BetFan kod promocyjny – rejestracja wrzesień 2022

Mamy to! W zakładach bukmacherskich BetFan kod promocyjny już działa! Wpisz podczas rejestracji: BONUSMAX i odbierz bonusy na start. Czeka na Ciebie cashback do 600 PLN za pierwszą wpłatę + freebet 60 zł + 100% do 1000 PLN za drugi depozyt!

Zakłady sportowe

600 zł Cashback

Jeśli Gracz kwalifikuje się do promocji to za pierwszy depozyt otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto bonusowe. Minimalna stawka kuponu przy pierwszym depozycie to 50 zł.

E-sports

600 zł Cashback + 60 zł FreeBet

Jeśli Gracz kwalifikuje się do promocji to za pierwszy depozyt otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto bonusowe. Minimalna stawka kuponu przy pierwszym depozycie to 50 zł.

BetFan kod promocyjny na wrzesień 2022

W poniższej tabeli szczegółowo zobaczysz, co potrafi w BetFan kod promocyjny. Pamiętaj, aby wprowadzić go w formularzu rejestracyjnym. Zobaczysz tam stosowne pole oznaczone nagłówkiem “KOD PROMOCYJNY”.

BetFan bonusSzczegółyKod promocyjny
Cashback 100%600 PLN BONUSMAX
Wymagany obrót1x AKO
(min. 3 sekcje, kurs min. 3.8)
BONUSMAX
Freebet60 PLNBONUSMAX
Wymagany obrótbrak!BONUSMAX
Bonus 100%1000 PLNBONUSMAX
Wymagany obrót3x AKO
(min. 3 sekcje, kurs min. 2.5)
BONUSMAX

Uff, spore kwoty, co nie? Ale od przybytku głowa nie boli.

BetFan kod promocyjny i bonus 600 PLN bez ryzyka

betfan bonus powitalny

Jeżeli już zdecydowałeś i pędzisz zarejestrować się, wklepując u bukmachera BetFan kod promocyjny, to zostaniesz powitany zakładem ubezpieczonym 100% do 600 PLN. Bukmacher wyciągnie do Ciebie rękę i na wypadek, gdybyś przestrzelił ze swoimi przewidywaniami, zwróci postawioną kasę. I to dosłownie – otrzymasz zwrot dokładnie tej kwoty (max. 600 PLN), którą postawiłeś – bez odejmowania podatku! Oczywiście musisz przy tym spełnić kilka warunków – zarówno przed, jak i po otrzymanym bonusie, ale nie oszukujmy się, większość z nich wygląda jak bułka z masłem.

Jak odebrać od BetFan bonus bez ryzyka?

W BetFan bonus ten obejmuje pierwszy zakład po dokonaniu kwalifikowanego depozytu. Przede wszystkim, wpłacić musisz co najmniej 50 PLN i dokładnie na taką też minimalną kwotę musi opiewać stawka Twojego pierwszego zakładu. Oczywiście, aby wycisnąć maxa, wpłać i postaw za 600 PLN.

Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany – bukmacher dokona zwrotu 100% stawki na saldo bonusowe. W celu odblokowania środków, będziesz musiał spełnić warunek obrotu: 1x obrót zwrotem na zakładach AKO z min. 3 zdarzeniami, o kursie łącznym nie mniejszym, niż 3.8. Masz na to 7 dni.

A co w przypadku, w którym Twój pierwszy zakład okaże się trafiony? Bonus przepadnie, ale chyba nie będziesz ronił łez przy wygranej? Zwłaszcza, że w BetFan kod promocyjny otworzy przed Tobą drogę do kolejnych promocji.

Bonus BetFanSzczegóły
Cashback za 1. depozytdo 600 PLN
Min. wpłata50 PLN
Obrót1x AKO (min. 3 zdarzenia, kurs 3.8)
Bierz bonus

BetFan freebet 60 PLN

Na etapie pierwszej wpłaty w formie bonusu powitalnego możesz otrzymać również freebet 60 PLN. Istnieją dwie opcje odbioru tego bonusu.

Jak odebrać od BetFan freebet 60 PLN?

BetFan bonus 60 zł freebet

Każdy nowy gracz ma prawo odebrać od BetFan freebet, ale możesz podejść do tego bonusu na dwa sposoby:

 1. Wpłacić co najmniej 50 PLN i odebrać zarówno opisany powyżej cashback do 600 PLN, jak i freebet 60 PLN
 2. Zrzec się cashbacku 600 PLN, ale w zamian otrzymać freebet 60 PLN po wpłaceniu do serwisu jedynie 30 PLN

Wybór należy do Ciebie! Musimy przyznać, że zrobiło na nas wrażenie, jaką elastycznością wykazał się tutaj bukmacher. A to nie koniec dobrych wiadomości, bo… na BetFan darmowy zakład nie ma żadnego warunku obrotu!

Wystarczy, że postawisz kupon i wygrasz. Jeśli Ci się to uda, kasa z zakładu od razu wyląduje na saldzie głównym. Zostanie ona tylko pomniejszona o wartość freebetu, czyli 60 zł.

Bonus BetFanSzczegóły
Bonus za I depozytfreebet 60 PLN
Min. wpłata50 PLN lub 30 PLN
ObrótBrak!

