Betters kod promocyjny wrzesień 2022

W ofercie powitalnej tego bukmachera do odebrania jest nawet 340 zł, które możesz wykorzystać do obstawiania ulubionych meczów. W przypadku Betters kod promocyjny przy rejestracji nie jest potrzebny: promocje są przyznawane automatycznie, a użytkownik musi wyłącznie dokonać aktywacji z poziomu własnego konta użytkownika. 

Betters mogłoby być… better. Póki co, polecamy BetFan ⬇

Betfan

75/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

BetFan kod promocyjny BONUSMAX

Wykorzystaj w BetFan kod promocyjny BONUSMAX i odbierz aż 3 bonusy: cashback do 600 zł, freebet 60 zł i bonus 100% do 1000 zł!

Każdy gracz uwielbia być nagradzany i otrzymywać dodatkowe środki na grę. Bukmacher Betters doskonale to rozumie i stara się spełniać oczekiwania, prezentując doskonałą ofertę zakładów bukmacherskich połączoną z atrakcyjnymi bonusami. Co prawda nie możemy powiedzieć, żeby zakłady bukmacherskie Betters miało w sobie to wszystko, ale nie jest też tak, że nie mamy niczego dobrego do powiedzenia na jego temat.

Betters kod promocyjny na bonus freebet 40 zł

Betters kod promocyjny na freebet

Betters to świeży bukmacher na polskim rynku, bo powstał w 2021 roku. Operator posiada atrakcyjną ofertę bonusową, dzięki której możliwe jest odebranie nawet 340 zł. W jej skład wchodzą Freebet o wartości 40 zł, a także bonus Cashback do maksymalnie 300 zł. Oferta przeznaczona jest dla nowo zarejestrowanych użytkowników bukmachera. Zakłady bukmacherskie Betters udostępniają również inne oferty okolicznościowe dla swoich użytkowników, ale nie uprzedzajmy faktów.

Freebet o wartości 40 zł wchodzi w skład oferty powitalnej przeznaczonej wyłącznie dla nowych użytkowników bukmachera Betters. Aby z niego skorzystać, konieczna jest rejestracja i spełnienie podstawowych warunków promocji w ciągu 72 godzin od odebrania Freebetu.

Jak odebrać od Betters freebet 40 zł?

Gracz, który chce skorzystać z bonusu Freebet o wartości 40 zł musi na samym początku przejść przez proces rejestracji oraz weryfikacji swojego konta. Następnym krokiem jest dokonanie pierwszego depozytu oraz obstawienie zakładu o wartości nie mniejszej niż 20 zł. Freebet o wartości 40 zł zostanie przyznany automatycznie po zawarciu zakładu. Możliwe jest jego wykorzystanie zarówno na zakład pojedynczy, jak i kombi z minimalnym kursem całkowitym o wartości 1.80. Do obstawienia dostępne są zdarzenia z oferty przedmeczowej i live. Co ważne, Freebet jest aktywny przez 72 godziny od momentu, gdy zostanie on przypisany do Twojego konta. Maksymalna wygrana, jaką możesz otrzymać korzystając z przyznanego Freebetu wynosi 2000 zł.

Betters bonusWarunki
Kod promocyjny Bettersniewymagany!
Freebet40 zł
Warunek obrotubrak!
Minimalna wpłatamin. stawka pierwszego zakładu 20 zł

Betters kod promocyjny na cashback do 300 zł

Betters kod na cashback 300 zł

Betters wypłaca nagrody nawet kiedy przegrywasz! Jest to możliwe dzięki bonusowi Cashback, w którym możesz otrzymać zwrot od przegranego zakładu do maksymalnie 300 zł. W przypadku wygranego kuponu możesz odebrać  bonus do 150 zł. 

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy, którzy otworzą konto w czasie trwania promocji.

Jak odebrać od Betters cashback do 300 zł?

Z bonusu Cashback może skorzystać każdy, kto otworzy konto gracza w czasie trwania promocji i dokona pierwszego zakładu o wartości minimum 20 zł. Kolejny zakład o wartości co najmniej 30 zł spowoduje odblokowanie bonusu cashback. Bonus może zostać uaktywniony zarówno w przypadku zakładu przegranego jak i wygranego. W przypadku zakładu przegranego, możesz otrzymać zwrot do maksymalnie 300 zł. 

