18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

BetFan bonus Euro 2020

Chcesz poznać oferowany przez BetFan bonus Euro 2020? Rozgrywki już niebawem, więc warto dowiedzieć się, gdzie najbardziej opłaca się typować zakłady bukmacherskie. Sprawdź, jak wygląda na Euro 2021 oferta BetFan!

Zakłady sportowe

600 zł Cashback

Jeśli Gracz kwalifikuje się do promocji to za pierwszy depozyt otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto bonusowe. Minimalna stawka kuponu przy pierwszym depozycie to 50 zł.

E-sports

600 zł Cashback + 60 zł FreeBet

Jeśli Gracz kwalifikuje się do promocji to za pierwszy depozyt otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto bonusowe. Minimalna stawka kuponu przy pierwszym depozycie to 50 zł.

BetFan bonus Euro 2020: freebet 50 PLN!

Rozgrywki Mistrzostw Europy w piłce nożnej mężczyzn zapowiadają się obiecująco. Nie tylko jeśli chodzi o widowisko sportowe, ale także przygotowane na Euro 2020 bonusy bukmacherów! Interesujesz się zakładami? Niezależnie od tego, czy chcesz dopiero zacząć swoją przygodę, czy już od dawna typujesz, powinieneś sprawdzić, jaki wygląda z okazji Euro 2021 BetFan bonus. Jesteśmy przekonani, że z okazji tak ważnego wydarzenia będą konkurować nie tylko reprezentacje na boisku, ale także bukmacherzy w kwestii oferowanych promocji.

Już wiemy, że z okazji Euro 2020 bonus BetFan wzbogacił się o dodatkowy element oferty powitalnej, dzięki któremu możesz zgarnąć na początek pięć dych więcej – i to w bardzo atrakcyjnej formie! Na początek sprawdzimy więc, jaki BetFan Euro 2020 bonus powitalny przygotował. Składają się na niego dwie najpopularniejsze promocje – cashback i 100% od depozytu, a do tego specjalny darmowy zakład – tak zwany Euro Freebet. Ale o tym za chwilę. Nie myśl, że to jedyne przygotowane na Euro 2020 bonusy bukmacherskie, jakich możesz spodziewać się od BetFan. W ofercie tego buka każdego dnia znajdziesz wiele świetnych promocji. Jesteśmy przekonani, że na Euro 2020 oferta będzie nie tylko taka jak aktualnie, ale także zostanie znacznie rozbudowana. Zastanawiasz się, jaki będzie na BetFan bonus Euro 2021? Jeszcze nie znamy szczegółów co do poszczególnych promocji, które będą się pojawiać z okazji kolejnych meczów turnieju, ale podejrzewamy, że na pewno się nie rozczarujesz.

Euro 2020 BetFan bonus na start: 1650 PLN do zgarnięcia!

Już teraz możesz otrzymać od BetFan bonus Euro 2020! Oferta powitalna przewiduje nawet do 1650 PLN w gratisie. Co musisz zrobić, aby otrzymać na zakłady bukmacherskie Euro 2020 tyle kasy? Sprawa jest bardzo prosta, a oferowane na Euro 2021 bonusy bukmacherskie na pewno zachęcą Cię do typowania tych rozgrywek. Przekonany? Jeśli nie – sprawdź szczegóły i dowiedz się, jak prezentuje się na Euro 2021 BetFan bonus powitalny.

BetFan kod promocyjny BONUSMAX

Aby otrzymać od BetFan bonus Euro 2020 na start, musisz tylko założyć nowe konto na prawdziwe dane, a w odpowiedniej rubryce podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BetFan – “BONUSMAX”. Proste, prawda? Jeśli uważasz, że to za wiele, sprawdź przygotowane na Euro 2021 bonusy bukmacherskie. Naszym zdaniem wysiłek włożony w realizację wymagań, aby otrzymać bonus powitalny, jest odwrotnie proporcjonalny do tego, co możesz zyskać w zamian. Poniżej prezentujemy, co zawiera na Euro 2020 oferta powitalna od BetFan.

