Kod promocyjny Fortuna – rejestracja Kwiecień 2021 i bonus do 2230 PLN

agnieszka | 25.03.2021

Kod promocyjny Fortuna – rejestracja Kwiecień 2021 i bonus do 2230 PLN

Tekst reklamowy | 18+

Kod promocyjny Fortuna przynosi same korzyści. Powiększony zakład bez ryzyka, ekstra środki na start i naprawdę wysoki bonus depozytowy? Nic, tylko brać!

Fortuna kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 2230 PLN

Bonus ma tu dość nietypową formę. Zamiast podwajania depozytu czy oferowania darmowych zakładów, bukmacher gwarantuje grę bez ryzyka. Pierwszy zakład, niezależnie od tego, na jaką dyscyplinę i z jakim kursem, jest zakładem bez ryzyka, czyli tzw. cashbackiem. To oznacza, że nawet jeśli przegrasz, nie stracisz postawionych środków.

Fortuna bonusWarunkiKod
Bonus cashbackdo 210 PLNMAXV…
Obrót1 x zwrot, bez min. kursuMAXV…
Minimalny depozyt1 PLNMAXV…
Czas na aktywowanie10 dniMAXV…
Bonus od depozytu 100%do 2000 PLNMAXV…
Obrót4x depozyt, kurs min. 1,60MAXV…
Minimalny depozyt10 PLNMAXV…
Czas na obrót30 dniMAXV…
Freebet20 PLNMAXV…
Obrót1x bonus, bez kursu minimalnegoMAXV…
Minimalny depozytniewymaganyMAXV…
Czas na obrót7 dniMAXV…
Odbierz bonus!MAXV…

Chcesz otrzymać od bukmachera Fortuna bonus na start 2230 PLN? W paczce powitalnej znajdzie się freebet 20 PLN, 100% do 2000 PLN oraz bezpieczny zakład do 210 PLN.

Jak odebrać od bukmachera Fortuna bonus cashback?

Standardowo przygotowany został zakład bez ryzyka do 200 PLN. Jeśli jednak zdecydujesz się podać u buka Fortuna kod promocyjny, ochrona na Twój pierwszy zakład wzrośnie automatycznie do 210 PLN. Jeśli wygrasz – otrzymujesz całą wygraną, jeśli przegrasz – bukmacher zwraca wartość kuponu do 210 PLN. Te środki możesz od razu wykorzystać do dalszej gry. Wypłatę dokonasz po wykonaniu jednokrotnego obrotu. Nie ma znaczenia, jaki będzie kurs kuponu, na który wykorzystasz ubezpieczenie. Możesz zagrać asekuracyjnie lub agresywnie – bonus i tak zostanie aktywowany i będzie chronił postawione środki. Pamiętaj tylko, aby wykorzystać swoją szansę w ciągu 10 dni od rejestracji! Bonus w postaci gwarantowanego zwrotu kasy za nietrafiony kupon obowiązuje na wszystkie spotkania wszystkich rozgrywek i sportów.

Fortuna bonusWarunki
Kod promocyjny FortunaZobacz kod ⬇
Bonus cashbackdo 210 PLN
Obrót1 x zwrot, bez min. kursu
Minimalny depozyt1 PLN
Czas na aktywowanie10 dni
Odbierz bonus!

Fortuna kod promocyjny

W zakładach bukmacherskich Fortuna kod promocyjny oprócz podwyższenia zakładu ubezpieczonego daje Ci dostęp także do dwóch kolejnych bonusów na start. Jednym z nich jest 100% od depozytu do 2000 PLN.

Jak odebrać od buka Fortuna bonus 100% do 2000 PLN?

