18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

BetFan My Bet – jak to działa?

Czy nie byłoby wspaniale móc postawić zakład o to tylko chcesz? Na przykład o to, że ktoś podczas Ligi mistrzów wbiegnie na boisko? Tak, wiemy, że nie ma takich zakładów. Ale mogą być: w BetFan My Bet!

Zakłady sportowe

600 zł Cashback

Jeśli Gracz kwalifikuje się do promocji to za pierwszy depozyt otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto bonusowe. Minimalna stawka kuponu przy pierwszym depozycie to 50 zł.

E-sports

600 zł Cashback + 60 zł FreeBet

Jeśli Gracz kwalifikuje się do promocji to za pierwszy depozyt otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto bonusowe. Minimalna stawka kuponu przy pierwszym depozycie to 50 zł.

BetFan My Bet

Nie słyszałeś jeszcze o My Bet w BetFan? Musisz szybko to nadrobić, bo to super oferta, którą stworzył polski bukmacher. Oferta skierowana jest do wszystkich, pełnoletnich i zarejestrowanych graczy. W BetFan My Bet to zakład o co chcesz. I nie musisz ograniczać się do tych, dostępnych na stronach bukmacherów. W grę wchodzą wydarzenia sportowe, około sportowe i rozrywkowe. Na przykład, uważasz, że podczas półfinału Ligi Mistrzów jeden z zawodników podczas meczu ściągnie koszulkę i chcesz się o to założyć? BetFan chętnie to zrobi!

Nie wszystkie polskie strony bukmacherskie oferują tego rodzaju atrakcje, więc to naprawdę świetna okazja, aby popuścić wodze fantazji. To też idealna opcja dla tych, którym znudziły się już standardowe zakłady i lubią wymyślać coraz to nowe scenariusze podczas wydarzeń sportowych i rozrywkowych.

Jak skorzystać z My Bet w BetFan?

My Bet w BetFan brzmi dla Ciebie ciekawie? Może być jeszcze lepiej, jeśli wykorzystasz kod promocyjny BetFan. Dzięki niemu masz szansę zgarnąć więcej, niż proponują kursy bukmacherskie i niektórzy polscy bukmacherzy. Mówiąc wprost – to fajny bonus powitalny za rejestrację z kodem.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty nowego zakładu, musisz pamiętać o kilku zasadach. Przede wszystkim jest ona skierowana do osób pełnoletnich i takich, które posiadają konto w BetFan. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowanym graczem u tego bukmachera – nic straconego. Możesz założyć konto w każdej chwili (byle przed zawarciem zakładu). Zastanów się dobrze, co mógłbyś wytypować. Pamiętaj jednak, że zakład nie może być już dostępny w standardowej ofercie. Chodzi o to, by obstawić coś, czego jeszcze nie ma na rynku, a polskie strony bukmacherskie nie proponują tego u siebie.

BetFan My Bet - jak postawić zakład?

Postaw własny zakład w BetFan: My Bet krok po kroku

Chcesz postawić zakład My Bet? Zobacz, jak krok po kroku mieć szansę na wytypowanie własnego, autorskiego układu:

  • Zarejestruj się jeśli jeszcze nie masz konta.
  • Nie zapomnij podać kodu promocyjnego BetFan!
  • Wejdź w zakładkę MY BET
  • Uzupełnij swoje dane i podaj treść zakładu.
  • Pamiętaj, że zakład ten musi być etyczny i logiczny.
  • Przeczytaj regulamin My Bet i odhacz jego akceptację
  • Czekaj na decyzję bukmachera! Na jej podjęcie ma 24 h od otrzymania od Ciebie zgłoszenia.
  • Jeśli Twoja propozycja zakładu przejdzie pomyślnie, otrzymasz maila zwrotnego z ofertą. Co więcej, będzie ona dostępna dla wszystkich graczy!

O co właściwie można zrobić zakład w BetFan My Bet?

No dobra, wiesz już, że możesz zaproponować unikatowy zakład i dzięki temu zmienić nieco kursy bukmacherskie, ale pytanie brzmi: o co tak właściwie możesz się założyć? Doskonale rozumiemy to pytanie, dlatego przygotowaliśmy niewielką podpowiedź. Oto przykłady kilku zakładów, które możesz zawrzeć w ofercie My Bet. Jednak gorąco zachęcamy, by nasze wskazówki były tylko inspiracją dla Ciebie i Twoich super zakładów!

BetFan My Bet - zakłady

Piłkarz ściągnie koszulkę

Każdy fan piłki nożnej, zna ten moment, kiedy po trafieniu gola przeciwnej drużynie, piłkarz nie posiada się z radości. Są różne rodzaje cieszynek, a jedną z nich jest ta, kiedy piłkarz ściągnie koszulkę. Tak, wiemy, że to wbrew regulaminowi i gracz za takie zachowanie zostanie ukarany, ale w historii tego sportu już nie raz byliśmy świadkami, kiedy to gwiazdy piłki nożnej pod wpływem emocji, ściągały z siebie koszulki. Dlaczego by nie założyć się właśnie o to? Oczywiście muszą być spełnione warunki. Np. zdjęcie koszulki nastąpi w trakcie meczu, a nie po jego zakończeniu. Warto zaznaczyć, że do zdarzenia musi dojść np. podczas Ligi Mistrzów itp.

Kibic wbiegnie na boisko

Oglądanie meczy na żywo wiąże się z naprawdę wielkimi emocjami. Niektórzy kibice na trybunach nie wytrzymują i muszą w jakiś sposób rozładować swoje emocje. To powoduje, że czasem dochodzi do przerwania meczu z powodu… wtargnięcia kibica z trybun na boisko. Skoro wiesz, że takie sytuacje mają miejsce, czemu by się o to nie założyć? Zdecyduj podczas którego meczu takie zdarzenie mogłoby mieć miejsce. Możesz też określić kiedy to się wydarzy, np. po golu wyrównującym drużyny przeciwnej i do dzieła!

Zaproszenie publiczności

Różnego rodzaju konkursy muzyczne przyciągają wiernych fanów zarówno przez telewizorami, jak i w studiu. Często, by zostać zapamiętanym, artyści stosują różne sztuczki, czy dodatkowe atrakcje. Chcą tym samym zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo. Niewątpliwie zaproszenie na scenę podczas swojego występu kogoś z publiczności zostanie zapamiętane. Czy tak może się stać podczas odcinków na żywo w Voice of Poland? Całkiem możliwe! Jeśli uważasz, że to prawdopodobne, załóż się o to z BetFan.

Jakich zakładów My Bet BetFan raczej nie przyjmie?

Jak każda zabawa, ta również ma swoje zasady. Podczas proponowania zakładów nie możesz zaproponować niczego nieetycznego. Podstawowe zasady moralne chyba są wszystkim znane, więc przestrzegajmy je. Pamiętaj też o logice. Nie możesz założyć się o to, że np. dany piłkarz wykonał salto i trafi do bramki podczas meczu, kiedy nie jest nawet w podstawowym składzie. Sprawdzaj dane, dokładnie opisz konkretny zakład oraz jego okoliczności, a zwiększysz szansę, że BetFan go przyjmie.

Czy warto bawić się w zakłady My Bet?

No raczej! Pod warunkiem, że wiesz co robisz i traktujesz to jako rozrywkę! Warto dodać, że polscy bukmacherzy nie często mają taką opcję w swojej ofercie, więc tym bardziej uważamy, że warto spróbować swoich sił