynek, a co tam!

Czy to się uda? Pierwsze koty za płoty i póki co, musimy przyznać, że szału nie ma. Zwłaszcza, jeśli spojrzymy na oferowany przez Betcris bonus na start. No ale jednak, różne bywały te bukmacherskie debiuty. Nie każdy wjechał z buta, jak Pudzian w Najmana w pamiętnej walce, a zdecydowana większość bukmacherów potrzebowała odrobinę więcej czasu, aby rozkręcić się, jak goście na zakrapianej imprezie. Zatem czekamy i mamy nadzieję, że doczekamy się także, że w nasze ręce trafi Betcris kod promocyjny, dzięki któremu Ty, drogi czytelniku, otrzymasz jeszcze lepsze od Betcris bonusy.

Podstawowe informacje

Nazwa właściciela: Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
Adres: ul. Podolska 2181-321 Gdynia
Numer KRS: 0000748281
Numer licencji: PS4.6831.1.2019
Data otrzymania licencji: 19 grudnia 2019 r.

Betcris kod promocyjny i oferty bonusów dla graczy

Spójrzmy, jak na teraz wyglądają na stronie Betcris promocje dla graczy, którzy już zdecydują, bądź zdecydowali się zarejestrować konto u tego bukmachera. A przy okazji przypominamy, że na wstępie tekstu możesz sprawdzić, czy jest już na Betcris kod bonusowy, zwany też promocyjnym, albo rejestracyjnym. Ilu ludzi, tyle nazw, a zasada działania zawsze taka sama.

Dodatkowe 100% do wygranej

W zakładach bukmacherskich Betcris oferta promocji zaczyna się od sympatycznego dodatku dla kuponów akumulowanych. I wcale nie jest potrzebny do tego tak wyszukiwany Betcris kod promocyjny. Wystarczy, że na swój kupon wrzucisz co najmniej 5 zdarzeń, o kursie min. 1.25 każde i już. Naturalnie też, im więcej kwalifikowanych zdarzeń, a więc takich o kursie min. 1.25, tym wyższy dodatek do wygranej.

Przykładowo 5 zdarzeń na kuponie, to bonus 5%. W przypadku 6 zdarzeń, bonus wynosi już 10% i tak dalej, aż do bonusu 100% przy 24 zdarzeniach…

Tuesday Cashback

Betcris bukmacher nie zapomniał także o cashbacku. W tym przypadku promocja działa nieco inaczej, niż u większości zakładów bukmacherskich, obecnych na polskim rynku. Zwrot przyznawany jest co wtorek w postaci freebetu.

Na podstawie Twojego bilansu przegranych, który jest liczony od wtorku (godz. 00:00) do poniedziałku (godz. 23:59), otrzymasz należny darmowy zakład. Bilans wyliczany jest według wzoru: suma stawek netto – wygrane – otrzymane bonusy.

Dla bilansu przegranych od 200 do 499,99 PLN, zwrot czyli freebet wynosi 10 PLN. Kiedy Twój bilans wyniesie od 500 do 999,99 PLN otrzymasz 25 PLN. Powyżej 1000 i do 1999,99 PLN bonus rośnie do 50 PLN. Maksymalny zwrot w postaci darmowego zakładu przysługuje za osiągnięcie progu 2000 PLN i jest to kwota 100 PLN.

W Betcris bonus ten ma jednak mały haczyk. Otóż do ogólnego bilansu przegranych zaliczane są wyłącznie kupony o kursie min. 1.85 (AKO lub SOLO). Pamiętaj o tym. A przy okazji musisz też wiedzieć, że otrzymany freebet wykorzystasz na zakładach ako z min. 3 selekcjami, kursem min. 1.25 dla każdej z nich i kursem kuponu co najmniej 2.50. Na postawienie darmowego zakładu masz równe 3 dni.

Ekstraklasowy Freebet

Choć na Betcris kod promocyjny jeszcze się nie pojawił, to trzeba przyznać, że bukmacher postanowił zasypać graczy darmowymi zakładami. Oczywiście, można mieć zastrzeżenia, co do niektórych warunków bonusowych, no ale freebet, to freebet. Mocno kręcić nosem nie wypada.

Żeby zgarnąć “Ekstraklasowy Freebet”, przygotuj kupon z min. 6 zdarzeniami z Ekstraklasy, o stawce minimum 10 PLN netto. Na kuponie możesz umieścić wyłącznie zakłady 3-drogowe, o kursie min. 1.25 każdy, a Twój kupon powinien mieć stawkę łączną nie mniejszą, niż 2.50. Po trafieniu określonej liczby zdarzeń, otrzymasz darmowy zakład.

