Załóż konto w eWinner: kod rejestracyjny 2022 VIPMAX – bonus powitalny do 610 PLN!

Tadaam, mamy na pokładzie eWinner kod rejestracyjny! Sprawdzamy też, co ciekawego bukmacher przygotował w pakiecie powitalnym dla graczy. No to co, zaczynamy?

E-sports

Zakład bez ryzyka do 110 PLN i do 500 PLN od II wpłaty

Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „HLTV”. Otrzymasz dzięki temu zwrot nawet do 155 zł zamiast standardowych 150 zł! Wpłać depozyt i postaw pierwszy zakład za co najmniej 20 zł.

eWinner bonus code form screenshot

W zakładach bukmacherskich eWinner bonus powitalny został podzielony na dwie części. Na początek możesz zgarnąć zakład bez ryzyka do 110 PLN (oferta powiększona przez kod!), a chwilę później dodatkowe 50% od kwoty II depozytu.

eWinner kod rejestracyjny VIPMAX na zakład bez ryzyka do 110 PLN

Zastanawiasz się, jak użyć kodu promocyjnego eWinner? Wystarczy odpalić formularz rejestracyjny, gdzie szybko dostrzeżesz okienko “kod rejestracyjny”. Wprowadź poprawnie kod i voila! Dzięki temu otrzymasz od eWinner podwyższony zakład bez ryzyka na start!

ewinner kod rejestracyjny

Jak odebrać od eWinner bonus cashback?

Dokonaj depozytu i postaw pierwszy zakład. Proste, co nie? Twój pierwszy kupon o stawce minimum 20 PLN z automatu zostanie objęty ubezpieczeniem. Bukmacher eWinner nie narzuca minimalnego kursu ani liczby zdarzeń.

Przeszarżowałeś z typami, a może zawiodły pewniaczki? Nic trudnego, eWinner od ręki dokona zwrotu. Otrzymasz dokładnie stawkę swojego pierwszego kuponu, pomniejszoną o 12% podatek. Dzięki kodowi maksymalny zwrot to 110 PLN. Co najważniejsze, kasa wyląduje na Twoim saldzie gracza i będzie dostępna do dalszej gry lub wypłaty!

eWinner bonusWarunki
eWinner kod rejestracyjnyVIPMAX
Bonus cashback110 PLN
Obrótbrak wymogu obrotu!
Minimalna stawka20 PLN
Odbierz bonus!Bierz bonus

Kod rejestracyjny eWinner na bonus od II depozytu do 500 PLN

Za pierwszy depozyt otrzymasz w eWinner zakład bez ryzyka. Druga wpłata wiąże się z bonusem 50% do 500 PLN. Aby go zgarnąć, musisz spełnić określone warunki.

Jak odebrać od eWinner 50% do 500 PLN?

Dokonaj drugiego depozytu (min. 20 PLN), a bukmacher dorzuci bonus w wysokości 50% Twojej wpłaty – max. 500 PLN. Bonus aktywujesz po dokonaniu 1x obrotu sumą depozytu na zakładach z kursem łącznym min. 1.50.

Aktywowany bonus podlega warunkom obrotu, na których wyrobienie masz 30 dni. eWinner wymaga od Ciebie obrócenia tylko kwotą bonusu – sześciokrotnie na kuponach o kursie łącznym nie mniejszym, niż 2.50.

eWinner bonusWarunki
eWinner kod rejestracyjnyVIPMAX
Bonus od II depozytu50% do 500 PLN
Aktywacja bonusuobrót 1x depozytem (kurs min. 1.50)
Obrót bonusu6x bonus, po kursie min. 2.50
Minimalny depozyt20 PLN
Czas na obrót30 dni
Odbierz bonus!Bierz bonus

Rejestracja w eWinner

Aby otworzyć konto gracza wystarczy, że przejdziesz na stronę bukmachera (możesz wykorzystać dowolny link powyżej) i klikniesz przycisk “zarejestruj się”. W eWinner rejestracja składa się z formularza, w którym wypełniasz dane użytkownika oraz dane osobowe, w tym dane kontaktowe. Uzupełnij także pole “eWinner kod rejestracyjny”. Aktualny kod znajdziesz na wstępie artykułu. Dzięki niemu otrzymasz powiększony pakiet powitalny. Pamiętaj także, aby zaznaczyć zgodę na otrzymanie bonusu na start od eWinner. W przeciwnym wypadku ominie Cię zakład bez ryzyka oraz bonus 50% od Twojej drugiej wpłaty.

W zakładach bukmacherskich eWinner rejestracja należy do tych, z gatunku szybkich. W kilka minut otworzysz gotowe do obstawiania konto gracza. Nie potrzebujesz załączać dokumentu tożsamości. Bukmacher zezwala na grę bez weryfikacji przez 28 dni, po czym zapyta o skany dowodu osobistego lub paszportu. Będziesz je musiał załączyć również przy pierwszej próbie wypłaty środków.

eWinner rejestracja - kod promocyjny

eWinner – informacje o bukmacherze

Rzuć okiem na najważniejsze informacje o eWinner.

  • Pełna nazwa bukmachera: Ewinner Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni
  • Numer licencji: PS4.6831.29.2017 z dnia 30 października 2018 roku
  • Oferta eWinner: tylko zakłady online
  • Początek działalności: online – 2018
  • Główna twarz eWinner: Marcin Gortat, były koszykarz i zawodnik najlepszej ligi na świecie – NBA

eWinner i inne oferty – promocje w eWinner

U tego bukmachera znajdziemy ciekawe promocje, które można nazwać stałym punktem programu. Zatem w eWinner bonus powitalny to nie wszystko, bowiem buk raczy graczy co jakiś czas także innymi ofertami. Podczas swojej przygody bukmacherskiej możesz trafić na freebety, czy zakłady bez podatku. Ciekawie wygląda także opcja Custom Bet.

Custom Bet

Custom bet to zakładka, dzięki której możesz sam zaproponować wydarzenie, na które chcesz postawić! Po prostu wypełniasz formularz, informując analityków eWinner, na jakie wydarzenie chciałbyś się założyć, w ramach jakich rozgrywek się ono odbywa i jakiego dnia. Bukmacher obiecuje, że możesz liczyć na odpowiedź w ciągu 12 godzin. Taką otwartość na potrzeby użytkowników się chwali!

Postaw na żużel

Dzięki tej ofercie możesz otrzymać 4x freebet 25 PLN. Wystarczy, że najpierw w piątek wyślesz kupon za 49 PLN, po kursie łącznym min. 2.50, na którym znajdzie się chociażby jedno wydarzenie z oferty żużel. W nagrodę otrzymasz freebet 25 PLN do wykorzystania w ciągu 24h na zakłady live w aplikacji eWinner. Taką czynność możesz powtórzyć w sobotę, niedzielę i poniedziałek i zgarnąć po kolejnych freebetach 25 PLN. Łącznie to 100 PLN w darmowych zakładach!

Pobierz aplikację

Aplikacja mobilna eWinner – stawiaj zakłady i zdobywaj bonusy na telefon

W przypadku nowych bukmacherów największą bolączką jest aplikacja mobilna. Rzadko zdarza się, by buki wypuszczały ją już na starcie swojej działalności. W eWinner gracze musieli uzbroić się więc w cierpliwość, ale wreszcie się doczekali. Aplikacja eWinner jest dostępne na dwa, zdecydowanie najbardziej popularne systemy: Android, iOS. Co potrafi? Rzuć okiem na poniższą listę.

  • Rejestracja nowego konta (także z kodem rejestracyjnym eWinner)
  • Zakłady przedmeczowe i na żywo
  • Opcja Custom Bet
  • Szybkie płatności (wpłaty i wypłaty)

Gracze z innymi systemami operacyjnymi, jak chociażby Windows Phone, czy Blackberry mogą zapoznać się z mobilną stroną eWinner. Oferuje ona podobne funkcje, co aplikacja eWinner.

Idź do eWinner

Więcej o eWinner dowiesz się z naszych recenzji i poradników.

FAQ

Czy jest na eWinner kod rejestracyjny?

Kod rejestracyjny eWinner jest już dostępny - to VIPMAX. Skorzystaj z niego, jeśli chcesz wyższy bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka. Ponadto czeka na Ciebie także bonus 50% od drugiego depozytu.

Kto może wykorzystać na eWinner kod rejestracyjny?

Z kodu promocyjnego skorzystać może każdy nowy gracz. Wystarczy, że wprowadzisz kod podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Prawda, że to łatwe? Aktualny kod rejestracyjny eWinner to: VIPMAX.

Czy na eWinner jest bonus mobilny?

Póki co bukmacher nie zaoferował niczego takiego użytkownikom.

Jaki jest na eWinner bonus powitalny?

Za pierwszą wpłatę otrzymasz zakład ubezpieczony do 110 PLN (powiększona kwota z kodem rejestracyjnym). Drugi depozyt to bonus w wysokości 50% Twojej wpłaty aż do 500 PLN.

Nie dostałem bonusu, co mam zrobić?

Skontaktuj się z obsługą klienta, tam uzyskasz pomoc.