18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

BetX kod promocyjny: odbierz bonus powitalny do 1525 zł!

Stało się, mamy na rynku nowego bukmachera i jest to BetX! Kod promocyjny od tej marki jeszcze się nie pojawił, ale już teraz bonus powitalny robi piorujące wrażenie. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Czy rzeczywiście warto założyć konto na BetX? Sprawdźmy!

Nie mamy jeszcze kodu dla BetX, ale możesz wykorzystać go w Betclic!

BetX kod promocyjny: co możesz dostać?

BetX bonusSzczegóły ofertyBetX kod promocyjny
100% do 1500 zł– minimalny depozyt 10 zł
– obrót x6
– ważny 30 dni
– kurs kuponu min. 1.95
– kurs zdarzenia min. 1.30
Kod niepotrzebny
Darmowy zakład 25 zł– za weryfikację i zgody marketingowe
– ważny 3 dni
– kurs kuponu min. 2.00
– wygrana nie podlega obrotowi
Kod niepotrzebny

BetX kod promocyjny: instrukcja krok po kroku

Niestety obecnie na BetX kod promocyjny jest jeszcze pieśnią przyszłości. Bukmacher to jeszcze stosunkowo młoda marka i niewykluczone, że już wkrótce wykona kolejny krok, jakim będzie właśnie zaoferowanie kodu promocyjnego. To normalne, że na początku firmy skupiają się raczej na zapewnieniu płynnego funkcjonowania strony czy ogólnym rozreklamowaniu marki. Mamy nadzieję, że pewnego dnia doczekamy się jednak kodu, żeby nasi użytkownicy mogli zgarnąć od buka jeszcze więcej.

A jak możesz się zarejestrować w serwisie i dać sobie szansę na bonus od tego bukmachera? Aby założyć konto, wystarczy wypełnić kilka prostych kroków. Zaraz wypiszemy je poniżej. Szczegółowe informacje na temat zasad poszczególnych bonusów i tego, jak dokładnie je odebrać, znajdziesz w kolejnym dziale artykułu! Spójrzmy teraz, jak wygląda na BetX rejestracja konta.

 1. Wejdź na stronę bukmachera i kliknij przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu.
 2. Wypełnij po kolei sekcje formularza “Szczegóły konta”, “Dane osobowe” i “Bezpieczeństwo i warunki”.
 3. W sekcji “Weryfikacja” wgraj skany lub zdjęcia dokumentu takiego jak paszport lub dowód osobisty.
 4. Zaakceptuj zgody marketingowe.
 5. Zakończ rejestrację. Na BetX kod promocyjny nie jest potrzebny, aby założyć konto.
 6. Otrzymasz darmowy zakład 25 zł za weryfikację i zgody.
 7. Aby odebrać od BetX bonus od depozytu, wpłać przynajmniej 10 zł do serwisu. By odebrać pełną wartość bonusu, wpłać 1500 zł.

BetX bonus powitalny: 1525 zł na start

Chyba zgodzisz się z nami, że BetX bukmacher wszedł na rynek z dość ciekawą ofertą. Tak okazałe bonusy cieszą się sporą popularnością, więc zdecydowanie warto przyjrzeć się teraz zasadom promocji i zdecydować, czy w BetX rejestracja będzie opłacalna. Naszym zdaniem zaskoczysz się raczej pozytywnie! Pamiętaj, że póki co nie pojawił się od bukmachera BetX kod promocyjny, więc można uzyskać bonus jedynie w standardowej formie.

BetX kod promocyjny: darmowy zakład 25 zł

betx bonus

Na początek zgarniesz w BetX bonus, który pozwala bez ryzykowania własnej kasy wypróbować usługi i postawić zakład. Wystarczy po prostu założyć konto, wyrazić zgody marketingowe i potwierdzić swoją tożsamość. Od razu po pełnej rejestracji otrzymasz od BetX freebet o wartości 25 zł. Będziesz mógł go postawić na co chcesz, a co więcej, jeżeli wygrasz, kasa od razu będzie Twoja! Wyląduje na koncie gracza i bez konieczności jakiegokolwiek obrotu będziesz ją mógł wypłacić albo oczywiście przeznaczyć na dalszą grę.

Otrzymany od BetX freebet będziesz musiał wykorzystać na kuponie z kursem łącznym min. 2.00. Może to być zakład pojedynczy lub zakład akumulowany. Warto też pamiętać, że ważność darmowego zakładu wynosi 3 dni. Mało czy dużo? Naszym zdaniem warunki akcji są uczciwe i dają szansę na rzeczywisty zarobek bez ryzyka. Za ten bonus można spokojnie pochwalić bukmachera.

BetX kod promocyjny: 100% do 1500 zł!

betx kod promocyjny

Głównym daniem od nowego bukmachera jest bonus 100% od pierwszej wpłaty. Tutaj wrażenie robi sama kwota: 1500 zł. To jedna z najwyższych ofert powitalnych w naszym kraju. Zanim zbytnio się ucieszysz, z góry zapowiadamy, że warunek obrotowy jest trochę trudniejszy i bardziej skomplikowany, niż ma to miejsce u konkurencji. Żeby otrzymać równowartość pierwszego depozytu, musisz wpłacić minimum 10 złotych i obrócić swoją wpłatą sześciokrotnie na warunkach bukmachera.

Warto jednak zaznaczyć, że wspomniany BetX bonus uwalniany jest w transzach. Nie otrzymasz więc kasy od razu po swoim depozycie, a dopiero po częściowym obrocie. Jednokrotny obrót wpłatą, oznacza przyznanie 1/6 kwoty bonusu. I tak dalej, aż do sześciokrotnego obrotu, kiedy uwolnisz cały należny bonus. Możesz jednak poprzestać na jednej, dwóch czy trzech transzach. Jak wolisz. Jest też jeszcze jedno utrudnienie. Maksymalnie w ciągu jednego dnia, możesz obrócić nie więcej, niż 1500 zł.

Nie bez znaczenia są też warunki kursowe dla obrotu. Możesz go realizować na kuponach pojedynczych lub akumulowanych. Z tym, że minimalny kurs łączny musi wynieść 1.95, a minimalny kurs każdego zdarzenia 1.30. Jak widać, nie są to proste warunki, ale cieszy, że BetX bukmacher wypłaca bonus w transzach. Jeżeli nie zdążysz dokonać całkowitego obrotu w ciągu 30 dni (czas maksymalny), wówczas być może uda Ci się odebrać jedną lub kilka transzy promocyjnych środków.

Bierz bonus

Pozostałe promocje na BetX

Bukmacher ostatnio solidnie odświeżył swoją propozycję bonusową. Znajdziesz w niej darmowe zakłady, zwroty, ale też kilka innych, interesujących promocji bukmacherskich. Warto przyjrzeć się im wszystkim z bliska.

Dyszka dla każdego

betx freebet

Dla wszystkich, którzy cenią sobie obstawianie rodzimych lig piłkarskich mamy dobrą informację. Jest na to w BetX bonus, a konkretnie, darmowe zakłady! Zapisz się do promocji, a następnie zagraj kupon na Ekstraklasę lub/i I Ligę. Umieść na nim minimum trzy zdarzenia, o kursie łącznym min. 2.00 i stawce co najmniej 50 złotych. W nagrodę otrzymasz od bukmachera BetX freebet 10 złotych! Maksymalnie możesz zgarnąć cztery takie darmowe zakłady (łącznie 40 zł za free!). Jak? Wystarczy, że zagrasz według warunków bukmachera za min. 200 zł. Mogą to być cztery kupony po pięć dyszek, dwa po stówce czy jeden za dwieście. Jak sobie życzysz. Każdy z przyznanych darmowych zakładów należy postawić w ciągu 3 dni, po kursie min. 2.00. Wygrane nie podlegają obrotowi.

Pewna 10

Obstawiaj na BetX zakłady bukmacherskie od wtorku do czwartku. Może to być esport, gry karciane lub sporty wirtualne. Jeżeli zagrałeś kupon bądź kupony za min. 10 zł każdy i okazał/y się przegrany/e, otrzymasz 10% zwrotu. Maksymalny zwrot to 100 złotych. Oferta odnawia się co tydzień. Zwrot przyznawany jest jako freebet, który wymaga postawienia w ciągu max. 3 dni po kursie min. 2.00. Wygrana podobnie, jak we wcześniejszej promocji, jest wolna od obrotu.

