18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Jak otworzyć konto na eWinner? Rejestracja u bukmachera

Przejdźmy przez to, jak przebiega na eWinner rejestracja. Sprawdź instrukcję, jak otworzyć na eWinner konto i rozpocząć grę z bonusem powitalnym 710 PLN!

Załóż konto

Jak otworzyć na eWinner konto? Krok po kroku

eWinner rejestracja - kod promocyjny

Sprawdźmy, jak wygląda na eWinner rejestracja i co powinieneś zrobić, żeby szybko i bezproblemowo założyć konto i postawić swój pierwszy zakład. Oto kroki, przez które musisz przejść, żeby stać się pełnoprawnym użytkownikiem serwisu bukmacherskiego:

 1. Wejdź na stronę buka i kliknij przycisk “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu, by otworzyć na eWinner konto.
 2. Wypełnij prawdziwymi danymi okienka i wpisz kod rejestracyjny VIPMAX.
 3. Zaznacz wymagane zgody i kliknij przycisk “Załóż konto” na dole strony.
 4. Ponownie wypełnij prawdziwymi danymi formularz i kliknij przycisk “Załóż konto”.

I tyle! Czemu wpisać kod rejestracyjny? A no dlatego, że na eWinner rejestracja przy użyciu naszego kodu da Ci możliwość odebrania zwiększonego bonusu powitalnego.

Bonus powitalny na eWinner: 710 PLN za kod

ewinner bonus

Na eWinner rejestracja umożliwia Ci wpisanie kodu promocyjnego. Wpisz w formularzu VIPMAX, a otrzymasz zwiększony bonus powitalny o łącznej wartości 710 PLN. Na tę kwotę składają się następujące promocje:

 • zakład ubezpieczony o wartości 110 PLN netto: jeśli wpłacisz w swoim pierwszym depozycie co najmniej 20 PLN, bukmacher da Ci możliwość postawienia pierwszego zakładu z funkcją cashback. To oznacza, że jeżeli pomylisz się w przewidywaniach i przegrasz, kasa zostanie Ci zwrócona na konto. Na eWinner dostaniesz zwrot całej postawionej kwoty netto, czyli bez podatku, od razu na saldo główne, bez konieczności obrotu!
 • 50% do 500 PLN od drugiego depozytu: od drugiej wpłaty będziesz mógł z kolei dostać nawet 500 PLN bonusowych środków do wykorzystania na zakłady. Żeby otrzymać bonus, musisz złożyć drugą wpłatę na wysokość co najmniej 20 PLN. Dostaniesz 50% wpłaconej kwoty w formie bonusu. Żeby go odblokować, powinieneś jednokrotnie obrócić depozytem po kursie minimum 1.50. Żeby natomiast móc wypłacić bonusową kasę na konto bankowe, musisz 6x obrócić nią po kursie co najmniej 2.50.
 • 2x 50 PLN freebetu co weekend: dzięki promocji Totalny Futbol możesz co weekend odbierać po 100 PLN we freebetach. Także już w pierwszy weekend po Twojej rejestracji! Tak samo wyglądają zasady na sobotę i na niedzielę. W każdy z tych dni, jeżeli postawisz zakład AKO na piłkę nożną po kursie minimum 2.50, dostaniesz freebet o wartości połowy postawionego kuponu do 50 PLN. Musisz postawić ten freebet tego samego dnia na zakłady LIVE w aplikacji mobilnej.
Bierz bonus

eWinner: rejestracja mobilna

Bukmacher na szczęście wprowadził już aplikację mobilną dla obu najpopularniejszych systemów operacyjnych, czyli iOS oraz Androida. Przy ich pomocy bezproblemowo można się zarejestrować z kodem rejestracyjnym VIPMAX.

Aby założyć konto eWinner, należy stuknąć ikonę trzech kreseczek w lewym górnym rogu, a następnie wybrać niebieski przycisk “Zarejestruj się”. Potem wszystko przebiega już tak samo, jak w instrukcji, którą umieściliśmy na początku artykułu! Należy wypełnić pierwszą część formularza, w tym okienko z kodem rejestracyjnym, oraz zaznaczyć wymagane zgody. Potem trzeba już tylko przejść do drugiej części formularza i ją również wypełnić prawdziwymi danymi.

Regulamin serwisu eWinner: rejestracja dla kogo?

Kto może otworzyć na eWinner konto? Sprawdźmy, jakie istnieją prawne ograniczenia co do tego, dla kogo dozwolona jest gra u bukmachera online.

 • Na eWinner rejestracja jest możliwa tylko dla osób, które ukończyły już osiemnasty rok życia.
 • Żeby założyć konto i móc wypłacać wygrane pieniądze, należy zweryfikować swoją tożsamość i udowodnić, że jest się osobą pełnoletnią. W tym celu trzeba zrobić zdjęcie lub zeskanować paszport albo dowód osobisty i przesłać plik do bukmachera.
 • Założyć konto i grać mogą tylko osoby, które przebywają na terenie RP.
 • Każdy może mieć tylko jedno konto eWinner i tylko raz wziąć udział w promocji powitalnej. Jeśli więc kiedyś się już zarejestrowałeś, to nie możesz tego powtórzyć.
 • Co prawda na eWinner rejestracja jest bez niego możliwa, ale aby wypłacić wygrane pieniądze od bukmachera, koniecznie będziesz potrzebował konta w polskim banku. Niestety ze względu na ustawę hazardową kasę można wypłacać tylko na konto bankowe należące do właściciela konta bukmacherskiego. Nie otrzymasz kasy żadną inną formą płatności ani na konto mamy czy kolegi. Weź to pod uwagę!

