Betters kod promocyjny

betters kod promocyjny

Tekst reklamowy | 18+

Nie możesz się doczekać, aby poznać przygotowany przez Betters kod promocyjny? Do zgarnięcia jest 130 zł! Bukmacher Betters to nowość na polskim rynku zakładów wzajemnych. Sprawdź sam. Przygotowany przez Betters bonus już teraz może być Twój!

Betters mogłoby być… better. Póki co, polecamy BetFan ⬇

Czy słyszałeś już o Betters? Bukmacher dopiero co ruszył z działalnością na polskim rynku, a już zwraca na siebie uwagę zainteresowanych branżą. Sprawdzamy, kto i co się za nim kryje. Zakłady bukmacherskie Betters organizowane są przez istniejącą od marca 2020 r. firmę Silsia Entertainment Sp. z o.o. Jej prezesem jest Konrad Łabudek, czyli… były członek zarządu bukmachera Fortuna. W Betters zakłady bukmacherskie promuje znany i ceniony komentator Polsatu – Bożydar Iwanow. Brzmi interesująco, co? Czas sprawdzić, jaki otrzymasz od Betters bonus powitalny i czy możesz liczyć także na jakieś inne promocje.

Betters kod promocyjny na bonus freebet 20 zł

betters kod promocyjny

Na ten moment na Betters kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny. Jeśli tylko się pojawi – niezwłocznie Cię o tym poinformujemy! To oznacza nie mniej, nie więcej niż to, że nie musisz się martwić koniecznością pamiętania, by wpisać coś dodatkowo podczas rejestracji. Bonus na zakłady bukmacherskie Betters w postaci freebetu na 20 zł otrzymasz zawsze! No dobra, trochę przesadziliśmy. Oczywiście musisz założyć nowe konto i spełnić pewne wymagania, jednak nie są one specjalnie skomplikowane. Jeśli tylko planujesz typować na Betters – na pewno dasz radę je zrealizować!

Jak odebrać od Betters freebet 20 zł?

Jeśli chodzi o przygotowany przez Betters bonus na start w postaci freebetu, nie potrzebujesz żadnego kodu! Aby go otrzymać, musisz w ciągu maksymalnie 3 dni od ukończenia rejestracji postawić zakład za minimum 20 zł. To tak naprawdę jedyny warunek! Tyle wystarczy, abyś otrzymał freebet. Masz 30 dni od przyznania bonusu, by z niego skorzystać. Kurs minimalny na takim darmowym zakładzie musi wynosić przynajmniej 1,8.

Betters bonusWarunki
Kod promocyjny Bettersniewymagany!
Bonus bez depozytu20 zł
Warunek obrotubrak!
Minimalna wpłatabrak (min. stawka pierwszego zakładu 20 zł)

Betters kod promocyjny na bonus threebet: w sumie 60 zł

Freebet to dość popularna promocja na start wśród bukmacherów. Kolejnym elementem bonusu na start są aż trzy darmowe zakłady na Betters! Bukmacher nieco zaskoczył, gdyż mimo że ich wartość nie jest duża – raczej nie spotkasz nigdzie indziej takiej liczby freebetów. A możesz je otrzymać tak naprawdę za samą rejestrację.

Jak odebrać od Betters 3x freebet 20 zł?

Jeśli chcesz otrzymać na zakłady bukmacherskie Betters bonus w postaci aż trzech darmowych freebetów, musisz mieć świadomość, że zasady są nieco bardziej skomplikowane niż w przypadku poprzedniej promocji. Jednak nie niemożliwe do zrealizowania!

Musisz oczywiście zarejestrować nowe konto. Aby skorzystać z promocji nie potrzebujesz żadnego kodu promocyjnego! Następnie musisz postawić swój pierwszy zakład, w tym przypadku za minimum 50 zł. Kurs łączny takiego kuponu nie może być mniejszy niż 3,0. Jeśli to Ci się uda – w ciągu 72h musisz postawić dwa kolejne, spełniające te same zasady. Zrobione? Otrzymujesz aż 3 darmowe zakłady – po 20 zł każdy! Pamiętaj, że jest to promocja jednorazowa.

