18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Custom Bet eWinner i jak z niego korzystać

eWinner nie ogląda się na konkurencje i już wdrożył jedno z najnowocześniejszych rozwiązań rynku bukmacherskiego. Dzięki funkcji Custom Bet eWinner, możesz wysłać swój własny zakład. Sprawdź, jak to działa w praktyce i dlaczego warto skorzystać.

E-sports

Zakład bez ryzyka do 110 PLN i do 500 PLN od II wpłaty

Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „HLTV”. Otrzymasz dzięki temu zwrot nawet do 155 zł zamiast standardowych 150 zł! Wpłać depozyt i postaw pierwszy zakład za co najmniej 20 zł.

eWinner bonus code form screenshot

Custom Bet eWinner

Czy kiedykolwiek byłeś znudzony poszukiwaniem interesującego Cię wydarzenia w ofercie bukmachera? My doskonale znamy ten ból, a jeśli Ty także, to powinieneś zapoznać się z oferowanym w eWinner Custom Bet. Dzięki temu rozwiązaniu, już teraz nie musisz się martwić, że jakiś mecz czy zakład nie jest dostępny do obstawiania. Dlaczego? Bo sam możesz go dodać do oferty! Od tego dzieli Cię jedynie kilka prostych kroków. Bukmacherska rewolucja? Śmiało można tak stwierdzić, a pozostali polscy bukmacherzy mogą spoglądać z zazdrością!

Jak korzystać z Custom Bet w eWinner?

custom bet ewinner

Żeby obstawiać, musisz mieć konto bukmacherskie, a jak się domyślamy, jeszcze go nie masz. To dobra okazja, aby zapoznać się z funkcją, jaką spełnia kod rejestracyjny eWinner. Podając go przy rejestracji konta, odbierzesz najwyższy, aktualnie dostępny bonus powitalny.

Działanie funkcji Custom Bet eWinner jest banalnie proste. Nie musisz znać skomplikowanych tajników rzemiosła bukmacherskiego, a jedyne, co będzie Ci potrzebne, to dobry pomysł na zakład, którego nie ma aktualnie w ofercie eWinner. Jeśli już Ci coś świta, to spójrz poniżej, jak krok po kroku dodać swój własny zakład do oferty eWinner. Mało tego, Twój zakład (jeśli zostanie zaakceptowany przez bukmachera) będzie dostępny nie tylko dla Ciebie, ale też dla innych graczy! Tak, dokładnie tak – pojawi się w ogólnodostępnej ofercie na stronie eWinner.

Jak stworzyć własny zakład eWinner? Custom Bet krok po kroku

ewinner custom bet
  • Zaloguj się na swoje konto eWinner, a jeśli jeszcze go nie masz, skorzystaj z szybkiej rejestracji i otwórz je w mgnieniu oka.
  • Po zalogowaniu, w menu głównym wybierz zakładkę “Custom Bet eWinner”.
  • Czas na wypełnienie prostego formularza. Podaj w nim kolejno swój adres e-mail, datę proponowanego wydarzenia, nazwę rozgrywek lub wydarzenia, nazwę meczu lub wydarzenia oraz opis proponowanego zakładu.
  • Po wypełnieniu wszystkich pól, naciśnij na “wyślij Custom Bet”.
  • Bukmacher od tego momentu daje sobie 12 godzin na rozpatrzenie Twojej propozycji.
  • O szczegółach decyzji zostaniesz poinformowany droga mailową.
  • Jeśli masz ciekawy pomysł – nic się nie martw – Twój zakład na 99,9% wskoczy do oferty bukmachera!
  • Kursy bukmacherskie zostaw eWinnerowi. To on, po akceptacji Twojego zakładu, wyceni go według własnego uznania.

Prawda, że to nic skomplikowanego? I za to lubimy w eWinner Custom Bet. Nie trzeba się zbytnio napocić, aby zaproponować bukmacherowi, coś, co przeoczy przy tworzeniu swojej własnej oferty.

