18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Bonusy bukmacherskie 2022 – który najlepszy?

Na polskim rynku internetowych zakładów sportowych działa dziewięć firm. My przyjrzymy się pięciu z nich, szczegółowo opisując ich bonusy bukmacherskie. W poniższej tabeli krótkie porównanie.  

Najlepsze bonusy
bukmacherskie
Bonus powitalnyKod promocyjnyInne
promocje
Oferta zakładówNasza ocenaObstawiaj teraz!
STS100% do 300 PLN
Cashback 100 PLN
50% do 500 PLN
50% do 700 PLN
Extra 60 PLN
BONUS1004/54/55/5
BetclicCashback do 200 PLNVIPBONUSPL4/54/55/5
PZBukCashback do 1000 PLN
Freebet 50 PLN
Kod w linku →4/54/55/5
FortunaCashback do 600 PLN
Freebet 20 PLN
10 PLN extra
50% do 200 PLN
Kod w linku →4/54/54/5
LV BET100% do 1500 PLN
50% do 1500 PLN
Freebet 20 PLN
Cashback do 333 PLN
Kod w linku →4/54/54/5

Jak wybraliśmy najlepsze bonusy bukmacherskie?

Oceniając bonusy bukmacherskie braliśmy pod uwagę kilka kwestii. Patrzyliśmy na bonusy bez depozytu oraz bonusy za rejestrację z depozytem. Porównywaliśmy ich wysokość oraz warunki otrzymania bonusów – czy są skomplikowane oraz czy wymagają wielokrotnych obrotów kwotami depozytów. Przyglądaliśmy się również wymaganym kursom przy obrocie depozytem.

Szybkie porównanie podstawowych bonusów

Bonus za rejestrację STS jest nie tylko przejrzysty i klarowny, ale w kwocie do 1200 zł jest także największy spośród analizowanych przez nas ofert. Depozytem należy obrócić trzy razy, po kursie 1.91. Bonus powitalny Fortuny – do 1000 złotych jest równie prosty, i drugi pod względem wielkości. W tym przypadku kwotą depozytu należy obrócić czterokrotnie i jedynie przez kupony z minimum trzema spotkaniami. Kurs u Fortuny jest odrobinę niższy niż w przypadku STS-u.

Chociaż bonus do 500 zł w ofercie Betclic nie jest największy, to jest jednym z najmniej skomplikowanych. Bez względu na to czy wygrasz, czy przegrasz zakład o wynik meczu siatkówki, dostaniesz zwrot w wysokości 10% postawionych pieniędzy, do 500 zł.

Natomiast PZBuk oferuje cashback do 500 zł oraz darmowy zakład 20 zł dla osób rejestrujących się z kodem bonusowym.

Na co zwrócić uwagę wybierając bonus dla siebie?

Jak widzisz, bonusy bukmacherskie mogą się różnić nie tylko górną granicą kwoty możliwej do wygrania, ale przede wszystkim wymaganiami, które gracz musi spełnić, zanim będzie mógł wypłacić przyznane mu środki bonusowe.

Poza tym istnieją również bonusy bez depozytu, które są ważną częścią pakietów powitalnych dla nowych graczy. Pozwalają bezpiecznie wypróbować swoje umiejętności na polu zakładów sportowych. Również uwzględnienie tego typu promocji w pakiecie powitalnym było dla nas ważne przy wystawianiu bukmacherom konkretnych ocen.

W naszej tabeli analizowaliśmy nie tylko bonusy powitalne, ale również inne promocje. Warto zwrócić uwagę na jakość tych codziennych promocji dla regularnych graczy przy wyborze bukmachera. Oczywiście nikt nie powiedział, że musisz trzymać się jednego bukmachera przez całe życie! Testowanie różnych ofert i promocji samo w sobie może być dobrą zabawą.

Najlepszy bonus bukmacherski: oferta powitalna STS

sts bonus powitalny

Jedną z przyczyn, dla których wybraliśmy ofertę powitalną STS jako najlepszy bonus za rejestrację jest prostota zasad otrzymania tego bonusu. Pierwszym krokiem będzie oczywiście otworzenie konta na stronie STS. Pamiętaj, by podczas rejestracji zaznaczyć “Chcę otrzymać bonus powitalny”. Wysokość bonusu powitalnego zależy od wysokości Twojego pierwszego depozytu. Jeśli wpłacisz 200 zł, to bonus będzie wynosił tyle samo. Maksymalna wysokość bonusu to 300 zł.