Betters bonusWarunki
Kod promocyjny Bettersniewymagany!
Bonus freebet x33 x 20 zł
Warunek obrotubrak!
Minimalna wpłatabrak

(pierwszy zakład za min. 50 zł + 2 kolejne o takiej samej stawce)

Betters kod promocyjny na bonus 50/50

Bukmacher Betters przygotował jeszcze trzecią opcję zyskania bonusu, także w postaci freebetu i to o wartości aż 50 zł! W tym przypadku również nie potrzebujesz kodu promocyjnego! A co jest konieczne? Jedynie trochę szczęścia! Co musisz zrobić? Niewiele. Zainteresowany? Nie trzymamy dłużej w niepewności – poniżej wszystkie niezbędne informacje odnośnie do tej promocji.

Jak odebrać od Betters bonus 50/50?

Sprawa jest bardzo łatwa, jednak musisz mieć dużo szczęścia, aby otrzymać ten przygotowany przez Betters bonus. Wystarczy, że zarejestrujesz nowe konto na stronie bukmachera. I co dalej? Nic! Ale to nie znaczy, że bukmacher Betters od razu przyzna Ci darmowy zakład o wartości 50 zł. Pozostaje czekać z nadzieją, że jesteś w czepku urodzony. Dokładnie co pięćdziesiąta osoba, która założy konto i wpłaci depozyt w dowolnej wysokości otrzyma freebet za 50 zł! Masz 30 dni, aby z niego skorzystać, a kurs Twojego kuponu nie może być niższy niż 1,8. Ale cóż, trudno liczyć na to, że trafi Ci się ten freebet. Szansa na to wynosi 2%, więc nie zakładaj, że się uda – niech to będzie, no właśnie, bonus.

Betters bonusWarunki
Kod promocyjny Bettersniewymagany!
Bonus bez depozytu50 zł
Warunek obrotubrak!
Minimalna wpłata1 zł

Betters rejestracja 2021

betters rejestracja

Aby typować w Betters zakłady bukmacherskie, musisz oczywiście zarejestrować nowe konto. Aktualnie, aby otrzymać bonus powitalny, nie jest potrzebny żaden kod promocyjny. Jak prawidłowo się zarejestrować? Proces rejestracji krok po kroku:

  1. Wejdź na stronę Betters.pl i w prawym górnym rogu kliknij przycisk “Zarejestruj”.
  2. Uzupełnij formularz danymi: e-mail, login, hasło, kraj i numer telefonu. Kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny od Betters. Bukmacher na ten moment przyznaje bonus na start bez niego.
  3. W kolejnym kroku wprowadź dane osobowe. Pamiętaj, że muszą one być prawdziwe i zgodne z tymi na Twoim dokumencie tożsamości. Inaczej Twoje konto nie przejdzie weryfikacji.
  4. W ostatnim kroku możesz ustalić swoje dzienne i miesięczne limity stawki oraz czasu poświęcanego na grę. Jest to dobry sposób, aby zapobiec uzależnieniu.
  5. Musisz także podać swoją datę urodzenia, zaznaczyć czy chcesz otrzymywać powiadomienia oraz zapoznać się i zaakceptować oświadczenia odnośnie regulaminu i danych osobowych.

I tyle, po kliknięciu “Potwierdź” proces rejestracji zostanie ukończony! Pamiętaj jednak, że zanim rozpoczniesz typowanie, będziesz musiał przesłać zdjęcia dokumentu tożsamości, aby zweryfikować Twoje dane i pełnoletność.

Betters zakłady bukmacherskie – informacje o bukmacherze

Zakłady bukmacherskie Betters organizowane są przez firmę Silesia Entertainment sp. z o.o. istniejącą od pierwszego kwartału 2020 roku. Licencję na ich organizowanie uzyskała ona jednak dopiero w kwietniu br. Co ważne, pozwolenie obowiązuje jedynie na urządzanie zakładów przez internet. Na razie Betters nie może ich przyjmować w lokalach naziemnych.