Jak obstawiać zakłady na eWinner?

Kiedy już założysz konto, będziesz pewnie ostrzył sobie zęby na swój pierwszy kupon. Oby był wygrany! Zaraz tłumaczymy, w jaki sposób się za to zabrać, ale najpierw jeszcze jedna sprawa. Pamiętaj, że Twój pierwszy kupon będzie na eWinner ubezpieczony na kwotę do 110 PLN, o ile tylko wpisałeś podczas rejestracji kod rejestracyjny VIPMAX i wpłaciłeś przynajmniej 20 PLN.

Jak złożyć na eWinner zakład pojedynczy

Żeby postawić zakład pojedynczy, czyli taki składający się wyłącznie z jednego wydarzenia, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

 1. Załóż konto na eWinner przy użyciu kodu VIPMAX i zaloguj się.
 2. Wpłać swój pierwszy depozyt, najlepiej minimum 20 PLN, aby załapać się na bonus.
 3. Przy użyciu listy po lewej stronie ekranu wybierz dyscyplinę i ligę.
 4. Z widocznej na środku ekranu oferty wybierz wydarzenie. Kliknij na kurs przy rezultacie, na który chcesz postawić.
 5. Po prawej stronie pojawi się Twój kupon. Wpisz stawkę, potwierdź, czy odpowiada Ci potencjalna wygrana i naciśnij żółty przycisk “Postaw zakład”.

Jak widzisz nie było to nic trudnego!

Jak złożyć na eWinner zakład AKO

Zakład AKO to taki, na którym jest więcej selekcji niż jedna. To oznacza więcej kasy w przypadku wygranej, ale także większą szansę na przegraną.

 1. Załóż konto na eWinner, zaloguj się i wpłać depozyt.
 2. Wybierz dyscyplinę i ligę, a następnie wydarzenie. Kliknij na kurs przy interesującym Cię rezultacie.
 3. Powtórz punkt drugi. Kiedy klikniesz na kolejny kurs, wydarzenie zostanie automatycznie dodane do kuponu.
 4. Na kuponie po prawej stronie ekranu wpisz stawkę, potwierdź, czy odpowiada Ci potencjalna wygrana i naciśnij żółty przycisk “Postaw zakład”.
Obstawiaj

Metody płatności eWinner

eWinner płatności

Jakie są dostępne na eWinner metody płatności? Nie ma póki co zbyt dużej różnorodności w ofercie tego bukmachera, ale nie ma też za bardzo o co narzekać.

Metoda płatnościMinimalny depozytProwizja bukmachera
Pay-By-Link1 PLN0%
BLIK1 PLN0%
Szybki transfer1 PLN0%
Karta VISA / Mastercard1 PLN0%

Oferta już zdążyła się trochę rozwinąć, choć chętnie zobaczylibyśmy jeszcze więcej dostępnych metod jak na przykład Skrill, Neteller czy Paysafecard albo PayPal.

Wypłacać pieniądze można jedynie na konto bankowe, o czym wcześniej już wspomnieliśmy w tym artykule. Nie jest to związane z brakiem chęci bukmachera, a wyłącznie z polskim prawem. Zależnie od tego, w jakim banku masz konto, możliwe, że będziesz mógł otrzymywać od eWinner szybkie wypłaty nawet w kilka minut. W przeciwnym wypadku możliwe, że będziesz musiał poczekać nieco dłużej. Listę banków i informacje na ich temat znajdziesz oczywiście na stronie bukmachera.

Niestety minimalna kwota wypłaty to aż 20 PLN. Niektórzy gracze lubią obstawiać za drobne kwoty i z pewnością nie spodoba im się to ograniczenie. Jeżeli jednak obstawiasz trochę grubsze kupony, to nie powinno Ci to przeszkadzać.

Obsługa klienta na eWinner

Na eWinner dostępne są następujące metody kontaktu z konsultantem i uzyskania pomocy:

 • Pełna przydatnych informacji sekcja FAQ;
 • Czat na żywo dostępny przez cały tydzień od 8.00 do 22.00;
 • Formularz kontaktowy, gdzie odpowiedź można uzyskać przez cały tydzień od 8.00 do 22.00;
 • Email, gdzie odpowiedź można uzyskać przez cały tydzień od 8.00 do 22.00;
 • Poczta na fizyczny adres bukmachera.

Już wiesz, jak działa na eWinner rejestracja i jak założyć konto, więc do boju. Trzymamy kciuki za Twoje zakłady!

FAQ

Jakie dane muszę podać przy rejestracji?

Dane konta gracza, a więc login i hasło oraz podstawowe dane osobowe i adresowe.

Czy na eWinner rejestracja jest darmowa?

Tak. Konto na eWinner możesz założyć za darmo.

Co daje w eWinner kod promocyjny?

Z kodem promocyjnym otrzymasz wyższy bonus na start. Zamiast cashbacku 100 PLN, będzie to 110 PLN.

Jaki jest bonus na start w eWinner?

W eWinner bonus powitalny to zakład bez ryzyka do 110 PLN z kodem oraz 50% do 500 PLN od drugiego depozytu.