Zanim będziesz mógł spieniężyć otrzymany bonus, musisz obrócić wpłaconym depozytem trzykrotnie w zakładach o łącznym kursie nie mniejszym niż 1.91. Do spełnienia wymogu trzykrotnego obrotu będą się liczyć tylko pieniądze postawione na zakłady wygrane.

Inne bonusy bukmacherskie nie oferują tak wysokiej kwoty, a wymagania związane z wypłatą bonusu STS są najbardziej klarowne. Oferowane przez inne zakłady bukmacherskie bonusy są niższe, i większości przypadków ich wypłata jest uwarunkowana dużo bardziej wymagającym obrotem wpłaconej w pierwszym depozycie kwoty.

Co ciekawe, STS oferuje też kolejne bonusy na start. Są nimi dedykowany za kod promocyjny cashback do 100 zł oraz dwa bonusy po 50%. Odpowiednio kwoty maksymalne z tych promocji mogą wynieść 500 zł oraz 700 zł. Za każdym razem warunek obrotowi jest taki sam: 3-krotność bonusu po kursie min. 1.91. To jeszcze nie wszystko bowiem czeka także dodatkowe 60 zł, za wykonanie sześciu zadań.

STS

98/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!

Bukmacherskie bonusy dla regularnych graczy: promocja Fortuny

Bonusy bukmacherskie Fortuna

Oferowane przez zakłady bukmacherskie bonusy to nie tylko powitalne pakiety. Fortuna Klub Plus to dobry przykład atrakcyjnej oferty dla lojalnych klientów. Regularni gracze mogą liczyć na nagrody w zamian za częste stawianie zakładów. Żeby móc skorzystać z tej promocji, gracz musi najpierw zarejestrować się w Fortuna Klub Plus i posiadać kartę członkowską tego klubu. Każdy zakład to punkty, za każde postawione 2 zł gracz dostaje 1 punkt. Maksymalnie, w ciągu jednego dnia można zdobyć 300 punktów. Zebrane punkty można wymieniać na bonusy i darmowe zakłady.

Inną promocją związaną z Fortuna Klub Plus są Mistrzostwa Typerów. Stawiając kupony, zgłoś je do udziału w mistrzostwach i zbieraj punkty – za regularność, wygrane i inne kryteria. Co miesiąc, Fortuna wybiera i nagradza trzy tysiące osób z największą ilością punktów.

Fortuna

90/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

Fortuna kod promocyjny MAXVIP

Podaj w Fortunie kod promocyjny MAXVIP i odbierz freebety 10 zł i 20 zł, cashback do 600 zł oraz bonus 50% do 200 zł!

Najlepszy bonus dla aplikacji mobilnych: LV BET 

Bonusy bukmacherskie to nie tylko pakiety powitalne lub lojalnościowe. Bukmacherzy starają się przyciągnąć uwagę graczy oferując specjalne warunki dla użytkowników aplikacji mobilnych. Nic w tym dziwnego, skoro coraz częściej stawiamy kupony właśnie przez telefon, a nie na komputerze lub w kiosku z zakładami sportowymi.

Jeśli zakłady stawiasz przez aplikację w telefonie, bonus LV BET będzie dla Ciebie wyjątkowo interesujący. Co weekend, w specjalnej ofercie adresowanej tylko do użytkowników aplikacji mobilnej LV BET, kwota wygrana w zakładzie postawiony przez aplikację w telefonie, będzie powiększona o 14%. Co weekend zakłady dotyczą innych rozgrywek piłkarskich – może to być liga francuska, angielska, niemiecka itd.

LVbet

80/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

LV BET kod promocyjny TOPBONUS

Podaj w LV BET kod promocyjny TOPBONUS i odbierz pakiet na start: freebet 20 zł + bonusy do 3000 zł, a do tego cashback 333 zł.

Najlepszy bonus cashback: Betclic 

betclic bonus

Bonusy cashback polegają na zwrocie części kwoty postawionej przez gracza w zakładzie. Nie zaliczają się więc do ulubionej dla wielu graczy kategorii “bonusy bez depozytu”. Są jednak dość kuszące dla osób, które chcą zaryzykować, ale boją się poniesienia poważnych strat w przypadku przegranego zakładu. Betclic ma świetną ofertę, łagodzącą ból potencjalnej porażki.

Po zarejestrowaniu się w serwisie Betclic, musisz kliknąć “dołącz do promocji”. Następnym krokiem jest postawienie zakładu. Dziedziny sportowe mogą się zmieniać, ale ogólne warunki stawiania zakładów są w tej promocji bardzo przyjazne. Minimalny kurs na kuponie to 1.51, stawka jest dowolna, dowolny jest również rodzaj zakładu: może być przedmeczowy lub na żywo, pojedynczy lub wielokrotny. W przypadku przegranej, gracz dostanie zwrot postawionej stawki, aż do 200 zł. Zwrot wypłacony zostaje w formie darmowego zakładu, który należy postawić na kuponie z kursem całkowitym min. 2.14.

