Betters kod promocyjny

betters kod promocyjny

Tekst reklamowy | 18+

Czekasz na Betters kod promocyjny? Mamy dobrą nowinę: nowy bukmacher już otrzymał licencję, a wszystko wskazuje na to, że przygotowania do odpalenia strony z zakładami idą pełną parą! Czy wiemy coś jeszcze? Sprawdź!

Póki Betters nie działa, graj w BetFan! ⬇

Nowy bukmacher Betters, legalny operator!

Choć trudno w to uwierzyć, to w Polsce mamy już 22 legalnych bukmacherów! Jako ostatni na hazardowej mapie nad Wisłą pojawił się właśnie bukmacher Betters. Typerzy już przebierają nogami, nie mogąc się doczekać, co zaprezentuje nowy operator. Na ten moment wiadomo niewiele. Jednak wnikliwy research pozwolił nam ustalić kilka faktów. Pierwszą, a zarazem najciekawszą rzeczą jest to, że zakłady bukmacherskie Betters, a konkretnie Silesia Entertainment sp. z o.o., która za nimi stoi, została zarejestrowana dokładnie pod tym samym adresem, co spółka-właściciel innego, nowego bukmachera – Bet4Fun. Czy to przypadek? Absolutnie nie. Obie firmy mieszczą się w Cieszynie na ulicy Menniczej 1, a prezesem tych dwóch spółek jest Konrad Łabudek. To postać dobrze znana w świecie zakładów bukmacherskich. Chociażby z tego, że Konrad Łabudek w przeszłości był prezesem jednego z potentatów rynkowych, a więc Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. W nie tak dawnej przeszłości Łabudek stworzył też bukmachera Mr. Bet, który zanim doczekał się rynkowego debiutu, został sprzedany zagranicznej spółce. Dlatego też, pojawia się pytanie, czy tym razem Betters czeka podobna droga, a może jego właściciel, zdecyduje się odpalić stronę internetową i ruszyć z kopyta z zakładami bukmacherskimi? Wśród osób siedzących głębiej w branży, tym razem panuje przekonanie, że „grany” będzie właśnie ten drugi wariant.

Betters kod promocyjny

Tak szybko, jak bukmacher zadebiutuje (na co liczymy!), mamy nadzieję, że pojawi się także w Betters kod promocyjny. Dzięki niemu będziesz miał okazję odebrać wyższe bonusy na start, które co tu dużo mówić, będą gwoździem programu przy okazji debiutu Betters.

Sami legalni bukmacherzy różnie podchodzą do kwestii kodów promocyjnych, zwanych też na niektórych serwisach kodami bonusowymi. Fakty są jednak takie, że już coraz więcej graczy rozgląda się w internecie, poszukując kodów rejestracyjnych i wyższych ofert na start. Z przeszłości wiemy tyle, że część zakładów bukmacherskich debiutowała bez kodu i do tej pory, co dziwne, nie przekonała się do tej formy promocji. Część jednak od razu wchodziła na rynek mocniejszym uderzeniem, właśnie z kodem promocyjnym na sztandarach. Liczymy na to, że w Betters kod promocyjny będzie dostępny tak szybko, jak bukmacher uruchomi stronę internetową. Nasze nadzieje, a także oczekiwania wielu graczy pokładamy w tym, że za nowym bukmacherem stoi doświadczony sztab ludzi, który z niejednego pieca chleb jadł.

Jaki dadzą w Betters bonus powitalny?

To, co szczególnie rozgrzewa publikę, to zagadkowa, jak na ten moment kwestia dotycząca oferty powitalnej. Jaki będzie w Betters bonus na start? Musimy się uzbroić jeszcze w cierpliwość, bo trochę czasu minie, zanim kurtyna powędruje w górę, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystując nasze doświadczenie w zakładach bukmacherskich, co nieco pospekulować na temat potencjalnej oferty, którą mogą zaprezentować zakłady bukmacherskie Betters.

