18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Betters bonus do 720 PLN

Jaki jest w Betters bonus na start? Możesz odebrać powitalny freebet 20 PLN, a następnie jeszcze cashback o wartości aż do 700 PLN. Jednak żaden z nich nie jest bonusem bez depozytu. Dostępny jest też bonus 50/50, ale otrzymanie extra freebetu 50 PLN uzależnione jest od szczęścia.

Betters bonus – co jest w pakiecie?

Betters bonus Wartość bonusu Odbierz bonus
Freebet powitalny Freebet 20 PLN już wkrótce
Cashback powitalny Cashback 700 PLN już wkrótce
Bonus 50/50 Freebet 50 PLN już wkrótce

Jak odebrać każdy bonus Betters?

Zanim ruszysz po bonusy, sprawdź, czy jest dostępny w Betters kod promocyjny. Jeżeli okaże się, że tak, to będzie on gwarantem otrzymania najwyższych bonusów na start. To dość standardowa opcja, dzięki której bukmacherzy premiują graczy rejestrujących się z kodem. Jeśli kod jest dostępny, a Ty go użyjesz, to żadna w Betters promocja nie przemknie obok Ciebie.

A co takiego przygotował na przywitanie z Tobą Betters? Freebet 20 PLN na start, cashback 700 PLN oraz Freebet 50 PLN, którego otrzymają wyłącznie szczęśliwcy. Łącznie daje to gwarantowane 720 PLN po spełnieniu warunków bonusowych oraz extra 50 PLN, które tak naprawdę nie zależy w stu procentach od Ciebie. Sprawdź poniżej krok po kroku, jak odebrać w Betters freebet na start oraz pozostałe bonusy. Warto zatrzymać się przy warunkach minimalnego kursu oraz warunkach wypłaty wygranych za Betters bonus powitalny i kolejne freebety.

Jak otrzymać od Betters bonus freebet 20 PLN?

betters bonus freebet

Kiedy czytasz freebet, pewnie myślisz, że będzie to w Betters bonus bez depozytu. Nic jednak bardziej mylnego. Najpierw musisz wpłacić swoje środki i postawić regulaminowy zakład, a dopiero później, pojawi się na Twoim koncie w Betters freebet.  I choć rzeczywiście na takie warunki bonusowe można kręcić nosem (wielu bukmacherów oferuje przecież bonusy bez depozytu!), to uspokajamy – nie wygląda jednak to tak źle, jak brzmi. Zatem rzuć okiem poniżej, co musisz zrobić, żeby zgarnąć od Betters freebet.

Warunki i zasady otrzymania darmowego zakładu 20 PLN

 • Zarejestruj się w Betters, korzystając z dowolnego odnośnika w naszym tekście.
 • Dokonaj pierwszego depozytu i postaw pierwszy zakład za min. 20 PLN.
 • Masz na to 3 dni.
 • W zamian otrzymasz od bukmachera Betters freebet 20 PLN.
 • Zagraj za darmowy zakład (bez podatku) w ciągu 30 dni.
 • Możesz postawić kupon solo lub ako z kursem łącznym min. 1.80.
 • Wygrana trafia na saldo główne i nie wymaga obrotu.
 • Jest jednak pomniejszona o wartość freebetu.

Ponadto, Betters w regulaminie promocji zastrzega, że maksymalna wygrana za freebet powitalny może wynieść nie więcej, niż 2000 PLN.

Jak odebrać od Betters cashback do 700 PLN?

betters bonus cashback

Choć jak już zauważyłeś, nie jest dostępny w Betters bonus bez depozytu, to bukmacher oprócz freebetu oferuje jeszcze kolejny opłacalny bonus na start. Ma on ciekawy sposób działania i wydaje się bardziej atrakcyjny niż klasyczne cashbacki powitalne, a to dlatego, że na Betters możesz dostać częściowy zwrot nawet za… wygrany kupon! U większości bukmacherów trzeba przegrać, żeby załapać się na jakikolwiek bonus typu cashback.

Warunki i zasady otrzymania cashbacku do 700 PLN

 • Po wykorzystaniu Freebetu Startowego postaw z konta depozytowego kolejny zakład SOLO lub AKO po stawce minimum 30 PLN.
 • Jeśli chcesz mieć szansę na cashback 50% nawet za wygrany zakład, upewnij się, że Twój kupon to AKO z minimum 3 zdarzeniami, a minimalny kurs całkowity to 2.50.
 • Jeśli zakład będzie przegrany, otrzymasz zwrot 100% stawki netto do maksymalnie 700 PLN.
 • Jeśli zakład będzie wygrany i spełni warunek opisany w drugim punkcie, dostaniesz cashback 50% stawki netto do maksymalnie 350 PLN.
 • Obowiązuje obrót 2x na zakładach AKO z co najmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 2.5.
 • Na wykorzystanie i obrócenie bonusu jest 14 dni.