Cashback 100% do 600 PLN

Euro 2020 BetFan bonus

Pierwszy zaoferowany przez BetFan bonus Euro 2020 to zakład bez ryzyka. Na pewno słyszałeś już gdzieś o tej promocji, bo jest ona bardzo częsta wśród ofert na start u konkurencji. Dotyczy ona oczywiście pierwszego zakładu postawionego u tego buka. Aby zrealizować na Euro 2021 BetFan bonus, musisz dokonać pierwszej wpłaty minimum 50 PLN i za taką najniższą kwotę postawić kupon. I tyle, zakład ten będzie ubezpieczony – jeśli przegrasz, bukmacher zwróci Ci 100% stawki. Nam się podoba. Na Euro 2020 oferta ta pozwala Ci zyskać zwrot aż do 600 PLN. Jeśli chciałbyś tyle otrzymać – za tyle musisz postawić pierwszy zakład. Lub więcej. Jeśli zagrasz za większą stawkę i przegrasz, otrzymasz maksymalną wartość bonusu, czyli właśnie 600 PLN.

BetFan bonus Euro 2020 Wymagania
Cashback 100% (do 600 PLN) pierwszy depozyt
Warunki bonusu min. 50 PLN depozytu, min. stawka kuponu 50 PLN
Obrót bonusem x1 AKO (min. 3 zdarzenia) z łącznym kursem min. 3.8)
Bierz bonus! Bierz bonus

Euro Freebet 50 PLN

betfan bonus euro

Żeby uczcić Euro 2020, BetFan bonus powitalny rozszerzył o naprawdę atrakcyjny freebet o wartości 50 PLN. Żeby go odebrać, wystarczy jedynie złożyć pierwszy depozyt za przynajmniej 50 PLN. A potem? Potem hulaj dusza, piekła nie ma! Darmowy zakład możesz obstawić tak, jak tylko chcesz – nie ma tutaj żadnych wymagań co do tego, na jaki dokładnie kupon możesz postawić. Do tego nie ma również warunków obrotowych. Jeżeli wygrasz zakład postawiony za freebet, to kasa będzie Twoja i wyląduje od razu na saldzie głównym. Warto tylko pamiętać, że od wygranej zostanie odjęta wartość samego freebetu. To akurat powszechnie praktykowana u bukmacherów zasada, więc nie ma się co obrażać na BetFan. Naszym zdaniem turniejowa propozycja tego buka prezentuje się naprawdę opłacalnie i warto z niej skorzystać, bo nie wiadomo, jak długo takie preferencyjne warunki zakładania konta będą obowiązywań.

BetFan bonus Euro 2020 Wymagania
Freebet 50 PLN pierwszy depozyt
Warunki bonusu min. 50 PLN depozytu
Obrót bonusem brak!
Bierz bonus! Bierz bonus

Bonus 100% od drugiego depozytu do 1 000 PLN

Betfan bonus Euro 2020

Rzadko kiedy wśród ofert bukmacherów możemy spotkać się z bonusem od drugiego depozytu – zwykle oferta taka dotyczy jedynie pierwszego. Ale BetFan lubi zaskakiwać! Jako że za pierwszy depozyt masz zakład bez ryzyka, to za drugi dostaniesz zupełnie za darmo dodatkowe 100%! Co najważniejsze, na Euro 2021 BetFan bonus ten pozwala wykorzystać nie tylko nowym graczom, ale także tym zarejestrowanym już dawno, którzy złożyli dotychczas tylko jeden depozyt. Czy wspominaliśmy już, że z okazji Euro 2020 bonusy bukmacherów są naprawdę zachęcające? Pamiętaj tylko, że minimalna kwota, jaką musisz wpłacić, żeby otrzymać dodatkową kasę to 100 PLN. Maksymalnie możesz zyskać 1 000 PLN, ale nie znaczy to, że nie możesz złożyć większego depozytu. W gratisie jednak otrzymasz maksymalnie tyle. Naszym zdaniem przygotowany na Euro 2021 BetFan bonus powitalny, mimo że nie jest specjalnie rozbudowany, prezentuje się bardzo zachęcająco. Warunek obrotowy stoi jednak na dość wysokim poziomie trudności i może sprawić problem mało doświadczonym graczom.

Bukmacher Bonusy Euro 2020 Bierz bonusy!
STS 30 zł freebet

230 zł cashback

1200 zł za depozyt

Wygraj Euro z pulą 1 500 000 zł!

Bierz bonus
Fortuna 20 zł free

210 zł cashback

2000 zł za depozyt

Bierz bonus
Superbet 34 zł freebet

50 zł za depozyt

500 zł cashback
Bonus 20 + 20 zł
Graj o Mustanga i Superpensję
Super przewaga na Polskę
Super Euro
Zakłady specjalne na Euro

Bierz bonus
BetFan 50 zł freebet

600 zł cashback

1000 zł za depozyt

Bierz bonus
Betclic 550 zł cashback
Multi+
Super Kursy
Dedykowane promocje na Euro 2020
Bierz bonus
LV BET 20 zł freebet

333 zł cashback

3000 zł za depozyty
Codzienny cashback
Eurotyper
Kasa na grę
Typuj mecze Polaków

Bierz bonus
forBET 200 zł cashback

2080 zł za depozyt

14 dni bez podatku
Wygraj skuter!
Codzienne promocje na Euro!
12. zawodnik

Bierz bonus
PZBuk 500 zł cashback

20 zł freebet
Kalendarz Euro 2020
Zakłady Kardio
Kombi+

Bierz bonus
eToto 1500 zł za depozyt

1000 zł w Etotomania
Freebet 10 zł
Reload bonus 100% do 500 zł

Bierz bonus
eWinner 110 zł cashback

500 zł za depozyt

Bierz bonus
Totolotek 25 zl freebet

49 zł bonus mobile

500 zł za depozyt

cashback 230 zł
Codzienny Freebet 25 zł

Bierz bonus
Fuksiarz cashback 50% do 500 zł
3 m-ce subskrypcji Przeglądu Sportowego
Bierz bonus

BetFan bonus na Euro 2020 vs inne oferty

Powyżej możesz sprawdzić przygotowane na Euro 2020 bonusy bukmacherów. Naszym zdaniem każdy z nich zawiera coś ciekawego i jest warty uwagi. Zastanawiasz się, która wystawiona na Euro 2021 oferta wydaje się najlepsza? Zgadzamy się, że decyzja nie jest łatwa. Każdą z promocji powinieneś dokładnie przeanalizować i wybrać zgodnie ze swoimi potrzebami. BetFan bonus Euro 2021 w postaci cashbacku da Ci w przypadku pierwszego przegranego zakładu, który postawisz za stawkę min. 50 PLN, a do tego jeżeli wpłacisz przynajmniej 50 PLN, to będziesz mógł postawić darmowy zakład o wartościu pięciu dyszek. Jeśli nie możesz sobie na tyle pozwolić, zastanów się, czy mimo to opłaca Ci się typować właśnie tam. My uważamy, że proponowane przez BetFan na Euro 2021 bonusy bukmacherskie są naprawdę interesujące i zyskasz dzięki nim dużo korzyści. Pamiętaj jednak, aby nie stracić głowy i typuj rozsądnie.

Euro 2020 oferta bonusowa na zakłady w BetFan

Oferowany na Euro 2020 BetFan bonus powitalny to jednak nie wszystko, czego możesz się spodziewać w związku z turniejem. Z okazji ważnych wydarzeń, szczególnie piłkarskich, zawsze pojawia się mnóstwo promocji, także dla stałych klientów. Jesteśmy przekonani, że na Euro 2021 bonusy bukmacherów będą pękały w szwach, aby zachęcić Cię do typowania tych rozgrywek.

BetFan w każdym tygodniu oferuje ranking „Simply The Best”, w którym nagradzana jest po prostu aktywność. Nieważne, czy wygrywasz, czy przegrywasz. Za każdy kupon dostaniesz punkty. Dla najlepszych 50 graczy w danym tygodniu dostępna jest pula 10 000 PLN do zgarnięcia! Na pewno na Euro 2020 BetFan bonusu tego nie wyłączy – naszym zdaniem, wręcz przeciwnie. Kupony zawierające spotkania Mistrzostw Europy być może będą nawet wyżej punktowane.

Matchday Boost to kolejna z promocji oferowanych przez wielu bukmacherów. Możesz w niej znaleźć najciekawsze spotkania danego dnia ze znacznie wyższymi kursami. Bardzo możliwe, że utrzyma się on na dłuższą metę na BetFan. Bonus Euro 2020 podwyższający ofertę na mecze turnieju wydaje się świetnym pomysłem, więc prawdopodobnie podczas rozgrywek Mistrzostw znajdziesz w tej ofercie każdego dnia meczowego wiele spotkań.

