18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Jak otworzyć konto na BetX? Rejestracja w kilku krokach

Jak wygląda w nowym BetX rejestracja? Jeżeli chcesz rozpocząć grę u nowego polskiego bukmachera, koniecznie czytaj dalej, a dowiesz się wszystkiego, co potrzebne na dobry początek.

Jak założyć konto na BetX? Rejestracja krok po kroku

BetX rejestracja

Zacznijmy od razu od konkretów! Jak zarejestrować się na BetX? Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, które dokładnie opisujemy poniżej. Zanim rozpoczniesz rejestrację, najlepiej przygotuj sobie zdjęcia lub skany dowodu osobistego albo paszportu. Będziesz ich potrzebował, aby zweryfikować tożsamość.

 1. Kliknij przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu strony bukmachera.
 2. Wypełnij prawdziwymi danymi pierwsze trzy części formularza.
 3. Po wypełnieniu każdej części formularza klikaj przycisk “Dalej” u dołu ekranu.
 4. W części “Weryfikacja” wgraj wspomniane zdjęcia dowodu tożsamości.
 5. Zaznacz wszystkie konieczne zgody i zakończ rejestrację.

I tyle. Jak założyć na BetX konto, to żadna wiedza tajemna! Za rejestrację możesz oczywiście dostać od buka bonus powitalny. Niestety obecnie nie da się go jednak powiększyć kodem promocyjnym.

Bonus powitalny na BetX

Na BetX bonus powitalny to łącznie nawet 5230 zł. Chyba przyznasz, że brzmi to zachęcająco. Na jakiej zasadzie działa promocja dla nowych użytkowników?

 • 100% do 5000 zł od pierwszej wpłaty: będziesz mógł dostać od BetX podwojenie wpłaconej kasy do łącznie 5000 zł, co oznacza nawet 10 000 zł do gry na początek przygody z bukmacherem. Warunek obrotu jest raczej trudniejszy niż łatwiejszy. Bukmacher uzależnia go od tego, ile wpłacisz kasy. Jeżeli między 10 zł a 1200 zł, warunek to 6x obrót na zakładach z co najmniej trzema selekcjami, kurs łączny minimum 1.95, kurs wydarzenia minimum 1.25. Jeśli natomiast wpłacisz od 1201 zł do 5000 zł, trzeba obrócić 8x na zakładach z co najmniej trzema selekcjami, kurs łączny minimum 4.00, kurs wydarzenia minimum 1.30.
 • Darmowy zakład 30 zł: można wypróbować bukmachera jeszcze przed wpłaceniem pieniędzy, a to dzięki freebetowi na powitanie. Masz 7 dni, aby postawić w pełni darmowy zakład. Wygrana będzie od razu Twoja bez żadnych dodatkowych warunków! Postawić można zakład z minimum trzema selekcjami i kursem łącznym co najmniej 3.00.
 • Ubezpieczenie pierwszego zakładu 200 zł: wpłać swój pierwszy depozyt, a otrzymasz możliwość postawienia zakładu ubezpieczonego na kwotę wpłaty, do maksymalnie 200 zł. Jeśli w ciągu 7 dni postawisz zakład o kursie minimalnym 1.80, będziesz w pełni ubezpieczony na okoliczność porażki! Po ewentualnej przegranej od razu uzyskasz zwrot kasy na konto gracza.

Czy bonusy BetX wydały Ci się zachęcające? Więcej informacji na ich temat znajdziesz w innych artykułach na naszej stronie, a także na portalu buka. Pamiętaj, że póki co BetX nie wydał jeszcze kodu promocyjnego. Polecamy grę u bukmacherów, którzy pozwalają na dodatkowe powiększenie bonusu przez kod!

Rejestracja BetX z urządzenia mobilnego

Jak założyć na BetX konto z telefonu albo tabletu? Instrukcja wygląda praktycznie tak samo jak na komputerze, więc nie spodziewaj się żadnych problemów.

 1. Wejdź na stronę mobilną bukmachera z urządzenia mobilnego.
 2. Stuknij przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu.
 3. Po wypełnieniu każdej części formularza stukaj przycisk “Dalej” u dołu ekranu.
 4. W części “Weryfikacja” wgraj wspomniane zdjęcia dowodu tożsamości.
 5. Zaznacz wszystkie konieczne zgody i zakończ rejestrację.

Regulamin BetX: kto może założyć konto?

Na BetX warunki wyglądają podobnie co u innych polskich bukmacherów. Wynikają one bowiem z panującgo w naszym kraju systemu prawnego i ustawy hazardowej.

Aby założyć konto u tego buka, musisz:

 • być osobą pełnoletnią (ukończone 18 lat),
 • dysponować dokumentem potwierdzającym tożsamość,
 • znajdować się na terenie Polski,
 • posiadać konto bankowe założone na własne nazwisko.

Jak stawiać zakłady na BetX

BetX zakłady bukmacherskie

To nic trudnego. Czytaj dalej, w jaki sposób obstawisz u bukmachera. Pamiętaj, że aby obstawiać, musisz mieć na koncie zdeponowane środki. Oczywiście pierwszy darmowy zakład to wyjątek, ale po wykorzystaniu powitalnego freebetu będziesz już musiał wpłacić pieniądze, aby dalej grać.

Jak postawić na BetX zakład pojedynczy

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Kliknij na wybrany kurs przy wydarzeniu, które Cię interesuje.
 3. W kupon po prawej stronie ekranu wpisz odpowiednią stawkę.
 4. Jeśli satysfakcjonuje Cię wygląd kuponu, kliknij przycisk “Obstaw”.

I już!

Jak postawić na BetX zakład AKO

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Kliknij na wybrany kurs przy wydarzeniu, które Cię interesuje.
 3. Powtórz tę czynność dla każdego zdarzenia, które chcesz dodać do kuponu.
 4. W kupon po prawej stronie ekranu wpisz odpowiednią stawkę.
 5. Jeśli satysfakcjonuje Cię wygląd kuponu, kliknij przycisk “Obstaw”.

Metody płatności na BetX: jak wpłacać i wypłacać

Obecnie jest dostępna tylko jedna metoda wpłaty, czyli DotPay. Niedługo ma się także pojawić również Przelewy24. Wypłaty są możliwe do wiodących polskich banków przy pomocy przelewu. Na stronie bukmachera znajdziesz listę banków wraz z czasem procesowania wypłaty.

Obsługa klienta

Póki co z obsługą klienta można się skontaktować wyłącznie przez wiadomość email wysłaną pod adres [email protected] Konsultanci bukmachera pracują w godzinach 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku. Niestety obsługa klienta nie stoi więc na wysokim poziomie, ale mamy nadzieję, że to ze względu na krótki staż bukmachera na polskim rynku. Odpowiedzi na najbardziej podstawowe pytania możesz znaleźć w dziale FAQ na stronie BetX.

Już wiesz, jak przebiega na BetX rejestracja! Życzymy owocnego obstawiania i mądrze ustawionych kuponów.