18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Betters opinie – recenzja bukmachera

Opinie o Betters nie mogą na chwilę obecną zachwycać, ponieważ to bukmacher stawiający pierwsze kroki w tej branży. Serwis internetowy Betters ruszył z kilkoma mankamentami, co jednocześnie przełożyło się na gorsze recenzje i komentarze użytkowników. W Betters oferta nie zrobiła na nikim wielkiego wrażenia – bukmacher zastosował kilka znanych wariantów, ale żadnym nowatorskim pomysłem na zakłady nie błysnął.

Betters opinieOcena
Oferta powitalna3/5
Rynki3/5
Kursy4/5
Transmisje na żywo2/5
Aplikacja mobilna1/5
Metody płatności3/5
Obsługa klienta3/5
Średnia ocena3/5
Zarejestruj sięjuż wkrótce!

Bonusy powitalne – 3/5

betters bonus freebet

Tradycyjnie jest tak, że bonusy powitalne bywają największym atutem nowego bukmachera. O promocji Betters opinie nie są najwyższych lotów, ale z drugiej strony widać, że to element, który w ofercie tego bukmachera szybko przypadnie do gustu nowym klientom. Czym Betters chce przysporzyć sobie sympatię typerów? Bonusami w formie darmowych zakładów. Na jeszcze lepsze komentarze może liczyć, jeśli aktywuje Betters kod promocyjny.

Bonus na start w Betters

W Betters zakłady bukmacherskie po rejestracji konta można wytypować za bonus freebet 20 zł. To firma, która kusi nowych typerów darmowym zakładem. Szkoda tylko, że nie jest to bonus bez depozytu – jeśli tak by było, to Betters opinie zyskałyby więcej zwolenników.

Główne warunki wykorzystania bonusu 20 zł na start:

  • Bonus jest aktywowany przez zagranie zakładu z salda głównej za co najmniej 20 zł,
  • Kwalifikacyjny zakład do freebetu należy zagrać maksymalnie do trzech dni od rejestracji konta,
  • Darmowy bonus 20 zł należy postawić na kupon pojedynczy lub wielokrotny z kursem minimalnym 1.80
  • Nowy użytkownik ma 30 dni na wykorzystaniu freebetu

Kwota bonusu nie jest wysoka, ale warunki obrotu są wyjątkowo przejrzyste. Dlatego opinie o Betters w kontekście startowej promocji mogą być pozytywne. Zwłaszcza wtedy, jeśli przypomnijmy, że u tego bukmachera czekają pozostałe trzy bonusy freebet.

Cashback do 700 PLN

W Betters oferta na start uwzględnia dodatkowo cashback od drugiego zakładu. Jeśli okaże się on przegrany, możesz zgarnąć 100% stawki netto do 700 PLN. Jeśli natomiast wygrasz, i tak możesz się załapać na cashback 50% stawki netto do 350 PLN: ale tylko jeśli zdecydujesz się spełnić bardziej wymagające wymagania co do wydarzeń na kuponie, czyli postawisz AKO z co najmniej trzema wydarzeniami i łącznym kursem minimum 2.50.

Warunki obrotowe cashbacku są następujące:

  • dwukrotny obrót
  • AKO z co najmniej 3 selekcjami
  • kurs łączny min. 2.50
  • 14 dni na dokonanie obrotu

50/50

Jako że przygotowując recenzję Betters jesteśmy skrupulatni, to na koniec musimy wspomnieć o bonusie 50/50. To promocja, w której trzeba liczyć na łut szczęścia, bo jeśli akurat jakimś cudem będziesz 50. graczem – otrzymasz freebet 50 zł. Ponownie warunki obrotu są przyjazne, bo wymagają jednokrotnej gry za bonus po kursie min. 1.80.

Rynki/dostępne sporty – 3/5

betters zaklady