Bonus 100% będzie równowartością Twojego pierwszego depozytu. Minimalna wpłata objęta promocją to 10 PLN. Aby zgarnąć “maxa” musisz więc wpłacić 2000 PLN lub więcej. Zanim jednak bonus wyląduje na Twoim koncie, musisz wykonać jedno zadanie, a konkretnie mówiąc – obrócić swoją wpłatą według wytycznych bukmachera. Zagraj za 4-krotność swojego pierwszego depozytu w ciągu 30 dni od daty rejestracji konta. Do warunku obrotowego liczą się kupony z co najmniej trzema wydarzeniami i kursem całkowitym co najmniej 1.60. Po spełnieniu tych warunków na Twoim koncie pojawią się dodatkowe środki. Bonus 100% nie podlega już wówczas dodatkowym warunkom obrotu. Możesz wypłacić kasę i uderzyć w miasto!

Fortuna bonusWarunki
Kod promocyjny FortunaZobacz kod ⬇
Bonus od depozytu 100%do 2000 PLN
Obrót4x depozyt, kurs min. 1,60
Minimalny depozyt10 PLN
Czas na obrót30 dni
Odbierz bonus!

Fortuna kod promocyjny na darmowy zakład 20 PLN

Kod promocyjny Fortuna to także gwarancja trzeciego bonusu. Trzeci nie oznacza, że jest najsłabszy. Wręcz przeciwnie! Bonus ten otrzymasz nawet bez wpłaty własnej.

Jak odebrać od bukmachera Fortuna freebet?

Wystarczy, że otworzysz konto w Fortunie i potwierdzisz swoją tożsamość skanem lub zdjęciem dowodu osobistego/paszportu. Aby zgarnąć darmowy zakład, masz na to 3 dni od zakończenia rejestracji. W nagrodę otrzymasz 2800 FKP, czyli punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus. Błyskawicznie wymienisz je na freebet 20 PLN w Sklepie Gracza. Po przekształceniu punktów w darmowy zakład, masz 7 dni na wysłanie kuponu. Pozostaje jeszcze zacisnąć kciuki i liczyć na odrobinę szczęścia.

Fortuna bonusWarunki
Kod promocyjny FortunaZobacz kod ⬇
Freebet20 PLN
Obrót1x bonus, bez kursu minimalnego
Minimalny depozytniewymagany
Czas na obrót7 dni
Odbierz bonus!

Rejestracja w Fortunie

Powyżej poznałeś, jak wygląda u buka Fortuna oferta powitalna. Zobacz teraz, jak się zarejestrować z kodem promocyjnym.

Kliknij w dowolny link na tej stronie, dzięki czemu przeniesiesz się bezpośrednio do formularza rejestracyjnego. U buka Fortuna rejestracja nie trwa zbyt długo. Poświęcić musisz około 2-3 minut i możesz rozpoczynać bukmacherską przygodę. W formularzu rzuci Ci się w oczy pole “Fortuna kod promocyjny”. Możesz być zdziwiony lub nie, ale po przejściu z naszej strony do bukmachera Fortuna zostanie ono wypełnione automatycznie! To gwarancja, że wprowadzony kod promocyjny jest zawsze aktualny!

Pamiętaj także o dwóch rzeczach. Podczas rejestracji wprowadź tylko prawidłowe dane, przed kliknięciem “zarejestruj” najlepiej je zweryfikuj jeszcze raz. Aby otrzymać darmowy zakład, musisz potwierdzić swoją tożsamość. Jeśli jednak zdecydujesz się zagrać bez freebetu, na weryfikacje masz 28 dni. No i co najważniejsze – dopiero po weryfikacji tożsamości możesz wypłacać wygrane. I to wszystko, tak właśnie wygląda w zakładach bukmacherskich Fortuna rejestracja z kodem. Prawda, że proste?

Fortuna kod promocyjny

 

Fortuna – informacje o bukmacherze

Co wiemy o bukmacherze Fortuna? Najważniejsze informacje:

 • Pełna nazwa: FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie
 • Numer licencji: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 z dnia 23 stycznia 2012 roku
 • Fortuna oferta: stacjonarnie w punktach oraz w Internecie
 • Początek działalności: naziemnie – 1996, online – 2012
 • Sponsoring: sponsor tytularny rozgrywek piłkarskich Fortuna 1. Liga

Fortuna kod promocyjny i pozostałe oferty – promocje w Fortunie

Rzuć okiem, co ciekawego Fortuna oprócz oferty powitalnej ma do zaoferowania klientom. Poniżej znajdziesz listę aktualnych promocji bukmacherskich, w tym oferta Fortuny podwyższająca wygrane, czy program lojalnościowy.