Betclic

73/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

Betclic kod promocyjny VIPBONUSPL

Podaj w Betclic kod promocyjny VIPBONUSPL i wykorzystaj bonus cashback aż do 200 zł!

Bonusy bukmacherskie, które mogą Cię zainteresować

Jeśli oferowane przez zakłady bukmacherskie bonusy, które przedstawiliśmy powyżej, nie są dla Ciebie, czytaj dalej. Poniżej opisujemy kolejne dwie ciekawe oferty.

Bonus za rejestrację PZBuk

PZBuk na powitanie oferuje zwrot za nieudany zakład wielokrotny. Minimalny depozyt, a zarazem stawka kwalifikującego zakładu w tej promocji to 50 zł. Gracz musi zaznaczyć podczas rejestracji, że chce skorzystać z bonusu. Następnie należy postawić zakład typu AKO, w którym kurs pojedynczego zdarzenia wyniesie min. 1.40. Jeśli przegrasz, bukmacher zwróci Ci stawkę (do kwoty 1000 zł), którą przeznaczasz na kolejne zakłady.

Dodatkowo, na powitanie gracz może otrzymać darmowy zakład 50 zł. W tym celu wystarczy wpłacić na pierwszy depozyt min. 50 zł i postawić za tę kwotę zakład AKO po kursie minimalnym 2.0. Freebetem obstawisz kupon AKO (min. kurs zdarzenia 1.40), a wygrana nie podlega obrotowi!

Bonus za rejestrację LV BET

Na początek dostaniesz od LV BET klasyczny bonus 100% o wartości 1500 zł od pierwszego depozytu. Nagradzana jest także druga wpłata, a w tym przypadku bonus wynosi 50% do 1500 zł. Warunki obrotu są nieco wyśrubowane, ale wytrwani gracze powinni sobie z nimi poradzić. Otóż w obu przypadkach musisz obrócić sumę depozytu + bonusu. Do obrotu zalicza się wyłącznie oferta sportowa i kupony o kursie min. 1.75. Dla bonusu od pierwszego depozytu wymagany jest czterokrotny obrót, a dla bonusu od drugiej wpłaty, trzykrotny. W przypadku obu tych bonusów na obrót masz 30 dni.

Trzeci depozyt oznacza zakład ubezpieczony. Maksymalny cashback może wynieść 333 zł. Jak go otrzymać? Po prostu wyślij kupon SOLO lub AKO z kursem 1,75 lub wyższym i zaznacz opcję ubezpieczenia. Ewentualny zwrot otrzymasz na saldo bonusowe i będzie objęty tylko jednokrotnym obrotem (kurs min. 1,75).

I jeszcze jeden darmowy bonus od LV BET: 20 zł na start. Ten bonus bez depozytu jest przyznawany na zasadzie mnożnika. Gracz musi wysłać e-mail do działu promocji i zasygnalizować chęć skorzystania z promocji.

Często zadawane pytania dotyczące bonusów bukmacherskich

Mam problem z moim bonusem, co powinienem zrobić?

Pierwszym krokiem jest zdobycie podstawowych informacji na temat wybranego bonusu. Przeczytaj uważnie regulamin. Upewnij się, że wykonałeś wszystkie niezbędne kroki. Często podczas rejestracji, gracz musi zaznaczyć, że jest zainteresowanym promocją, żeby ją móc w ogóle aktywować. Zwróć uwagę jakiego rodzaju bonusy bukmacherskie wybierasz. Czy są to darmowy bonusy? Bonusy bez depozytu? A może bonusy za rejestrację? To ułatwi Ci wstępne zdiagnozowanie natury problemu z Twoim bonusem. W naszej tabeli znajdziesz podpowiedzi: przedstawiamy różnego rodzaju promocje dostępne na rynku zakładów sportowych.