BetX bonus AKO

Lubisz taśmy? Dobrze się składa. Zagraj na BetX kupon akumulowany, składający się z minimum 2 lub więcej zdarzeń. Pamiętaj jedynie o kursie min. 1.25 na każde zdarzenie. Jeśli spełnisz te warunki, otrzymasz bonus powiększający wygraną. Przy 2 zdarzeniach jest to 1%, przy 3 to 3%, przy 4 to 5% i tak dalej… aż do 24 zdarzeń na jednym kuponie, za które bukmacher dodaje 100% bonusu do wygranej.

nieTRAFIONY

Choć w BetX kod promocyjny nie jest dostępny, to bukmacher oferuje kolejną ciekawą promocję. To zwrot, wynoszący nawet 10-krotność stawki kuponu bez podatku. Przygotuj kupon, składający się z minimum 8 zdarzeń, o kursie całkowitym min. 200. Jeżeli “nie wejdzie” tylko jeden mecz, otrzymasz od BetX bonus 10-krotności stawki. Maksymalny zwrot wynosi 1000 zł. Jeżeli nie trafisz dwóch, trzech lub więcej zdarzeń, bonus przepadnie.

Autostrada do Freebetu

betx kod promocyjny freebet

W zakładach bukmacherskich BetX oferta bonusowa bogata jest we freebety. Kolejną okazją na darmowe zakłady jest akcja “Autostrada do Freebetu”. Obróć od piątku do niedzieli co najmniej 90 złotych na kuponach o kursie min. 2.00. W nagrodę otrzymasz freebet 30 zł. Do promocji wliczają się zarówno zakłady sportowe, esport, sporty wirtualne, jak i gry karciane. Bonus odnawia się każdego tygodnia!

Virtuale na bogato

Jeżeli lubisz obstawiać niekonwencjonalnie, a takim rodzajem zakładów są z pewnością sporty wirtualne, to już możesz się uśmiechnąć, bowiem spieszymy z kolejną, dobrą informacją. Możesz zgarnąć bonus za obstawianie wirtuali. Jego wysokość jest zależna od liczby zdarzeń na kuponie. I tak, dwa zdarzenia to 3% bonusu, trzy to 5%, cztery to 8% i tak dalej… aż do 7+ zdarzeń, za które otrzymasz 20% bonusu! Minimalna stawka kuponu to jedyne 2 zł, a kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść przynajmniej 1.14.

BetX: oferta zakładów bukmacherskich

BetX zakłady bukmacherskie

Wiesz już, że na BetX rejestracja się opłaca, jeśli na celownik weźmiemy bonusy, a czy będzie je na co wykorzystać? Sprawdźmy zatem, jak prezentuje się na stronie BetX oferta zakładów. Czy jest co obstawiać? Czy każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego? Na oba te pytania, jak najbardziej możemy odpowiedzieć twierdząco. Bukmacher przygotował wiele sportów, rozgrywek i przede wszystkim rynków bukmacherskich. Jeśli chodzi o wybór dyscyplin, obecnie można obstawiać między innymi takie sporty, jak:

 • piłka nożna,
 • hokej na lodzie,
 • tenis,
 • koszykówka,
 • siatkówka,
 • MMA,
 • Australian Football,
 • badminton,
 • rugby,
 • tenis stołowy,
 • darts,
 • esport.

Do tego w ofercie są również zakłady specjalne. Obstawiać można także wirtualny sport i wirtualne wyścigi Takie symulowane rozgrywki to dobry pomysł dla osób, które mają tylko kilka minut na zabawę lub obstawiają w godzinach, kiedy w prawdziwym świecie nie toczą się akurat żadne mecze. Należy wspomnieć też o możliwości betowania esportu czy o zakładach na gry karciane, dostępnych w zakładce LIVE BET.

Bierz bonus

BetX: zakłady na żywo i streaming

Prężnie działają też u tego bukmachera zakłady na żywo. Po początkowych problemach, zakładka “zakłady live” mamy wrażenie, że każdego dnia wypełnia się coraz to większą ilością zdarzeń. Dostępność wydarzeń jest oczywiście uzależniona w dużej mierze od tego, w jakim terminie odbywają się mecze czy wyścigi w prawdziwym życiu. Póki co nie ma możliwości, aby oglądać live streaming za pośrednictwem serwisu. Mamy nadzieję, że oferta zostanie rozszerzona o tę usługę, bowiem stało się to już standardem na rynku bukmacherskim.