Jedno jest pewne. Bukmacher Betters na początku będzie zagadką, a te poznaje się najlepiej z dodatkowymi profitami, czyli bonusami. W tym celu, żeby gracze jeszcze przyjemniej podróżowali po ofercie nowego bukmachera, przydałyby się konkretne, a co za tym idzie, dobre bonusy bukmacherskie. Zważywszy na to o czym już wspomnieliśmy, czyli doświadczoną ekipę, która stoi za Betters, nasze spekulacje idą w kierunku trzech bonusów na start. Jeden z nich, a mianowicie darmowy zakład może być dodatkową premią za Betters kod promocyjny.

Darmowy zakład

W zakładach bukmacherskich Betters bonus bez depozytu byłby niewątpliwie najlepszą zachęta, aby się tam zarejestrować i krok po kroku sprawdzić ofertę nowego bukmachera. Zdziwilibyśmy się i to bardzo, jeżeli ludzie stojący za Betters nie zdawaliby sobie z tego sprawy. Darmowy zakład bez depozytu wcale nie musi opiewać na wysoką kwotę, żeby stał się pozycją z gatunku „must have”, Dlatego też, liczymy, że Betters zakłady bukmacherskie przygotują coś rzędu 20, może 30 PLN. I tutaj rodzi się pytanie, czy będzie to promocja dostępna dla wszystkich czy tylko dla użytkowników wpisujących w Betters kod promocyjny. Może z tym być różnie, dlatego warto śledzić naszą stronę, gdzie będziemy zamieszczać wszystkie aktualizacje dotyczące nowego bukmachera. Dowiesz się też finalnie, czy darmowy zakład wjedzie jako danie główne, przystawka czy bukmacher go pominie, co powiedzmy szczerze, zaskoczyłoby nas in minus.

Bonus 100% od pierwszego depozytu

Bonusy depozytowe są nieodzowną częścią ofert powitalnych. Ich brak można porównać do absencji Cristiano Ronaldo w reprezentacji Portugalii. Niby wciąż jest tam wiele gwiazd, ale głównego bohatera nie ma. I tak samo można przedstawiać oferty powitalne bukmacherów, którzy nie zdecydowali się na bonus 100% czy nawet wyższy od depozytu. Są inne bonusy, ale czegoś tu ewidentnie brakuje. Nie spodziewamy się jednak, że w Betters bonus depozytowy zostanie przemilczany. Ba, wróżymy nawet, że będzie to premią za pierwszy depozyt. Dlaczego? Otóż na tak zagęszczonym rynku bukmacherskim, wielką rolę odgrywa przejrzystość – także w bonusach. A nie ma nic bardziej przejrzystego, niż właśnie bonus 100% za pierwszą wpłatę. Czy tak ostatecznie będzie? Na to musimy jeszcze poczekać. Podobnie jak na to, czy będzie można rejestrować w Betters kod promocyjny. Jeśli mielibyśmy wróżyć z przysłowiowych fusów, to stawialibyśmy na bonus 100% do 1000 PLN, a może nawet i o kilka stówek wyższy.

Zakład bez ryzyka

Fajnie jest też odpalić nowego bukmachera, postawić zakład, a jeżeli coś się wysypie, otrzymać zwrot i… zwinąć manatki albo spróbować szczęścia jeszcze raz. Zakłady bukmacherskie Betters zapewne doskonale zdają sobie sprawę z wciąż rosnącej popularności cashbacków. Dlatego uważamy, że powinien to być obowiązkowy punkt oferty powitalnej u nowego operatora. Mało tego, fajnie gdyby to był prawdziwy zwrot, a więc 100% bez potrącania podatku bukmacherskiego. Czyli: stawiasz za 100 PLN, przegrywasz i otrzymujesz zwrot całej stówy. Czy tak będzie? Nie wiemy, ale podejrzewamy, że tak. Osobną kwestią jest ustalenie warunków obrotu. Część bukmacherów wymaga tego, a część zwraca kasę na saldo depozytowe. Jak będzie tutaj i czy w ogóle Betters bonus cashback puści w obieg? Pożyjemy, zobaczymy.

Betters rejestracja w 2021?

