18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Oferowana przez eToto aplikacja mobilna – jak grać na smartfonie

Skoro tak często używamy naszych smartfonów, to czemu by nie używać ich do obstawiania? Większość bukmacherów oferuje już swoje mobilne apki pozwalające klientom grać gdzie chcą i kiedy chcą – tak jak wydana przez eToto aplikacja, której wady i zalety Ci przybliżymy.

W tabeli przedstawiamy oceny, jakie otrzymuje od nas oferowana przez bukmachera usługa eToto mobile. Zostały one przyznane poprzez porównanie tego, jaki jest dostępny w eToto bonus mobile, opinie i inne aspekty na tle konkurencyjnych bukmacherów.

 eToto mobile – aplikacja
Wymagania systemowe/pobierania5
Bonusy i promocje4
Możliwości4
Opinie4
Ściągnij teraz!Pobierz aplikację

Jak ściągnąć aplikację bukmachera eToto

Aby eToto mobile mogło ułatwić Ci życie wystarczy, że na stronie głównej bukmachera klikniesz zakładkę “Aplikacja mobilna”, a następnie wybierzesz system zainstalowany na Twoim smartfonie.

Po ściągnięciu aplikacji na Androida może być konieczne pozwolenie smartfonowi na instalację z nieznanych źródeł. Kiedy dobiegnie końca możesz zacząć swoją przygodę z obstawianiem wszędzie, gdzie chcesz i kiedy chcesz! Pamiętaj, że czeka na Ciebie w eToto bonus mobile do odebrania na dobry początek gry!

eToto aplikacja mobilna

Wymagania systemowe i kompatybilność

Oferowana w eToto aplikacja mobilna jest kompatybilna z urządzeniami z systemem IOS oraz Androidem 5.0 i wyższym. Co prawda zdecydowana większość smartfonów korzysta z jednego z tych dwóch systemów, ale kilku użytkowników Windows Phone może poczuć się pominiętych.

Stawianie zakładów przebiega bez problemów, jednak jeżeli chcemy przeczytać regulaminy, poradniki lub skontaktować się z pomocą musimy udać się na stronę w przeglądarce.

Co prawda aplikacji zdarzają się mimo to pewne kłopoty z wydajnością. Testując ją zauważyliśmy, że momentami potrafiła “zmulić”. Zdarzało się to np. podczas czekania na zatwierdzenie kuponu, co powinno mieć szczególne znaczenie dla fanów grania na żywo, podczas którego ważna jest każda sekunda, ponieważ kursy ciągle się zmieniają. W tym wypadku pozostaje liczyć na to, że wydawca szybko poprawi wydajność aplikacji.

Sprawdź oferowany przez eToto bonus mobile!

Co jakiś czas pojawiają się bonusy tylko dla klientów grających mobilnie: czy to w postaci freebetów, czy wyższych kursów. Było nawet tak, że freebet 20 zł był częścią promocji powitalnej i mogłeś otrzymać go wyłącznie w aplikacji – nawet bez pierwszej wpłaty! Taki jak w eToto bonus mobile nie jest spotykany często!

Natomiast jeżeli zastanawiasz się jeszcze nad dołączeniem do eToto, przypominamy że możesz otrzymać bonus powitalny od pierwszych wpłat w wysokości od kilkudziesięciu do nawet tysiąca złotych! Więcej o bonusie powitalnym, kodzie bonusowym i rozpoczynaniu przygody z eToto możesz przeczytać w naszej recenzji bukmachera.

Działania, usługi i opcje dostępne w aplikacji

Dokładnie oddający wygląd strony eToto mobile pozwala na korzystanie właściwie ze wszystkich najważniejszych funkcji i usług bukmachera. Znajdziemy tu zakładki, po których można poruszać się niemal intuicyjnie. Kursy w części zakładów live są aktualizowane bardzo szybko, co jest ważne, bo jak wiadomo w stawianiu na żywo liczy się każda sekunda.

Jeżeli wolimy stawiać zwykłe zakłady przedmeczowe to aplikacja jest w niektórych aspektach lepsza od strony internetowej. Dzieje się tak dzięki temu, że wszystkie opcje aplikacja eToto gromadzi w jednym miejscu, a za pomocą kilku dotknięć palcem możemy postawić kupon. Prostota interfejsu jest tu jak najbardziej na plus.

Warto zapamiętać, wydana przez eToto aplikacja posiada dodatkowo jedną wygodną funkcję – logowanie za pomocą odcisku palca. Przydaje się ona jeżeli gracz lubi grać szybko lub czuje potrzebę zabezpieczenia swojego konta w aplikacji.

eToto mobile uslugi

F.A.Q.

Jak postawić zakład?

Stawianie zakładów w aplikacji jest wygodne i intuicyjne. Działa podobnie, jak na stronie bukmachera - wybieramy odpowiadające nam zakłady, a następnie otwieramy kupon, wpisujemy stawkę, wciskamy “Postaw zakład” i gotowe!

Jak złożyć depozyt za pomocą wydanej przez eToto aplikacji?

Dostosowane do potrzeb graczy eToto mobile pozwala na składanie depozytu z jej pomocą. Wystarczy wybrać wysokość wpłaty, a następnie aplikacja przeniesie nas na stronę wybranego przez nas operatora płatności.

Cz eToto mobile ma opcję wypłaty?

Tak, oczywiście. Wypłata przebiega tak jak w serwisie. Wybieramy sumę do wypłacenia, a wydana przez eToto aplikacja natychmiast wypełnia zlecenie. Przypominamy jednak iż w związku z obowiązującymi przepisami bukmacher jest zobowiązany do wypłaty środków klienta wyłącznie na jego konto bankowe.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Aby skontaktować się z obsługą klienta możesz użyć jednej z dwóch metod dostępnych na stronie internetowej bukmachera - adresu e-mail czynnego do 24h na dobę i czacie online, na którym konsultanci pomogą Ci w godzinach 9 do 22, 7 dni w tygodniu.

Opinie, jakie otrzymuje oferowana przez eToto aplikacja

Oferowana w eToto aplikacja zbiera bardzo dobre opinie i raczej nie dostrzegamy żadnych znaczących wad.

ZaletyWady
Intuicyjny interfejsBrak transmisji wideo
Łatwe wpłaty i wypłatyBrak możliwości kontaktu z BOK w aplikacji
Wygodne logowanie odciskiem palcaCzasem miewa kłopoty z wydajnością
Specjalne bonusy w aplikacji 

Na koniec pragniemy przypomnieć, że możliwe jest wybranie atrakcyjnego bonusu powitalnego po zarejestrowaniu. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie są o eToto opinie użytkowników i nasze, zapraszamy Cię do zapoznania się z innymi artykułami na ten temat.