Jak dostać od Betters bonus 50/50?

betters bonus freebet zaskoczenia

Jest jeszcze kolejny w Betters freebet, ale tym razem to bukmacher, a właściwie to łut szczęścia decyduje, którzy gracze go otrzymają. Gdy szczęście uśmiechnie się do Ciebie, na Twoje konto wpadnie darmowy zakład w kwocie 50 PLN. Niestety, znów musimy Cię zmartwić, nie jest to kolejny raz, tak jakbyś oczekiwał w Betters bonus bez depozytu, a premia od wpłaty, która może, a nie musi się pojawić…

Warunki i zasady otrzymania freebetu 50 PLN

 • Zarejestruj się i dokonaj pierwszego depozytu.
 • Jeśli będziesz co 50-tym użytkownikiem, który spełnił te warunki, otrzymasz od Betters bonus.
 • Będzie nim freebet 50 PLN.
 • Na jego wykorzystanie masz 30 dni.
 • Możesz obstawić zakłady solo lub ako z kursem łącznym min. 1.80.
 • Wygrane są wolne od podatku bukmacherskiego i nie podlegają obrotowi.
 • Od wygranej potrącana zostanie jedynie wartość freebetu.

No i pewnie domyślasz się już, że kolejny raz maksymalna wygrana za freebet nie może być wyższa, niż 2000 zł. Z jednej strony to dość niski próg, ale z drugiej strony, wygrane we freebetach nie są objęte podatkiem bukmacherskim i nie ma wymogu ich obracania, a więc możesz wypłacić kasę i ruszać w miasto… Za to bukmacherowi należą się słowa pochwały. Choć brawa byłby jeszcze głośniejsze, gdyby jednak pojawił się na stronie Betters bonus bez depozytu.

Pozostałe bonusy w Betters

Na Betters pojawiło się już sporo bonusów, których dokładnie regulaminy możesz oczywiście sprawdzić na stronie bukmachera. O jakiego rodzaju promocjach dla stałych graczy mowa?

Dzięki raiseBET możesz zgarnąć nawet do 20% wyższe zyski od zakładów AKO z wystarczająco dużą liczbą selekcji na kuponie. Odbywająca się co wtorek akcja Serwujemy emocje pozwala zgarnąć freebet 20 PLN za postawienie spełniającego warunki promocji zakładu na tenis. Tygodniówka+ to akcja, w ramach której możesz co tydzień odbierać nawet do 35 PLN bonusu za aktywną grę. eWeekend to promocja dla fanów esportu. Dzięki niej możesz jednorazowo dostać freebet 30 PLN za wypróbowanie oferty na esport w trakcie trwania weekendu. Oczywiście należy spełnić precyzyjnie określone warunki. Do tego na Betters jest jeszcze program Znajoma kasa. Zgarnij nawet do 250 PLN, jeśli polecisz dziesięciu znajomych i spełnią oni warunki promocji! Klienci z aktywną subskrypcją SMS mogą jeszcze na Betters korzystać z Happy Hours, które każdorazowo mają inne warunki, ale zawsze pozwalają obstawiać na bardziej opłacalnych warunkach niż zazwyczaj.

Pamiętaj, że każda z tych promocji ma swój własny regulamin. Zawsze trzeba spełnić określone warunki, żeby dostać bonus, a potem tymże bonusem obrócić, żeby móc go wypłacić. Upewnij się, że dobrze rozumiesz zasady promocji, zanim postanowisz z niej skorzystać!

Obsługa klienta Betters

Na Twoim koncie nie pojawił się należny od Betters bonus, a może masz inny problem techniczny czy po prostu chcesz o coś zapytać? Możesz skontaktować się z bukmacherem za pośrednictwem adresu e-mail oraz chatu online. Bukmacher nie zdecydował się na wsparcie klienta za pomocą infolinii telefonicznej, choć da się zauważyć trend, że wszyscy operatorzy odchodzą już od tej metody kontaktu.

Biuro obsługi klienta Betters pracuje przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 8-23. Przed nawiązaniem kontaktu na chacie online, zostaniesz poproszony o podanie imienia i nazwiska lub pseudonimu, adresu e-mail oraz tematu, w jakim się kontaktujesz. Następnie musisz poczekać na połączenie z konsultantem, które z reguły nie zajmuje więcej, niż minutę. To nic dziwnego, bowiem bukmacher dopiero wystartował i ilość zapytań nie jest tak duża, jak chociażby w przypadku rynkowych potentatów. Ciekawi jesteśmy zatem, jak będzie wyglądała szybkość obsługi w przyszłości. Na chwilę obecną jak najbardziej polecamy kontakt przez chat online, gdzie w ciągu kilku minut znajdziesz rozwiązanie swojego problemu. W przypadku bardziej złożonych zagadnień, a w szczególności przy problemach technicznych, sprawa może zostać przekierowana do działu technicznego, a odpowiedź otrzymasz drogą mailową.

FAQ

 • Jak wygląda w Betters bonus powitalny?
  Bonus powitalny Betters to freebet 20 PLN, cashback do 700 PLN oraz losowo przyznawany freebet 50 PLN.
 • Jaki jest w Betters kod promocyjny przy rejestracji?
  Czekamy jeszcze na Betters kod promocyjny, ale kiedy tylko się pojawi, znajdziesz go w naszym tekście, a wraz z nim najwyższy dla Betters bonus na start.
 • Czy jest w Betters bonus bez depozytu?
  Niestety nie. Żadna dostępna w tym momencie w Betters promocja nie jest bonusem bez depozytu.
 • Czy bonus powitalny Betters jest opłacalny?
  Jeśli uda Ci się dzięki niemu powiększyć wygraną, to jak najbardziej tak.