18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

BetFan aplikacja – jak obstawiać mobilnie?

U bukmachera BetFan aplikacja mobilna jest dostępna, co oznacza, że możesz obstawiać na telefonie i tablecie. Sprawdź, czy apka stoi na dobrym poziomie oraz skąd pobrać BetFan apk na urządzenia z Androidem.

 Aplikacja BetFan – ocena
Wymagania systemowe5
Bonusy4
Użyteczność4.5
Opinie4.5
Zagraj terazZałóż konto

Na jakie systemy wchodzi w BetFan aplikacja?

aplikacja BetFan

Aplikacja BetFan jest dostępna na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli iOS od Apple oraz Android, którego wykorzystują na swoich urządzeniach bardzo różne marki takie jak Samsung, LG i Xiaomi. Do tego istnieje jeszcze specjalna wersja apki na telefony Huawei, które od jakiegoś czasu działają nieco inaczej niż wcześnie, kiedy one też korzystały jeszcze z Androida. To oznacza, że bukmacher udostępnił aplikacje praktycznie na wszystkie popularne w Polsce systemy operacyjne.

Jak pobrać aplikację na Androida?

Aby korzystać z apki na telefonie lub tablecie z Androidem, potrzebujesz tak zwanego “Betfan apk”. Co to znaczy? Bardzo łatwo rozszyfrować tę nazwę, “apk” to po prostu rozszerzenie plików, które można zainstalować na urządzeniu z systemem Android.

Aby pobrać aplikację na Androida, czyli plik BetFan apk, wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź na stronę BetFan aplikacja.
 2. Znajdź przycisk “Pobierz” oznaczony dla systemu Android.
 3. Kliknij przycisk “Pobierz” i postępuj zgodnie z instrukcją na stronie.

Niestety ze względu na regulacje firmy Google nie można pobierać apek bukmacherskich z Play Store. To nie tylko w przypadku BetFan aplikacja Android ma taki problem – każdy serwis z zakładami udostępnia swoją apkę na podobnej zasadzie, czyli w formie pliku apk.

Jak pobrać aplikację na iOS?

Tutaj sprawa jest sporo łatwiejsza, ponieważ aplikacja BetFan jest dostępna w App Store na tej samej zasadzie co wszystkie inne kategorie apek. Są dwa sposoby, żeby ją znaleźć:

 1. Przejdź na stronę BetFan aplikacja mobilna.
 2. Znajdź sekcję oznaczoną jako “App Store”.
 3. Kliknij przycisk “Pobierz” albo zeskanuj kod QR i przejdź do strony aplikacji w App Store.
 4. Zainstaluj apkę.

Możesz też znaleźć apkę samodzielnie:

 1. Wejdź do App Store ze swojego urządzenia mobilnego.
 2. Wyszukaj frazę “BetFan”.
 3. Pobierz apkę tak samo, jak robisz to w przypadku innych aplikacji.

Jak pobrać aplikację na Huawei?

 1. Przejdź na stronę BetFan aplikacja mobilna.
 2. Znajdź sekcję oznaczoną jako “App Gallery”.
 3. Kliknij przycisk “Pobierz” albo zeskanuj kod QR i przejdź do strony aplikacji w App Gallery. Zainstaluj apkę.

Czy w BetFan aplikacja pozwala wykorzystać bonus powitalny?

Betfan rejestracja bonus

Ależ oczywiście! Stworzona przez bukmachera BetFan aplikacja na telefon umożliwia korzystanie z jego usług na urządzeniu mobilnym praktycznie na takich samych zasadach co na komputerach stacjonarnych i laptopach. Co za tym idzie, można również odebrać bonus powitalny razem z kodem.

Jaki jest na BetFan kod promocyjny? BONUSMAX! A jakie przyjemności przygotował bukmacher dla nowych użytkowników? Cóż, już mówimy.

Bonusy powitalne BetFan

 • 600 PLN bez ryzyka – łącznie do sześciu stówek cashbacku. Dzięki temu bonusowi możesz obstawić zakład o sporej wartości i otrzymać zwrot kasy, jeżeli przydarzy Ci się przegrana. Pieniądze są zwracane w formie bonusu, który podlega warunkowi obrotu.
 • 100% do 1000 PLN za drugi depozyt – za drugi depozyt nowym oraz co fajnie – obecnym klientom – przysługuje bonus reload w wysokości 100% do kwoty maksymalnej 1000 PLN. Oczywiście, kasa trafi na saldo bonusowe i też będziesz musiał powalczyć z warunkami obrotu.

Zasady działania bonusów powitalnych

Pamiętaj, że każda promocja ma swój regulamin, który znajdziesz oczywiście na stronie BetFan. Wszystkie bonusy mają także warunek obrotu. Trzeba go spełnić, aby móc wypłacić kasę poza serwis, na swoje konto bankowe. Poszczególne promocje mają także warunki w postaci minimalnej kwoty depozytu. Nie są to ogromne liczby, w przypadku bukmachera BetFan wynoszą one w zależności od bonusu od 50 PLN do 100 PLN. Warto jednak, żebyś sprawdził, jakie są zasady dla każdej promocji – nie chciałbyś pewnie stracić bonusu tylko dlatego, że wpłaciłeś o dyszkę za mało! Regulamin obowiązuje w taki sam sposób zarówno na komputerze, jak i w aplikacji mobilnej.

Pozostałe bonusy

BetFan ma także liczne promocje dla stałych graczy. Bukmacher regularnie organizuje specjalne rankingi, w których można zbierać punkty poprzez obstawianie zakładów w różnych kategoriach. Co tydzień najlepsi gracze otrzymują cenne nagrody w postaci środków na kolejne kupony. Do tego BetFan podwyższa kursy na najbardziej atrakcyjne wydarzenia. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest ten, który pozwala obstawiać bez podatku.

FAQ

Jak pobrać aplikację BetFan na telefon?

W przypadku urządzeń z Androidem musisz pobrać BetFan apk ze strony bukmachera. Jeśli masz telefon z iOS, możesz ściągnąć apkę ze strony BetFan lub z App Store. Jeżeli korzystasz z Huaweia, użyj linka dostępnego na stronie buka.

Czy aplikacja BetFan pozwala robić wypłaty?

Tak, jest możliwość zlecania wypłat za pośrednictwem aplikacji.

Czy w przypadku BetFan aplikacja jest stabilna?

Tak, apka działa szybko i bezproblemowo na wszystkich systemach operacyjnych. Nie wyskakują również żadne błędy. Możesz się spodziewać wygodnego korzystania.

Aplikacja BetFan – opinie

Czy warto pobrać apkę od BetFan? Naszym zdaniem – owszem. Dzięki niej jesteś w stanie uzyskać na urządzeniu mobilnych pełne doświadczenie obstawiania u tego bukmachera. Możesz przeglądać pełną ofertę zakładów i puszczać na nie kupony. Masz do wyboru między innymi sport, esport, wirtual, gry karciane i rozrywkę. Całkiem tego sporo, prawda? BetFan jest znany z bardzo szerokiego wyboru rynków na nietypowe wydarzenia takie jak na przykład pogoda. Także z nich będziesz mógł korzystać z urządzenia mobilnego.
Apka pozwala również brać udział w promocjach, a także zarządzać finansami, w tym zlecać wypłaty na konto bankowe. Wygląd aplikacji nie pozostawia wiele do życzenia. Jest ona utrzymana w podobnej kolorystyce co strona główna bukmachera i prezentuje się estetycznie. Zamieszczone grafiki mają wysoką jakość. Apka działa szybko, w szczególności na co nowszych urządzeniach, a jej interfejs jest intuicyjny i prosty w obsłudze.