18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

BTTS co to znaczy w bukmacherce?

Zaczynasz obstawiasz swoje pierwsze mecze i spotkałeś się ze skrótem BTTS? Co to znaczy? Jak zacząć typować tego rodzaju zakłady i gdzie znajdziesz najlepszą ofertę na nie. W tym artykule odpowiemy na tego rodzaju pytania.

Zakłady BTTS co to znaczy?

Piłka nożna należy do jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych, jakie możesz spotkać w bukmacherce. Zakłady na piłkę nożną tak naprawdę posiada każdy operator, a dotycząca ich oferta ugina się od możliwości typowania. Możesz np. obstawić zwycięzcę, piłkarza, który strzeli najwięcej goli, lub drużynę, która wygra jedynie pierwszą połowę. Możesz postawić również zakład na BTTS. Co to znaczy?

Z angielskiego BTTS znaczy tyle co “both teams score”, czyli obie drużyny strzelą. Choć zakład wydaje się prosty, bukmacherzy stworzyli całą gamę możliwości, które sprawiają, że typy bukmacherskie nie są nudne. Nie zapominaj, że bukmacherzy często przygotowują specjalną ofertę na btts, dlatego warto zapoznać się z ofertami operatorów.

Najlepsze zakłady BTTS na 2022 rok

Jeśli interesują Cię zakłady BTTS, bukmacherzy przygotowali kilka naprawdę fajnych ofert, nie tylko na ten rodzaj rynku. W tabeli poniżej znajdziesz bonusy powitalne, które masz szansę zyskać,  jeśli zdecydujesz się postawić zakład i spełnisz określone warunki. Oprócz tego, to również lista buków, którzy mają najlepsze zakłady BTTS dostępne  na rynku. Chyba warto zerknąć, prawda?

BukmacherOfertaPostaw!
STS100% do 300 PLN
Cashback 100 PLN
50% do 500 PLN
50% do 700 PLN
Extra 60 PLN
SuperbetBonusy do 3700 PLN
Freebety 54 PLN
FortunaCashback do 600 PLN
30 PLN w FKP
50% do 200 PLN
BetfanCashback 600 PLN
Freebet 60 PLN
100% do 1000 PLN od 2. depozytu.

Warto pamiętać, że bukmacherzy przedstawieni powyżej, to nasz własny wybór. Jest wielu innych operatorów z fajnymi kursami BTTS i ofertami powitalnymi, więc jeśli jakiegoś nie uwzględniliśmy, a masz ochotę to sprawdzić, to śmiało!

Co to jest BTTS na zakładach pojedynczych (solo)?

Skoro wyjaśniliśmy termin BTTS i co to znaczy, pora przytoczyć jakiś przykład, aby jeszcze lepiej zrozumieć ten typ zakładu. BTTS jak inne rynki, możesz wytypować na wiele sposobów. Jak wiesz możesz postawić pojedynczy zakład. Jak w takim przypadku wyglądałby BTTS SOLO? To naprawdę nic skomplikowanego. Wystarczy, że np. w meczu Arki Gdynia z Legią Warszawa założysz się, że obie drużyny strzelą co najmniej jedną bramkę. Jeśli do tego określisz stawkę i wszystko zatwierdzisz – zakład BTTS będzie postawiony!

Co to jest BTTS na akumulatorach (zakłady ako)?

BTTS AKO wygląda analogicznie jak w przypadku zakładów SOLO, z tymże na kuponie musi znajdować się kilka zakładów dotyczących bramki obu drużyn. Powiedzmy, że czekasz na mecz Chelsea – Luton, Wisła Kraków – Arka Gdynia oraz Legia Warszawa –  Górnik Zabrze. W każdym z tych meczów zakładasz się, że obie drużyny zdobędą bramkę. Jeśli tak się stanie – wygrywasz. Jeśli chociaż jedna drużyna nie trafi gola, np. Górnik Zabrze – przegrywasz cały kupon. To nic skomplikowanego, ale jeśli nigdy nie stawiałeś zakładów BTTS, lepiej nie zaczynać od AKO. Taki kupon o wiele trudniej trafić. 

BTTS co to - przykład w STS
Przykładowy zakład BTTS w STS.

BTTS bukmacher – jak zagrać ten typ skutecznie?

Skoro już wiesz co to jest BTTS, warto zastanowić się co zrobić, aby wytypować ten rynek i zgarnąć kasę. Oczywiście nie ma gotowego planu, który zagwarantuje Ci wygraną. Możemy jedynie podpowiedzieć Ci, na co warto zwrócić uwagę, obstawiając BTTS. Te wskazówki mogą okazać się przydatne również dla tych, którzy często typują tego rodzaju zakłady. 

Na początek zwróć uwagę na to, jak grają przeciwnicy. Jeśli do starcia dochodzi między drużynami, w których obie mogą się pochwalić dużą ilością strzelonych bramek w poprzednich meczach, istnieje spora szansa, że na typowanym przez nas spotkaniu również uda im się strzelić gola. 

Nawet jeśli wiesz co to BTTS i często typujesz ten rodzaj zakładu, może zaskoczyć Cię fakt, że warto sprawdzić w jakiej są formie ofensywni gracze. Jeśli w kilku poprzednich meczach zawodnicy nie popisali się najlepszą formą, warto założyć się z bukmacherem o to, że obie drużyny nie strzelą bramki. Wówczas masz większą szansę na wygraną. 

Nie zapomnij zobaczyć, czy obie drużyny, które mają stanąć naprzeciw siebie, nie zgłaszają braków w podstawowych składach. Kontuzje i zawieszenia są stałą częścią tej dyscypliny sportowej i mogą zadecydować o końcowym wyniku spotkania. 

Nie tak rzadko zdarza się, że obie drużyny miały już okazję spotkać się na boisku w takim samym składzie. Sprawdź historię tych starć i dowiedz się, jak przebiegały poprzednie mecze. Czy dostarczały kibicom mnóstwo emocji, czy raczej były to bezbramkowe remisy? Taka wiedza z pewnością pomoże Ci podjąć decyzję, czy warto postawić zakład BTTS.

Typy bukmacherskie na BTTS

Wbrew pozorom rynek BTTS jest dość popularny wśród graczy i bez problemu znajdziesz typy BTTS na mecze online. Jeśli masz ochotę spróbować, nic nie stoi na przeszkodzie aby wypróbować któregoś z dostępnych  BTTS bukmacherów. Jak grać już wiesz – teraz wystarczy tylko znaleźć konkretny zakład i spróbować swoich sił. Kto wie, może obstawianie meczy wejdzie na zupełnie inny poziom? Pamiętaj jednak, że to tylko zabawa, więc nie daj się ponieść zbyt mocno.

FAQ

BTTS co to znaczy?

To zakład, w którym zakładasz, że obie drużyny grające przeciwko sobie strzelą gola.

Co to znaczy BTTS AKO?

To kupon, który składa się z kilku zakładów mówiących o bramkach dla obu drużyn.

Gdzie zagrać kupon BTTS?

W swojej ofercie zakłady na BTTS ma prawie każdy bukmacher, ale na początek polecamy STS i Superbet.

Czy obstawianie meczy na BTTS jest bezpieczne?

Tak naprawdę zależy to od meczu. Jeśli oczekujesz solidnego i zaciętego spotkania, to obstawianie BTTS może dostarczyć Ci takich emocji.