18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

eToto rejestracja – jak założyć konto?

Dowiedz się jak prosta i szybka jest w serwisie eToto rejestracja konta. Bukmacher ten staje się coraz bardziej popularny na polskim rynku głównie dzięki atrakcyjnym kursom i ciekawym promocjom. Z pewnością są one warte przetestowania, dlatego sprawdź jak otworzyć konto eToto w mniej niż 15 minut i z nich skorzystać!

eToto rejestracja krok po kroku – jak otworzyć konto eToto

eToto rejestracja

Zakładanie konta eToto jest krótkim i wygodnym procesem. Na początku wchodzimy na główną stronę bukmachera i klikamy przycisk “Załóż konto”. Rozpoczęta w ten sposób w eToto rejestracja dzieli się na 3 etapy, podczas których należy podać swoje szczegółowe dane – takie działanie jest podyktowane wymogiem prawnym i obowiązuje u każdego bukmachera.

  1. Na pierwszym etapie wymagane jest podanie adresu e-mail i hasła.
  2. Zobacz, czy aktualnie jest wymagany kod bonusowy eToto.
  3. W następnej części podaje się podstawowe dane: imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL
  4. Ostatnim krokiem jest przesłanie skanu lub zdjęcia wybranego wcześniej dokumentu, ale to możesz zrobić już po dokonaniu szybkiej rejestracji.

Po przejściu wszystkich 3 etapów następuje zazwyczaj krótka weryfikacja naszych danych przez bukmachera. Po jej pomyślnym zakończeniu otrzymujemy pełen dostęp do konta, ale już wcześniej możesz zacząć obstawiać na koncie tymczasowym!

Przypomnienie: w eToto rejestracja tak jak u wielu innych bukmacherów wiąże się z zaznaczeniem, iż chcemy skorzystać z bonusu powitalnego – warto o tym pamiętać!

Załóż konto

Bonus powitalny w eToto

eToto bonus powitalny bez obrotu

W tym momencie eToto oferuje całkiem opłacalny bonus powitalny w formie potrojenia pierwszego depozytu, czyli zamiany maksymalnie 200 PLN na 600 PLN.

W eToto rejestracja wiąże się z otrzymaniem propozycji bonusu powitalnego, czyli 200% depozytu od pierwszej wpłaty do wartości 200 PLN.

Oznacza to, iż do pierwszej wpłaty otrzymujemy jeszcze dwa razy tyle w postaci bonusu – maksymalny możemy więc otrzymać, wpłacając 200 PLN – bonus 400 PLN (razem 600 PLN).

Należy jednak pamiętać, iż zanim będziemy mogli wypłacić bonus musimy spełnić określone warunki obrotu zarówno depozytem, jak i bonusem, które zawarte są w regulaminie promocji dostępnym na stronie bukmachera.

Jak wygląda w eToto rejestracja za pomocą urządzeń mobilnych?

Prawidłowa odpowiedź to: prosto. Proces rejestracji nie wymaga nawet użycia komputera – wystarczy smartfon lub tablet – nie pozostaje nic, jak otworzyć konto eToto i cieszyć się grą!

Zakładanie konta eToto staje się jeszcze prostsze dzięki rejestracji w mobilnej wersji serwisu – nie musimy martwić się przesyłaniem skanu dokumentu na komputer – po prostu robimy jego zdjęcie smartfonem i od razu ładujemy do formularza.

W mobilnej wersji lub aplikacji eToto rejestracja jest identyczna, jak ta dostępna w wersji komputerowej – intuicyjna i prosta, składa się z 3 etapów podczas których podaje się dane i wysyła zdjęcia/skany dokumentów.

Więcej o mobilnej aplikacji eToto możesz przeczytać w naszej recenzji.

Warunki do spełnienia podczas zakładania konta eToto

Przeprowadzona w eToto rejestracja może udać się wyłącznie wtedy, gdy użytkownik spełnia określone przez bukmachera w regulaminie warunki. Przede wszystkim zakładanie konta eToto wiąże się z potwierdzeniem swojej pełnoletności i podaniem prawdziwych informacji.

Na dodatek użytkownik musi potwierdzić, iż środki przeznaczone na grę pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł oraz że nie pracuje on w zawodzie, z którego może wpływać na wyniki możliwych do obstawienia w serwisie spotkań, czyli jest np. sędzią, zawodnikiem lub trenerem. Niedozwolone jest również rejestrowanie się pracowników bukmachera oraz ich krewnych.

