18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Jak otrzymać na Betclic bonus? Cashback nawet do 200 PLN

Prześwietliliśmy to, jak wygląda świeżutki, oferowany przez Betclic bonus powitalny. Jest nawet lepiej niż się zapowiadało! Ubezpieczony zakład o wartości 200 PLN to na polskim rynku oferta niemal bez precedensu, więc już możesz myśleć nad swoim kuponem.

Bonus Betclic

Betclic bonus powitalny: cashback do 200 PLN

Betclic przygotował dla swoich nowych graczy ofertę powitalną, która pozwala na zwrot gotówki nawet do 200 zł. To świetna sprawa, bo dzięki takiemu bonusowi możesz postawić dowolny zakład i nie przejmować się tym, jaki będzie wynik spotkania. Nawet jeżeli przegrasz, bukmacher zwróci Ci postawione pieniądze!

 Jak otrzymać od Betclic bonus powitalny do 200 PLN?

 1. Wejdź na stronę internetową bukmachera, korzystając z powyższego przycisku
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny
 3. Wpisz kod promocyjny Betclic
 4. Wpłać depozyt
 5. Postaw pierwszy zakład do 200 zł: jeśli Twój zakład wygra, otrzymasz wygraną, jeśli nie, operator odda Ci postawioną kwotę.

Oczywiście możesz też postawić zakład za większą kasę, 200 zł to po prostu maksymalny zwrot, jaki możesz otrzymać. Warto o tym pamiętać!

betclic bonus

 

Warunki i zasady: Betclic bonus powitalny

 • Oferta powitalna jest skierowana do nowo zarejestrowanych graczy, którzy uprzednio dokonali wpłaty depozytu
 • Nie liczą się zakłady systemowe ani zakłady na te same zdarzenia
 • Bukmacher nie przewidział minimalnego kursu na zakład bez ryzyka
 • Jeden cashback przypada tylko na jednego zarejestrowanego gracza
 • Bonus powitalny nie łączy się z innymi ofertami, tym samym nie możesz już skorzystać z innych bonusów
 • Z oferty gracz może skorzystać tylko jeden raz
 • Zwrot jest wypłacany jako freebet i wymagane jest postawienie darmowego zakładu po kursie min. 2.14, celem jego obrotu

Na Betclic bonus powitalny to nie koniec: promocje

U tego bukmachera są też oczywiście przewidziane różne ciekawe akcje promocyjne i bonusy dla graczy, którzy posiadają już konto i regularnie stawiają zakłady. Zaliczają się do nich promocje na piłkę nożną, tenis, ale też na zakłady Fame MMA. Poniżej pokrótce przybliżymy kilka z nich.

Na pierwszy ogień lecą dwie akcje, które są na Betclic w zasadzie stałe – są częścią działania tego serwisu.

Multi+

Multi+ to jedna z najciekawszych na polskim rynku ofert dla fanów zakładów AKO. Jeśli lubisz puszczać taśmy i liczyć na ogromne wygrane, ten oferowany przez Betclic bonus przypadnie Ci do gustu. Mowa tutaj o mnożnikach zwiększających wygrane z najbardziej ryzykownych zakładów. I nie są to byle jakie mnożniki, bo mogą dojść do nawet 50%! Promocja zaczyna działać już od pięciu wydarzeń na kuponie – wtedy mnożnik to 7% – a do najwyższego poziomu dochodzi przy piętnastu wydarzeniach lub więcej. To wtedy buk zwiększa wygraną o mityczną połowę. Regulamin promocji znajdziesz oczywiście na stronie Betclic.

Boost

Jeśli zakład, na który chciałeś postawić, ma koło siebie ikonę rakiety, to znaczy, że jest Twój dobry dzień. Takie rynki są objęte promocją Boost i bukmacher zwiększa ich kurs, aby zachęcić graczy do gry. Jeśli chcesz być na bieżąco z takimi ofertami, to śledź media społecznościowe bukmachera.

I jak, podobają Ci się stałe promocje z oferty Betclic? Teraz opiszemy jeszcze przykładową promocję ograniczoną czasowo. Pewnie kojarzysz, że wielu bukmacherów publikuje bonusy czy akcje powiązane z rozgrywającymi się akurat ważnymi wydarzeniami ze świata sportu. Betclic nie pozostaje oczywiście w tyle. Jako że promocja, którą zaraz opiszemy, funkcjonowała tylko przez kilka dni, to pewnie nie zobaczysz jej już w serwisie, ale… Koniecznie sprawdź, czy nie ma jakiejś innej ciekawej akcji, która obowiązuje akurat właśnie TERAZ!

Pewny zakład – 40 zł bonus

Betclic promocja

W trakcie trwania tego wydarzenia na Betclic bonus mógł dostać każdy, kto postawił kupon z przynajmniej czterema wydarzeniami ze świata piłki nożnej, z czego tylko jedno nie weszło. Minimalny kurs kuponu musiał wynieść 4.00, a minimalną stawką było 20 zł. Jeśli kupon doczekał się takiego zakończenia, jak opisaliśmy w pierwszym zdaniu, to gracz otrzymywał zwrot całej postawionej kwoty do maksymalnie 40 zł w formie środków bonusowych. U tego bukmachera trzeba najpierw kliknąć w dobrze wyeksponowany przycisk “Dołącz” przy wybranej akcji promocyjnej – dopiero wtedy będziesz się kwalifikować do udziału w niej.

Ciekawa sprawa, co? Na Betclic warto śledzić kolejne oferty z sekcji “Promocje”. Tutaj warto też pochwalić bukmachera za to, że zasady akcji promocyjnych przedstawia w bardzo przejrzysty sposób. Wszystkie wymagania i ważne zasady są pokazane na łatwych do zrozumienia grafikach i trudno przegapić jakąkolwiek konieczną do zapamiętania kwestię. To naprawdę miłe w porównaniu do niektórych innych buków – sam na pewno dobrze wiesz, że niektórzy lubią chować haczyki w regulaminach wypisanych jak najmniejszą czcionką i schowanych gdzieś w czeluściach serwisu. Betclic traktuje pod tym względem klientów dużo uczciwiej.

Formy kontaktu z Betclic

Gracze nie powinni mieć też problemów z kontaktem z operatorem. Możesz odezwać się do niego poprzez:

 • Formularz kontaktowy
 • Czat otwarty w godzinach 08:00-24:00
 • Z operatorem możesz skontaktować się za pośrednictwem social mediów (Facebook i Twitter)

Oprócz tego Betclic udostępnia także wyczerpujący i łatwy w nawigacji dział FAQ (najczęściej zadawane pytania). Możliwe, że w wielu przypadkach znajdziesz tam odpowiedzi na swoje wątpliwości nawet bez konieczności kontaktowanie się z działem obsługi klienta.

FAQ

Jaki jest w Betclic bonus?

Bukmacher Betclic proponuje bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka. Maksymalny zwrot, który można otrzymać w przypadku nieudanego zakładu to 200 złotych. Środki trafią na konto bonusowe jako darmowy zakład i musisz za niego zagrać kupon o kursie min. 2.14.

Ile razy można otrzymać bonus od Betclic?

Bonus powitalny, jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczony dla nowych graczy. Oznacza to, że każdy gracz z oferty może skorzystać tylko raz.

Czy wymagany jest kod promocyjny?

Mamy do Betclic kod promocyjny VIPBONUSPL. Po rejestracji Twój bonus na start wyniesie aż do 200 zł.