Dodatkowy bonus w sytuacji wygranego kuponu może zostać przyznany tylko w momencie gdy spełnisz określone warunki. Kupon musi składać się z min. 3 zdarzeń o minimalnym kursie całkowitym 2.50. Dzięki temu przyznany zostanie bonus 50% od kwoty stawki do maksymalnie 150 zł. Należy pamiętać, że aby wypłacić środki należy dokonać obrotu x2 wykorzystując do tego zakłady kombi z min. 3 zdarzeniami gdzie każde posiada kurs nie mniejszy niż 1.40. Obrotu należy dokonać maksymalnie w ciągu 14 dni.

Betters bonusWarunki
Kod promocyjny Bettersniewymagany!
Bonus cashback300 zł / 150 zł
Warunek obrotux2
Minimalna wpłatapierwszy zakład za min. 20 zł, drugi za min. 30 zł

Betters kod promocyjny na bonus 50/50

Bukmacher Betters przygotował jeszcze jedną promocję, w której nagradza co 50. zarejestrowanego użytkownika na platformie w postaci 50 zł do wykorzystania zarówno na zakłady kombinowane, jak i pojedyncze. Aby skorzystać z bonusu nie jest konieczne podawanie w Betters kodu promocyjnego – wystarczy otworzyć konto i dokonać dowolnej wpłaty, a następnie czekać i obserwować, czy szczęście uśmiechnie się właśnie do Ciebie.

Jak odebrać od Betters bonus 50/50?

Do oferty Betters bonus 50/50 kwalifikuje się każdy użytkownik, który otworzy konto i dokona dowolnego depozytu. Jeżeli szczęście się do Ciebie uśmiechnie i będziesz 50. zarejestrowanym użytkownikiem, otrzymasz freebet o wartości 50 zł. Można go wykorzystać na dowolne zakłady o minimalnym kursie 1.80. Darmową gotówkę należy wykorzystać maksymalnie w ciągu 30 dni, w innym przypadku zostanie stracona. Wygrana uzyskana dzięki temu bonusowi nie podlega warunkom obrotu, jednak maksymalna kwota, jaką możesz wygrać wynosi 2000 zł.

Betters bonusWarunki
Kod promocyjny Bettersniewymagany!
Bonus bez depozytu50 zł
Warunek obrotubrak!
Minimalna wpłatadowolna!

Betters rejestracja 2022

Betters rejestracja i kod promocyjny

Rozpoczęcie przygody z bukmacherem Betters, a także otrzymanie szansy na skorzystanie z wszystkich dostępnych promocji dostępnych na platformie tego operatora, wiąże się z przejściem przez dosyć intuicyjny proces rejestracji. Poniżej przedstawiamy wszystkie kroki, które należy wykonać, aby otworzyć konto w Betters:

Odwiedź stronę głównę Betters i kliknij w przycisk “Zarejestruj”.

  • Wpisz podstawowe dane w formularzu rejestracyjnym: email, login, hasło czy numer telefonu.
  • W kolejnym kroku konieczne jest podanie danych osobowych takich jak: imię i nazwisko, obywatelstwo, PESEL, a także odpowiedzieć na pytanie o pochodzenie wpłacanych środków.
  • Na końcu pozostaje Ci już tylko ustalić swoje limity dotyczące dziennych, czy też miesięcznych stawek lub czasu przebywania na platformie. Później możesz już wybierać preferowane zakłady bukmacherskie Betters dostępne na stronie.

PORÓWNAJ Z OFERTĄ BETFAN

Betfan
Bonus na zakłady
1660 zł

Betters zakłady bukmacherskie – informacje o bukmacherze

Betters to legalny polski operator, który działa na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów w 2021 roku. Betters zakłady bukmacherskie charakteryzuje się szeroką ofertą na piłkę nożną, w tym polskiej Ekstraklasy. Oferowane marże oscylują w okolicach 3,4% – 3,5% co nie jest jakimś wyczynem, ale jest zarazem całkiem dobrym wynikiem. 

W sumie można tutaj obstawiać ponad 40 dyscyplin sportowych: jest wspomniana wcześniej piłka nożna, a także siatkowa, koszykówka, esport, MMA czy boks. Ponadto bukmacher posiada rozbudowaną ofertę promocyjną dla nowych użytkowników, dzięki której nawet początkujący gracze mogą sensownie zaplanować swój budżet na grę.

Betters kod promocyjny a inne bonusy i oferty

Oprócz wspomnianych ofert promocyjnych na powitanie na platformie zakłady bukmacherskie Betters, znajdziesz tutaj również kilka innych dodatkowych możliwości do odebrania darmowej gotówki. Widzimy, że regularnie pojawiają się nowe okazje do skorzystania z dodatków do zakładów, co zaliczamy bukmacherowi na plus.

Tygodniówka +

Promocja, która przeznaczona jest dla najwytrwalszych graczy, którzy regularnie obstawiają na platformie. Do odebrania jest do 350 zł miesięcznie, a środki wypłacane są w tygodniowych interwałach. Do promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady kombi z minimalnym kursem 2.00 i stawką co najmniej 20 zł. Wartość nagrody zależy od liczby dni, w których utrzymujesz obstawianie:

  • 10 PLN – jeśli grałeś 5 dni
  • 20 PLN – jeśli grałeś 6 dni
  • 35 PLN – jeśli grałeś 7 dni

Raisebet

To oferta promocyjna, w której bukmacher wypłaca dodatkową premię za dużą liczbę zdarzeń na kuponie. Aby wziąć udział w tej akcji należy obstawić zakład kombi, w którym znajdować się będzie co najmniej 5 zdarzeń o minimalnym kursie 1.25. W sumie możliwe jest zwiększenie wygranej nawet o 100% w przypadku, gdy na Twoim kuponie zamieścisz minimum 22 zdarzenia – co jest niedorzecznym tasiemcem…. W przypadku 5 zdarzeń wygrana zostanie powiększona o 5%.

Happy Hours

Bonus przeznaczony dla zarejestrowanych użytkowników, którzy zdecydowali się skorzystać z subskrypcji SMS. Przynajmniej raz w tygodniu bukmacher wysyła wiadomość SMS z unikalną ofertą, która jest aktywna zaledwie kilka godzin.

Betters aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Betters

Bukmacher Betters zakłady bukmacherskie posiada również jako aplikacje: zarówno na systemy Android, jak i iOS. 

Funkcjonalność aplikacji jest bardzo przyzwoita i oprócz standardowej możliwości dokonywania zakładów dostajesz również dostęp do gier karcianych, statystyk czy wpłat i wypłat środków. Warto też w tym momencie wspomnieć dla tych, którzy mają urządzenie z innym oprogramowaniem (albo nie lubią gromadzić aplikacji), że strona internetowa została zbudowana z wykorzystaniem bieżących technologii HTML5 – co oznacza, że jest w 100% dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych. W praktyce: nie jest więc konieczne pobieranie appki, aby móc bezproblemowo korzystać z wszystkich możliwości, które udostępnia operator.

FAQ

Jak wygląda Betters kod promocyjny?

Kod promocyjny zawsze tworzony jest przez operatora, oznacza to, że w każdej promocji może wyglądać inaczej.

Gdzie podać w Betters kod promocyjny?

Kod promocyjny można wpisać podczas rejestracji lub logując się na konto gracza.

Jaki jest w Betters bonus powitalny?

Bukmacher Betters udostępnia Freebet startowy o wartości 40 zł, a także bonus Cashback do maksymalnie 300 zł.

Jaki jest obrót bonusu Betters?

Obrót, jaki należy wykonać w przypadku bonusu powitalnego Cashback wynosi x2. Trzeba jednak pamiętać, że każdy inny bonus może mieć inne warunki obrotu.

Jak dostać bonus 50/50 w Betters?

Aby otrzymać Betters bonus 50/50 konieczna jest rejestracja i dokonanie depozytu o dowolnej wartości.