Jeśli zapoznałeś się z regulaminem, sprawdź sekcję FAQ lub Pomoc na stronie internetowej wybranego przez Ciebie operatora. Na stronie STS, pod opisem każdego bonusu, jest mini sekcja często zadawanych pytań. LV BET ma obszerną zakładkę ”Pomoc”, również zawierająca często zadawane pytania. Praktycznie każdy z bukmacherów ma na swojej stronie sekcję objaśniającą zasady i regulamin korzystania z promocji

To jednak może oznaczać sporo czytania długich, szczegółowych regulaminów. Warto to zrobić, ale jeśli brakuje Ci cierpliwości, skorzystaj z możliwości bezpośredniego kontaktu z bukmacherem. Nie wszystkie serwisy wypadają równie dobrze na tym polu. LV BET oferuje czat na żywo, podobnie STS i PZBuk. W serwisie Fortuna znajdziesz formularz kontaktowy, a w przypadku Betclic głęboko schowany adres e-mail.

Czy największy bonus jest zawsze najlepszy?

Największe bonusy bukmacherskie na pewno skutecznie przyciągają uwagę graczy. Ale diabeł tkwi w szczególe, a w tym wypadku - w szczegółowych zasadach zawartych w regulaminie każdego bonusu. Zasady te określają wymaganą ilość obrotów bonusowymi środkami oraz rodzaj kuponów i kurs, po którym należy bonusem obracać.

Pamiętaj też, że darmowe bonusy są raczej unikatowe i na małe kwoty. Większość, to bonusy bukmacherskie wymagające wpłaty depozytu o określonej minimalnej wartości. Co więcej, dopiero kilkukrotny obrót kwotą bonusu pozwoli Ci wypłacić otrzymane środki. Jeśli bonus jest znaczny, ale pieniędzmi musisz obrócić pięć razy, a nie trzy, to warto się zastanowić czy to rzeczywiście najbardziej atrakcyjna oferta. Wymagany kurs ma też ogromne znaczenie. Warto również zwrócić uwagę na to, ile czasu bukmacher daje graczowi na realizację wymogów związanych z wypłatą środków bonusowych.

Przyjrzyj się uważnie naszej tabeli z bonusami, żeby wybrać najatrakcyjniejszą ofertę dla siebie. To wcale nie oznacza największej kwoty pieniędzy. Liczy się klarowność zasad i  niewygórowane warunki obrotu.

Podsumowując, nie istnieje bonus bukmacherski spełniający oczekiwania i potrzeby każdego gracza. Jeśli chcesz wybrać odpowiedni dla siebie bonus za rejestrację, pamiętaj, żeby wziąć pod uwagę minimalną kwotę stawki oraz rodzaj zakładów wymaganych przy obrocie depozytem. Jeśli nie chcesz ryzykować dużych kwot, znajdź operatora akceptującego niskie stawki w zakładach i niewygórowany pierwszy depozyt. Zwróć też uwagę na to, czy bonus powitalny jest związany z zakładami w konkretnej dziedzinie sportowej. Jeśli jesteś ekspertem od siatkówki, a operator wymaga, żebyś obstawiał mecze piłkarskie, warto rozejrzeć się za innymi ofertami.

Czy wszystkie bonusy bukmacherskie są dostępne w aplikacjach mobilnych?

Wszystkie bonusy oferowane online są tak samo dostępne na komputerach stacjonarnych, laptopach, jak i urządzeniach mobilnych, w aplikacjach. Natomiast, warto wspomnieć, że istnieją bonusy zarezerwowane dla aplikacji mobilnych. Dobrym przykładem jest bonus LV BET, o którym wspominaliśmy powyżej.

Należy też pamiętać, że istnieją bonusy zarezerwowane tylko dla użytkowników stacjonarnych punktów bukmacherskich. Aczkolwiek, wraz z rosnącą popularnością internetowych zakładów sportowych, ten typ bonusów stał się drugorzędny.

Czy zawsze muszę wpłacić depozyt aby otrzymać bonus?

Choć większość bukmacherskich pakietów powitalnych dla nowych graczy wymaga wpłacenia pieniędzy na konto, istnieją również bonusy bez depozytu. Oferuje je wielu bukmacherów, mając świadomość, że coraz więcej osób chce przetestować swoje umiejętności na rynku zakładów sportowych, ale obawia się przegranej postawionych pieniędzy.

Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych, zrozumiałym jest potrzeba przećwiczenia mechanizmu bez ryzyka przegranej. Dlatego bonusy bez depozytu są dla nowych graczy nęcącą ofertą. W tym artykule wspomnieliśmy o kilku przykładach, m.in. bonus LV BET 20 zł na start oraz bonus STS 25 zł Freebet. W tych przypadkach wystarczy, że otworzysz konto u danego bukmachera i w trakcie rejestracji, zaznaczając odpowiednie pole, wyrazisz chęć skorzystania z promocji. Na Twoje konto wpłyną środki, za które możesz śmiało stawiać kupony i nie martwić się o potencjalne straty.