18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

eWinner płatności: jak wpłacać i wypłacać

Hej graczu! Zanim postawisz swój pierwszy zakład, najpierw musisz doładować konto. Sprawdź więc, jak wyglądają u bukmachera eWinner płatności. Wiedza ta przyda się także przy wypłacie wygranych.

E-sports

Zakład bez ryzyka do 110 PLN i do 500 PLN od II wpłaty

Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „HLTV”. Otrzymasz dzięki temu zwrot nawet do 155 zł zamiast standardowych 150 zł! Wpłać depozyt i postaw pierwszy zakład za co najmniej 20 zł.

eWinner bonus code form screenshot

W eWinner depozyt złożysz jedną, z kilku dostępnych metod – także na telefonie komórkowym. Jego minimalna wartość to 1 PLN. Z kolei w zakładach bukmacherskich eWinner wypłata wygranych realizowana jest – jak wszędzie – na osobisty rachunek bankowy.

eWinner płatności krok po kroku

Doładowanie konta gracza, czy wypłata wygranych w eWinner jest stosunkowo prosta. Niewiele odbiega to wszystko od tego, co zapewne doświadczyłeś już podczas zakupów w sklepach online, czy popularnych serwisach transakcyjnych. W gwoli ścisłości, zapoznaj się jednak z warunkami depozytów i wypłat.

Jak złożyć w eWinner depozyt?

Zobacz poniżej, krok po kroku, jak doładować konto w eWinner. Pamiętaj, że minimalny depozyt to 1 PLN.

  1. Zarejestruj się w eWinner (w trakcie rejestracji podaj kod rejestracyjny) lub zaloguj się na posiadane już konto gracza
  2. Przejdź do płatności
  3. Wybierz metodę wpłaty
  4. Określ wysokość depozytu
  5. Potwierdź transakcję
Bierz bonus

Nie zapominaj, że w eWinner za pierwszą wpłatę (na kwotę min. 20 PLN) otrzymasz zakład bez ryzyka. Z kodem rejestracyjnym, jego wartość może wzrosnąć nawet do 110 PLN!

Jak przebiega w eWinner wypłata?

Wygrałeś, a może dopiero badasz grunt pod interesy? Tak, czy siak, sprawdź, jak wyglądają w eWinner wypłaty.

  1. Zaloguj się na konto
  2. Potwierdź swoją tożsamość – skanami dowodu osobistego lub paszportu (jeśli już to zrobiłeś, pomiń ten krok)
  3. Przejdź do wypłat
  4. Wprowadź kwotę wypłaty
  5. Potwierdź wypłatę

eWinner metody płatności

eWinner płatności

Przyjrzyj się nieco bardziej szczegółowo, jak wyglądają w eWinner płatności (depozyty i wypłaty).

W eWinner depozyt nie sprawi trudności nawet najbardziej początkującym graczom. Złożenie go jest bardzo proste. Aby jednak upewnić się, choćby co do minimalnej kwoty wpłaty, sprawdź przygotowane przez nas zestawienie.

Lista dostępnych w eWinner płatności, minimalny depozyt, prowizja oraz czas realizacji transakcji  – zarówno na stronie internetowej, jak i na telefonie komórkowym:

Metoda depozytuMinimalny depozytProwizja od wpłatyCzas realizacji
Przelewy241 PLNbraknatychmiast 24/7
Blue Media1 PLNbraknatychmiast 24/7
BLIK1 PLNbraknatychmiast 24/7
Karty VISA/Mastercard1 PLNbraknatychmiast 24/7
Wybierz płatność

Depozyt, depozytem, ale czy w eWinner wypłata wygranej jest równie łatwa? No pewnie, że tak! Co prawda, nie masz tutaj już tak szerokiego wachlarzu metod płatności, ale całość jest banalnie prosta. Bukmacher realizuje wypłaty przez 7 dni w tygodniu, w godzinach pracy działu finansowego, czyli: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 23:00, a w weekendy i święta od 8:00 do 16:00.