Wspólnikami firmy są Konrad Łabudek i Henryk Łukasik, którzy już mieli do czynienia ze środowiskiem bukmacherskim. Znany ze świata sportu komentator Polsatu Bożydar Iwanow został ambasadorem Betters. Bukmacher zapowiada się na ciekawego konkurenta w branży, jednak na ten moment jego oferta nie jest zbyt szeroka. Z nadzieją wyczekujemy kodu pozwalającego na zdobycie jeszcze lepszego bonusu powitalnego i innych promocji!

Betters kod promocyjny a inne bonusy i oferty

Bukmacher Betters niestety jeszcze nie udostępnił kodu promocyjnego umożliwiającego zyskanie dodatkowych bonusów. Gdy tylko go poznamy – oczywiście od razu damy Ci znać.

Na ten moment dostępne są trzy promocje na start i każda z nich obejmuje darmowe zakłady. Możesz otrzymać jeden lub aż trzy freebety o wartości 20 zł każdy, jeśli tylko spełnisz określone warunki. Jeśli będziesz miał szczęście, masz też szansę na darmowy zakład za 50 zł. Otrzymuje go każdy co pięćdziesiąty zarejestrowany gracz bez żadnych dodatkowych wymogów!

Zgodnie z informacjami na stronie bukmachera, wszystkie kupony postawione w ramach bonusu są zakładami bez podatku. Oznacza to dodatkową kasę w przypadku wygranej! Czy jeśli zostaną udostępnione inne promocje, także będzie możliwość zaoszczędzenia i procent na rzecz państwa nie będzie potrącany? Tak zapowiadają.

Już teraz na stronie bukmachera, jak u większości konkurencji, dostępna jest zakładka „Zwiększone kursy”, gdzie możesz znaleźć… Jak sama nazwa wskazuje – spotkania do typowania z lepszymi liczbami niż w standardowej ofercie.

Jednym z najpopularniejszych wśród bukmacherów bonusów jest cashback, czyli dodatkowa kasa w zależności od wysokości pierwszego depozytu. Ile możesz zyskać i jaka będzie wymagana wpłata? Tego jeszcze nie wiemy, ale zapowiadają, że „takiego jeszcze nie było”. My już nie możemy się doczekać, czym zaskoczą. Po reklamach wierzymy, że przygotują coś specjalnego, choć wśród dzisiejszej konkurencji na polskim rynku łatwo na pewno nie będzie.

Aplikacja mobilna Betters

Zakłady bukmacherskie Betters ruszyły na polskim rynku w lipcu 2021 r. Aplikacja mobilna niestety nie jest jeszcze dostępna, buk widocznie nie zdążył jej przygotować. Co nie oznacza, że nie możesz typować na swoim smartfonie czy tablecie! Istnieje oczywiście wersja mobilna strony WWW, którą możesz otworzyć za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Posiada ona pełną funkcjonalność i jest na niej wszystko, czego potrzebujesz do typowania. W stosunku do wersji na komputer brakuje jedynie zakładki “Produkty”, w której są szczegółowo opisane wszystkie rodzaje zakładów.

FAQ

  • Jaki wygląda na Betters kod promocyjny?

Na Betters kod promocyjny niestety nie jest jeszcze dostępny.

  • Gdzie podać w Betters kod promocyjny?

Kod promocyjny nie został jeszcze przez bukmachera udostępniony, jednak pole do jego wprowadzenia znajduje się w pierwszym kroku rejestracji.

  • Jaki jest w Betters bonus powitalny?

W ramach bonusu na start możesz otrzymać freebety – cztery o wartości 20 zł każdy. Co pięćdziesiąta zarejestrowana osoba otrzymuje darmowy zakład o wartości 50 zł.

  • Jaki jest obrót bonusu Betters?

Otrzymanym bonusem nie musisz obracać! Aby zrealizować freebet, Twój kupon musi jedynie osiągnąć określony minimalny kurs.

  • Jak dostać bonus 50/50 w Betters?

Nie musisz robić zupełnie nic! To zależy tak naprawdę jedynie od Twojego szczęścia. Otrzymuje go co pięćdziesiąty nowy gracz.

 

Więcej o Betters dowiesz się z naszych recenzji i poradników ⬇

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci