18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Betfan nie działa

Dlaczego Betfan nie działa? Zwykle przerwa techniczna u tego bukmachera trwa bardzo krótko. Czy tak będzie tym razem? Tego nie wiemy, ale znamy potencjalne powody, dla których Betfan jest niedostępny. Co wtedy robić?

Betfan nie działa | listopad 2022

Bukmacher Betfan działa tylko w internecie, a to sugeruje, że powinien być dostępny przez całą dobę. Faktycznie tak jest, jeśli Betfan nie ma żadnych kłopotów, to obsługuje zakłady, jak i płatności 24 godziny na dobę. Wyjątkiem są awarie i planowane prace konserwacyjne. Wówczas Betfan może być niedostępny. Kiedy tak się dzieje, to zazwyczaj bukmacher informuje o tym swoich klientów w stosownym komunikacie.

W Betfan przerwa techniczna nie powinna trwać długo. Jeśli to zaplanowana praca, to zwykle wszystko zamyka się w przeciągu 30 minut. Wówczas w komunikacie bukmachera widnieją godziny, w których oferta będzie niedostępna. Najczęściej tego rodzaju prace wykonywane są nocą lub wczesnym rankiem. Tak żeby jak najmniejsze grono użytkowników miało dyskomfort z tym związany.

Betfan nie działa

Betfan przerwa techniczna | listopad 2022

Z czego wynika przerwa techniczna w Betfan? Wszystkie zakłady, funkcje i dane znajdują się na serwerach Betfan. Czasami może dojść do przeciążenia bazy, a wtedy strona może nie odpowiadać. Co więcej, programiści Betfan co jakiś czas usprawniają serwis i aplikację mobilną. A żeby wdrożyć konkretne funkcje do oferty bukmachera, to trzeba je odpowiednio zaadaptować. To również może generować chwilowe przerwy techniczne. Oczywiście trzeba też pamiętać o niezaplanowanych awariach, które są trudne do przewidzenia.

W Betfan kłopot może być nie tylko ze stroną betfan.pl, ale też aplikacją mobilną. Co jeśli nie działa bukmacher na Androida i iOS? W takiej sytuacji warto sprawdzić aktualizację apki, a także aktualizacje systemu operacyjnego w urządzeniu. W skrajnych przypadkach pomaga odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji Betfan. To rada, która często stosowana jest przez support bukmachera.

Co robić, kiedy Betfan nie działa?

W sytuacji, kiedy Betfan dłużej nie odpowiada warto zweryfikować to, czy problem nie leży po twojej stronie. Kiedy może tak być? Dla przykładu wtedy, gdy twój internet zawodzi. Co chwilę może zrywać połączenie, a to będzie powodować odmowę bukmachera w kontekście zawarcia kuponu. Innym rozwiązaniem mogą być pliki cache i cookies. W przeglądarce internetowej znajduje się pamięć podręczna, która może odtwarzać jakiś błąd ze strony betfan.pl. Wówczas serwis nie będzie działał u ciebie na komputerze lub telefonie. Co wtedy robić? Rekomenduje się usunięcie pamięci podręcznej, co może pomóc w przywróceniu usług bukmachera.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy Betfan nie działa?

Betfan nie jest jedynym bukmacherem w Polsce, więc jeśli problemy z nim się przedłużają, to możesz sprawdzić usługi pozostałych firm. Nie potrzebujesz wiele czasu, żeby zagrać u innego bukmachera – rejestracja zwykle zajmuje kilka minut. Co więcej, wykonasz ją bez dowodu osobistego. Poniżej znajdziesz bukmacherów, u których możesz grać zamiast Betfan:

 1. STS

  Bonusy do 1500 zł + 125 zł w cashbacku + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x3 po 1.91 Pełen reg
 2. Fortuna

  Freebet 20 zł + 10 zł + cashback do 600 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  - Freebet 10 zł: bez obrotu!; - Freebet 20 zł: obrót x1; - Cashback 600 zł: depozyt min. 1 zł; obrót: bonus x1 Pełen reg
 3. Superbet

  Freebet 34 zł + bonusy 3500 zł + 20 zł mobile
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  - Pierwszy depozyt min 20 zł na bonus 100%; - Obrót: x4; 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.30 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.80). Pełen reg