18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Euro 2020 kursy

Wielkimi krokami zbliża się Euro 2020. Kursy bukmacherskie na nadchodzące mistrzostwa to coś, co nas bardzo interesuje. Sprawdź, co takiego przygotowali dla Ciebie operatorzy w Polsce. 

Euro 2020 kursy

Pewnie zastanawiasz się, na jakiej podstawie bukmacherzy decydują o tym, jakiej wysokości będą kursy na Euro 2020. Otóż zajmują się tym tzw. oddsmakerzy, czyli profesjonaliści, którzy śledzą uważnie wydarzenia ze świata piłki nożnej i na tej podstawie ustalają kursy. W przypadku mistrzostw biorą pod uwagę nie tylko rozgrywki w ramach reprezentacji poszczególnych krajów, ale także te ligowe. Oczywiście nie są oni nieomylni i zdarza się im popełniać błędy, nie doceniając danej drużyny. Wtedy gracze mówią o tzw. valuebet, czyli zawyżonym kursie. Jeżeli uda Ci się znaleźć taki zakład, masz szansę na sporą wygraną.

Euro 2020 kursy – gdzie szukać najlepszych?

Podczas Euro 2020 obstawianie meczy będzie czystą przyjemnością. Którego buka najlepiej wybrać? To zależy od Twoich preferencji, ale na pewno warto poszukać takiego bukmachera, który przygotował dobre kursy na Euro 2020. W tabeli poniżej przedstawiliśmy nasze propozycje.

Bukmacher Kursy Euro 2020 Obstawiaj!
STS  korzystne Bierz bonus
Fortuna korzystne Bierz bonus
Superbet korzystne Bierz bonus
Betclic wysokie Bierz bonus
PZBuk wysokie Bierz bonus
LV BET wysokie Bierz bonus
forBET wysokie Bierz bonus
eWinner wysokie Bierz bonus
eTOTO przeciętne Bierz bonus
Totolotek przeciętne Bierz bonus

W jakich zakładach na Euro 2020 szukać najwyższych kursów?

kursy na euro 2020

Podczas Euro 2020 zakłady, które możesz obstawiać, są przygotowane tak, abyś miał z czego wybierać. Szeroki wybór rynków bukmacherskich, to w końcu to, czego szukamy. Jakie zakłady warto obstawiać? To zależy od Twoich preferencji i umiejętności, ale zakłady typu over/under oraz wszelkie handicapy to coś, co naszym zdaniem najlepiej zdaje egzamin.

Zakłady over / under

Zakłady over/under, czyli powyżej/poniżej, polegają na tym, że obstawiający musi przewidzieć czy ilość bramek w danym meczu będzie wyższa, czy niższa niż ta podana przez bukmachera. Oczywiście over/under może też dotyczyć np. rzutów rożnych lub ilości kartek w spotkaniu. Dlaczego warto wybrać taki rodzaj zakładu? Zaletą over/under jest zwyczajnie prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia. W tym przypadku szansa na wygraną wynosi aż 50%.

Handicapy

Handicapy to kolejny rodzaj zakładów, który jest bardzo popularny wśród obstawiających. W skrócie polega on na tym, że bukmacher dodaje punkty słabszej drużynie lub odejmuje faworytowi spotkania. Innymi słowy, jest to po prostu wyrównanie szans. Do wyboru masz parę rodzajów handicapów, ale podstawowym podziałem jest handicap europejski i azjatycki. Jeżeli jesteś zainteresowany tą formą zakładów, zachęcamy Cię do uważnego przestudiowania tego tematu. Czy handicapy są opłacalne? Tak. Zazwyczaj mają one mniejsze marże bukmacherskie, a co za tym idzie, wyższe kursy.

Tych zakładów z wysokimi kursami unikaj!

Kursy na Euro 2020 mogą być w niektórych przypadkach bardzo wysokie. Mimo wszystko nie zawsze należy ulegać pokusie szybkiego wzbogacenia się i obstawiać taki właśnie rynek. Istnieją takie zakłady, które są na tyle trudne do wytypowania, że lepiej je sobie po prostu odpuścić. Oczywiście ostateczna decyzja jak chcesz grać, zależy od Ciebie. Zanim jednak przystąpisz do typowania tych mistrzostw, warto poświęcić chwilę na przemyślenie strategii, jaką chcesz obrać.

Pierwsza bramka / strzelec pierwszego gola

Jeżeli chcesz obstawiać, kto podczas spotkania zdobędzie pierwszą bramkę, to oczywiście nikt Ci tego nie zabroni. Pamiętaj jednak, jak w takim wypadku przedstawiają się Twoje szanse na wygraną. Niestety nie wygląda to za dobrze. Nawet jeżeli w drużynie, którą obstawiasz, znajduje się zdobywca Złotej Piłki, nigdy nie masz pewności, że to właśnie on będzie tym pierwszym. Może wykona fantastyczną asystę, ale gola strzeli jego kolega z drużyny. W tym przypadku prawdopodobieństwo poprawnego wytypowania jest niskie. No i jeszcze jedna kwestia. Zazwyczaj zawodnik, którego obstawiasz jako strzelca pierwszego gola, musi wystąpić od początku spotkania. W innym wypadku zakład będzie rozliczony po kursie 1,0.

Dokładny wynik

Kolejnym zakładem, którego wybór wiąże się z dużą groźbą przegranej, jest obstawianie dokładnego wyniku spotkania. Podobnie jak w przypadku strzelca pierwszej bramki, ryzyko nietrafienia jest tu bardzo duże. Chociaż pokusa jest niemała, a kursy na taki zakład są często bardzo wysokie (nawet 8,00), to jest to gra niewarta świeczki. Oczywiście profesjonalni typerzy próbują grać systemowo i potrafią wygrać całkiem wysokie sumy, jednak my odradzamy ten rynek.

Suma bramek

Analogicznie do poprzednio opisanego zakładu, obstawianie sumy bramek w całym spotkaniu, nie jest najlepszym pomysłem. Jeżeli chcemy grać zachowawczo i wygrywać, lepiej wybrać bezpieczniejszą formę zakładów. Naturalnie także w tym przypadku wysokość kursów bukmacherskich może Cię kusić, ale zdrowy rozsądek powinien wziąć górę.

Jak skutecznie robić zakłady na Euro 2020?

Podczas Euro 2020 mecze niewątpliwie przyniosą nam niezapomniane chwile. Decydując się na obstawianie spotkań, dodatkowo dostarczysz sobie dreszczyk emocji i sporą dawkę adrenaliny. Pamiętaj, aby jednak zdrowy rozsądek i chłodna kalkulacja zawsze Ci towarzyszyły. Aby być skutecznym typerem, należy kierować się paroma prostymi zasadami. Po pierwsze obstawiaj te drużyny, o których wiesz najwięcej. Śledź formę zawodników oraz roszady w zespołach. Pamiętaj o rozważnym zarządzaniem kapitałem i ustaleniem płaskiej stawki. Możesz również śledzić sprawdzone fora dla typerów, ale pamiętaj, że nie istnieje coś takiego jak typ, który wyjdzie na 100%. No i najważniejsza kwestia. Wybierz bukmachera, który będzie miał dobrą ofertę zakładów na Euro 2020. Kursy powinny być u dobrego buka wysokie, a rynki zakładów zróżnicowane. Warto też wybrać tego operatora, który przygotował atrakcyjną ofertę powitalną dla nowych graczy. Dzięki temu będziesz miał szansę środki z bonusów przeznaczyć na obstawianie mistrzostw.