Kiedy ruszy strona i rejestracja w Betters? To pytanie rodzi się w głowach wielu graczy, którzy już chcieliby przetestować, co mają do zaproponowania zakłady bukmacherskie Betters. Z jednej strony pojawiają się głosy, że bukmacher będzie chciał zrobić to jeszcze przed Euro 2020. Z drugiej jednak, do początku Mistrzostw Europy pozostało niewiele czasu. A nie oszukujmy się, zbudowanie i solidne przetestowanie strony bukmacherskiej zajmuje trochę więcej czasu. Nie sztuką jest wypuścić stronę, która będzie się wysypywała częściej, niż Kylian Mbappe ogrywa kolejnych przeciwników. Patrząc na politykę Konrada Łabudka, nic nie powinno być tu robione na przysłowiowy gwałt. Dlatego będziemy mocno zaskoczeni, jeżeli jeszcze w 2021 roku będzie można zarejestrować się na Betters i puszczać kupony z zakładami. Prawdopodobnie, na bukmacherski debiut Betters przyjdzie nam czekać do przyszłego roku. No chyba, że właściciel znów zdecyduje się odsprzedać licencję zewnętrznemu podmiotowi, to wówczas cierpliwość wielu graczy może zostać wystawiona na ciężką próbę.

Betters zakłady bukmacherskie: jak zaprezentuje się oferta?

Choć to zakłady sportowe są magnesem, który przyciąga na strony bukmacherskie, to dzisiejsze witryny z zakładami pełne są także innych możliwości. Mamy tu na myśli esport, sporty wirtualne czy zakłady na gry karciane. Jeżeli Betters bukmacher będzie chciał zaistnieć na poważnie, to będzie musiał wprowadzić do swojej oferty komplet tych usług. Oczywiście same zakłady sportowe też muszą wyglądać okazale, bo na kilku najważniejszych sportach czy wydarzeniach, przysłowiowo mówiąc, nikt nie ujedzie. Dlatego spodziewamy się, że oferta Betters będzie bogata w kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, co da co najmniej kilkaset różnych wydarzeń dziennie. Piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna, sporty walki i tym podobne. Na to czekają i tego oczekują gracze.

Betters płatności: wpłaty i wypłaty u nowego bukmachera

Zacznijmy od wypłat, bo tutaj za dużego polotu nie będzie. Wszystko ogranicza obowiązująca ustawa hazardowa, która stoi na straży wypłat wygranych wyłącznie na osobiste rachunki bankowe graczy. Tak samo będzie więc w Betters i od tego nie ma odstępstwa, choćby nawet nowy bukmacher bardzo chciał.

Zdecydowanie większe pole do manewru Betters bukmacher będzie miał przy depozytach. Napiszmy wprost: trzy metody płatności są obowiązkowe. Trudno wyobrazić sobie, by Betters nie wspierał przelewów online, kart płatniczych i transakcji Blik. Naturalnie jednak przydałoby się coś więcej. Fajnie gdyby bukmacher pomyślał nad Skrillem, PayPalem a może też i Paysafecard.

Czy oferta Betters Zakłady Bukmacherskie ma szansę na polskim rynku?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Przynajmniej nie w tym momencie. Wszystko zależy przede wszystkim od tego, jakie będą aspiracje i pomysły bukmachera. Jaki będzie w Betters bonus, oferta zakładów, płatności i tym podobne. To wszystko złoży się na jedną całość, która pokaże, czy bukmacher i zainteresowanie jego usługami będzie szło systematycznie w górę, czy jednak pozostanie on malutkim punkcikiem na hazardowej mapie Polski. Póki co musimy poczekać z osądami, ale kiedy już Betters zadebiutuje, bądź pewien, przeczytasz u nas o nim wnikliwe i szczere opinie!

FAQ

  • Jak wygląda Betters kod promocyjny?

Na Betters kod promocyjny nie został jeszcze zaprezentowany. Musisz poczekać, aż bukmacher otworzy rejestrację. Wówczas dowiemy się czy jest kod, czy go nie ma.

  • Czy jest już w Betters bonus powitalny?

Jeszcze nie. Czekaj cierpliwie.

  • Czy Betters jest legalny w Polsce?

Tak. Betters bukmacher, będący własnością Silesia Entertainment Sp. z o.o. otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów.

  • Kiedy ruszy bukmacher Betters?

Spodziewamy się, że nie w tym roku.

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci