18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Gdzie znaleźć bonusy bukmacherskie bez depozytu?

Bonusy bukmacherskie bez depozytu to często sposób, by przyciągnąć nowych graczy, ale też żeby docenić stałych klientów. To coś, co ma w swej ofercie każdy operator. Bez depozytu gracz stawia chętnie, bo nie musi ryzykować własnym kapitałem.

Najlepsze bonusy bukmacherskie bez depozytu na polskim rynku w 2022 roku

Rozumiemy, że trudno samemu zadecydować, który bukmacher bez depozytu gwarantuje najlepszą ofertę. Przecież niemal każdy operator gwarantuje obecnie jakiś bonus tego typu. Zanim jednak przejdziemy do zestawienia najlepszych propozycji, wyjaśnijmy może, czym w zasadzie są bonusy bukmacherskie bez depozytu.

Czym faktycznie jest bonus bez depozytu?

Trzeba pamiętać, że tego typu promocje mogą przybrać różne formy. Zazwyczaj są tak kuszące, bo wymagają jedynie wykorzystania odpowiedniego kodu podczas rejestracji i gotowe – darmowy bonus ląduje na Twoim koncie, a Ty możesz postawić go, na wybrane przez siebie zdarzenia. Pamiętaj jednak, że ogólnie rzecz biorąc, nie wszystkie działają na takich samych zasadach. Nie każdy bukmacher bez depozytu z twojej strony pozwoli ci korzystać ze swojej oferty. Dobrą wiadomością jest fakt, iż jest to jednak częsta praktyka.

Co musi zrobić klient, aby otrzymać freebet? Wystarczy, że podczas rejestracji wpisze odpowiedni, aktywny kod promocyjny lub voucher. Później za otrzymaną kwotę stawia swój darmowy zakład (lub zakłady!) i poznaje ofertę nowopoznanego operatora.

A jeżeli jesteś już hazardowym “starym wygą” i znasz już od podszewki bonusy bukmacherskie bez depozytu dla nowych graczy? Nic straconego! Na rynku coraz częściej pojawiają się też promocje, w których doświadczony typer otrzymuje darmowy zakład. Czy to w ramach lojalności, czy też wielkich wydarzeń sportowych, takich jak mecze reprezentacji Polski albo spotkania Ligi Mistrzów.

Najlepsze bonusy bukmacherskie bez depozytu w 2022 roku

Przejdźmy zatem do ofert. Który bukmacher gwarantuje najlepsze bonusy bez depozytu? Poniżej sporządziliśmy tabelę, stworzoną na bazie naszego doświadczenia. Z niej dowiesz się, gdzie najbardziej opłaca się postawić zakład za darmo.

Bukmacher bez depozytuBonus bez depozytuOdbierz!
PZBuk50 PLN freebet
kod bonusowy: niewymagany
Superbet34 PLN + 20 PLN freebet
kod promocyjny: MAXFREE
LV BET20 PLN freebet
Kod promocyjny: TOPBONUS
Fortuna20 PLN freebet
kod promocyjny: MAXVIP

Najwyższy bonus bez depozytu u bukmachera to…?

  • Najwyższa kwota bonusu: 54 PLN w Superbet
  • Najwyższy bonus bez depozytu (bez dokonywania żadnej wpłaty): Superbet
  • Najlepsze warunki obrotu: 54 PLN w Superbet

Najwyższa kwota bonusów bez depozytu: Superbet i w sumie 54 PLN free na start

Superbet freebet bez obrotu

W tej kategorii na prowadzenie wysuwa się Superbet. Operator ten gwarantuje łącznie aż 54 PLN w postaci bonusu. Aby je uzyskać, musisz spełnić kilka wymogów. Po pierwsze, załóż konto, wykorzystując w Superbet kod promocyjny MAXFREE. Po wpłacie na konto 50 PLN otrzymasz dodatkowe 34 PLN w ramach bonusu. I nie musisz ich obracać! Do tego operator rozdaje kolejne 20 PLN za skorzystanie z aplikacji. Appki bukmacherów są tak skonstruowane, by klient mógł w jak najprostszy sposób typować i nie inaczej jest w przypadku Superbetu. Jeżeli zainstalujesz aplikację tego operatora w ciągu siedmiu dni od złożenia pierwszego depozytu i zalogujesz się poprzez nią na swoje konto, otrzymasz kolejne dwie dyszki do dyspozycji! Wymagania w kwestii obrotu? Też nie ma!

Superbet

90/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

Superbet kod promocyjny MAXFREE

Podaj w Superbet kod promocyjny MAXFREE i odbierz freebet 34 zł, a do tego 3500 zł za depozyty i 20 zł w aplikacji!

Bonusy bukmacherskie bez depozytu – najlepsze warunki obrotu: Fortuna i 20 PLN za darmo

Fortuna bonus bez depozytu

Zazwyczaj chcąc przyciągnąć klienta, daje swojemu graczowi bukmacher bonus bez depozytu, ale pod pewnymi warunkami. Konkretnie chodzi o obrócenie otrzymanych dodatkowych pieniędzy. Operatorzy dają swym klientom różny czas do skorzystania z promocji, a także indywidualnie ustalają minimalne kursy, jakie musi mieć dane zdarzenie czy też cały kupon. Przykładowo, w Superbet darmowy freebet wynosi aż 34 PLN, ale należy go obrócić z minimalnym kursem każdego wydarzenia o wysokości 1.50. 

Pod tym względem wyraźnie wyróżnia się jeden bukmacher. Bonus bez depozytu jaki tam otrzymujesz, nie ma żadnego kursu minimalnego! To Fortuna w ten sposób dba o swoją nową klientelę. Za samą rejestrację otrzymasz tam 20 PLN w postaci punktów lojalnościowych, które musisz obrócić tylko raz. To ty jednak decydujesz, czy wolisz zagrać va banque i postawić dwie dyszki na to, że drugoligowiec wyrzuci giganta za burtę krajowego pucharu, czy też pozbierać kilka mniej ryzykownych typów, minimalizując ryzyko. Dla porównania, LV BET wymaga dwukrotnego obrotu. Ponadto, kurs minimalny kuponu wykorzystującego bonus musi wynosić 2.00, a w nim kurs minimalny każdego wydarzenia to 1.50.

Aby skorzystać ze wspomnianej promocji, wystarczy, że podasz w Fortuna kod promocyjny MAXVIP podczas rejestracji, a punkty lojalnościowe pojawią się na twoim koncie.

Fortuna

90/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

Fortuna kod promocyjny MAXVIP

Podaj w Fortunie kod promocyjny MAXVIP i odbierz freebety 10 zł i 20 zł, cashback do 600 zł oraz bonus 50% do 200 zł!

Który bonus bez depozytu jest najlepszy?

Dla każdego inny rodzaj bonusu będzie najodpowiedniejszy. Dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w typowaniu, najlepiej gdy bukmacher bez depozytu umożliwia postawienie pierwszych kuponów. To fantastyczna opcja dla osób, które na razie zamierzają uczyć się przygody z hazardem, a nie przeznaczać na to ogromu czasu i pieniędzy.

Jeżeli jednak jesteś już wytrawnym graczem, bonusy bukmacherskie bez depozytu nie muszą być najkorzystniejsze. Jeśli, przykładowo, w ciągu tygodnia zamierzasz postawić kilka-kilkanaście kuponów, to przerazi cię konieczność kilkukrotnego obrotu bonusem powitalnym. Wybierz zatem ofertę bukmachera adekwatnie do swojego podejścia, budżetu i czasu, jaki chcesz przeznaczyć na typowanie.

Przygotowaliśmy nawet poradnik, z którego dowiesz się jak obrócić bonus bukmacherski.

Czy freebety to zawsze bonusy bez depozytu?

Choć wyrażenia te zdają się do siebie podobne, gdy mówimy o bonusach bukmacherskich bez depozytu, to nie zawsze powinniśmy myśleć o nich jako o freebetach. Jak już wiesz,, nieraz operatorzy oferują dodatkowe środki na grę, ale dopiero po złożeniu depozytu. Ma to swoje dobre i złe strony. Musisz co prawda wpłacić na swoje konto własne pieniądze, ale za to zwykle bukmacher bonus oferuje w takim przypadku wyższy, niż w przypadku typowych freebetów za darmo. Nie ważne jednak, jaki, to plus freebetu jest raczej klarowny – nie ryzykujesz własnym funduszem, przy okazji poznając ofertę operatora.

Czy zakład bez ryzyka u bukmachera to bonus bez depozytu?

Nie do końca. Nieraz bukmacher bez depozytu gracza proponuje mu darmowy bonus. Zakład bez ryzyka działa nieco inaczej. By go postawić, najpierw musisz złożyć depozyt, postawić zakład, a wówczas ryzyko zmniejsza się lub całkowicie znika. Jeżeli przegrasz, możesz dostać z powrotem część, a często nawet całość postawionych pieniędzy.

Jak zdobyć bonusy bukmacherskie bez depozytu po rejestracji?

Wszystko zależy od tego, jaką ofertę przedstawi bukmacher. Bonus bez depozytu to nie oferta kierowana wyłącznie do nowych graczy, choć jest z tym głównie kojarzona. Nieraz operatorzy gwarantują swoim stałym typerom promocje tego typu. Może to mieć miejsce przy dużych wydarzeniach sportowych, takich jak mecze reprezentacji Polski, spotkania Ligi Mistrzów, mistrzostw świata czy Europy. Niektórzy z operatorów gwarantują także bonusy bukmacherskie bez depozytu z okazji urodzin gracza! W takim przypadku najlepiej zainstalować aplikację mobilną, która będzie wysyłać powiadomienia w przypadku nowych promocji.

Jak bukmacher zarabia na darmowych bonusach?

Darmowe bonusy bukmacherskie to dla operatorów najczęściej szansa na pozyskanie nowych graczy. Zwykle nawet freebety wymagają kilkukrotnego obrotu, a bukowi ciężko w takiej sytuacji nie wygrać. Jeżeli nowy klient wygra, rozochoci się i będzie grać dalej. Jeżeli zaś, przegra, cóż… Pierwsze koty za płoty! Spróbuje odkuć się i dokona depozytu. Najkorzystniejsze dla obu stron zdają się zakłady bez ryzyka. By z niego skorzystać, musisz dokonać wpłaty, a więc bukmacher zarabia. Jeżeli nie będziesz miał szczęścia, odzyskasz zainwestowane fundusze, by wykorzystać je przy kolejnych zakładach. W takim przypadku ty wciąż możesz grać, pozostając jednocześnie u bukmachera, który zaoferował ci promocję.

Kiedy opłaca się brać bonusy bukmacherskie bez depozytu?

Gdy bukmacher bez depozytu gwarantuje ci możliwość typowania, warto z tego skorzystać. Operatorzy są firmami nie różniącymi się od tych z innych gałęzi gospodarki – chcą zarabiać. Dlatego też, gdy dają możliwość darmowego sprawdzenia swojej oferty, a nawet powiększenia Twojego kapitału – nie ma sensu zwlekać!

Kiedy NIE opłaca się brać freebetów?

Freebety zazwyczaj mają ograniczenie czasowe. Na przykład: jeżeli twoim konikiem jest polska Ekstraklasa, to nie zakładaj konta u bukmachera podczas przerwy zimowej. Nie będziesz bowiem w stanie skorzystać z oferty w najkorzystniejszy dla Ciebie sposób. Ponadto, jeśli masz konta u kilku operatorów, sprawdzaj, która – w danym momencie – jest dla ciebie najkorzystniejsza.