18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

BetFan – opinie oraz oceny graczy. Czy warto zagrać?

Chcesz sprawdzić, jak wyglądają o bukmacherze BetFan opinie ekspertów, a przede wszystkim graczy? Dobrze się składa, gdyż rozłożyliśmy zakłady bukmacherskie BetFan na czynniki pierwsze. Oferta powitalna, promocje, liczba sportów, kursy bukmacherskie, transmisje wideo, aplikacja mobilna, płatności oraz obsługa klienta – krok po kroku znajdziesz recenzję każdego z wymienionych elementów.

BetFan opinieNasza ocena
Oferta powitalnaZakład bez ryzyka 600 PLN
Freebet 60 PLN
100% do 1000 PLN za 2. depozyt
4,5/5
Rynki4/5
Kursy4/5
Opcje na żywo i transmisje3,5/5
Aplikacja mobilna4/5
Metody płatności4/5
Obsługa klienta4,5/5
Średnia ocena4/5
Zarejestruj sięGraj!

Bonusy powitalne: 4,5/5

betfan bonus powitalny

BetFan zakłady bukmacherskie proponują na start zakład bez ryzyka do 600 PLN. Jest to prawdziwy cashback, bowiem zwrot wyniesie 100% stawki przegranego kuponu, a nie z potrąceniem podatku, jak ma to miejsce u części innych bukmacherów. Do tego BetFan dokłada freebet 60 PLN. Odebrać możesz również 100% do 1000 PLN za drugi depozyt. Przy rejestracji warto wykorzystać kod promocyjny BetFan. Opinie klientów mówią wprost – kody w przypadku legalnych bukmacherów pomagają im w otrzymaniu ekskluzywnych bonusów.

Bonus powitalny: cashback do 600 PLN

Na dobry, a nawet bardzo dobry początek przygody bukmacherskiej w BetFan otrzymasz ubezpieczenie zakładu. Cashback dostaniesz za pierwszy depozyt. Musisz pamiętać jedynie o minimalnej kwocie wpłaty oraz stawce pierwszego zakładu:

 • Minimalny depozyt: 50 PLN.
 • Minimalna stawka pierwszego zakładu: 50 PLN.

Ubezpieczenie aktywuje się automatycznie na pierwszym postawionym po depozycie zakładzie. Jeśli przegrasz, otrzymany zwrot będzie podlegał warunkom obrotu: 1x zwrot na kuponach AKO (min. 3 sekcje, kurs kuponu min. 3.80). Masz na to 7 dni.

Bonus powitalny: freebet 60 PLN

BetFan bonus 60 zł freebet

Jeśli chodzi o ten bonus, istnieją dwie opcje:

 • Wpłać minimalny depozyt 50 PLN i odbierz zarówno cashback opisany powyżej, jak i freebet 60 PLN
 • Zrezygnuj z cashbacku i w zamian otrzymaj freebet 60 PLN po wpłaceniu jedynie 30 PLN

Którą opcję wolisz? Wybór należy do Ciebie! Freebet przysługuje każdemu nowemu graczowi, który wpłaci przynajmniej 50 PLN lub przynajmniej 30 PLN zależnie od preferowanej opcji. Darmowy zakład nie podlega warunkowi obrotowemu! Wystarczy, że Twój kupon okaże się wygrany, a otrzymasz kasę na saldo główne. Od wygranej zostanie tylko odjęta wartość samego freebetu.

Bonus za drugi depozyt: 100% do 1000 PLN

Druga wpłata w BetFan nagradzana jest bonusem 100% aż do 1000 PLN. Wystarczy zdeponować co najmniej 100 PLN, aby równowartość wpłaty automatycznie zaksięgowała się na saldzie bonusowym. Od tego momentu masz 14 dni na spełnienie następujących warunków obrotu: 3x obrót bonusem na kuponach AKO (min. 3 selekcje, kurs łączny min. 2.50).

Jak widzisz bonusy w BetFan mogą się podobać. Dlatego też ofertę powitalną oceniamy na 4,5. Jeśli przekonały Cię te promocje, zobacz jak założyć konto BetFan.

Rynki bukmacherskie / dostępne sporty: 4/5

W BetFan możesz stawiać zakłady na około 30 różnych sportów. Najpopularniejsze mecze mają około 250 rynków bukmacherskich.

Najlepiej w BetFan prezentuje się:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Hokej na lodzie
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Skoki narciarskie
 • Piłka ręczna

Ciekawie wygląda też oferta bukmachera na esport, która to z miesiąca na miesiąc jest coraz bardziej urozmaicana. W łaski BetFan wkradły się już nie tylko najpopularniejsze gry komputerowe, ale też kilka drugoplanowych pozycji. Bukmacher solidnie prezentuje się również w przypadku zakładów pozasportowych – na przykład na rozrywkę czy politykę. W tej kategorii wręcz wybija się na tle konkurencji. Oczywiście, że ma zakłady na Eurowizję czy na Oscary jak niemal wszyscy, ale… niewielu innych buków potrafi wystawić kursy na pogodę! Nieco kuleją mniej popularne dyscypliny, ale powiedzmy sobie szczerze, kto w Polsce interesuje się Pesapallo czy piłką wodną?

W przypadku oferty bukmacherskiej, liczby zakładów i rynków dajemy BetFanowi mocne 4 na 5 możliwych punktów.

