18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Rejestracja w BetFan: jak otworzyć konto?

Skoro tu kliknąłeś, to pewnie zastanawiasz się, jak otworzyć konto na BetFan. Nie przejmuj się, to nic trudnego! W tym artykule wyjaśnimy Ci, jak szybko i sprawnie zarejestrować się na BetFan i rozpocząć stawianie zakładów. A warto się tego dowiedzieć, bowiem rejestracja może przynieść Ci naprawdę spore zyski. Bonus powitalny sięga nawet 1660 PLN. Brzmi zachęcająco, prawda? Czytaj dalej i otwórz konto na BetFan!

Zakłady sportowe

600 zł Cashback

Jeśli Gracz kwalifikuje się do promocji to za pierwszy depozyt otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto bonusowe. Minimalna stawka kuponu przy pierwszym depozycie to 50 zł.

E-sports

600 zł Cashback + 60 zł FreeBet

Jeśli Gracz kwalifikuje się do promocji to za pierwszy depozyt otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto bonusowe. Minimalna stawka kuponu przy pierwszym depozycie to 50 zł.

Krok po kroku: Jak otworzyć konto na BetFan

Przejdźmy do konkretów. Poniżej znajdziesz zwięzłą instrukcję, dzięki której bez żadnych wątpliwości przejdziesz przez proces rejestracji u tego bukmachera. Zanim się na to zdecydujesz, możesz sprawdzić także, jakie opinie krążą na temat BetFan.

Jak otworzyć konto na BetFan:

 1. Wejdź na stronę bukmachera i kliknij żółty przycisk “Otwórz konto” w prawym górnym rogu.
 2. Wpisz wymagane dane, czyli email, telefon i hasło, oraz zaznacz wymagane zgody, a następnie kliknij “Dalej”.
 3. Wpisz wymagane dane osobowe, czyli imię i nazwisko oraz numer PESEL.
 4. Zakładając na BetFan konto, wpisz kod promocyjny “BONUSMAX”.
 5. Koniecznie zaznacz pole “Chcę otrzymać bonus powitalny”, żeby wziąć udział w promocji!
 6. Zaznacz też oświadczenie o znajomości regulaminu i kliknij “Otwórz konto”.

I już – nie bolało, prawda? Możesz przedstawiać się jako dumny posiadacz konta na BetFan. Pamiętaj, że większość bukmacherów oferuje bonusy powitalne i specjalne kody promocyjne, które zazwyczaj zwiększają wartość nagrody. Tak jest również w tym przypadku! Już wiesz, jak otworzyć konto na BetFan, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kodu promocyjnego u tego bukmachera, sprawdź nasz przewodnik po ofercie z kodem promocyjnym BONUSMAX.

BetFan bonus powitalny

Masz szczęście, że dowiedziałeś się, jak otworzyć konto na BetFan – to takie proste, a możesz dzięki temu zgarnąć naprawdę niezłą sumkę. Oczywiście będzie to od Ciebie wymagało stawiania odpowiednich zakładów, ale wierzymy w Ciebie, a koło takiej kwoty trudno przejść obojętnie. Czyli na czym polega ten cały bonus powitalny?

Zakład ubezpieczony do 600 PLN + 60 PLN freebet

betfan bonus powitalny

Już po rejestracji BetFan zaproponuje Ci pierwszy bonus. Trzeba przyznać, że zakład ubezpieczony do 600 PLN brzmi rewelacyjnie. Zwłaszcza, że bukmacher zwraca 100% stawki, nie potrącając nawet przysłowiowego grosza podatku!

Aby odebrać ubezpieczenie, zdeponuj co najmniej 50 PLN. Zasada działania zakładu ubezpieczonego jest bardzo prosta. BetFan zabezpiecza Twój pierwszy zakład po dokonaniu kwalifikowanego depozytu. W takim przypadku, jeśli kupon zostanie rozliczony jako przegrany, bukmacher dokona zwrotu całej stawki zakładu na saldo bonusowe.

Wymagany obrót zwrotem wynosi: 1x zwrot na kuponach akumulowanych z co najmniej trzema sekcjami i kursem całkowitym nie mniejszym, niż 3.80. Na ich wyrobienie masz 7 dni.

Oprócz cashbacku do 600 PLN możesz odebrać jeszcze freebet 60 PLN! Istnieje też opcja, żeby zrzec się cashbacku i odebrać freebet 60 PLN po zdeponowaniu w serwisie jedynie 30 PLN na start.