Ważne! Gdy w eToto rejestracja dobiega końca, gracz może obstawiać pierwsze zakłady, jednak do wpłat i wypłat potrzebny jest własny rachunek bankowy.

Jak obstawiać zakłady w eToto?

Dowiedziałeś się już jak otworzyć konto eToto i jesteś gotów zacząć wygrywać? Świetnie! Oferta zakładów w eToto jest bardzo szeroka, a bukmacher ciągle wprowadza nowe zakłady promocyjne lub akcje okolicznościowe charakteryzujące się korzystniejszymi zasadami. My jednak powiemy Ci jak stawiać dwie najprostsze formy zakładów – zakład solo oraz zakład akumulowany.

Obstawianie zakładu solo

Zakład solo to nic innego jak pojedynczy zakład na jedno wydarzenie. W tym celu udaj się na stronę bukmachera – w zależności od Twoich preferencji w zakładkę “Zakłady sportowe” lub “Zakłady live”. Tutaj wybierz jeden typ spośród tysięcy różnych zakładów dostępnych każdego dnia – kursy dostępne są na dziesiątki dyscyplin sportowych i powiązanych z nimi wydarzeń, takich jak wygrana seta w meczu tenisa, czy ilość bramek w meczu piłki nożnej.

Po wybraniu go, zakład pojawi się na górze po prawej stronie. Za pomocą przycisków ustal lub wpisz ręcznie wysokość stawki i kliknij przycisk “Postaw zakład”. Poczekaj na jego przetworzenie i gotowe! Właśnie postawiłeś swój pierwszy zakład!

Obstawianie zakładu akumulowanego

Zakład akumulowany oznacza 2 lub więcej zdarzeń znajdujących się na tym samym kuponie – jeżeli więc jedno z nich nie “wejdzie”, to cały kupon rozliczany jest jako przegrany. Zwiększa to ryzyko, jednak możliwa wygrana staje się dużo wyższa, ponieważ kursy na kuponie mnożą się przez siebie. Działa to tak: stawiając 3 wydarzenia po kursach 1.2, 1.6 i 2 otrzymujemy kurs 3.84, czyli dużo wyższy – a tym samym większą wygraną!

W celu postawienia zakładu akumulowanego postępuj tak samo, jak w przypadku zakładu solo – wybierz interesujące Cię kursy, a zaczną się one pojawiać w tabelce po prawej stronie. Zaznaczając kursy upewnij się, że na górze okna kuponu zaznaczona jest opcja “Akumulowany”. Na dole pojawi się kurs ogólny automatycznie wyliczony przez system. Ustal przyciskami lub wpisz stawkę, a następnie kliknij “Postaw zakład” – brawo, właśnie postawiłeś zakład akumulowany!

Należy pamiętać, iż o ile zakładanie konta eToto ani depozyty nie wiążą się z żadnymi opłatami, to postawienie każdego zakładu pojedynczego lub akumulowanego wymusza na bukmacherze pobranie od stawki 12% podatku i dopiero pozostała suma (czyli 88% naszej stawki) pomnożona przez przelicznik kursowy jest zakładaną wygraną!

Bierz bonus

Metody płatności – jak składać depozyt i zlecać wypłatę

Bukmacher eToto oferuje jedynie kilka możliwości składania depozytu – są to karty kredytowe/debetowe, użycie platformy Przelewy24 oraz BLIK. Nie jest to jednak duża wada, ponieważ zdecydowana większość użytkowników używa do wpłacania środków swoich kont bankowych – zakładanie konta eToto i tak wymaga od użytkownika posiadania takowego.

eToto płatności

Poza tym własny rachunek bankowy jest jedyną opcją jeżeli chodzi o wypłacanie wygranych lub pozostałych na koncie gracza środków.

Jeżeli już wiesz jak otworzyć konto eToto i chcesz dowiedzieć się więcej o metodach płatności i pierwszej wpłacie w serwisie, polecamy przeczytać nasz artykuł na ten temat.

Obsługa klienta eToto

Wiesz już jak wygląda w serwisie eToto rejestracja, jednak wciąż masz jakieś wątpliwości? Z wszelkimi problemami i pytaniami dotyczącymi Twojego konta możesz udać się do centrum obsługi klienta.

Opcje kontaktu z biurem pomocy dla graczy znajdziesz klikając na stronie głównej zakładkę “Pomoc” znajdującą się w jej górnej części. Konsultanci bukmachera eToto błyskawicznie pomogą Ci na czacie online czynnym od 9:00 do 22:00, 7 dni w tygodniu lub poprzez e-mail pomocy, który aktywny jest nawet 24 h na dobę.

Obstawiaj