Happy Hours

W ramach promocji Happy Hours możesz wygrać o 14% więcej niż zwykle. Oferta obowiązuje w dni meczowe. W przypadku zakładów przedmeczowych promocja trwa 24 godziny na dobę, a dla zakładów na żywo w godzinach 10:00 – 22:00. Aby podwyższyć swoją wygraną, wystarczy, że wyślesz kupon z min. 3 zdarzeniami (kurs na każde z nich to min. 1,30). Bukmacher sam przeliczy stawkę i kursy, dodając bonus 14%.

Poleć znajomego

Jeżeli Twój kolega, czy koleżanka podobnie, jak Ty pasjonuje się bukmacherką, to możesz polecić i jemu/jej Fortunę. Wyślij zaproszenie na adres e-mail. Jeśli znajomy/znajoma dokona rejestracji i wpłaci w ciągu 30 dni określoną sumę depozytów, otrzymasz bonus. Fortuna doładuje Twoje konto maksymalnie kwotą 100 PLN (jeśli polecony gracz zdeponuje co najmniej 600 PLN). Pamiętaj, że kolega, czy koleżanka także może wykorzystać u buka Fortuna kod promocyjny i zgarnąć ekskluzywny pakiet na start!

Fortuna Klub Plus – program lojalnościowy

Najnowsza edycja programu lojalnościowego to wariacja na temat punktów premiowych. Za każdy rozliczony kupon, niezależnie od tego, czy wszedł, czy nie, otrzymuje się punkty klubowe, które można później wymieniać na nagrody. Za każde obstawione 2 zł przysługuje Ci jeden punkt.

Największym powodzeniem od kilku edycji Klubu Plus cieszą się gadżety, koszulki reklamowe i tym podobne, ale można także kupić bonusy dopisywane do konta czy nawet darmowe zakłady do rozegrania. Dla członków Klubu Plus regularnie są też organizowane dodatkowe akcje promocyjne pozwalające obstawiać na specjalnych warunkach lub zdobyć jeszcze więcej punktów.

Oto przykładowe produkty dostępne w e-Shopie Klubu Plus wraz z ich cenami w punktach:

 • Zakład bez ryzyka 100 PLN – 8100 punktów
 • Zakład bez ryzyka 5 PLN – 450 punktów
 • 100% bonus 100 PLN – 1500 punktów

Warto zauważyć, że bukmacher Fortuna zwraca uwagę na opinie swoich użytkowników i stara się na bieżąco zaspokajać ich potrzeby – wcześniej niedostępna opcja kupienia zakładów bez ryzyka o wartości 5 i 10 złotych została dodana w odpowiedzi na prośby klientów.

Aplikacja mobilna Fortuna – graj i zgarniaj bonusy na telefonie!

Zakłady mobilne we Fortunie możesz stawiać w aplikacji bukmacherskiej (Android, iOS) lub na stronie mobilnej (wszystkie systemy, w tym Windows Phone). Aplikacja uważana jest za jedną z lepszych platform mobilnych na rynku. Sprawdź jej zalety:

 • Rejestracja konta (u buka Fortuna kod promocyjny działa także w appce!)
 • Pełna oferta zakładów pre-match i live
 • Transmisje wideo
 • Szybkie płatności (wpłaty i wypłaty)
 • Uproszczone logowanie (PIN, Touch ID, Face ID)
 • Powiadomienia push o bonusach i ofercie

Więcej o buku Fortuna dowiesz się z naszych recenzji i poradników!

FAQ

 • Nie dostałem bonusu – co zrobić?

