18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Bukmacher Pudzian, czyli BetFan

Która firma z polskiego rynku to słynny bukmacher Pudzian? Mowa oczywiście o nowoczesnej i coraz bardziej popularnej marce BetFan. Sprawdź, o co chodzi z tym całym bukiem z siłowni!

Zakłady sportowe

600 zł Cashback

Jeśli Gracz kwalifikuje się do promocji to za pierwszy depozyt otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto bonusowe. Minimalna stawka kuponu przy pierwszym depozycie to 50 zł.

E-sports

600 zł Cashback + 60 zł FreeBet

Jeśli Gracz kwalifikuje się do promocji to za pierwszy depozyt otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto bonusowe. Minimalna stawka kuponu przy pierwszym depozycie to 50 zł.

Bukmacher Pudzian, czyli jak dobrać sobie ambasadora marki

Bukmacher Pudzian to po prostu firma BetFan – a dlaczego tak ją nazywamy? Powód jest prosty. Znany i szanowany przez Polaków strongman został oficjalnym ambasadorem marki bukmacherskiej i w związku z tym udziela jej swojego wizerunku. Właśnie dlatego tak wypełnione twarzą pakera są te zakłady bukmacherskie! Pudzian jest widoczny praktycznie na każdym banerze. Co za tym idzie, bukmacher prowadzi marketing na humorystycznie “agresywnych” sloganach takich jak “mam Ci wklepać ten bonus”?

Czy BetFan to bukmacher Pudziana?

Niektórzy sądzą, że Pudzian = bukmacher w tym sensie, że firma do niego należy. To nie jest jednak prawda. Mariusz Pudzianowski współpracuje tylko z marką BetFan. Bukmacher należy jednak do zupełnie niepowiązanych z nim osób. Właściciele firmy podpisali po prostu umowę z Pudzianem po to, aby reprezentował on markę w sensie marketingowym. Inni polscy bukmacherzy również często wiążą się kontraktami z osobami znanymi w świecie sportu – taka strategia sprawia, że firma wydaje się użytkownikiem bardziej znajoma i godna zaufania!

Zakłady bukmacherskie BetFan

A więc do kogo należy BetFan, skoro jego właścicielem nie jest Pudzian? Bukmacher działa oczywiście w Polsce w całkowicie legalny sposób. Dane na temat firmy możesz znaleźć poniżej:

Nazwa firmy: BetFan Sp. z o.o.

Adres firmy: ul. Śmiała 26 01-523 Warszawa

Numer w KRS: 0000727637

Oficjalny adres witryny: http://www.betfan.pl/

Data wydania zezwolenia: 29 października 2018 r.

Numer licencji: PS4.6831.3.2018

Jak widzisz, bukmacher Pudzian to tak naprawdę po prostu doskonale znany polskim użytkownikom BetFan.

Co więc reklamuje u bukmachera Pudzian?

betfan bonus powitalny

Chcesz poobstawiać za najbardziej napakowany bonus na polskim rynku? Wpisz podczas rejestracji na BetFan kod promocyjny, a będziesz mógł się cieszyć kasą z promocji opisanych poniżej. To właśnie te bonusy są reklamowane przez Pudzianowskiego!

Cashback 600 PLN

Jak wygląda na BetFan bonus powitalny numer jeden? Na dobry początek sygnowany ksywą Pudzian bukmacher daje Ci cashback o wartości aż 600 PLN. Minimalna kwota, która uprawnia do udziału w promocji to 50 PLN wpłaty. Możesz dostać zwrot sześciu stówek, a do tego mowa o pełnej kwocie, czyli razem z podatkiem. Bukmacher bierze na siebie 12% dla fiskusa, dzięki czemu jeżeli postawisz dokładnie 600 PLN i przegrasz, to Twój zwrot nie wyniesie ani złotówki mniej! Żeby wypłacić tę kasę, musisz w ciągu siedmiu dni dokonać jednokrotnego obrotu kasą na zakładach AKO z co najmniej trzema wydarzeniami i kursem łącznym minimum 3.8.

