18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

eToto wypłata i depozyt

U bukmachera eToto płatności są niezwykle proste. Sprawdź jak złożyć depozyt oraz jak w razie wygranej wypłacić środki z konta w serwisie na własny rachunek bankowy. Zarówno składanie depozytu jak i oferowana w eToto wypłata stają się dostępne zaraz po ukończeniu krótkiego procesu rejestracji.

eToto zakłady online

Płatności w serwisie eToto krok po kroku

Jeżeli pomyślnie przeszedłeś rejestrację nie pozostaje nic innego jak po raz pierwszy złożyć w eToto depozyt! Oczywiście pierwsze składane w serwisie eToto płatności mogą mimo wszystko sprawić Ci problem, jeżeli robisz to po raz pierwszy. Poniżej krótki poradnik, w którym dowiesz się jak krok po kroku wpłacać środki na grę i jak działa w eToto wypłata na konto bankowe. pamiętaj również o tym, że jeżeli kod promocyjny eToto będzie dostępny, podaj go podczas rejestracji.

Jak złożyć depozyt:

  1. Po zalogowaniu kliknij w przycisk “Wpłata” znajdujący się na stronie głównej.
  2. Uzupełnij kwotę depozytu i dokonaj wyboru metody płatności.
  3. Dalej postępuj zgodnie z instrukcjami operatora.

Pamiętaj, że jeśli zaznaczyłeś odpowiednią opcję przy rejestracji, to składając w eToto depozyt możesz uzyskać bonus powitalny podczas pierwszej wpłaty! Bukmacher zamieni Twój depozyt w wysokości 100 PLN na trzy stówki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w siostrzanym artykule o bonusach tego bukmachera.

- 09.12.2021

Zlecenie wypłaty środków:

  1. Na stronie głównej kliknij zakładkę “Moje konto”, a następnie wybierz opcję “Wypłata”.
  2. Wybierz kwotę wypłaty środków z “Salda”.
  3. Potwierdź kwotę tym samym zlecając wypłatę do wykonania.

Pamiętaj, że w serwisie eToto wypłata możliwa jest wyłącznie ze środków dostępnych w “Saldo”, a nie “Saldo całkowite”! Na to drugie składa się łączna ilość wolnych środków klienta i część bonusowa, która przed wypłatą musi zostać poddana obrotowi zgodnie z regulaminem promocji.

Metody wpłaty w eToto

W związku z tym, że bukmacher współpracuje jedynie z jedną platformą obsługującą wpłaty, sposobów na to, żeby złożyć w etoto depozyt jest względnie niewiele. Oto tabelka przedstawiająca metody dostępnych w eToto płatności.

Metoda wpłaty Min. depozyt Opłaty transakcyjne Długość / czas oczekiwania
Przelewy24 1 PLN 0 PLN natychmiast
VISA 1 PLN zależne od banku natychmiast
MasterCard 1 PLN zależne od banku natychmiast
BLIK 1 PLN 0 PLN natychmiast

Metody płatności eToto

W jaki sposób można wypłacić środki?

W serwisie eToto wypłata, tak jak u wielu innych bukmacherów, jest możliwa jedynie przelewem na konto bankowe klienta i jest to podyktowane obowiązującym w Polsce prawem. Zlecona w eToto wypłata trafi na konto klienta w czasie do kilku dni roboczych w zależności od banku – bukmacher nie wymaga za to minimalnej wysokości jej kwoty.

Pytania dotyczące płatności

1. Jaka jest wysokość prowizji (od wpłat i wypłat)? Czy są pobierane jakiekolwiek prowizje?

Za składany w eToto depozyt lub zleconą wypłatę nie są przez serwis pobierane żadne prowizje.

2. Jak działa proces weryfikacji danych osobowych?

Polega on na zweryfikowaniu przez bukmachera najważniejszych danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, miejsce zamieszkania czy rachunek bankowy. W celu weryfikacji klient najpierw podaje swoje dane, a potem zapewnia potwierdzenie w postaci zdjęcia/skanu dowodu osobistego lub paszportu. Wymaganie od gracza podania wszystkich tych informacji to obowiązek nałożony na bukmachera przez prawo – w ten sposób podejmuje się próby zapobiegania praniu brudnych pieniędzy, a także weryfikuje się czy klient spełnia wszelkie warunki pozwalające brać udział w grach hazardowych.

3. Jaka jest minimalna kwota depozytu/wypłaty?

Minimalna kwota depozytu to 1 PLN, za to w eToto wypłata nie posiada ustalonej minimalnej kwoty.

4. Jaki jest czas przetwarzania depozytu/wypłaty?

Czas przetwarzania wpłaty to zazwyczaj kilka minut – maksymalnie 1 godzina. W przypadku dni wolnych lub świąt banki klientów mogą nie realizować przelewów, więc w serwisie eToto wypłata pojawić się może dopiero następnego dnia roboczego.

5. Jak anulować zlecenie wypłaty środków?

Zlecona w eToto wypłata może być anulowana. Aby to zrobić klient musi udać się do zakładki “Moje konto”, a następnie znaleźć sekcję “Historia transakcji”. Jeżeli przelew nadal oczekuje na potwierdzenie, obok znajduje się przycisk “Anuluj”. Kliknięcie go spowoduje anulowanie zlecenia wypłaty.

6. Jakie waluty są akceptowane?

Jako serwis świadczący usługi na rynku polskim eToto pozwala wyłącznie na obstawianie walutą PLN. Jeżeli wpłaty w PLN dokonywane są za pomocą innych walut z kont, należy liczyć się z przeliczeniem kursu i ewentualnym pobraniem prowizji przez operatora płatności.

7. Czy są dostępne transfery międzynarodowe?

Dostępne są transakcje kartami kredytowymi/debetowymi Visa i MasterCard, jednak Przelewy24 oferuje przede wszystkim usługi banków krajowych. W eToto wypłata środków przelewana jest wyłącznie na konto bankowe klienta.

8. Jakie są dostępne metody płatności?

Dostępne w serwisie eToto płatności odbywają się za pomocą platformy Przelewy24 oraz kart kredytowych/debetowych Visa lub MasterCard.

Obsługa klienta eToto

Jeżeli dostępne w eToto płatności lub działanie serwisu przysporzą Ci problemów, pracownicy obsługi klienta z pewnością rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.

Aby uzyskać pomoc konsultanta eToto na górnym panelu strony głównej kliknij “Pomoc” i wybierz jedną z dwóch opcji. Najszybszą odpowiedź uzyskasz na czacie online czynnym 7 dni w tygodniu w godz. 9-22. Jeżeli preferujesz kontakt mailowy, to adres pomocy bukmachera funkcjonuje nawet do 24h na dobę.