Przyznanie bonusu następuje automatycznie, jeśli zaznaczyłeś przy rejestracji, że chcesz z tej opcji skorzystać (lub podałeś kod promocyjny Fortuna). Czas na doliczenie środków do salda na Twoim koncie wynosi do 3 dni od rozliczenia ostatniego kuponu w ramach wymaganego obrotu.

Jeśli w tym czasie środki nie zostały przyznane, skontaktuj się z działem wsparcia technicznego – prawdopodobnie doszło do błędu w działaniu systemu.

 • Czy mogę łączyć bonus z innymi promocjami ?

Nie, jeśli dowolny kupon może zostać uznany w kilku promocjach, to pierwszeństwo regulamin zawsze ustala na korzyść jednej z nich.

Wyjątkiem są tutaj punkty lojalnościowe, które mogą być zbierane także za niektóre kupony obstawione z salda bonusowego. W tej kwestii szczegółowe informacje należy jednak wyszukać w regulaminie konkretnych promocji. Tylko w ten sposób możesz być pewien, czy w przypadku tej konkretnej promocji szczęście jest po Twojej stronie.

 • Co daje kod promocyjny Fortuna?

Jeśli podasz w formularzu rejestracyjnym Fortuna kod promocyjny, dostaniesz możliwość ubezpieczenia swojego zakładu na jeszcze większą kwote, niż standardowo. Innymi słowy, Twój bonus powitalny będzie się składał z ubezpieczonego zakładu do 125 zł, bonusu 100% do 1000 zł oraz 20 zł za darmo!

 • Jak stworzyć pierwszy kupon?

Od razu po złożeniu pierwszego depozytu możesz skomponować swój pierwszy kupon, wybierając pozycję z tabeli kursowej. Podgląd kuponu będzie widoczny w prawym panelu strony, gdzie będzie też można wybrać typ kuponu, jeśli ilość i charakter zakładów na to pozwolą.

Po zakończeniu wybierania typów wystarczy zatwierdzić wstępnie przygotowany kupon i poczekać na komunikat o jego przyjęciu (system musi sprawdzić, czy spotkania i kursy są aktualne).

 • Co jeśli zapomnę hasło?

Proces odzyskiwania hasła na stronie Fortuna jest bardzo prosty. Wystarczy wcisnąć napis „Zapomniałeś hasła?” pod okienkami logowania i zweryfikować swoją tożsamość poprzez podanie pseudonimu i daty urodzenia. Następnie otrzymasz na podany przy rejestracji adres mailowy nowe hasło i będziesz mógł znowu się zalogować.

 • Czy po rejestracji można zmienić dane osobowe?

Odpowiedź jest skomplikowana – niby tak… Ale nie wszystkie. PESEL, data urodzenia czy numer konta bankowego nie mogą zostać zmienione. Jeśli jednak przydarzy Ci się nietypowa sytuacja typu prawna zmiana nazwiska albo obywatelstwa, należy zasygnalizować swoje potrzeby pod adresem email [email protected]

Płatności w Fortuna: wpłaty i wypłaty

Płatności w Fortuna: wpłaty i wypłaty

Tekst reklamowy | 18+ Bukmacher eFortuna ma już ugruntowaną pozycję, ale jeśli chodzi o wpłaty, Fortuna wcale nie jest notowana wysoko. Wypłaty Fortuna też zgodnie…

Czytaj dalej
Jak założyć konto na Fortuna?

Jak założyć konto na Fortuna?

Tekst reklamowy | 18+ Z pewnością wielu miłośników zakładów bukmacherskich zadaje sobie pytanie jak założyć Konto na Fortuna? Na szczęście nie jest to nic trudnego.…

Czytaj dalej
Fortuna oferta 2021

Fortuna oferta 2021

Tekst reklamowy | 18+ Sprawdźmy bez zbędnego przeciągania, jak wygląda u bukmachera Fortuna oferta bonusowa oraz co można tam obstawiać. Dzięki temu dowiesz się, czy…

Czytaj dalej
Jak otrzymać bonus Fortuna?

Jak otrzymać bonus Fortuna?