BetX aplikacja mobilna

W ostatnim czasie bukmacher mocno popracował także nad rozwiązaniami mobilnymi. Aplikacja BetX jest dostępna na systemy Android oraz iOS. W niej gracze spotkają sporo ułatwień, które pomogą w szybszy sposób obstawiać mecze, doładować konto, czy odebrać bonusy. Aż szkoda, że nie jest dostępny w BetX kod promocyjny. Dodajmy, że zaprojektowana przez BetX aplikacja mobilna umożliwia także uproszczone logowanie, za pośrednictwem odcisku palca bądź kodu pin.

Bierz bonus

Opcje płatności na BetX

Dość zróżnicowanie wyglądają metody płatności. Choć pierwsze, co rzuca się w oczy, to brak wsparcia dla e-walletów, pokroju Skrilla, Netellera, PayPala czy doładowań Paysafecard. Minimalny depozyt wynosi 5 zł, co należy uznać za przyzwoity próg wejścia.

Metody płatnościMin. depozytMax. depozyt
dotpay5 zł40 000 zł
VISA, Mastercard5 zł40 000 zł
Przelewy245 zł40 000 zł
BLIK5 zł40 000 zł
Wybierz płatność

Obsługa klienta na BetX

Bukmacher dostarcza wsparcie za pośrednictwem adresu e-mail oraz czatu online. Konsultanci pracują codziennie, w godzinach 8:00 – 22:00. W oczekiwaniu na połączenie z obsługą na czacie online, można skorzystać z szybkich odpowiedzi, generowanych automatycznie na wybrany przez Ciebie temat. Dzięki temu uzyskasz chociażby kluczowe informacje o tym, jak wygląda na BetX bonus powitalny.

Kod promocyjny BetX: opinie końcowe

Naszym zdaniem BetX zakłady bukmacherskie mają spory potencjał. Na stronie internetowej BetX bonus na start pokazuje, że operator ma naprawdę szeroko zakrojone plany na polski rynek. Oby pojawił się na BetX kod promocyjny, który pozwoli jeszcze bardziej zwiększyć ofertę powitalną!

Z drugiej strony potencjał to, właśnie, pewnego rodzaju nadzieja na przyszłość. Owszem, w ostatnim czasie bukmacher poprawił się w wielu aspektach, ale uważamy, że wciąż jest co najmniej o jeden krok za najlepszymi operatorami. Brakuje przede wszystkim transmisji wideo, które w wielu miejscach stają się chlebem powszednim.

Plusy bukmacheraMinusy bukmachera
 • BetX freebet bez depozytu
 • brak streamingu
 • liczne promocje, w tym freebety
 • brak bonusu mobilnego
 • aplikacja mobilna
 • okrojona liczba rynków na mniej popularne wydarzenia
Bierz bonus

BetX kod promocyjny: FAQ

Poznałeś już szczegóły oferty oraz jak wyglądają odnośnie BetX opinie naszego zespołu. Na sam koniec sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy jest na BetX kod promocyjny?

Niestety jeszcze nie. Jak tylko się to zmieni, zostaniesz poinformowany.

Jaki jest na BetX bonus powitalny?

Darmowy zakład 25 zł oraz 100% do 1500 zł.

Czy każdy otrzyma od BetX freebet?

Konieczna jest w BetX rejestracja konta stałego, a więc potwierdzenie tożsamości, a dodatkowo zgody marketingowe. Wówczas otrzymasz freebet 25 zł, którym będziesz mógł zagrać tak, jak chcesz. Jedyny wymóg to kurs łączny min. 2.00.

Czym jest w Betx rejestracja tymczasowa?

To założenie konta bez potwierdzenia tożsamości. Ma pewne limity i blokadę wypłaty wygranych. Dodatkowo, bez weryfikacji nie otrzymasz freebetu.

Nie otrzymałem bonusu od BetX, co zrobić?

Skontaktuj się z obsługą klienta za pomocą czatu online (codziennie 8-22) lub adresu e-mail.