O co właściwie można zrobić zakład w Custom Bet eWinner?

A o co można próbować się założyć z eWinner? Polscy bukmacherzy przyzwyczaili nas już do różnych zakładów, niekoniecznie związanych ze sportem. I taki jest też w eWinner Custom Bet. Przede wszystkim pamiętaj jednak, że musisz wysłać propozycję zakładu, którego aktualnie nie ma w ogólnodostępnej ofercie bukmachera. Jeśli zaproponujesz zakład na zwycięstwo Barcelony w meczu z Realem, no to sorry, ale nawet nie czekaj 12 godzin, bo z góry wiadomo, że bukmacher powie: przecież mamy to samo.

Nowy mecz lub wydarzenie

Jeśli jesteś fanem sportu, spoko, rzucaj coś z piłki nożnej, tenisa, koszykówki czy jakiejkolwiek innej dyscypliny. Możesz zaproponować mecz czy wydarzenie, którego nie ma jeszcze na eWinner. Na przykład jedną z niższych lig czy niszowy sport, któremu kibicujesz od dziecka, ale do tej pory, bukmacher nie zdecydował się objąć go swoją ofertą.

Poszerzenie dostępnego meczu lub wydarzenia

Równie dobrze spróbować rozszerzyć jedną z dostępnych ofert. Na przykład zaproponować, że w meczu PSG z Lille, Kylian Mbappe stanie w bramce. Nie no, żart, ale coś na pewno wymyślisz. Opcji jest wiele, a widzieliśmy nawet zakłady na to, w jakiego koloru butach wybiegnie dany zawodnik.

Polityka, rozrywka, kultura, świat? Czemu nie!

Jeśli jednak Twoja wyobraźnia sięga dalej, możesz wpaść na pomysł zakładu na politykę rozrywkę, kulturę czy nawet to, kiedy człowiek wyląduje na Marsie albo czy latem w Warszawie temperatura spadnie poniżej 5 stopni.

To oczywiście pierwsze z brzegu przykłady. Wszystko zależy od tego, jak daleko poprowadzi Cię Twoja wyobraźnia oraz oczywiście, od pozytywnej weryfikacji eWinner. Bukmacher może, ale też nie musi zaakceptować Twojej propozycji. Jeśli jednak ją zaakceptuje, sam przygotuje odpowiednie kursy bukmacherskie, a Ty oraz inni gracze, będą mogli skorzystać z ciekawej oferty.

Dlaczego eWinner odrzucił mi zakład Custom Bet?

Powodów może być kilka i niewykluczone, że jednym z nich może być także “widzimisię” bukmachera. Niemniej jednak, z reguły bukmacher eWinner Custom Bet odrzuca z jednego z dwóch powodów:

  • Brak logiki zakładu, czyli buk nie widzi sensu w Twojej propozycji, albo to, co zaproponowałeś nie ma prawa się wydarzyć. Na przykład, że Robert Lewandowski otrzyma dwie czerwone kartki w najbliższym meczu. No jak? A przepisy gry w piłkę nożną?
  • Naruszenie zasad etyczno-moralnych, przykładów oszczędzimy. Każdy domyśla się o co chodzi. Polskie strony bukmacherskie mocno dbają o przestrzeganie zasad etyczno- moralnych. Mamy nadzieję, że nie wpadniesz na pomysły, przy których bukmacher będzie musiał skorzystać z tego punktu.

Czy warto robić zakłady Custom Bet?

Oczywiście, że warto. Mogą dostarczyć dużo rozrywki, poprzez pojawienie się w ofercie nieszablonowych propozycji. W końcu każdy chce oderwać się od monotonnego obstawiania na 1×2, które jest często promowane przez polskie strony bukmacherskie. Musisz mieć jednak ciekawy pomysł, którym przekonasz bukmachera do wprowadzenia Twojego zakładu do oferty.