Bonus 100% do 1000 PLN

Betfan bonus reload

Mało jeszcze? No to lecimy dalej. Za dokonanie drugiej wpłaty w BetFan i to niezależnie od tego, czy masz już konto czy jeszcze nie, możesz wychwycić 100% bonusu aż do 1000 PLN. Nieźle, co nie? No a jak! Warunki otrzymania bonusu są dość proste. Wystarczy zdeponować co najmniej 100 PLN, aby automatycznie otrzymać równowartość wpłaty w formie środków bonusowych.

Oczywiście, przyjdzie Ci też zmierzyć się z warunkami obrotu. Te zostały ustalone następująco: 3x obrót przyznanym bonusem na kuponach AKO (min. 3 selekcję, kurs całkowity min. 3.80). Na ich wyrobienie masz 14 dni.

Jak założyć na BetFan konto z telefonu

Pobierz aplikację BetFan na telefon lub tablet z Androidem (ze strony bukmachera), iOS (strona bukmachera lub AppStore) lub Huawei (strona bukmachera lub AppGallery) i podążaj poniższymi krokami.

 1. Kliknij w aplikacji “Otwórz konto”.
 2. Wypełnij niezbędne dane w formularzu rejestracyjnym.
 3. Wprowadź także kod promocyjny BetFan “BONUSMAX”.
 4. Zaznacz “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 5. Zaakceptuj regulamin i dokończ rejestrację.

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie chcesz pobierać aplikacji mobilnej, konto u bukmachera BetFan możesz założyć także na stronie mobilnej m.betfan.pl – dokładnie w taki sam sposób, jak powyżej.

Regulamin i zasady korzystania z serwisu

Żeby założyć na BetFan konto i móc obstawiać, musisz spełnić kilka prostych warunków.

 • Mieć co najmniej 18 lat.
 • Dysponować skanami dokumentu takiego jak dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy do weryfikacji danych osobowych
 • Ograniczyć się do wyłącznie jednego konta na adres IP i na gospodarstwo domowe.

Jak obstawiać zakłady na BetFan

Nie martw się, to nic trudnego. Bukmacher zadbał, żeby dokonywanie takich podstawowych czynności było proste i intuicyjne.

Jak postawić zakład pojedynczy na BetFan

 1. Zaloguj się na swoje konto BetFan.
 2. Znajdź wydarzenie, które Cię interesuje i kliknij na kurs, który reprezentuje wynik, jaki typujesz.
 3. Z prawej strony pojawi się Twój kupon. Wpisz w pole “Stawka” kwotę, którą chcesz postawić.
 4. Potwierdź, czy satysfakcjonuje Cię wyliczona kwota możliwej wygranej.
 5. Zatwierdź kupon przy użyciu żółtego przycisku poniżej.

Jak postawić zakład AKO na BetFan

Wystarczy wykonać te same kwoty, co w powyższej instrukcji. Po prostu powtórz drugi krok tyle razy, ile chcesz dodać zdarzeń do kuponu.

Metody płatności: jak dokonać wpłaty i wypłaty na BetFan

Aby dokonać wpłaty, zaloguj się, wejdź na swój profil i kliknij “Wpłać”. W przypadku pierwszego depozytu koniecznie złóż go przy pomocy konta bankowego – taki jest wymóg. Jeśli to już Twoja kolejna wpłata, możesz jej dokonać także kartą lub blikiem. Minimalny depozyt wynosi 2 złote. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji – ogólnie na BetFan konto jest darmowe.

Jeśli chcesz wypłacić środki, zaloguj się i wybierz “Wypłać” w swoim profilu. Pieniądze można posłać wyłącznie na swoje własne konto bankowe – to samo, z którego zleciłeś pierwszą wpłatę. W ten sposób bukmacher weryfikuje, czy rzeczywiście jesteś właścicielem konta. Minimalna wypłata to 2 złote. Wypłaty również nie są obarczone żadnymi prowizjami.

Obsługa klienta

Konsultanci bukmachera są dostępni codziennie w godzinach 09:00 do 23.00. Przez cały czas w prawym dolnym rogu ekranu jest widoczny przycisk, dzięki czemu można połączyć się z pracownikiem obsługi klienta przez czat na żywo. Jeśli preferujesz kontakt e-mail, możesz napisać do BetFan pod adres [email protected]