Lista dostępnych metod płatności, minimalna kwota wypłaty, prowizja oraz czas księgowania na stronie internetowej, a także za pośrednictwem telefonu komórkowego:

Metoda wypłatyMinimalna wypłataProwizja od wypłatyCzas księgowania wypłaty
Przelew natychmiastowy20 PLNbraknatychmiast po zatwierdzeniu zlecenia
Tradycyjny przelew bankowy20 PLNbrakdo 2 dni roboczych po zatwierdzeniu

eWinner płatności: FAQ

Ile wynosi prowizja od płatności (dla depozytu i wypłaty)? Czy bukmacher pobiera opłaty?

W zakładach bukmacherskich eWinner płatności nie są obarczone dodatkowymi opłatami, czy prowizjami - zarówno w przypadku wpłat, jak i wypłat. Dokonując depozytu na przykładową kwotę 50 PLN, właśnie tyle pojawi się na Twoim koncie gracza. Podobnie w przypadku wypłaty. Ile wypłacasz, tyle ostatecznie otrzymujesz.

Jak wygląda weryfikacja tożsamości w eWinner?

U bukmachera eWinner możesz rozpocząć stawianie zakładów bez weryfikacji. W ten sposób możesz grać przez 28 dni oraz do łącznej sumy stawek 5000 PLN. Jeśli będziesz chciał zagrać “grubiej” lub wypłacić środki, bukmacher upomni się o weryfikację. Będziesz musiał wówczas przedłożyć skany dowodu osobistego lub paszportu. Pamiętaj o kodzie rejestracyjnym przy rejestracji, który niesie za sobą wiele korzyści.

Ile wynosi minimalny depozyt/wypłata w eWinner?

Minimalny depozyt to symboliczne 1 PLN. Jeśli jednak chcesz otrzymać zakład bez ryzyka, musisz zdeponować na pierwszy raz co najmniej 20 PLN. Dwie dyszki to także kwota, od jakiej zaczyna się w eWinner wypłata.

Jak długo trwa depozyt/wypłata w eWinner?

Depozyty realizowane są płatnościami błyskawicznymi. Bez względu, czy wpłacasz kasę w poniedziałek, sobotę, rano, czy wieczorem - w ciągu kilku minut gotówka pojawi się na Twoim koncie gracza. No właśnie, a ile czasu czeka się na wypłatę w eWinner? Obsługa bukmachera księguje płatności przez 7 dni w tygodniu. Z reguły trwa to do 15 minut, w godzinach pracy działu finansowego. Pieniądze otrzymasz od razu - w przypadku wyboru przelewu natychmiastowego, jako metody wypłaty lub do 2 dni roboczych - zwykłym przelewem bankowym.

Jak anulować wypłatę?

Zlecenie wypłaty możesz anulować do momentu, w którym dział finansowy eWinner go nie przetworzył. Musisz więc się spieszyć.

Jakie waluty obsługuje bukmacher?

W eWinner wpłacisz i wypłacisz tylko w złotówkach.

Jakie są dostępne metody płatności? Sprawdź listę poniżej

Przelewy24, Blue Media, BLIK, Karty VISA/Mastercard

eWinner Obsługa Klienta – nasza ocena

Każdy z graczy, a zwłaszcza początkujący klienci zakładów bukmacherskich mogą napotkać podczas swojej przygody różnego rodzaju wątpliwości. Dobra Obsługa Klienta powinna nie tylko pomagać w rozwiązywaniu problemów, ale być także dostępna na przysłowiowe wyciągnięcie ręki. Jak to wygląda w eWinner? Sprawdzamy.

Napotkałeś na jakiś problem w eWinner – depozyt nie zaksięgował się? Albo po prostu masz pytania odnośnie eWinner – płatności, zakłady bukmacherskie, bonusy, czy jakiekolwiek inne? Konsultanci dostępni są na czacie online, przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 8:00 do 22:00. Ponadto, w tych samych ramach czasowych możesz wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego. Bukmacher eWinner oddał też do dyspozycji graczy tradycyjny adres pocztowy, ale nie oszukujmy się, kto w dzisiejszych czasach śle listy? Niemniej jednak, cieszy, że Obsługa Klienta eWinner pracuje przez cały tydzień!

Wybierz płatność