18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Betters kod promocyjny czerwiec 2022

Nie możesz się doczekać, aby poznać przygotowany przez Betters kod promocyjny? Do zgarnięcia jest 720 zł! Bukmacher Betters to nowość na polskim rynku zakładów wzajemnych. Sprawdź sam. Przygotowany przez Betters bonus już teraz może być Twój!

Betters mogłoby być… better. Póki co, polecamy BetFan ⬇

Czy słyszałeś już o Betters? Bukmacher dopiero co ruszył z działalnością na polskim rynku, a już zwraca na siebie uwagę zainteresowanych branżą. Sprawdzamy, kto i co się za nim kryje. Zakłady bukmacherskie Betters organizowane są przez istniejącą od marca 2020 r. firmę Silsia Entertainment Sp. z o.o. Jej prezesem jest Konrad Łabudek, czyli… były członek zarządu bukmachera Fortuna. W Betters zakłady bukmacherskie promuje znany i ceniony komentator Polsatu – Bożydar Iwanow. Brzmi interesująco, co? Czas sprawdzić, jaki otrzymasz od Betters bonus powitalny i czy możesz liczyć także na jakieś inne promocje.

Betters kod promocyjny na bonus freebet 20 zł

betters bonus freebet

Na ten moment na Betters kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny. Jeśli tylko się pojawi – niezwłocznie Cię o tym poinformujemy! To oznacza nie mniej, nie więcej niż to, że nie musisz się martwić koniecznością pamiętania, by wpisać coś dodatkowo podczas rejestracji. Bonus na zakłady bukmacherskie Betters w postaci freebetu na 20 zł otrzymasz zawsze! No dobra, trochę przesadziliśmy. Oczywiście musisz założyć nowe konto i spełnić pewne wymagania, jednak nie są one specjalnie skomplikowane. Jeśli tylko planujesz typować na Betters – na pewno dasz radę je zrealizować!

Jak odebrać od Betters freebet 20 zł?

Jeśli chodzi o przygotowany przez Betters bonus na start w postaci freebetu, nie potrzebujesz żadnego kodu! Aby go otrzymać, musisz w ciągu maksymalnie 3 dni od ukończenia rejestracji postawić zakład za minimum 20 zł. To tak naprawdę jedyny warunek! Tyle wystarczy, abyś otrzymał freebet. Masz 30 dni od przyznania bonusu, by z niego skorzystać. Kurs minimalny na takim darmowym zakładzie musi wynosić przynajmniej 1,8.

Betters bonusWarunki
Kod promocyjny Bettersniewymagany!
Bonus bez depozytu20 zł
Warunek obrotubrak!
Minimalna wpłatabrak (min. stawka pierwszego zakładu 20 zł)

Betters kod promocyjny na bonus cashback do 700 zł

betters bonus cashback

Cashback to dość popularna promocja na start wśród bukmacherów. Bukmacher nieco zaskoczył, bo normalnie zwrot kasy można dostać tylko w przypadku przegranego zakładu, ale na Betters nawet po udanym zakładzie można odebrać cashback 50%, czyli w praktyce powiększyć swoją wygraną.

Jak odebrać od Betters cashback do 700 zł?

Jeśli chcesz otrzymać na zakłady bukmacherskie Betters bonus w postaci cashbacku, musisz mieć świadomość, że zasady są nieco bardziej skomplikowane niż w przypadku poprzedniej promocji. Jednak nie niemożliwe do zrealizowania!

Musisz oczywiście zarejestrować nowe konto. Aby skorzystać z promocji nie potrzebujesz żadnego kodu promocyjnego! Następnie musisz postawić swój pierwszy zakład w ramach poprzedniego bonusu, po czym przygotować się na postawienie drugiego zakładu zgodnie z warunkami promocji. To właśnie jego dotyczy bonus cashback.

Postaw zakład za minimum 30 zł, a jeśli go przegrasz, dostaniesz zwrot 100% stawki netto do 700 zł! Jeśli spełnisz dodatkowe warunki dotyczące kuponu, to dostaniesz 50% cashbacku do 350 zł nawet w przypadku wygranego kuponu. Żeby mieć na to szansę, musisz postawić kupon AKO z co najmniej 3 selekcjami o łącznym kursie minimum 2.50.

