18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

eWinner bonus Euro 2020

Sprawdź, jaki został przygotowany przez eWinner bonus Euro 2020! To ważne wydarzenie z pewnością niemal każdemu zapewni ogrom emocji. Co za tym idzie, na Euro 2021 bonusy bukmacherskie wyglądają też interesująco!

E-sports

Zakład bez ryzyka do 110 PLN i do 500 PLN od II wpłaty

Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „HLTV”. Otrzymasz dzięki temu zwrot nawet do 155 zł zamiast standardowych 150 zł! Wpłać depozyt i postaw pierwszy zakład za co najmniej 20 zł.

eWinner bonus code form screenshot

eWinner bonus Euro 2020

ewinner bonus euro 2020

Czekaliśmy, czekaliśmy no i mamy Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn znane jako Euro 2020. Bonusy bukmacherów z tej okazji są już wszędzie. Zacznijmy od tego, jaki z okazji Euro 2020 eWinner bonus powitalny przygotował dla nowych użytkowników. Składa się on z dwóch elementów, z których możesz skorzystać nawet i teraz. Na start otrzymasz zakład ubezpieczony do 110 PLN oraz dodatkowe 50% do 500 PLN od depozytu. To jednak nie wszystko, bo są także na eWinner bonusy Euro 2021 oprócz promocji powitalnej. Jakie? Sprawdź poniżej.

Freebet 25 PLN codziennie podczas trwania Euro 2020!

Istnie szaleństwo! Jeden darmowy zakład, dwa, trzy? Absolutnie nie! eWinner daje możliwość zgarnięcia darmowego zakładu codziennie, aż do czasu zakończenia Mistrzostw Europy w piłce nożnej! Mowa o darmowych zakładach 25 PLN, a więc sumka całkiem przyzwoita. Jak po nią sięgnąć? Warunki są bardzo przejrzyste. Postaw kupon za dokładnie 49 PLN, na którym musisz mieć przynajmniej jedno wydarzenie z Euro 2020. Pamiętaj o łącznym kursie kuponu min. 2.50. Jeszcze tego samego dnia, eWinner przypisze do Twojego konta freebet 25 PLN. I tak w kółko, podczas każdego dnia trwających Mistrzostw Europy!

Darmowy zakład 25 PLN możesz wykorzystać na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej eWinner. Musisz się jednak spieszyć, bo freebet jest ważny tylko przez 24 godziny od momentu jego otrzymania. eWinner nie określa, czy musisz przygotować zakład solo czy zakłady ako – wybór należy do Ciebie. Pamiętaj jednak o dwóch rzeczach: maksymalny kurs łączny na kuponie granym za freebet może wynieść 10, a wygrana, która trafia na saldo główne jest pomniejszana o wysokość freebetu, czyli o 25 PLN.

Euro 2020 eWinner bonus na start: 610 PLN do zgarnięcia!

Chcesz wiedzieć, jak prezentuje się przygotowana przez eWinner na Euro 2021 oferta na start? Nie będziemy dłużej trzymać Cię w niepewności. Przygotowany na Euro 2020 eWinner bonus powitalny obejmuje cashback, czyli zakład ubezpieczony oraz 50% zupełnie za darmo od drugiego depozytu. Brzmi nieźle, co? Pewnie teraz zastanawiasz się, co musisz zrobić, aby otrzymać na Euro 2021 bonusy bukmacherskie, o których piszemy. A sprawa jest bardzo prosta! Już teraz mamy dla Ciebie…

eWinner kod promocyjny „VIPMAX”

Pierwsze, najważniejsze: aby otrzymać na Euro 2020 eWinner bonus powitalny o najwyższej możliwej wartości, potrzebujesz kodu promocyjnego. Co musisz zrobić, aby móc skorzystać z oferty na start? Założyć nowe konto. Podczas rejestracji musisz oczywiście podać prawdziwe dane. Nie zapomnij, że w przeznaczonym do tego polu trzeba także wprowadzić kod promocyjny eWinner – „VIPMAX”. I tyle. Od wykorzystania na zakłady bukmacherskie Euro 2021 bonusu powitalnego dzieli Cię już tylko konieczność spełnienia niewielkich wymagań. Dotyczą one minimalnego depozytu, stawki zakładu czy całościowego kursu kuponu. Zapoznaj się z poniższymi tabelami, w których przedstawiamy szczegóły każdego bonusu oraz wymagania, jakie musisz spełnić, aby na Euro 2020 oferta była dla Ciebie możliwa do wykorzystania.

Zakład ubezpieczony do 110 PLN

Popularnie zwany także cashbackiem. W dosłownym tłumaczeniu jest to zwrot gotówki i właśnie na tym polega ta promocja. Jak wykorzystać na Euro 2021 eWinner bonus? Musisz zagrać pierwszy kupon za minimum 20 PLN – automatycznie zostanie on ubezpieczony. Ani obecnie, ani w trakcie Euro 2020 oferta ta nie ma żadnych wymogów dotyczących depozytu, jednak skoro bukmacher określił minimalną stawkę, za jaką trzeba zagrać, to oczywiście musisz wpłacić środki do serwisu. Jeśli powinie Ci się noga i “pewniaczki” zawiodą, eWinner zwróci Ci stawkę przegranego kuponu pomniejszoną o 12% podatku. eWinner bonus Euro 2020 przyzna Ci maksymalnie w wysokości 110 PLN. Oczywiście możesz postawić za większą kwotę, ale nie zwiększy to wartości Twojego zwrotu.

eWinner bonus Euro 2020 Wymagania
Zakład ubezpieczony (do 110 PLN) brak
Warunki bonusu pierwszy kupon o stawce min. 20 PLN
Obrót bonusem bez warunków!
Bierz bonus! Bierz bonus

Bonus 50% od drugiego depozytu do 500 PLN

Na Euro 2020 bonusy bukmacherów często pojawiają się w formie reload, czyli dodatkowej kasy od depozytu. Najczęściej jednak oferowane jest 100% od pierwszej wpłaty. Na Euro 2021 eWinner bonus ten trochę dla Ciebie zmodyfikował. Jako że pierwszy zakład (który nierozłącznie wiąże się z koniecznością złożenia depozytu) jest ubezpieczony, to bukmacher przygotował dla Ciebie także dodatek od drugiej wpłaty. W tej promocji do zgarnięcia na zakłady bukmacherskie Euro 2020 jest aż do 500 PLN. Wystarczy, że złożysz drugi depozyt na kwotę minimum 20 PLN, którym musisz zagrać jeden raz z kursem łącznym co najmniej 1.50. To wystarczy, aby przed turniejem albo podczas Euro 2021 eWinner bonus w postaci dodatkowych 50% doliczył do Twojego salda. Maksymalny gratis zdobędziesz, wpłacając 1 000 PLN. Pamiętaj, że jeśli Twój drugi depozyt będzie większy niż tysiak, niestety nic ponad wspomniane 5 stówek już nie dostaniesz.

eWinner bonus Euro 2020 Wymagania
50% od II depozytu (do 500 PLN) drugi depozyt min. 20 PLN
Warunki bonusu x1, kurs min. 1.50
Obrót bonusem x6 w 30 dni, łączny kurs na kuponie min. 2.50
Bierz bonus! Bierz bonus

Euro 2020 bonusy bukmacherów

Bukmacher Bonusy Euro 2020 Bierz bonusy!
STS 30 zł freebet

230 zł cashback

1200 zł za depozyt

Wygraj Euro z pulą 1 500 000 zł!

Bierz bonus
Fortuna 20 zł free

210 zł cashback

2000 zł za depozyt

Bierz bonus
Superbet 34 zł freebet

50 zł za depozyt

500 zł cashback
Bonus 20 + 20 zł
Graj o Mustanga i Superpensję
Super przewaga na Polskę
Super Euro
Zakłady specjalne na Euro

Bierz bonus
BetFan 50 zł freebet

600 zł cashback

1000 zł za depozyt

Bierz bonus
Betclic 550 zł cashback
Multi+
Super Kursy
Dedykowane promocje na Euro 2020
Bierz bonus
LV BET 20 zł freebet

333 zł cashback

3000 zł za depozyty
Codzienny cashback
Eurotyper
Kasa na grę
Typuj mecze Polaków

Bierz bonus
forBET 200 zł cashback

2080 zł za depozyt

14 dni bez podatku
Wygraj skuter!
Codzienne promocje na Euro!
12. zawodnik

Bierz bonus
PZBuk 500 zł cashback

20 zł freebet
Kalendarz Euro 2020
Zakłady Kardio
Kombi+

Bierz bonus
eToto 1500 zł za depozyt

1000 zł w Etotomania
Freebet 10 zł
Reload bonus 100% do 500 zł

Bierz bonus
eWinner 110 zł cashback

500 zł za depozyt

Bierz bonus
Totolotek 25 zl freebet

49 zł bonus mobile

500 zł za depozyt

cashback 230 zł
Codzienny Freebet 25 zł

Bierz bonus
Fuksiarz cashback 50% do 500 zł
3 m-ce subskrypcji Przeglądu Sportowego
Bierz bonus

eWinner bonus na Euro 2020 vs inne oferty

Powyższa tabela prezentuje przygotowane na Euro 2021 bonusy bukmacherów. Jak widzisz, wielu proponuje podobne promocje, jednak o bardzo rozbieżnych wartościach. Nie zniechęcaj się, jeśli gdzieś oferowany bonus jest znacznie niższy niż u konkurencji – najprawdopodobniej w takiej sytuacji warunek obrotowy jest dużo łatwiejszy do zrealizowania. Naszym zdaniem wszystkie przygotowane na Euro 2020 bonusy bukmacherskie wydają się interesujące. Nieprawdą byłoby stwierdzić, że któraś z ofert jest niekorzystna. Wszystko oczywiście zależy od Twoich potrzeb i możliwości, a także poziomu zaawansowania w temacie zakładów.

Przygotowany przez eWinner bonus Euro 2021 nie wydaje się numerem jeden wśród dostępnych dla Ciebie możliwości, jednak na pewno warto się z nim zapoznać. Na uwagę zasługuje fakt, że oferta powitalna przewiduje jakiś gratis nie tylko od pierwszego, ale i drugiego depozytu. Fajne jest także to, że darmowe zakłady możesz odbierać do woli, a więc nie jeden, nie dwa, a po jednym każdego dnia! O, i nawet się nam zrymowało!

Ponieważ przygotowane na Euro 2020 bonusy bukmacherskie są bardzo atrakcyjne, pamiętaj, by wybrać mądrze, zgodnie ze swoimi preferencjami. Naszym zdaniem dostępny na Euro 2020 eWinner bonus wraz z warunkami jego obrotu prezentuje się bardzo kusząco, więc uważaj, by nie stracić głowy! I oczywiście przypominamy, że nikt nie zabrania Ci założyć konta u kilku bukmacherów, jeżeli chciałbyś wykorzystać więcej niż tylko jedną ofertę powitalną.

Euro 2020 oferta bonusowa na zakłady w eWinner

Nie jest to dla nas żadna nowość, że z okazji ważnych wydarzeń sportowych, a takim niewątpliwie jest Euro 2020, bonusy bukmacherskie potrafią przejść najśmielsze oczekiwania. Takie rozgrywki, angażujące emocjonalnie niemal całą Europę, zawsze są świetną okazją dla buków, aby zachęcić Cię do typowania. Dzięki przygotowanym przez nich promocjom dla Ciebie też jest to dobra okazja, żeby mniejszym kosztem dorobić troszkę więcej do wypłaty. Dlatego jesteśmy przekonani, że przygotowany przez eWinner bonus Euro 2021 nie skończy się na ofercie powitalnej i darmowych zakładach. Warto być na bieżąco i regularnie odwiedzać stronę eWinner. Kto wie, czy nie pojawią się tam dodatkowe bonusy. Ciekawym rozwiązaniem byłby na Euro 2021 eWinner bonus na mecze reprezentacji Polski. Turniej jest jednak długi i ciekawy, więc eWinner ma jeszcze sporo czasu do namysłu przy kolejnych promocjach.

Wykorzystaj w eWinner bonus Euro 2020 i obstawiaj za więcej!

I co myślisz o przygotowanym przez eWinner bonusie Euro 2021? Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, my podpowiemy, że naszym zdaniem warto z niego skorzystać! Możesz dostać zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład i dodatkową kasę zupełnie za darmo po zdeponowaniu środków po raz drugi. A to tylko oferta powitalna. Nie zapominajmy też o codziennych darmowych zakładach 25 PLN, dzięki którym, możesz obstawiać jeszcze więcej i kto wie, czy nie jeszcze lepiej! Do boju, reprezentacjo! Do boju, typerze!

FAQ

  • Jaki jest bonus eWinner na Euro 2020 (2021)?

Bonus na start to cashback (zakład ubezpieczony) do 110 PLN oraz bonus 50% od drugiego depozytu do 500 PLN. Dodatkowo możesz odbierać codzienny freebet o wartości 25 PLN!

  • Jaki jest kod na bonus eWinner Euro 2020 (2021)?

Aby skorzystać z bonusu na start, podczas rejestracji nowego konta wraz z prawdziwymi danymi musisz wpisać kod promocyjny “VIPMAX”.

  • Czy są w eWinner bonusy Euro 2020 (2021)?

A wyobrażasz sobie, że mogłoby być inaczej? My nie. Dlatego w eWinner bonus Euro 2020 to codzienny freebet o wartości 25 PLN. Spełnij kilka prostych warunków i ciesz się darmowymi zakładami.

  • Czy bonus eWinner Euro 2020 (2021) jest opłacalny?

A czy nie opłaca się, kiedy dostajesz coś zupełnie za darmo? Odpowiedz sobie sam. Wartości dotychczas znanych bonusów od eWinner nie są specjalnie wygórowane, jednak na pewno na uwagę zasługuje fakt, że możesz coś zyskać nie tylko za pierwszy depozyt. Naszym zdaniem jest to korzystna, warta uwagi oferta.