 • 6 trafionych zdarzeń – freebet 100 PLN
 • 7 trafionych zdarzeń – freebet 150 PLN
 • 8 trafionych zdarzeń – freebet 200 PLN

Na wykorzystanie darmowego zakładu masz 3 dni. Ta Betcris oferta jest jednorazowa. Freebet należy wykorzystać na zakład ako z min. 3 selekcjami. Kurs min. na zdarzenie to 1.25, a na kupon min. 2.50.

25 PLN dla fanów esportu

betcris promocja esport

W Betcris bonusy sypią się, niczym z nieba. Szkoda tylko, że jak na razie tak nie “sypnął” się Betcris kod promocyjny. Niemniej jednak, coś dla siebie znajdą także fani sportu elektronicznego. Jest to 25 PLN, przyznawane w każdy czwartek po spełnieniu określonych warunków.

Jak wyglądają te warunki? Betcris zakłady bukmacherskie wymagają, żebyś postawił co najmniej 5 kuponów o kursie min. 1.85 i stawce łącznej nie mniejszej, niż 100 PLN. Po wykonaniu tego zadania, w czwartek na Twoim koncie pojawi się freebet 25 PLN. Bonus jest wielokrotny, a prezentowana Betcris oferta obowiązuje do odwołania.

Warunki obrotu freebetem? Praktycznie jak wszędzie: 3x AKO, min. kurs zdarzenia 1.25 i 2.50 dla kuponu.

Wirtualny zwrot 50 PLN

Betcris bukmacher wystartował z kopyta, zamieszczając w swojej ofercie i esport i sporty wirtualne. Skoro jest bonus na esport, to musiała pojawić się także promocja na virtuale. I tak też się stało.

Jak wygląda zwrot na Betcris? Zakłady przegrane? Nie tylko. Bukmacher nie zwraca środków (jak sugeruje nazwa), a tak naprawdę nagradza obstawianie virtuali. Wystarczy, że obrócisz 250 PLN na sportach wirtualnych (po kursie każdego zdarzenia min. 1.85), a otrzymasz dodatkowe 50 PLN freebetu.

Promocja odnawia się co tydzień, a freebetem obstawisz kupony na sporty wirtualne z kursem min. 1.85. Mogą to być kupony AKO lub SOLO – sam zadecyduj.

Bonus urodzinowy

Jeśli myślałeś, że to wszystkie, oferowane przez Betcris promocje, to absolutnie nie. Na sam koniec zostawiliśmy tą najprzyjemniejszą, choć wcale nie najhojniejszą. Jednak bonus urodzinowy to zawsze pewne docenienie gracza, pokazanie, że jest ważny.

Jeżeli w przeciągu 3 miesięcy poprzedzających Twoje urodziny przeznaczyłeś na Betcris zakłady co najmniej 50 PLN netto, otrzymasz freebet o wartości 20 PLN. Wykorzystasz go na kuponie AKO z min. 3 zakładami (kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.25, kurs całego kuponu min. 2.50).

I tym oto sposobem, dobiliśmy na sam koniec promocji. Przewiń jeszcze na chwilkę do góry strony i upewnij się, czy wjechał już do Betcris kod promocyjny, który gwarantuje coś jeszcze.

Betcris mobile: obstawianie w telefonie

Jeśli chcesz korzystać z Betcris zakłady bukmacherskie w telefonie, to na aplikację mobilną musisz jeszcze trochę poczekać. Ale nie martw się. Bukmacher już teraz przygotował stronę mobilną, która daje dostęp do najważniejszych funkcji, a co godne uwagi: do wszystkich zakładów i bonusów. Pojawiające się o Betcris opinie mówią jasno, że strona mobilna to jedna z tych rzeczy, które bukmacherowi udały się najlepiej.

FAQ

Jaki jest do Betcris kod promocyjny?

Dla bukmachera Betcris kod bonusowy, promocyjny czy rejestracyjny (zwał, jak zwał) jeszcze się nie pojawił. Trzymamy rękę na pulsie.

Jaki dostanę w Betcris bonus na start?

Betcris zakłady bukmacherskie w bonusie powitalnym oferują cashback 500 PLN.

Czy w Betcris bonusy to tylko oferta powitalna?

Na całe szczęście nie. Znajdziesz także kilka innych ofert na stronie Betcris. Promocje szczegółowo opisaliśmy w naszym tekście.

Jakie są o Betcris opinie graczy?

Jak to zwykle w przypadku nowego bukmachera bywa, dobre opinie przeplatają się z tymi przeciętnymi. Musimy poczekać, co jeszcze Betcris bukmacher nam pokaże.