Bukmacher nie ogranicza się w promocjach. W przeszłości w związku z ważnymi wydarzeniami oferował wiele różnych bonusów, więc liczymy, że podobne będą dostępne także na Mistrzostwa Europy. Możesz spodziewać się wprowadzenia nietypowych mechanizmów, na przykład meczów, w których po wytypowaniu zwycięzcy spotkania o rezultacie będzie decydowała pierwsza bramka. Ten, kto ją zdobędzie – na Twoim kuponie będzie traktowany jako zwycięzca, nawet jeśli finalnie mecz zremisuje lub przegra. Trochę tak, jakbyś typował, kto pierwszy strzeli gola. Oczywiście, jeśli wybrana przez Ciebie drużyna pierwsza straci bramkę, ale wygra mecz – Twój zakład będzie zaliczony jako zwycięski.

W ofercie bukmachera pojawiała się w przeszłości także oferta cashbacku w sytuacji tylko jednego nietrafionego zdarzenia na kuponie, jeśli wytypowałeś określoną ilość zdarzeń po ustalonym wcześniej kursie. Czy na Euro 2020 BetFan bonus taki też Ci zaoferuje? Tego nie wiemy, ale po cichu na to liczymy! Wszystko będzie się okazywało dzień po dniu, gdy buk będzie publikował coraz to kolejne promocje z okazji poszczególnych meczów turnieju.

Skoro oferta powitalna bukmachera zawiera promocje związane z pierwszym i drugim depozytem, to co później? W przeszłości w ofercie pojawiały się też bonusy dla osób, które dwie pierwsze wpłaty mają już za sobą. Z okazji wielkich wydarzeń sportowych bukmacher takim graczom proponował dodatkowe 100% od kolejnego depozytu. Czy możemy spodziewać się od BetFan bonusu Euro 2021 w takiej postaci? Mając na uwadze znaczenie tych rozgrywek, myślimy, że jak najbardziej!

Wykorzystaj w BetFan bonus Euro 2020 i obstawiaj za więcej!

I co myślisz? Naszym zdaniem oferowane przez BetFan na Euro 2021 bonusy bukmacherskie prezentują się naprawdę świetnie. Sama oferta powitalna jest kusząca, szczególnie po powiększeniu o dodatkowy freebet, a przecież to nie wszystko! Mając na uwadze promocje, które bukmacher przygotowywał w przeszłości, spodziewamy się naprawdę wielu korzystnych bonusów. Czy nie podoba Ci się możliwość typowania więcej takim samym kosztem? Zachęcamy do śledzenia na bieżąco oferty BetFan. Uważamy, że zakłady bukmacherskie Euro 2020 typowane właśnie tam mogą przynieść nie tylko mnóstwo emocji, ale także mały zastrzyk dodatkowej gotówki niemal za darmo, a to wszystko dzięki bonusom, które możesz otrzymać.

FAQ

  • Jaki jest bonus BetFan na Euro 2020 (2021)?

Na ten moment z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej mężczyzn mamy od BetFan do wykorzystania bonus powitalny rozszerzony o dodatkowy Euro Freebet. Składa się na niego cashback 100% do 600 PLN za pierwszy przegrany zakład, darmowy zakład Euro Freebet o wartości 50 PLN oraz 100% bonusu od drugiego depozytu w wysokości maksymalnie 1 000 PLN.

  • Jaki jest kod na bonus BetFan Euro 2020 (2021)?

Aby skorzystać z oferty powitalnej BetFan, podczas rejestracji należy wprowadzić kod promocyjny “BONUSMAX”.

  • Czy są w BetFan bonusy Euro 2020 (2021)?

Na ten moment konkretna oferta promocyjna na Euro 2020 nie jest jeszcze dostępna. Mając jednak na uwadze bonusy BetFan w związku z ważnymi wydarzeniami piłkarskimi w przeszłości, możemy spodziewać się, że będzie ona bardzo atrakcyjna. Spodziewamy się zakładów ubezpieczonych, bonusów od kolejnych depozytów i wyższych kursów na spotkania Mistrzostw Europy.

  • Czy bonus BetFan Euro 2020 (2021) jest opłacalny?

Dzięki ofercie powitalnej, inaczej niż u części konkurencyjnych bukmacherów, otrzymujesz bonus nie tylko w związku z pierwszym zakładem, ale też od drugiej wpłaty! Czy się to opłaca? Zastanów się sam. Naszym zdaniem owszem, chociaż warunek obrotowy nie jest szczególnie łatwy!