18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

EliteBet kod promocyjny

W zakładach bukmacherskich EliteBet kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny, ba, nie działa nawet strona internetowa, ale już teraz możemy zasięgnąć garści ciekawych informacji o nowym operatorze.

Czy będzie na EliteBet kod promocyjny?

Tego jeszcze nie wiemy. Jedno jest pewne – ewentualny kod promocyjny sprawi, że gracze jeszcze chętniej zapoznają się z ofertą bukmachera, kiedy ta tylko się pojawi. Zatem po cichu liczymy, że wraz z uruchomieniem rejestracji, nowy bukmacher EliteBet wrzuci też kod promocyjny.

Jaki będzie na EliteBet bonus na start?

Dobrze wiemy, że wszyscy już zacieramy ręce na to, żeby pojawił się na EliteBet kod promocyjny, ale języczkiem uwagi jest też bonus powitalny. Nikt nie ma wątpliwości, że bukmacher EliteBet bonus na start puści w obieg. Nie ma i nie było w ostatnim czasie debiutującego operatora, który nie oferowałby promocji powitalnej dla nowych klientów.

Jaki zatem może być w serwisie EliteBet bonus powitalny? Choć nie ma na ten temat żadnych oficjalnych informacji, to dość łatwo można wywnioskować, że będzie to bonus od wpłaty, zakład bez ryzyka lub darmowy zakład. To standardowe bonusy powitalne, które krążą po rynku bukmacherskim. Niewykluczone, że nowy bukmacher EliteBet zaszaleje i zaoferuje nie jeden, a dwa, trzy czy nawet cztery bonusy dla nowych graczy.

  • Bonus od wpłaty – w takim przypadku EliteBet może dorzucić 50, 100 czy nawet 200% bonusu od pierwszego depozytu, a nawet i od kolejnego czy kolejnych dwóch.
  • Cashback – bukmacher może też objąć ubezpieczeniem pierwszy zakład w serwisie, pierwszy przegrany bądź pierwsze kilka dni gry.
  • Freebet – niewykluczone, że EliteBet bukmacher pójdzie o krok dalej i pozwoli nowym graczom obstawiać za darmowy zakład bez depozytu.

Dodatkową opcją pozostają też zakłady bez podatku. W ten sposób bukmacher może chcieć honorować nowych graczy przez pewien okres, na przykład 14 dni po rejestracji. Reasumując, musimy poczekać, aż nowy buk odkryje karty, bo choćbyśmy chcieli mieć szklaną kulę, to jej zwyczajnie w świecie nie posiadamy.

Aktualne bonusy legalnych bukmacherów

STS
Bonus na zakłady
1660 zł
Superbet
Bonus na zakłady
3754 zł
Fortuna
Bonus na zakłady
830 zł
LVbet
Bonus na zakłady
3353 zł
Fuksiarz
Bonus na zakłady
500 zł
NobleBet
Bonus na zakłady
2554 zł
PZBuk
Bonus na zakłady
1050 zł
Betfan
Bonus na zakłady
1660 zł

EliteBet – oferta zakładów

W EliteBet kod promocyjny kodem, bonus bonusem, ale przecież ciekawi nas także, jaka będzie oferta zakładów. Czy bukmacher nas czymś zaskoczy? Raczej nie ma tu wielkiego pola manewru. Obecnie standardem rynku są zakłady sportowe, zakłady na esport, sporty wirtualne i rosnące na popularności zakłady na gry karciane. Niewykluczone więc, że to wszystko EliteBet zakłady będą mieć i wówczas będziemy mogli mówić o naprawdę mocnym debiucie.

Na uwagę zasługuje fakt, że bukmacher będzie korzystał z oprogramowania EveryMatrix, które będzie innowacją na polskim rynku. Ten światowej renomy dostawca platformy iGamingu współpracuje z około 120 różnymi operatorami hazardowymi, z których najpopularniejsi są bukmacherzy bet-at-home, 1xbet oraz Dafabet.

Duże pole do popisu elitebet.pl będzie mieć, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie. Tutaj, na przykład niskimi marżami, będzie mógł zawojować nawet z największymi graczami polskiej bukmacherki. Czy tak się jednak stanie? Taka mamy nadzieję, że gracze dostaną świetną alternatywę, ale cóż innego nam teraz pozostało? Jedynie poczekać i zweryfikować to w momencie debiutu.

EliteBet – kiedy start bukmachera?

To kolejne pytanie-zagadka. Na ten moment nie wiadomo, kiedy EliteBet planuje start. Wiadomo, że bukmacher otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej i zapewne w pocie czoła przygotowuje się do uruchomienia serwisu z zakładami. Na łamach Portalu Podatkowego MF możemy zasięgnąć informacji, że właścicielem nowego legalnego bukmachera jest spółka True Sport Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie. Jego strona zostanie zaprezentowana pod adresem www.elitebet.pl. Póki co wita nas tam biały ekran i mało prawdopodobne jest, żeby miało się to zmienić jeszcze w 2021 roku. Nastawiamy się na pierwszą połowę 2022 roku.

Kto stoi za nowym bukmacherem?

Wszyscy, co naturalne, są też ciekawi, kto stoi za EliteBet zakłady bukmacherskie. W Krajowym Rejestrze Sądowym możemy wyczytać, że Prezesem Zarządu True Sport Sp. z o.o. jest Adam Stańczak. Sama spółka została zarejestrowana 24 kwietnia 2020 roku, a z wnikliwych informacji portalu Interplay wynika, że o licencję bukmacherską starała się od września 2020 roku. Adam Stańczak jest założycielem, a obecnie akcjonariuszem ASM Group (25,18% udziałów). Spółka ta zajmuje się sprzedażą i outsourcingiem. Jak donosi wskazane wcześniej źródło, nie miał on wcześniej żadnych związków z branżą rozrywkową. Niewykluczone więc, że czołowe stanowiska w EliteBet zajmą osoby już doświadczone na rynku bukmacherskim, czy że EliteBet bukmacher pokusi się o kolejnych udziałowców. Wszystko zweryfikuje czas, a na chwilę obecną, czekamy na kod promocyjny EliteBet.

Informacje o bukmacherze

  • Właściciel: True Sport Sp. z o.o.
  • Numer KRS: 0000839072
  • Siedziba: Pl. Stanisława Małachowskiego 2, 00-066 Warszawa
  • Strona internetowa: elitebet.pl
  • Licencja: tylko zakłady online

FAQ

Gdzie znajdę EliteBet kod promocyjny?

Jak tylko kod promocyjny zostanie udostępniony, znajdziesz go w naszym serwisie.

Jaki będzie w nowym EliteBet bonus?

Bukmacher nie ujawnił jeszcze, jaki zaoferuje bonus na start. Czekamy na szczegóły.

Kiedy start EliteBet PL?

Wróbelki ćwierkają, że pierwsza połowa 2022 roku.