18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

BetX kod promocyjny: odbierz bonus powitalny do 5230 zł!

Stało się, mamy na rynku nowego bukmachera i jest to BetX! Kod promocyjny od tej marki jeszcze się nie pojawił, ale już teraz bonus powitalny robi piorujące wrażenie. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Czy rzeczywiście warto założyć konto na BetX? Sprawdźmy!

Oferta BetX nie jest jeszcze pełna. Zaczekaj na nią w Betclic!

BetX kod promocyjny: co możesz dostać?

BetX bonus powitalny Szczegóły bonusu BetX kod promocyjny
100% do 5000 zł
 • dla wpłat 10 zł-1200 zł: obrót 6x, kurs min. 1.95, AKO min. 3 zdarzenia, kurs poj. wydarzenia min. 1.25
 • dla wpłat powyżej 1200 zł: obrót 8x, kurs min. 4.00, AKO min. 3 zdarzenia, kurs poj. wydarzenia min. 1.3
Kod niepotrzebny
Bezpieczny zakład 200 zł
 • zwrot za pierwszy zakład w przypadku przegranej do 200 zł
 • pierwszy zakład w ciągu 7 dni
 • pierwszy zakład kurs min. 1.80
Kod niepotrzebny
Darmowy zakład 30 zł
 • darmowy zakład ważny 7 dni
 • AKO
 • minimum 3 zdarzenia
 • minimalny kurs łączny 3.00
Kod niepotrzebny

BetX kod promocyjny: instrukcja krok po kroku

Niestety obecnie na BetX kod promocyjny jest jeszcze pieśnią przyszłości. Bukmacher to zupełnie nowa marka, wszedł też na rynek w chwili dość dużej niepewności gospodarczej, więc nie za bardzo można mu jednak cokolwiek z tego względu zarzucić! To normalne, że na początku firmy skupiają się raczej na zapewnieniu płynnego funkcjonowania strony czy ogólnym rozreklamowaniu marki. Mamy nadzieję, że pewnego dnia doczekamy się jednak kodu, żeby nasi użytkownicy mogli zgarnąć od buka jeszcze więcej.

A jak możesz się zarejestrować w serwisie i dać sobie szansę na ogromny bonus od tego bukmachera? Aby założyć konto, wystarczy wypełnić kilka prostych kroków. Zaraz wypiszemy je poniżej. Szczegółowe informacje na temat zasad poszczególnych bonusów i tego, jak dokładnie je odebrać, znajdziesz w kolejnym dziale artykułu!

 1. Wejdź na stronę bukmachera i kliknij przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu.
 2. Wypełnij po kolei sekcje formularza “Szczegóły konta”, “Dane osobowe” i “Bezpieczeństwo i warunki”.
 3. W sekcji “Weryfikacja” wgraj skany lub zdjęcia dokumentu takiego jak paszport lub dowód osobisty.
 4. Zakończ rejestrację. Na BetX kod promocyjny nie jest potrzebny, aby założyć konto.
 5. Aby odebrać bonus od depozytu, wpłać przynajmniej 10 zł do serwisu. By odebrać pełną wartość bonusu, wpłać 5000 zł.

BetX bonus powitalny: 5230 zł na start

BetX kod promocyjny bonus powitalny

Chyba zgodzisz się z nami, że ten nowy bukmacher wszedł na rynek z imponującą ofertą. Tak duże bonusy raczej się w Polsce nie zdarzają, więc zdecydowanie warto przyjrzeć się teraz zasadom promocji i zdecydować, czy rejestracja będzie opłacalna. Naszym zdaniem zaskoczysz się raczej pozytywnie! Pamiętaj, że póki co nie pojawił się od bukmachera BetX kod promocyjny, więc można uzyskać bonus jedynie w standardowej formie.

BetX kod promocyjny: darmowy zakład 30 zł

Na początek bukmacher ma dla graczy bardzo przyjemny bonus, który pozwala bez ryzykowania własnej kasy wypróbować usługi i postawić zakład. Wystarczy po prostu założyć konto, nie ma żadnych dodatkowych warunków. Od razu po rejestracji otrzymasz freebet o wartości 30 zł i będziesz mógł go postawić, a co więcej, jeżeli wygrasz, kasa od razu będzie Twoja! Wyląduje na koncie gracza i bez konieczności jakiegokolwiek obrotu będziesz ją mógł wypłacić albo oczywiście przeznaczyć na dalszą grę.

Swój freebet będziesz musiał wykorzystać na zakład, na którym znajdą się przynajmniej trzy wydarzenia. Łączny kurs musi wynieść 3.00 lub więcej. Warto też pamiętać, że ważność darmowego kuponu wynosi 7 dni, więc w ciągu tygodnia musisz uporać się z tą promocją. Naszym zdaniem warunki akcji są uczciwe i dają szansę na rzeczywisty zarobek bez ryzyka, za ten bonus można spokojnie pochwalić bukmachera.

BetX kod promocyjny: 100% do 5000 zł!

Głównym daniem od nowego bukmachera jest bonus 100% od pierwszej wpłaty. Tutaj ogromne wrażenie robi sama kwota: 5000 zł to jedna z najwyższych ofert powitalnych w naszym kraju. Zanim zbytnio się ucieszysz, z góry zapowiadamy, że warunek obrotowy jest trochę trudniejszy i bardziej skomplikowany, niż ma to miejsce u konkurencji. Szczególnie trudno zrobi się, jeżeli wpłacisz naprawdę dużo kasy, bo u tego buka są w zasadzie dwie ścieżki obrotu. Pierwsza z nich, łatwiejsza, obowiązuje użytkowników, którzy wpłacą mniej niż 1200 zł, ale co najmniej 10 zł, natomiast druga, sporo trudniejsza, czeka graczy, którzy zdeponują więcej niż 1200 zł.

W takim razie przyjrzyjmy się warunkom, które będą Cię obowiązywać zależnie od tego, ile kasy postanowisz wpłacić do serwisu.

Twój depozyt Warunek obrotu Minimalny kurs kuponu Minimalna liczba selekcji Minimalny kurs selekcji Maksymalna kwota dziennego obrotu
10 zł – 1200 zł 6x depozyt 1.95 3 1.25 1000 zł
1201 zł – 5000 zł 8x depozyt 4.00 3 1.3 2000 zł

Znaczący plus zasad bonusu u tego bukmachera jest taki, że Twoja kasa będzie odblokowywana w dziesięciu krokach. To znaczy, że jeżeli wykonasz pierwsze 10% warunku obrotu, otrzymasz 10% bonusu na saldo główne. Nie ma ryzyka, podobnie jak u konkurencji, że jeżeli wypadniesz z trasy na ostatniej prostej, to przegrasz całą kasę i bonus zupełnie Ci przepadnie.

Trzeba jednak zauważyć, że pomijając ten kompromis ze strony buka, to ogólnie warunki obrotu są raczej trudne. Po pierwsze, zawsze należy obstawiać AKO, i to takie z aż trzema wydarzeniami. To oznacza naprawdę wysokie ryzyko w porównaniu z innymi bukmacherami. Po drugie, warunki dla kwot większych od 1201 zł są naprawdę trudne do wykręcenia. Aż ośmiokrotny obrót po kursie 4.00 to wyzwanie nawet dla weteranów obstawiania i raczej im polecamy podjęcie się tego bonusu.

Natomiast promocja dla osób wpłacających do 1200 zł ma wysoki, ale akceptowalny poziom trudności. AKO złożone z trzech selekcji i mające łączny kurs co najmniej 1.95 nie jest proste do utrafienia, ale to dużo bardziej realistyczne wyzwanie dla początkujących graczy. Jeżeli należysz do tej grupy, radzimy Ci porządnie przemyśleć, czy bonus 5000 zł ze swoim mega trudnym warunkiem obrotu jest w zasięgu Twoich możliwości. Jednak lepsze 1200 zł w garści niż 5000 zł na dachu!

BetX kod promocyjny: ubezpieczony zakład 200 zł

Aby wziąć udział w tej promocji i postawić ubezpieczony zakład, musisz dokonać swojej pierwszej wpłaty w ciągu 7 dni od rejestracji. Wartość cashbacku wyniesie tyle, co kwota Twojego depozytu, ale maksymalnie 200 zł. Jeżeli przegrasz swój pierwszy zakład, dostaniesz pełen zwrot postawionej kasy do maksymalnie 200 zł (lub do wartości depozytu, jeśli był on niższy). Ta kasa będzie od razu dostępna do wypłaty lub dalszej gry!

Pamiętaj, że minimalny kurs na zdarzenie na kuponie musi wynosić 1.80. Maksymalna dozwolona liczba selekcji to dwie, co oznacza, że na Twoim zakładzie musi być jedno wydarzenie lub dwa. Nie wolno stawiać zakładów systemowych ani korzystać z żadnych voucherów.

Chcesz wypróbować sprawdzoną markę i poczekać, aż pojawi się na BetX kod promocyjny, co pozwoliłoby Ci odebrać jeszcze wyższy bonus? Zacznij od gry na Betclic!

Pozostałe promocje na BetX

BetX bonusy

U tego nowego bukmachera nie ma jeszcze zbyt wielu bonusów, w zasadzie oprócz oferty powitalnej można póki co znaleźć tylko dwie promocje. Obie są skierowane do fanów zakładów AKO, więc nie ma tutaj za wiele różnorodności. Jak na razie dajemy tej nowej marce czas, aby rozszerzyła ofertę. Mamy nadzieję, że tak się właśnie stanie! Klienci portali bukmacherskich są już dosyć wybredni i wymagają interesujących, opłacalnych promocji, więc bez nich ani rusz.

Boomerang bonus

Ta promocja to pewnego rodzaju ubezpieczenie, dzięki któremu nie stracisz stawki postawionej na zakład AKO w przypadku bliskiej przegranej, a nawet dostaniesz w formie nagrody pocieszenia jej dziesięciokrotność. Żeby otrzymać tę kasę, musisz postawić kupon AKO o łącznym kursie minimum 200.00, kurs maksymalny pojedynczych wydarzeń 8.00, co najmniej osiem zdarzeń na kuponie. Jeżeli przegrasz przez jedno wydarzenie, które nie wejdzie, dostaniesz 10x stawki zamiast stracić postawioną kasę.

Bonus akumulowany

Tutaj z kolei możesz uzyskać spory bonus do swojej wygranej osiągniętej w zakładzie AKO: do nawet 100%, czyli podwojenia! Im więcej selekcji umieścić na kuponie, tym więcej bonusowej kasy będziesz mógł otrzymać. Najniższy bonus to 5% za 6-8 wydarzeń, a najwyższy to 100% za 29-30 selekcji. Do tej promocji nie liczą się zakłady systemowe.

BetX: oferta zakładów bukmacherskich

BetX zakłady bukmacherskie

Sprawdźmy, jak prezentuje się u tego nowego bukmachera oferta zakładów. Czy jest co obstawiać? Czy każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego?

Oferta wygląda całkiem interesująco, obstawiający na pewno nie będą się nudzić. Widać też jednak, że póki co jest zdecydowanie niekompletna. Brakuje w nich chociażby… Ekstraklasy! Trzeba przyznać, że to na polskim rynku kuriozum. Żeby bukmacher nie umożliwiał obstawiania zakładów na naszą własną ligę piłkarską, i to tę czołową? O pierwszej lidze czy jeszcze niższych szczeblach rozgrywkowych nawet nie wspominamy. Po prostu Polski na piłkarskiej mapie świata BetX w ogóle nie ma! Mamy jednak nadzieję, że z czasem bukmacher wygładzi takie problemy. Trudno sobie wyobrazić, aby nie dodał do oferty chociaż Ekstraklasy.

Jeśli chodzi o wybór dyscyplin, obecnie można obstawiać następujące sporty:

 • piłka nożna,
 • hokej na lodzie,
 • tenis,
 • koszykówka,
 • siatkówka,
 • MMA,
 • Australian Football,
 • badminton,
 • rugby,
 • tenis stołowy,
 • darts,
 • esport.

Do tego w ofercie są również zakłady specjalne. Obstawiać można także wirtualny sport i wirtualne wyścigi. Takie symulowane rozgrywki to dobry pomysł dla osób, które mają tylko kilka minut na zabawę lub obstawiają w godzinach, kiedy w prawdziwym świecie nie toczą się akurat żadne mecze.

BetX: zakłady na żywo i streaming

Zakłady na żywo są od początku dostępne w ofercie bukmachera. Niestety nie ma zbyt wielu możliwych do obstawiania dyscyplin, ale najprawdopodobniej z czasem będzie się ich pojawiać coraz więcej. W trakcie pisania recenzji dostępne były:

 • piłka nożna,
 • tenis,
 • futsal,
 • darts.

