18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

BetX rejestracja: jak założyć konto?

Jak wygląda w nowym BetX rejestracja? Jeżeli chcesz rozpocząć grę u nowego polskiego bukmachera, koniecznie czytaj dalej, a dowiesz się wszystkiego, co potrzebne na dobry początek.

Załóż konto

Jak założyć konto na BetX? Rejestracja krok po kroku

betx rejestracja

Zacznijmy od razu od konkretów! Jak zarejestrować się na BetX? Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, które dokładnie opisujemy poniżej. Zanim rozpoczniesz rejestrację, najlepiej przygotuj sobie zdjęcia lub skany dowodu osobistego albo paszportu. Będziesz ich potrzebował, aby zweryfikować tożsamość. Ale wcale nie musisz tego robić, ponieważ BetX umożliwia też rejestrację bez dowodu. W tym przypadku weryfikacje możesz odłożyć w czasie.

W BetX kod promocyjny obowiązuje dla wszystkich nowych graczy. Jeśli uzupełnisz specjalne pole w formularzu, to możesz liczyć na dodatkowy bonus. Aktualnie nie oferujemy takiej gratyfikacji, ale liczymy, że niebawem, jako naszy czytelnik, zgarniesz od tego bukmachera coś ekstra na obstawianie!

 1. Kliknij przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu strony bukmachera.
 2. Wypełnij prawdziwymi danymi dwie części formularza.
 3. W pierwszym oknie wprowadź: nazwę użytkownika, hasło, do logowania, e-mail, numer telefonu i kod polecający.
 4. W drugim formularzu wpisz dane: imię, nazwisko i numer PESEL.
 5. Zaznacz wszystkie konieczne zgody i zakończ rejestrację.

I tyle. Jak założyć na BetX konto, to żadna wiedza tajemna! Za rejestrację możesz oczywiście dostać od buka bonus powitalny. Niestety obecnie nie da się go jednak powiększyć kodem promocyjnym.

Bonus powitalny na BetX

Na BetX bonus powitalny to łącznie nawet 1525 zł. Chyba przyznasz, że brzmi to zachęcająco. Na jakiej zasadzie działa w BetX bonus dla nowych użytkowników?

 • 100% do 1500 zł od pierwszej wpłaty: będziesz mógł dostać od BetX podwojenie wpłaconej kasy do łącznie 1500 zł, co oznacza nawet 30 00 zł do gry na początek przygody z bukmacherem. Warunek obrotu jest raczej trudniejszy niż łatwiejszy. W BetX bonus przed możliwością wypłaty musi być obrócony sześć razy na zakładach, gdzie kurs łączny będzie wynosił minimum 1.95. Dla pojedynczych selekcji kurs wydarzenia nie może być niż od 1.30. 
 • Darmowy zakład 25 zł: można wypróbować bukmachera jeszcze przed wpłaceniem pieniędzy, a to dzięki freebetowi na powitanie. W BetX freebet wiąże się z zaznaczeniem zgód marketingowych, a także weryfikacją danych osobowych. Jeśli te dwa elementy wykonasz poprawnie, to otrzymasz od BetX bonus w wysokości 25 zł. Darmowe środki będą ważne na twoim koncie przez 3 dni. W tym czasie wykorzystaj je w zakładach po kursie minimalnym 2.00. Kupon ten może dotyczyć zakładów przedmeczowych i na żywo.

Czy bonusy BetX wydały Ci się zachęcające? Więcej informacji na ich temat znajdziesz w innych artykułach na naszej stronie, a także na portalu buka.  Wydaje nam się, że w BetX freebet to oferta, która przez wielu nowych typerów będzie chętnie wykorzystywana. Dlaczego? Bo to bonus bez depozytu.

Pamiętaj, że póki co w BetX kod promocyjny nie umożliwia odebrania np. Zakładu bez ryzyka. Polecamy grę u bukmacherów, którzy pozwalają na dodatkowe powiększenie bonusu przez nasz kod!

Bierz bonus

Rejestracja BetX z urządzenia mobilnego

Jak w BetX bukmacher obsługuje rejestrację przy użyciu telefonu albo tabletu? Instrukcja wygląda praktycznie tak samo jak na komputerze, więc nie spodziewaj się żadnych problemów. W BetX aplikacja działa na iOS i Android, więc bez problemu zainstalujesz ją na swoje urządzenie.

 1. Wejdź na stronę mobilną bukmachera z urządzenia mobilnego.
 2. Stuknij przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu.
 3. Po wypełnieniu każdej części formularza stukaj przycisk “Dalej” u dołu ekranu.
 4. W części “Weryfikacja” wgraj wspomniane zdjęcia dowodu tożsamości.
 5. Zaznacz wszystkie konieczne zgody i zakończ rejestrację.

Mobilna rejestracja wystarczy, żeby od BetX freebet pojawił się na twoim koncie. To promocja, która działa w wersji komputerowej, jak i mobilnej.

Regulamin BetX: kto może założyć konto?

Na BetX warunki wyglądają podobnie co u innych polskich bukmacherów. Wynikają one bowiem z panującego w naszym kraju systemu prawnego i ustawy hazardowej. W BetX rejestracja przeznaczona jest tylko dla pełnoletnich osób. Jeśli nie masz skończonych 18 lat, to zakłady bukmacherskie nie są dla ciebie.

Aby założyć konto u tego buka, musisz:

 • być osobą pełnoletnią (ukończone 18 lat),
 • dysponować dokumentem potwierdzającym tożsamość,
 • znajdować się na terenie Polski,
 • posiadać konto bankowe założone na własne nazwisko.

W BetX rejestracja musi być zweryfikowana dokumentem tożsamości. Jeśli tego nie zrobisz twoje konto po upływie 90 dni zostanie zablokowane.

Jak stawiać zakłady na BetX

BetX zakłady bukmacherskie

To nic trudnego. Czytaj dalej, w jaki sposób obstawisz u bukmachera. Pamiętaj, że aby obstawiać w BetX rejestracja to pierwsze co musisz zrobić. Co więcej potrzebujesz mieć na koncie zdeponowane środki. Oczywiście pierwszy darmowy zakład to wyjątek, ale po wykorzystaniu powitalnego freebetu będziesz już musiał wpłacić pieniądze, aby dalej grać.

Jak postawić na BetX zakład pojedynczy

 1. Zarejestruj się u bukmachera sprawdzając aktualny w BetX kod promocyjny
 2. Zaloguj się na swoje konto.
 3. Kliknij na wybrany kurs przy wydarzeniu, które Cię interesuje.
 4. W kupon po prawej stronie ekranu wpisz odpowiednią stawkę.
 5. Jeśli satysfakcjonuje Cię wygląd kuponu, kliknij przycisk “Obstaw”.

I już!

Jak postawić na BetX zakład AKO

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Kliknij na wybrany kurs przy wydarzeniu, które Cię interesuje.
 3. Powtórz tę czynność dla każdego zdarzenia, które chcesz dodać do kuponu.
 4. W kupon po prawej stronie ekranu wpisz odpowiednią stawkę.
 5. Jeśli satysfakcjonuje Cię wygląd kuponu, kliknij przycisk “Obstaw”.
Obstawiaj

Metody płatności na BetX: jak wpłacać i wypłacać

Początkowo w BetX zakłady bukmacherskie oferowały tylko jedną metodę wpłaty, czyli DotPay. Niedługo po debiucie bukmacher pojawiły się Przelewy24, i karty: VISA/Mastercard. Wypłaty są możliwe do wiodących polskich banków przy pomocy przelewu. Na stronie bukmachera znajdziesz listę banków wraz z czasem procesowania wypłaty.

Obsługa klienta

W BetX rejestracja może być wykonana przy pomocy komputera lub telefonu. Podobnie jest z obsługą konta, jak i działem support. W aplikacji mobile i na stronie online konsultanci bukmachera pracują w godzinach 8.00 – 22.00 od poniedziałku do niedzieli. Obsługa klienta stoi na coraz wyższym poziomie, bo jeszcze do niedawna BetX nie oferował czatu na żywo. Odpowiedzi na najbardziej podstawowe pytania możesz znaleźć też w dziale FAQ na stronie BetX. Bonus powitalny, działanie płatności, jak i regulamin promocji – to tylko część elementów, które porusza bukmacher w tym dziale.

Już wiesz, jak przebiega na BetX rejestracja! Życzymy owocnego obstawiania i mądrze ustawionych kuponów. Mamy nadzieje, że oferowany w BetX bonus na start może posłużyć do osiągnięcia większych wygranych!