18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

EURO 2020 typy

Chcesz obstawiać zakłady na Euro 2020? Typy bukmacherskie mogą Ci w tym pomóc, ale uwaga! Żeby nie wyjść na tym jak Zabłocki na mydle, musisz najpierw dowiedzieć się, skąd czerpać typy i na ile im wierzyć.

 

Euro 2020 typy

Euro 2020 typy

Typy na Euro 2020 to bardzo gorący temat w internecie. Ale o co w tym w ogóle chodzi? Zbliżający się turniej piłkarski rozpala emocje kibiców, którzy chcieliby nie tylko oglądać zwycięstwa swoich faworytów, ale także wygrywać kasę na zakładach.

A żeby stawiać udane zakłady, trzeba poprawnie przewidywać wyniki Euro 2020. Mecze mogą się potoczyć różnie i nikt nie zna przyszłości. Sporo osób dzieli się jednak swoimi analizami, na podstawie których wnioskują, jak ich zdaniem zakończy się dane spotkanie.To są właśnie typy na Euro 2020! Mowa o przewidywaniach, które możesz wykorzystać do obstawiania własnych kuponów. Musisz jednak pamiętać, że nikt nie zagwarantuje Ci, że dana prognoza na pewno się spełni. Zawsze pozostaje pewne ryzyko.

Euro 2020 typy: gdzie warto obstawiać?

Nadejdzie taki moment, że będziesz gotowy na obstawianie Euro 2020. Typy będą już przeczytane, mecze przeanalizowane… i trzeba będzie postawić! Wtedy polecamy wybrać jednego z widocznych poniżej legalnych bukmacherów.

Bukmacher Dlaczego? Obstawiaj!
STS solidna oferta zakładów,

wysokie kursy,

bonusy

Graj!
Fortuna solidna oferta zakładów,

wysokie kursy,

bonusy

Graj!
Betclic solidna oferta zakładów,

wysokie kursy,

bonusy

Graj!
LV BET solidna oferta zakładów,

dobre kursy,

bonusy

Graj!
eToto solidna oferta zakładów,

dobre kursy,

vlogi ekspertów

Graj!
PZBuk szeroka oferta zakładów,

dobre kursy,

bonusy

Graj!
forBET szeroka oferta zakładów,

dobre kursy,

bonusy

Graj!
Totolotek niezła oferta zakładów,

niezłe kursy,

bonusy

Graj!

Gdzie szukać wiarygodnych typów bukmacherskich?

Jeżeli chcesz obstawiać na Euro 2020 zakłady i chciałbyś wspomóc się opracowanymi przez innych graczy typami, to oznacza, że potrzebujesz sprawdzonych i rzetelnych źródeł. Na szczęście my takie znamy i nie omieszkamy się nimi podzielić! Opisane poniżej portale stoją na wysokim poziomie, choć oczywiście musisz pamiętać, że żadna prognoza nie jest stuprocentowo pewna. Tak samo jak na każdym innym turnieju, tak i na Euro 2020 typy stanowią co najwyżej podpowiedź, a nie receptę na sukces. Zanim postawisz kupon, powinieneś samodzielnie przeanalizować argumentację typera. W końcu to Twoja kasa!

goal.pl

Jedna z najlepszych polskich stron o tematyce piłkarskiej publikuje nie tylko newsy i publicystykę, ale również typy na Euro 2020 i inne rozgrywki! Są one tworzone nie przez użytkowników, a przez profesjonalnych, dysponujących specjalistyczną wiedzą redaktorów sportowych. Niestety nie mają oni na wyposażeniu kryształowych kul, ale naszym zdaniem opracowywane przez nich analizy mogą pomóc każdemu obstawiającemu.

bettingexpert

Od wiedzy ekspertów wolisz wiedzę ludu? W takim razie idealnym portalem dla Ciebie będzie bettingexpert. To właśnie tam swoje prognozy proponują niezależni typerzy. Euro 2020 również cieszy się oczywiście ich niesłabnącym zainteresowaniem. Na bettingexpert znajdziesz zarówno typy ekspertów, jak i totalnych amatorów. Do Ciebie należy wybór, z której analizy skorzystać!

Typerzy funta kłaków warci

Jak poznać, kto proponuje mądre prognozy na Euro 2020? Typy bywają naprawdę głupie, więc dobrze mieć się na baczności! Oto kilka typowych cech osoby, której lepiej nie słuchać.

  • Wszystkim wmawia, że ma rację. Wypowiada się z pozycji autorytetu, zachowuje się, jakby pozjadał wszystkie rozumy.
  • Zbiera mnóstwo negatywnych komentarzy. Bardzo możliwe, że inni użytkownicy już poznali się na takim typerze i krytykują go, żeby ostrzec przed nim nowych czytelników.
  • Przekonuje, że ma “pewniaczka” albo udaje, że ma dostęp do “wiedzy tajemnej” dla insiderów, przez co jego prognozy na 100% się sprawdzą.
  • Nachalnie namawia innych użytkowników do tego, żeby płacić mu za tipy albo klikać w podsuwane przez niego linki.

Jak obstawiać Euro 2020?

Jak mądrze puszczać kupony na Euro 2020? Obstawianie będzie dla Ciebie łatwiejsze, jeżeli dobrze sobie zapamiętasz kilka podstawowych zasad:

  1. Wyznacz sobie odpowiedni dla Twojej sytuacji finansowej budżet i nigdy go nie przekraczaj. W kontekście Euro 2020 możesz ustalić sobie na przykład maksymalną kwotę do obstawiania na każdą fazę turnieju.
  2. Obstawiaj głównie SOLO albo AKO składające się z dwóch zdarzeń. Im więcej meczów na jednym kuponie, tym większe ryzyko. Taśmy kuszą wysokimi kursami, ale w praktyce bardzo, bardzo rzadko okazują się wygrane.
  3. Zanim postawisz, zapoznaj się z różnorodnymi źródłami i zastanów się, czy rzeczywiście wierzysz w dany wynik na tyle, żeby zaryzykować swoje pieniądze.
  4. Obstawiaj bez emocji. Nie jest to łatwe, ale musisz postarać się wyłączyć serce i włączyć umysł!