Dostępność wydarzeń jest oczywiście uzależniona w dużej mierze od tego, w jakim terminie odbywają się mecze czy wyścigi w prawdziwym życiu. Póki co nie ma możliwości, aby oglądać live streaming za pośrednictwem serwisu. Mamy nadzieję, że oferta zostanie rozszerzona o tę usługę. Na razie live betting na BetX funkcjonuje w dosyć ograniczonym zakresie.

BetX aplikacja mobilna

Póki co bukmacher nie posiada jeszcze aplikacji na żaden system operacyjny. To dosyć typowe, że nowe marki wchodzą na rynek bez apki, więc póki co nie ma się czym martwić. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, aplikacja BetX powinna się pojawić w ciągu kilku miesięcy. Na razie bukmacher w żaden sposób nie zapowiada tego jednak na stronie internetowej.

Na szczęście użytkownicy mobilni mogą wygodnie korzystać z usług bukmachera ze swoich urządzeń mimo braku aplikacji. Wystarczy wejść na stronę buka przy pomocy przeglądarki. Witryna jest responsywna i dobrze dopasowuje się do ekranów różnych rozmiarów, interfejs wygląda estetycznie i ładuje się w odpowiedni sposób. Nie powinieneś napotkać więc żadnych problemów w trakcie mobilnego obstawiania.

Opcje płatności na BetX

Póki co wpłacać pieniądze można jedynie przez system DotPay, natomiast wypłaty procesowane są w formie przelewu na konto w polskim banku. Wkrótce bukmacher ma również udostępnić możliwość deponowania środków przy pomocy Przelewy24. W zależności od banku, wypłaty mogą być procesowane w ciągu 15 minut i 7 dni w tygodniu. Szczegółowe dane na temat usług dla Twojego banku znajdziesz na stronie bukmachera.

Obsługa klienta na BetX

Póki co pomoc można uzyskać jedynie drogą mailową. W tym celu należy wysłać wiadomość pod adres [email protected] Jak na razie bukmacher nie udostępnił czatu na żywo ani nawet formularza kontaktowego. Obsługa klienta stoi więc na dużo niższym poziomie niż ten, do którego przyzwyczaiła polskich klientów konkurencja. Oby BetX jak najszybciej poprawił jakość swojej usługi. W razie problemów zawsze możesz zajrzeć do działu FAQ, tam znajdują się jednak tylko odpowiedzi na bardzo podstawowe pytania.

Kod promocyjny BetX: nasza recenzja

Naszym zdaniem ten nowy bukmacher ma spory potencjał. Chociażby po bonusie widać, że ma naprawdę szeroko zakrojone plany na polski rynek. Oby pojawił się na BetX kod promocyjny, który pozwoli jeszcze bardziej zwiększyć ofertę powitalną!

Z drugiej strony potencjał to, właśnie, pewnego rodzaju nadzieja na przyszłość. Jeśli chodzi o teraźniejszość, to pod naprawdę wieloma względami bukmacher wciąż nie dosięga do poziomu konkurencji. Obsługa klienta, oferta, liczba bonusów dla stałych klientów, metody płatności, brak aplikacji mobilnej… To wszystko można oczywiście wybaczyć nowemu bukowi. Trzeba po prostu poczekać i przekonać się, czy z czasem będzie coraz lepiej. Póki co polecamy grę u sprawdzonego bukmachera, na przykład na Betclic.

Plusy bukmachera Minusy bukmachera
 • duży bonus
 • podstawowa obsługa klienta
 • promocje AKO
 • wąska oferta
 • potencjał na przyszłość
 • brak aplikacji mobilnej

BetX kod promocyjny: FAQ

 • Czy jest na BetX kod promocyjny?

Niestety jeszcze nie.

 • Kto może odebrać bonus powitalny?

Każdy nowy użytkownik, który jest jednocześnie pełnoletni i znajduje się na terenie RP.

 • Czy istnieje aplikacja mobilna BetX?

Jeszcze nie ma aplikacji.

 • Nie dostałem bonusu, co zrobić?

Napisz wiadomość pod adres [email protected] i opisz swój problem.