Freebet 60 PLN

Oprócz cashbacku po pierwszej wpłacie możesz zgarnąć od BetFan także freebet 60 PLN. Na jakiej zasadzie on działa? Masz do wyboru dwie wersje:

  • Odebrać zarówno cashback, jak i freebet po wpłacie minimum 50 PLN
  • Odpuścić sobie cashback, ale dostać freebet po wpłacie jedynie 30 PLN

Darmowy zakład nie ma żadnego warunku obrotowego! Po prostu postaw kupon. Jeśli będzie on szczęśliwy, wygrana wyląduje od razu na saldzie głównym, tyle że z odjętą wartością freebetu.

Bonus 100% do 1000 PLN

Zakłady bukmacherskie Pudzian, to znaczy BetFan, przygotowały dla nowych użytkowników jeszcze jedną promocję na start. Mowa o bonusie 100% do 1000 PLN, czyli typowym podwojeniu depozytu. Ta promocja działa od drugiej wpłaty, a minimalny depozyt wynosi 100 PLN. Co ważne, dotyczy to nie tylko graczy, którzy zarejestrują się po wprowadzeniu nowego bonusu. Jeśli założyłeś konto już dawno temu, ale zdeponowałeś kasę tylko raz – wciąż możesz skorzystać z promocji i odebrać 1000 PLN bonusu! Żeby wypłacić kasę z bonusu, trzeba nią obrócić trzykrotnie na zakładach AKO z co najmniej trzema wydarzeniami i kursem łącznym minimum 2.50. Na dokonanie obrotu masz tym razem 14 dni od BetFan. Bukmacher przygotował naprawdę niezły pakiet powitalny, więc nie dziwimy się, że na jego reklamowanie zdecydował się sam Pudzian.

Bierz bonus

Czyli skoro robotę wziął sam Pudzian bukmacher musi być dobry?

BetFanowi na pewno opłaciło się zakontraktowanie tak popularnego sportowca – dość powiedzieć, że w niektórych kręgach serwis jest teraz znany jako “zakłady bukmacherskie Pudzian”. Ale czy oferta tego buka uzasadnia pozytywne opinie, czy to wszystko tylko zgrabnie przeprowadzona akcja marketingowa?

Na BetFan bonus nie jest może tak wysoki jak u topowych bukmacherów z polskiego rynku, ale i tak prezentuje się zachęcająco. W szczególności wrażenie robi fakt, że można otrzymać cashback od pełnej postawionej kwoty zakładu, a nie tylko od kwoty netto. W kwestii BetFan opinie są szczególnie pozytywne pod względem oferty zakładów. Jest ona bardzo szeroka i pełna interesujących, oryginalnych rynków, także pozasportowych. Reklamowany jako “Pudzian” bukmacher udostępnia możliwość obstawiania na liczne wydarzenia społeczne, kulturalne, a nawet… pogodowe!

Strona internetowa BetFan jest nowoczesna, estetyczna i wygodna w obsłudze, podobnie zresztą jak aplikacja bukmachera. Ogólnie gracze przyjęli tego stosunkowo nowego buka bardzo pozytywnie i chętnie korzystają z jego usług. W szczególności sympatycznie porusza się po serwisie między innymi dlatego, że co rusz z obrazka Mariusz Pudzianowski proponuje nam, że coś nam wklepie… Cóż, dla niektórych to plus, a dla innych minus, ale nie brakuje osób, którym taki styl bardzo się spodobał.

A Ty? Co uważasz? Czy to dla Ciebie plus, że w markę zaangażowany jest Pudzian? Bukmacher BetFan ma całkiem atrakcyjną ofertę, więc jeżeli artykuł Cię zainteresował, to zawsze możesz spróbować się zarejestrować i odebrać bonus powitalny. Powodzenia w zakładach!

FAQ

Czy “bukmacher Pudzian” to marka Mariusza Pudzianowskiego?

Nie, BetFan nie należy do Pudzianowskiego. Jest on jedynie ambasadorem marki.

Którego bukmachera reklamuje Pudzian?

Pudzianowski reklamuje buka BetFan!

Czy marka, którą reklamuje Pudzian bukmacher z Polski?

Tak! BetFan to polski bukmacher.

Jaki jest bonus na start w BetFan?

Jeśli chodzi o bonus BetFan, opinie są pozytywne: można dostać cashback 600 zł, freebet 60 zł i 100% do 1000 zł od drugiego depozytu.