Betters bonusWarunki
Kod promocyjny Bettersniewymagany!
Bonus cashback700 zł
Warunek obrotu2x, AKO, min. 3 wydarzenia, kurs łączny min. 2.50
w ciągu 14 dni
Minimalna wpłatabrak (konieczność postawienia pierwszego zakładu za min. 20 zł, drugiego za min. 30 zł)

Betters kod promocyjny na bonus 50/50

Bukmacher Betters przygotował jeszcze trzecią opcję zyskania bonusu, także w postaci freebetu i to o wartości aż 50 zł! W tym przypadku również nie potrzebujesz kodu promocyjnego! A co jest konieczne? Jedynie trochę szczęścia! Co musisz zrobić? Niewiele. Zainteresowany? Nie trzymamy dłużej w niepewności – poniżej wszystkie niezbędne informacje odnośnie do tej promocji.

Jak odebrać od Betters bonus 50/50?

Sprawa jest bardzo łatwa, jednak musisz mieć dużo szczęścia, aby otrzymać ten przygotowany przez Betters bonus. Wystarczy, że zarejestrujesz nowe konto na stronie bukmachera. I co dalej? Nic! Ale to nie znaczy, że bukmacher Betters od razu przyzna Ci darmowy zakład o wartości 50 zł. Pozostaje czekać z nadzieją, że jesteś w czepku urodzony. Dokładnie co pięćdziesiąta osoba, która założy konto i wpłaci depozyt w dowolnej wysokości otrzyma freebet za 50 zł! Masz 30 dni, aby z niego skorzystać, a kurs Twojego kuponu nie może być niższy niż 1,8. Ale cóż, trudno liczyć na to, że trafi Ci się ten freebet. Szansa na to wynosi 2%, więc nie zakładaj, że się uda – niech to będzie, no właśnie, bonus.

Betters bonusWarunki
Kod promocyjny Bettersniewymagany!
Bonus bez depozytu50 zł
Warunek obrotubrak!
Minimalna wpłata1 zł

Betters rejestracja 2022

betters rejestracja

Aby typować w Betters zakłady bukmacherskie, musisz oczywiście zarejestrować nowe konto. Aktualnie, aby otrzymać bonus powitalny, nie jest potrzebny żaden kod promocyjny. Jak prawidłowo się zarejestrować? Proces rejestracji krok po kroku:

  1. Wejdź na stronę Betters.pl i w prawym górnym rogu kliknij przycisk “Zarejestruj”.
  2. Uzupełnij formularz danymi: e-mail, login, hasło, kraj i numer telefonu. Kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny od Betters. Bukmacher na ten moment przyznaje bonus na start bez niego.
  3. W kolejnym kroku wprowadź dane osobowe. Pamiętaj, że muszą one być prawdziwe i zgodne z tymi na Twoim dokumencie tożsamości. Inaczej Twoje konto nie przejdzie weryfikacji.
  4. W ostatnim kroku możesz ustalić swoje dzienne i miesięczne limity stawki oraz czasu poświęcanego na grę. Jest to dobry sposób, aby zapobiec uzależnieniu.
  5. Musisz także podać swoją datę urodzenia, zaznaczyć czy chcesz otrzymywać powiadomienia oraz zapoznać się i zaakceptować oświadczenia odnośnie regulaminu i danych osobowych.

I tyle, po kliknięciu “Potwierdź” proces rejestracji zostanie ukończony! Pamiętaj jednak, że zanim rozpoczniesz typowanie, będziesz musiał przesłać zdjęcia dokumentu tożsamości, aby zweryfikować Twoje dane i pełnoletność.

Betters zakłady bukmacherskie – informacje o bukmacherze

Zakłady bukmacherskie Betters organizowane są przez firmę Silesia Entertainment sp. z o.o. istniejącą od pierwszego kwartału 2020 roku. Licencję na ich organizowanie uzyskała ona jednak dopiero w kwietniu br. Co ważne, pozwolenie obowiązuje jedynie na urządzanie zakładów przez internet. Na razie Betters nie może ich przyjmować w lokalach naziemnych.

Wspólnikami firmy są Konrad Łabudek i Henryk Łukasik, którzy już mieli do czynienia ze środowiskiem bukmacherskim. Znany ze świata sportu komentator Polsatu Bożydar Iwanow został ambasadorem Betters. Bukmacher zapowiada się na ciekawego konkurenta w branży, jednak na ten moment jego oferta nie jest zbyt szeroka. Z nadzieją wyczekujemy kodu pozwalającego na zdobycie jeszcze lepszego bonusu powitalnego i innych promocji!

Betters kod promocyjny a inne bonusy i oferty

Bukmacher Betters niestety jeszcze nie udostępnił kodu promocyjnego umożliwiającego zyskanie dodatkowych bonusów. Gdy tylko go poznamy – oczywiście od razu damy Ci znać.

Na ten moment dostępne są trzy promocje na start. Możesz otrzymać freebet 20 zł i cashback do 700 zł, jeśli tylko spełnisz określone warunki. Jeśli będziesz miał szczęście, masz też szansę na darmowy zakład za 50 zł. Otrzymuje go każdy co pięćdziesiąty zarejestrowany gracz bez żadnych dodatkowych wymogów!

Zgodnie z informacjami na stronie bukmachera, wszystkie kupony postawione w ramach bonusu są zakładami bez podatku. Oznacza to dodatkową kasę w przypadku wygranej! Czy jeśli zostaną udostępnione inne promocje, także będzie możliwość zaoszczędzenia i procent na rzecz państwa nie będzie potrącany? Tak zapowiadają.

Już teraz na stronie bukmachera, jak u większości konkurencji, dostępna jest zakładka „Zwiększone kursy”, gdzie możesz znaleźć… Jak sama nazwa wskazuje – spotkania do typowania z lepszymi liczbami niż w standardowej ofercie.

Do tego Betters ma także w ofercie sporo promocji, dzięki którym można zgarnąć dodatkową kasę. To między innymi cotygodniowe bonusy nastawione na konkretne dyscypliny, dodatkowe środki za aktywną grę, a także program referencyjny, dzięki któremu możesz dostać kasę za polecanie do serwisu znajomych. Warto sprawdzić dostępne aktualnie promocje i ich regulaminy na stronie bukmachera!

Aplikacja mobilna Betters

Zakłady bukmacherskie Betters ruszyły na polskim rynku w lipcu 2021 r. Aplikacja mobilna niestety nie jest jeszcze dostępna, buk widocznie nie zdążył jej przygotować. Co nie oznacza, że nie możesz typować na swoim smartfonie czy tablecie! Istnieje oczywiście wersja mobilna strony WWW, którą możesz otworzyć za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Posiada ona pełną funkcjonalność i jest na niej wszystko, czego potrzebujesz do typowania. W stosunku do wersji na komputer brakuje jedynie zakładki “Produkty”, w której są szczegółowo opisane wszystkie rodzaje zakładów.

FAQ

Jaki wygląda na Betters kod promocyjny?

Na Betters kod promocyjny niestety nie jest jeszcze dostępny.

Gdzie podać w Betters kod promocyjny?

Kod promocyjny nie został jeszcze przez bukmachera udostępniony, jednak pole do jego wprowadzenia znajduje się w pierwszym kroku rejestracji.

Jaki jest w Betters bonus powitalny?

W ramach bonusu na start możesz otrzymać freebet 20 zł i cashback 700 zł. Co pięćdziesiąta zarejestrowana osoba otrzymuje darmowy zakład o wartości 50 zł.

Jaki jest obrót bonusu Betters?

Otrzymanym bonusem nie musisz obracać! Aby zrealizować freebet, Twój kupon musi jedynie osiągnąć określony minimalny kurs.

Jak dostać bonus 50/50 w Betters?

Nie musisz robić zupełnie nic! To zależy tak naprawdę jedynie od Twojego szczęścia. Otrzymuje go co pięćdziesiąty nowy gracz.