Załóż konto w: forBET kod promocyjny 2022 – bonusy do 3280 PLN

Przekonaj się, jaki mamy dla Ciebie od forBET kod promocyjny. Jako nowy klient grasz bez podatku przez 30 dni, otrzymasz cashback do 1200 PLN, a także bonus reload 100% do 2080 PLN. Nie przegap tej okazji!

Zakłady sportowe

Zgarnij nawet do 3280PLN!

Zakład bez ryzyka do 1200 PLN Minimalna kwota zakładu, od której przysługuje promocja to 20 PLN. Bonusem należy obrócić x1 na kuponie z min. 3 zdarzeniami – wszystkie z kursem min. 1.30. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni. 100% bonusu od 2. depozytu do 2080 PLN Bonus 100% od 2. depozytu od min. 100 PLN do max 2000 PLN. Bonusem należy obrócić x4 na kuponie z min. 2 zdarzeniami – wszystkie zdarzenia z kursem min. 1.20; kurs całk. min. 2.00.Czas na obrót bonusem to 14 dni od jego aktywacji. 30 dni gry Bez Podatku 30 dni gry Bez Podatku zostanie przyznany w ciągu 24h roboczych od rejestracji. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – wszystkie z kursem min. 1.30. Zaliczają się zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz zakłady wirtualne. Obowiązują warunki ogólne.

E-sports

Zgarnij nawet do 3050PLN!

Aby otrzymać dodatkowe 50 pln do bonusu powitalnego należy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 100 pln. Maksymalna kwota bonusu powitalnego to 2000 pln, kod promocyjny powiększa bonus do 50. 4-krotny obrót bonusem, kurs minimalny zdarzenia 1,2, minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 2 i kurs minimalny kuponu 2,00

forBet bonus code form screenshot

Na forBET bonus jest jak tort urodzinowy. Został pokrojony na kilka części, ale możesz skosztować go w całości! Łącznie to nawet 3280 PLN oraz 30 dni gry bez podatku.

forBET kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 1200 PLN

Nie mamy wątpliwości, warto wykorzystać przy rejestracji kod promocyjny forBET. Tylko z nim, zamiast standardowego ubezpieczenia 1000 PLN, otrzymasz cashback aż do 1200 PLN. Dwie stówki na ziemii przecież nie leżą!

Jak odebrać od forBET zakład bez ryzyka do 1200 PLN?

Dostęp do podwyższonego ubezpieczenia zakładu otrzymują wyłącznie gracze, który podali podczas rejestracji w forBET kod promocyjny i postawili swój pierwszy kupon za środki z salda głównego. Kolejność wykonywania działań jest więc następująca:

 • zarejestruj się z kodem
 • wpłać depozyt
 • postaw pierwszy zakład za środki z salda głównego, za minimum 20 PLN
 • jeżeli przegrałeś, otrzymasz automatyczny zwrot stawki (max. 1200 PLN)
 • obróć zwrotem 1 raz na AKO z min. 3 selekcjami i kursem min. 1.30 na każdą z nich
 • na obrót masz 14 dni

Nie jest to więc szczególnie skomplikowany proces, a można dzięki niemu uratować się po porażce.

forBET bonusWarunki
Kod promocyjny forBETMAXBET
Bez ryzykaZwrot 1200 PLN
Warunki bonusuminimalna stawka pierwszego kuponu 20 PLN
Odbierz bonus!Bierz bonus

Kod promocyjny forBET na bonus reload 100% do 2080 PLN

Wszyscy lubimy dodatkową kasę na grę, zwłaszcza kiedy pula jest duża, a warunki otrzymania bonusu dość proste. Aktualnie za kod promocyjny forBET bonus od drugiej wpłaty to możliwość zgarnięcia aż 2080 PLN! To bardzo prosta konstrukcja: wpłacasz depozyt, obracasz nim, a bukmacher podwaja Twoją wpłatę. Co ważne, oferta skierowana jest dla każdego nowego gracza, który zechce wykorzystać przy rejestracji kod promocyjny.

Jak odebrać od forBET bonus na start 100% do 2080 PLN?

Na swój drugi depozyt musisz wpłacić minimum 20 PLN (pamiętaj jednak, że od wysokości Twojego depozytu zależeć będzie kwota bonusu, którą otrzymasz). Aby odblokować otrzymany od forBET bonus, należy najpierw dokonać jednokrotnego obrotu kwoty depozytu w zakładach po kursie całkowitym wynoszącym min. 2.00. Pamiętaj także, że forBET kod promocyjny jest potrzebny, aby zwiększyć kwotę maksymalnego bonusu. Bez niego, górny limit bonusu wyniesie 2000 PLN, a z nim, 80 PLN więcej.

Aby natomiast wypłacić bonus, musisz wykonać obrót x2 (kwota bonusu) w kuponach akumulowanych:

 • Zawierających minimum 3 zdarzenia
 • Kurs na każde zdarzenie nie mniejszy, niż 1.30
 • Kurs łączny kuponu to co najmniej 2.50

Czas: 14 dni od momentu aktywacji bonusu.

Reguły wykorzystania bonusu nie są zatem aż tak skomplikowane, a ogólne zasady są banalne.

forBET bonusWarunki
Kod promocyjny forBETMAXBET
Bonus reload100% do 2080 PLN
Warunek obrotuobrót depozytem x1
obrót bonusem x2
kurs min. 2.50
kurs poj. wydarzenia min. 1.30
Minimalna wpłata20 PLN
Odbierz bonus!Bierz bonus
forBET bonus powitalny - kod promocyjny MAXBET

Kod promocyjny forBET na grę bez podatku

W zakładach bukmacherskich forBET promocja powitalna na bonusach cashback i reload się nie kończy. Wystarczy, że klikniesz w dowolny link na naszej stronie (kod promocyjny nie jest Ci potrzebny), a w ciągu 24 godzin od rejestracji otrzymasz zakłady bez podatku przez 30 dni!

Jak odebrać od forBET zakłady bez podatku przez 30 dni?

Tak, nie pomyliliśmy się – sama rejestracja uprawnia Cię do obstawiania bez podatku przez 30 dni! Promocja aktywuje się automatycznie, a Ty jedyne, co musisz zrobić, to stawiać kupony według wytycznych bukmachera forBET:

 • Do gry bez podatku kwalifikują się kupony akumulowane
 • Muszą zawierać minimum 3 zdarzenia
 • Kurs pojedynczego zdarzenia to min. 1,30

Co ciekawe, bez podatku możesz obstawiać także Sporty Wirtualne I oraz, co naturalne, zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Prawda, że banalnie proste?

forBET bonusWarunki
forBET kod promocyjnyMAXBET
Gra bez podatkuZakłady bez podatku przez 30 dni!
Warunki bonusukupony akumulowane
min. 3 zdarzenia
kurs poj. wydarzenia min. 1.30
Odbierz bonus!Bierz bonus

Rejestracja w forBET

Jak przebiega na forBET rejestracja i które dane należy wypełnić, zanim rozpoczniesz grę? Już tłumaczymy.

 1. Kliknij zielony przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu strony. W międzyczasie przygotuj skany lub zdjęcia dowodu tożsamości.
 2. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi i zaznacz zgody. Zwróć uwagę, żeby zaznaczone było pole “Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”! Przejdź dalej.
 3. Wypełnij kolejny formularz danymi i przejdź dalej.
 4. Zaznacz odpowiednie zgody i kliknij “Zarejestruj się”. Gotowe!
forbet kod promocyjny rejestracja

forBET – informacje o bukmacherze

Nie obchodziłby nas nic a nic nawet najlepszy podarowany przez forBET kod promocyjny, gdyby bukmacher nie działał w Polsce legalnie. Ale działa! Jeżeli chcesz się co do tego upewnić, poniżej znajdziesz podstawowe informacje na temat firmy, która stoi za marką forBET. Dzięki nim możesz sam poszukać w internecie dowodów na posiadanie przez forBET stosownej licencji.

 • Pełna nazwa firmy: forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o
 • Rok założenia firmy: 2006
 • Numer KRS: 0000263257
 • Numer licencji: PS4.6831.10.2016
 • Data przyznania licencji: 4 maja 2016 r.

forBET kod promocyjny i inne oferty – promocje w forBET

Jak już wspomnieliśmy, 3280 PLN plus 30 dni bez podatku, to jeszcze nie wszystko. Pozostałe promocje buka pozwolą Ci zainkasować jeszcze więcej dodatkowych środków. Przyjrzymy się najpopularniejszym bonusom forBET. Niektóre z nich obowiązują na stałe, zaś inne pojawiają się tylko raz na czas. Najświeższe informacje na temat oferowanych w danej chwili bonusów znajdziesz w zakładce “Promocje” na stronie buka.

forBET freebet 20 PLN – bonus urodzinowy

Zakłady bukmacherskie forBET to jedna z nielicznych firm, która tak chętnie nagradza klientów za samo to, że istnieją. Poważnie! No bo jak nazwać bonus urodzinowy, który dostajesz w – tak jest – swoje urodziny wraz z najserdeczniejszymi życzeniami?

Odbierz więc od forBET darmowy zakład 20 PLN z okazji urodzin i baw się dobrze!

Darmowy zakład forBET 50 PLN – #TyperJanusz

Oprócz darmowej kasy z okazji urodzin, możesz także odebrać od forBET darmowy zakład z tytułu akcji #TyperJanusz. Bukmacher ustalił sobie bowiem, że twarzą jego kampanii i zarazem ambasadorem marki będzie… szympans z warszawskiego zoo. Na fali popularności memów z małpy z wielkim nosem, forBET postanowił uruchomić akcję #TyperJanusz, w której możesz zainspirować swoje kupony podpowiedziamy człekokształtnego Patricka (to prawdziwe imię szympansa).

Poza typami, możesz tez zgarnąć freebet 50 PLN za wykonanie prostego zadania: wybierz się do zoo, w którym przebywa Typer Janusz i zrób sobie zdjęcie z nim albo z tablicą informującą o jego nowej roli. Nastepnie udostępnij zdjęcie w mediach społecznościowych i opisz je „#TyperJanusz”, a bukmacher nagrodzi Cię damorym wsadem na konto. A jeśli nie mieszkasz w pobliżu? Nadal masz szansę na darmową kasę! Kiedy z okazji swoich urodzin dostaniesz pluszowego Janusza, zrób sobie z nim zdjęcie – reszta procedury jest taka sama. W takim przypadku dostaniesz od forBET 20 PLN za darmo!

12% do wygranych – zakłady bez podatku

Największą sławę i popularność forBET zyskał za to ostatnie: zakłady bez podatku. O ile kiedyś były one tu na porządku dziennym, tak teraz trzeba czekać na specjalną okazję, aby się na nie załapać. Dlatego tym bardziej istotne jest regularne obserwowanie oferty bonusowej forBET, w której może się trafić gra bez podatku na piłkę nożną, koszykówkę, czy inny sport.

MaxiZysk

Ten innowacyjny bonus bukmachera pojawia się całkiem często. Pozwala on na podwojenie lub nawet potrojenie zysku z zakładu postawionego za określoną kwotę, którą wpłacisz w trakcie obowiązywania promocji. Koniecznie obserwuj, jak kształtuje się na forBET oferta, żeby nie umknęła Ci żadna szansa na dodatkowy zarobek! Pamiętaj tylko, że czasem MaxiZysk obowiązuje tylko na określoną dyscyplinę albo turniej. Zawsze czytaj regulamin promocji!

Bierz bonus

Aplikacja mobilna forBET – obstawiaj i bierz bonusy przez telefon!

Apka forBET została opracowana dla urządzeń z systemem iOS oraz Android. Właściciele urządzeń Apple mogą pobrać ją bezpośrednio z App Store, natomiast jeżeli na Twoim telefonie lub tablecie jest Android, będziesz musiał ściągąć aplikację ze strony forBET. Bukmacher udostępnia szczegółową instrukcję postępowania, więc nie spodziewaj się żadnych kłopotów.

Aplikacja jest przejrzysta i estetyczna, pozbawiona ozdobników – po prostu wygodnie się na niej obstawia. Przy jej pomocy można przeglądać ofertę i stawiać zakłady, a także zarządzać płatnościami i korzystać z bonusów. Da się również śledzić mecze na żywo: albo przy pomocy match trackera, albo za pomocą live streamu, jeśli taka możliwość jest akurat dostępna na forBET. Rejestracja za pośrednictwem apki także jest do zrobienia.

Pobierz aplikację

Więcej o forBET dowiesz się z naszych recenzji i poradników ⬇

FAQ

Czy mogę wykorzystać kod promocyjny forBET, mając już zarejestrowane konto?

Niestety, w forBET kod promocyjny jest dostępny wyłącznie dla nowych graczy, a więc takich, którzy dopiero zakładają konto. Pamietaj też, że jedna osoba = jeden profil, dlatego nie możesz założyć drugiego konta tylko dlatego, że podoba Ci się nowy bonus powitalny.

Jaki jest kod promocyjny forBET?

MAXBET

Czy bonusy łączą się?

Operacje na saldzie bonusowym nie wliczają się do obrotu i mogą być użyte do generowania innych bonusów – żeby spełnić warunki promocji, musisz grać własnymi środkami, a bonusy się nie łączą, choć możesz jednocześnie brać udział w wielu promocjach.

Nie dostałem bonusu, gdzie mogę to zgłosić?

Od rejestracji do przekazania bonusu może minąć do 15 minut. Jeśli po tym czasie nie widzisz bonusu na koncie, wyloguj się, wyczyść cookies i cache, zaloguj się ponownie. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z obsługą klienta, podając swoje id gracza.

Jak złożyć pierwszy zakład?

Z listy sportów wybierz interesującą Cię pozycję, znajdź właściwe spotkanie i wariant zakładu. Po prawej stronie będziesz na bieżąco widzieć podgląd kuponu – kiedy znajdą się na nim wszystkie pożądane spotkania, po prostu go zatwierdź.

Jakie są minimalne wpłaty i wypłaty na Forbet?

Minimalna kwota depozytu uzależniona jest od wybranego sposobu wpłaty. Najniższą możliwą wartością jest 1 PLN. Natomiast w przypadku wypłaty minimalna kwota do wypłaty wynosi 1 PLN. Gracze mogą dokonać płatności poprzez przelew bankowy lub kartę kredytową dzięki metodom DOTPAY i PayU.