18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

eToto nie działa

Przerwy w działaniu zdarzają się dosłownie każdej stronie internetowej. Mogą one wynikać z bardzo wielu przyczyn i niekoniecznie musi to być wina operatora czy właściciela.  Podpowiadamy, co robić i jak radzić sobie w sytuacji, gdy strona bukmachera eToto nie działa.

eToto nie działa | sierpień 2022

Powodów, które mogą powodować przerwy w działaniu strony internetowej, pod którą funkcjonuje bukmacher eToto może być wiele. Zaczynając od tych najprostszych, wynikających z problemów znajdujących się po stronie użytkownika (jak na przykład nie aktualizowana i błędnie działająca przeglądarka) lub zapełniona pamięć podręczna czy też pliki cookies nie działające poprawnie. Przerwa w działaniu może być również wynikiem prac konserwacyjnych prowadzonych przez bukmachera lub problemów z siecią DNS. Bukmacher może być również celem ataków hakerskich wstrzymujących działania serwisu poprzez na przykład atak DDOS lub zwykłe włamanie na serwer. 

eToto przerwa techniczna | sierpień 2022

Przerwa techniczna bukmachera eToto wynika najczęściej z konserwacji i aktualizacji baz danych prowadzonych przez zespół techniczny. Oczywiście przyczyn może być znacznie więcej, dlatego warto dokładnie przeglądać wszystkie kanały komunikacji firmy. To właśnie tam bukmacher powinien na bieżąco informować o prowadzonych działaniach. Czas trwania przerwy technicznej jest zależny od złożoności prowadzonych prac i może trwać od zaledwie kilku minut do nawet kilku godzin.

Co robić, kiedy eToto nie działa?

Pierwszym krokiem, który powinien podjąć użytkownik w sytuacji, gdy zauważa, że strona bukmachera eToto nie działa, jest sprawdzenie oficjalnych komunikatów wydawanych przez bukmachera. Jeżeli w danym momencie nie są prowadzone żadne działania konserwacyjne, problem może występować po stronie użytkownika. Warto w takiej sytuacji wyczyścić pamięć podręczną oraz pliki cookies w swojej przeglądarce. Dobrym rozwiązaniem jest zweryfikowanie sytuacji na innym urządzeniu lub po prostu wykorzystanie innej przeglądarki.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy eToto nie działa?

Warto być przygotowanym na moment, w którym problemy ze stroną bukmachera eToto się przeciągają. Na rynku istnieje sporo innych bukmacherów, którzy oferują atrakcyjną ofertę zakładów bukmacherskich. Z tego też względu przygotowaliśmy listę operatorów, którzy mogą stanowić fajną alternatywę dla eToto. Sprawdź, którybukmacher najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. 

 1. STS

  Bonusy do 1500 zł + 140 zł w cashbackach
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  – Bonusy obowiązują w wysokości 100% od 1. wpłaconego depozytu (max do 300 zł), 50% od 2. wpłaconego depozytu (max do 500 zł) i 50% od 3. wpłaconego depozytu (max do 700 zł); – Obrót: bonus x3 po kursie min. 1.91. Pełen reg
 2. Superbet

  Freebet 34 zł + bonusy 1520 zł + 20 zł mobile
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  – Pierwszy depozyt min 20 zł na bonus 100%; – Obrót: x4; 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.30 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.80). Pełen reg
 3. Fortuna

  Freebet 20 zł + 10 zł + cashback do 600 zł + 50% do 200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  – Freebet 10 zł: bez obrotu!; – Freebet 20 zł: obrót x1; – Bonus 50% do 200 zł: brak obrotu; – Cashback 600 zł: depozyt min. 1 zł; obrót: bonus x1 Pełen reg