BetFan bonus 100% do 1000 PLN

Wszyscy doskonale wiemy, jakim charakternym sportowcem jest popularny Pudzian. Bukmacher BetFan, który za swojego ambasadora wziął właśnie Mariusza Pudzianowskiego nie może postępować inaczej. Dlatego też, oprócz ubezpieczenia zakładu za pierwszy depozyt, za drugi możesz sięgnąć po bonus 100% do 1000 PLN. I co fajnie – promocja ta działa zarówno u nowych, jak i u obecnych klientów BetFan, którzy nie zdeponowali jeszcze środków po raz drugi.

Jak odebrać od BetFan bonus 100%?

Wklepałeś już kod promocyjny BetFan, czy wciąż się wahasz? Bez względu na to warto poznać warunki, na których można odebrać 100% przy drugiej wpłacie.

Przede wszystkim, minimalna wpłata, uprawniająca do odbioru bonusu reload 100% to 100 PLN. Otrzymasz równowartość depozytu, a więc, co jasne – aby zgarnąć maxa, wpłać 1000 PLN lub więcej.

A warunki obrotu? Obróć otrzymanym bonusem min. 3 razy na kuponach AKO: min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2.50. Masz na to 14 dni.

Bonus BetFanSzczegóły
Bonus za II depozyt100% do 1000 PLN
Min. wpłata100 PLN
Obrót3x AKO (min. 3 zdarzenia, kurs AKO min. 2.50)
Bierz bonus

Rejestracja w BetFan

 • Przejdź na stronę bukmachera BetFan.
 • Kliknij w “OTWÓRZ KONTO”.
 • Uzupełnij w formularzu dane konta.
 • Zaakceptuj zgody i regulamin.
 • Potwierdź chęć otrzymania bonusu na start.
 • W następnym kroku uzupełnij dane osobowe.
 • Wpisz kod promocyjny BetFan: BONUSMAX.
 • Zakończ i potwierdź rejestrację.
 • W BetFan rejestracja prowadzi do utworzenia konta tymczasowego.
 • Chcąc przekształcić je w stałe (móc wypłacać wygrane), zweryfikuj tożsamość.
 • W tym celu prześlij skany dowodu osobistego lub paszportu.
kod promocyjny betfan

BetFan opinie o bukmacherze

Jakie są o BetFan opinie graczy? Na początku warto przypomnieć, że to stosunkowo młody bukmacher i choć zdarzają mu się drobne potknięcia, to dość szybko zyskał sobie sympatię naprawdę sporej rzeszy graczy. Szybkie wpłaty, wypłaty, dobre bonusy i częste promocje, a także szeroka oferta zdarzeń – to może się podobać. Wreszcie pojawił się także do BetFan kod promocyjny, co jeszcze bardziej podkręca emocje!

Podstawowe informacje

Pełna nazwa bukmachera: BETFAN Sp. z o.o.
Adres: ul. Śmiała 26, 01-523 Warszawa
Numer KRS: 0000727637
Numer licencji: PS4.6831.3.2018
Data otrzymania licencji: 29 października 2018

BetFan kod promocyjny BONUSMAX i inne oferty promocyjne

Poznałeś już, jaką ofertę powitalną przygotował BetFan. Bukmacher jednak na tym nie poprzestaje. Ma dla Ciebie także szereg innych promocji.

Ranking graczy

W zakładach bukmacherskich możesz sprawdzać nie tylko swoją wiedzę i intuicję, ale także porównywać swoje osiągnięcia z innymi graczami. Służą do tego rankingi graczy. W ofercie BetFan znajdziesz dwie takie propozycje: na zakłady sportowe oraz na gry karciane + sporty wirtualne. W przypadku pierwszego rankingu, bukmacher co tydzień nagradza 50 najlepszych graczy (pula nagród to 10 000 PLN), a jeśli chodzi o drugi – to bonusy w każdym tygodniu otrzymuje 30 najskuteczniejszych graczy (pula 2 000 PLN).

Poleć przyjaciela

Jeżeli spodobała Ci się oferta BetFan, promocja ta pozwoli Ci zyskać bonus za polecenie przyjaciela. Zarówno na Twoje, jak i na konto poleconego przez Ciebie do BetFan kolegi może wpaść po 100 PLN.

Jak zgarnąć po stówce na głowę? Wystarczy, że kumpel się zarejestruje z Twojego zaproszenia, a następnie wpłaci co najmniej 100 PLN i obróci je min. 3 razy na kuponach po kursie min. 1.80. Dla chcącego nic trudnego.

Mobilny BetFan: aplikacja na smartfona

Od razu zaznaczmy – w aplikacji BetFan kod promocyjny też działa. Śmiało więc możesz zarejestrować się z jego użyciem także w aplikacji i postarać się sięgnąć po jak najwięcej bonusów.

W dużym skrócie mówiąc – aplikacja BetFan jest łatwa, lekka i przyjemna. Dostarcza wszystkie funkcje ze strony internetowej, ale w zdecydowanie bardziej przyjaznym urządzeniom mobilnym środowisku. Możesz ją pobrać na Androida, iOS, a nawet na App Gallery i sam przekonać się, jak łatwo stawia się zakłady z telefonu komórkowego.

Więcej o BetFan dowiesz się z naszych recenzji i poradników ⬇

FAQ

Co daje kod promocyjny BetFan BONUSMAX?

W zakładach bukmacherskich BetFan kod promocyjny możesz wykorzystać w trakcie rejestracji. Po otwarciu konta gracza czekają na Ciebie bonusy do 1660 PLN.

Czy w BetFan kod promocyjny jest jednorazowy?

Tak. Kod możesz wykorzystać tylko jeden raz.

Jak długo trwa weryfikacja konta w BetFan?

Weryfikacja tożsamości trwa zazwyczaj od kilku do kilkudziesięciu minut.