Tekst reklamowy | 18+ Serwis bukmacherski Fortuna nie pozostaje w tyle za konkurencją i przyciąga zarówno nowych graczy jak i starych bywalców zakładów sportowych bogatą…

Czytaj dalej
E kupon Fortuna

E kupon Fortuna

Tekst reklamowy | 18+ Zakłady bukmacherskie mogą być skomplikowane, jeśli ktoś nie siedzi w tym temacie długo. Ten przewodnik zbiera najważniejsze informacje, dzięki czemu Twój…

Czytaj dalej
Jak grać w wirtualne sporty Fortuna?

Jak grać w wirtualne sporty Fortuna?

Tekst reklamowy | 18+ Wirtualne sporty Fortuna to bardzo ciekawa opcja od zaufanego polskiego bukmachera. Ten serwis  internetowy jest zarazem pierwszą firmą na polskim rynku,…

Czytaj dalej
Fortuna KLUB PLUS – regulamin

Fortuna KLUB PLUS – regulamin

Tekst reklamowy | 18+ Obecny od wielu lat na polskim rynku słowacki bukmacher Fortuna oferuje swoim użytkownikom doskonałą opcję jaką jest Fortuna KLUB PLUS. Znany…

Czytaj dalej
Jak korzystać z Fortuna wyniki?

Jak korzystać z Fortuna wyniki?

Tekst reklamowy | 18+ Fortuna oferuje wszystkim polskim użytkownikom internetu dostęp do funkcji Fortuna wyniki na żywo. Najważniejsze jest to, że aby skorzystać z tej…

Czytaj dalej
Aplikacja Fortuna – jak grać mobilnie?

Aplikacja Fortuna – jak grać mobilnie?

Tekst reklamowy | 18+ Fortuna, jak przystało na nowoczesnego bukmachera, ma dobrą aplikację mobilną. Oczywiście ze względów regulaminowych w Google Play znaleźć się jej nie…

Czytaj dalej
Fortuna: opinie o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Fortuna: opinie o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Tekst reklamowy | 18+ Fortuna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych serwisów bukmacherskich w sieci. Dobre opinie zdobył wśród polskich internautów przede wszystkim przejrzystymi regulaminami, ale…

Czytaj dalej
Fortuna ABC Gracza – Poradnik dla graczy

Fortuna ABC Gracza – Poradnik dla graczy

Tekst reklamowy | 18+ Fortuna ABC Gracza zawiera wszystkie informacje potrzebne każdemu miłośnikowi zakładów bukmacherskich w osiąganiu sukcesów. Operator jest o krok przed konkurencja i oferuje…

Czytaj dalej
LV BET czy Fortuna: gdzie lepiej grać?

LV BET czy Fortuna: gdzie lepiej grać?

Tekst reklamowy | 18+ W poniższym teście sprawdzimy, który bukmacher jest lepszy – LV BET czy Fortuna? Oba serwisy działają bardzo prężnie na rynku zakładów…

Czytaj dalej
Jak otrzymać cashout w Fortuna?

Jak otrzymać cashout w Fortuna?

Tekst reklamowy | 18+ Cashout Fortuna to kolejna przydatna funkcja oferowana przez wywodzącego się z Czech bukmachera. Firma ta od lat wyznacza trendy w branży…

Czytaj dalej
Jak czytać statystyki Fortuna?

Jak czytać statystyki Fortuna?

Tekst reklamowy | 18+ Fortuna jest jednym z najlepszych bukmacherów dostępnych na polskim rynku. Serwis gwarantuje dostęp do funkcji statystyki Fortuna. Operator umożliwia grę zarówno…

Czytaj dalej
Fortuna czy STS: porównanie bukmacherów

Fortuna czy STS: porównanie bukmacherów

Tekst reklamowy | 18+ Sprawdźmy, który bukmacher jest lepszy: Fortuna czy STS? Obie marki są na polskim rynku od wielu lat. Jeśli w jakimkolwiek stopniu…

Czytaj dalej
18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci