18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

eWinner nie działa

Dlaczego eWinner nie działa? Powodów może być kilka – od tych prozaicznych, jak i większych usterek bukmachera. Zwykle oferta jest przywracana po krótkim czasie i niewykluczone, że tak będzie tym razem. Co robić?

eWinner nie działa | listopad 2022

Bukmacher eWinner nie posiada lokali stacjonarnych, więc jeśli chwilowo jest przerwa techniczna, to nie masz jak zrealizować kuponów u tego operatora. eWinner do obsługi zakładów udostępnia serwis ewinner.pl i aplikację mobilną. Jeśli oferta online nie działa, to zwykle dotyczy to obu tych kanałów eWinner, a więc strony i apki.

W eWinner przerwa techniczna nie zdarza się często, ale czasami jest po prostu nieunikniona. Bukmacherzy potrzebują czasu, żeby zaktualizować narzędzia lub nowe produkty. Może to wymagać odpowiednich prac na serwerze, a wtedy zakłady u tego bukmachera są chwilowo zawieszone. Komunikat o planowej konserwacji powinien wyświetlić się na twoim ekranie. Jeśli tak jest, to możesz zakładać, że niebawem oferta bukmachera znów będzie dostępna.

ewinner nie działa

eWinner przerwa techniczna | listopad 2022

Przerwa techniczna to nie tylko praktyka eWinner. Znamy to z obstawiania również u pozostałych bukmacherów w Polsce. Tego rodzaju zawieszenie zakładów może być spowodowane złośliwością rzeczy martwych. Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć i podobnie jest z bukmacherem. Awaria techniczna może negatywnie oddziaływać na rozliczanie kuponów lub realizowanie transakcji płatniczych. Dlatego eWinner może nie działać, bo w tym czasie rozwiązuje kłopot ze stroną lub aplikacją.

Jeśli chodzi o mobilną wersję zakładów eWinner to rozwiązaniem problemu może okazać się aktualizacja systemu lub ponowne zainstalowanie aplikacji. Czasami po aktualizacji apk jest ona niekompatybilna z wersją Androida lub iOS, stąd mogą wynikać problemy w działaniu zakładów mobile. Warto wtedy sprawdzić zgodność wszystkich parametrów.

Co robić, kiedy eWinner nie działa?

Jeśli eWinner dłużej nie działa, to można spróbować rozwiązać problem na własną rękę. Co robić? Pierwsze co polecamy w takiej sytuacji, to sprawdzenie połączenia z siecią. Jeśli masz pewność, że twój internet działa bez zarzutu, to możesz przejść do kolejnego kroku. Mianowicie chodzi o wyczyszczenie pamięci podręcznej ze swojej przeglądarki. Przechowuje ona pliki cache i cookies, które mogą odtwarzać błąd na stronie ewinner.pl. Właśnie dlatego serwis nie będzie się otwierał w twoim komputerze czy telefonie. Po usunięciu tych plików wszystko może wrócić do normalności.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy eWinner nie działa?

Znamy ten problem: twój bukmacher nie odpowiada, a za chwilę rozpoczyna się mecz, który chcesz obstawić? Co robić w takiej sytuacji? W tym przypadku awaria bukmachera trwa dłużej niż przypuszczaliśmy, co jednak nie oznacza, że nie możesz postawić kuponu u innego operatora. Pamiętaj, że w Polsce legalnie działa kilkunastu bukmacherów online. U każdego z nich możesz w kilka minut zarejestrować konto i to bez dowodu osobistego! To wskazany ruch, jeśli eWinner ma przerwę techniczną. Poniżej znajdziesz dostępne oferty:

 1. STS

  Bonusy do 1500 zł + 125 zł w cashbacku + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x3 po 1.91 Pełen reg
 2. Fortuna

  Freebet 20 zł + 10 zł + cashback do 600 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  - Freebet 10 zł: bez obrotu!; - Freebet 20 zł: obrót x1; - Cashback 600 zł: depozyt min. 1 zł; obrót: bonus x1 Pełen reg
 3. Superbet

  Freebet 34 zł + bonusy 3500 zł + 20 zł mobile
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  - Pierwszy depozyt min 20 zł na bonus 100%; - Obrót: x4; 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.30 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.80). Pełen reg