BetFan kursy: 4/5

Młody bukmacher może bez kompleksów konkurować z największymi w branży pod względem kursów. Jeżeli na któreś wydarzenie kursy nie są zadowalające, to BetFan daje alternatywę w postaci zakładu bez podatku. Jeśli wyślesz przykładowo kupon (min. 3 zdarzenia, kurs każdego min. 1.35):

MeczKurs
Lech Poznań – Arka Gdynia1 – 1,90
Cracovia – Legia WarszawaX – 2,50
Wisła Kraków – Raków Częstochowa1 – 1,50

Twoje AKO wyniesie 9,02. W przypadku postawienia za 100 zł wygrasz 902 złotych. Kursy są w porządku, a dodatkowo możesz zwiększyć wygraną poprzez zakłady bez podatku. Dajemy zasłużone 4/5.

Transmisje i zakłady na żywo w BetFan: 3,5/5

Zakłady na żywo – bez tej opcji nie wyobrażamy sobie porządnego bukmachera. BetFan dostarczył live betting swoim klientom tak szybko, jak uruchomił stronę. Tego samego powiedzieć nie można o transmisjach wideo, których po prostu nie ma. Live betting obejmuje niemal całą ofertę przedmeczową. Platforma jest przejrzysta, łatwo zatem znajdziesz aktualnie trwające, czy nadchodzące mecze.

Transmisji wideo, tak, jak napisaliśmy nie ma. Ciężko uznać, że match tracker jest poważną alternatywą. Oczywiście opcja graficznego śledzenia wydarzeń na żywo + statystyki są pomocne przy obstawianiu. W przypadku BetFan opinie graczy są jednak jasne – jeden z największych minusów bukmachera to brak live streamingu. Nie mogliśmy postąpić inaczej i przyznajemy tylko 3,5/5. Duży wpływ na taką ocenę mają świetnie działające zakłady na żywo i chętnie dalibyśmy więcej, ale właśnie ze względu na brak transmisji wideo, zwyczajnie nie możemy. Czekamy z niecierpliwością na streaming.

BetFan aplikacja mobilna: 4/5

Betfan aplikacja

BetFan mocno zaplusował u graczy. Wypuścił aplikację na wszystkie trzy najpopularniejsze platformy: Android, iOS a także urządzenia Huaweia. Aplikacja Betfan jest przyjemna w “dotyku”. Intuicyjność i szata graficzna – to z pewnością jej największe zalety. Ponadto posiada najważniejsze funkcje, czyli stawianie przedmeczowo, na żywo, dokonywanie wpłat i wypłat. Możesz skorzystać także z cashout. Aplikacja BetFan zasługuje niemalże na najwyższą ocenę. Niemalże, bowiem przydałby się bonus mobilny, ale i bez tego korzystanie z platformy mobilnej należy naprawdę do przyjemności! Zasłużone i niezwykle mocne 4/5!

BetFan metody płatności: 4/5

W BetFan doładujesz konto, korzystając z systemu Przelewy24. Obsługuje on ponad 20 polskich banków i jest najpopularniejszą metodą płatności w Internecie. Bukmacher wprowadził też BLIKa i płatności kartami. Cieszy minimalna kwota wpłaty na poziomie 2 zł oraz brak dodatkowych opłat i prowizji. Nie są obsługiwane SKRILL, Neteller oraz Paysafecard. Choć nie są to mocno popularne platformy płatności dla polskich graczy, to jednak część klientów BetFan może kręcić nosem.

Bardzo dobrze prezentują się wypłaty. Minimalna kwota to 2 zł, a przelewy realizowane są przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli Twój bank jest na liście Przelewy24, to środki otrzymasz nawet w kilkanaście minut.

Obsługa klienta: 4,5/5

Obsługa klienta BetFan stoi na wysokim poziomie. Jedyne czego można się doczepić, to brak całodobowego supportu. Konsultanci dostępni są na czacie 7 dni w tygodniu, w godzinach 9:00 – 23:00. Z bukmacherem skontaktować możesz się także poprzez formularz e-mail. O obsłudze klienta BetFan opinie graczy są pozytywne. W przeprowadzonych przez nas ankietach mówią oni wprost, że czas oczekiwania na konsultanta nie przekracza 2 minut, a odpowiedzi udzielane przez pracowników BetFan są rzeczowe, a przede wszystkim pomocne.

BetFan opinie: werdykt 4/5

Docenić należy ofertę powitalną – 1600 PLN, na którą składa się cashback 600 PLN oraz bonus 100% od drugiego depozytu. Dobrze wyglądają też najpopularniejsze dyscypliny i ich rynki oraz kursy bukmacherskie. Spory minus to brak transmisji wideo, które stają się nieodzownym elementem rynku. BetFan sporo plusuje za to aplikacją mobilną, dostępną na trzy najważniejsze platformy i świetną jakością obsługi klienta. Patrzymy z nadziejami w przyszłość, bo już teraz – jest dobrze, a może być jeszcze lepiej – na przykład wtedy, kiedy BetFan zdecyduje się odpalić transmisje wideo!

Co lubimy w BetFanCzego nie lubimy
Bonusy do 1600 PLNBrak transmisji wideo
Dobre kursy bukmacherskieBrak bonusu mobilnego
Gra bez podatku 14%Słaba oferta na niszowe sporty
Bierz bonus