Załóż konto w: forBET kod promocyjny 2021 – bonusy do 2480 PLN

agnieszka | 13.07.2021

Załóż konto w: forBET kod promocyjny 2021 – bonusy do 2480 PLN

Tekst reklamowy | 18+

Przekonaj się, jaki mamy dla Ciebie od forBET kod promocyjny. Jako nowy klient grasz bez podatku przez 14 dni, otrzymasz 100% do 2080 PLN, ubezpieczysz pierwszy zakład do 200 PLN, a także podwoisz swoją wygraną!

Na forBET bonus jest jak tort urodzinowy. Został pokrojony na kilka części, ale możesz skosztować go w całości! Łącznie to nawet 2480 PLN oraz 14 dni gry bez podatku.

forBET kod promocyjny na bonus powitalny do 2080 PLN

Wszyscy lubimy dodatkową kasę na grę, zwłaszcza kiedy pula jest duża, a warunki otrzymania bonusu dość proste. Aktualnie za kod promocyjny forBET bonus powitalny od pierwszej wpłaty to możliwość zgarnięcia aż 2080 PLN! To bardzo prosta konstrukcja: wpłacasz depozyt, obracasz nim, a bukmacher podwaja Twoją wpłatę. Co ważne, oferta skierowana jest dla każdego nowego gracza.

Jak odebrać od forBET bonus na start 100% do 2080 PLN?

Na sam początek musisz wpłacić minimum 20 PLN (pamiętaj jednak, że od wysokości Twojego depozytu zależeć będzie kwota bonusu, którą otrzymasz). Aby odblokować otrzymany od forBET bonus, należy najpierw dokonać jednokrotnego obrotu kwoty depozytu w zakładach po kursie całkowitym wynoszącym min. 2.00, ale pamiętaj, że nie liczą się do tego obrotu zakłady systemowe oraz obowiązująca na forBET oferta zakładów na sporty wirtualne. Pamiętaj także, że forBET kod promocyjny jest potrzebny, aby zwiększyć kwotę maksymalnego bonusu.

Aby natomiast wypłacić bonus, musisz wykonać obrót x2 (kwota bonusu) w kuponach akumulowanych:

 • Zawierających minimum 3 zdarzenia
 • Kurs na każde zdarzenie nie mniejszy, niż 1.30
 • Kurs łączny kuponu to co najmniej 2.50

Czas: 14 dni od momentu aktywacji bonusu.

Reguły wykorzystania bonusu nie są zatem aż tak skomplikowane, a ogólne zasady są banalne.

forBET bonus Warunki
Kod promocyjny forBET MAXBET
Bonus powitalny 100% do 2080 PLN
Warunek obrotu obrót depozytem x1
obrót bonusem x2
kurs min. 2.50
kurs poj. wydarzenia min. 1.30
Minimalna wpłata 20 PLN
Odbierz bonus!

forBET bonus powitalny - kod promocyjny MAXBET

Kod promocyjny forBET na zakład bez ryzyka

Samo powiększenie maksymalnego bonusu 100% może się wydawać niedużą premią, dlatego teraz za kod promocyjny forBET wydaje nowym graczom jeszcze jeden dodatek: ubezpieczenie zakładu do 200 PLN!

Jak odebrać od forBET zakład bez ryzyka do 200 PLN?

Dostęp do ubezpieczenia zakładu otrzymują wyłącznie gracze, który podali podczas rejestracji w forBET kod promocyjny i postawili swój pierwszy kupon za środki z salda głównego. Kolejność wykonywania działań jest więc następująca:

 • zarejestruj się z kodem,
 • wpłać depozyt
 • postaw pierwszy zakład za środki z salda głównego,
 • w przypadku przegranej, napisz maila na [email protected] podając w treści wiadomości swój login, zaś w tytule „Zakład bez ryzyka”,
 • odbierz zwrot w formie bonusu,
 • obróć bonus 4x zakładami AKO po kursie łącznym min. 2.00, przy czym kurs każdego zdarzenia musi wynieść min. 1.20.

Nie jest to więc szczególnie skomplikowany proces, a można dzięki niemu uratować się po porażce.

forBET bonus Warunki
Kod promocyjny forBET MAXBET
Bez ryzyka Zwrot 200 PLN
Warunki bonusu kupon ako
min. 2 zdarzenia
kurs poj. wydarzenia min. 1.20
Minimalna wpłata 20 PLN
Odbierz bonus!

Kod promocyjny forBET na grę bez podatku

W zakładach bukmacherskich forBET promocja powitalna na bonusie od depozytu się nie kończy. Wystarczy, że klikniesz w dowolny link na naszej stronie (kod promocyjny nie jest Ci potrzebny), a w ciągu 24 godzin od rejestracji otrzymasz zakłady bez podatku przez 14 dni!

Jak odebrać od forBET zakłady bez podatku przez 14 dni?

Tak, nie pomyliliśmy się – sama rejestracja uprawnia Cię do obstawiania bez podatku przez 14 dni! Promocja aktywuje się automatycznie, a Ty jedyne, co musisz zrobić, to stawiać kupony według wytycznych bukmachera forBET:

 • Do gry bez podatku kwalifikują się kupony akumulowane
 • Muszą zawierać minimum 3 zdarzenia
 • Kurs pojedynczego zdarzenia to min. 1,30

Co ciekawe, bez podatku możesz obstawiać także Sporty Wirtualne I oraz, co naturalne, zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Prawda, że banalnie proste?

forBET bonus Warunki
forBET kod promocyjny MAXBET
Gra bez podatku Zakłady bez podatku przez 14 dni!
Warunki bonusu kupony akumulowane
min. 3 zdarzenia
kurs poj. wydarzenia min. 1.30
Odbierz bonus!

forBET kod promocyjny na bonus mnożnik wygranej

Jeszcze Ci mało? No to mamy rewelacyjną informację. W forBET zgarniesz także trzeci bonus powitalny! To podwojenie Twojej wygranej na kuponie spełniającym wymagania bukmachera.

Jak odebrać od forBET bonus Mnożnik MaxiZysk do 200 PLN?

Aby odblokować w forBET mnożnik wygranej, musisz dokonać drugiej wpłaty. To właśnie od jej wysokości będzie zależała kwota, którą bukmacher podwoi. Minimalny mnożnik przysługuje dla kwoty 20 PLN, a maksymalny dla 200 PLN. Jeśli wpłacisz więcej, bukmacher obejmie mnożnikiem maksymalnie dwie stówki.

 • Wpłać drugi depozyt
 • Postaw całość na jeden kupon
 • Składający się z min. 3 zdarzeń (każde po kursie min. 1.30)
 • Bukmacher powiększy Twoją wygraną – maksymalnie do 209 PLN

Wygrana nie podlega warunkom obrotu. Na postawienie kuponu z mnożnikiem masz 48 godziny od dokonania drugiej wpłaty. Obowiązują wszystkie zakłady przedmeczowe i na żywo, z wyłączeniem Sportów Wirtualnych.

forBET bonus Warunki
Kod promocyjny forBET MAXBET
Bonus MaxiZysk Mnożnik wygranej do 200 PLN
Warunki bonusu kupon ako
min. 3 zdarzenia
kurs poj. wydarzenia min. 1.30
Minimalna wpłata 20 PLN
Odbierz bonus!

Rejestracja w forBET

Jak przebiega na forBET rejestracja i które dane należy wypełnić, zanim rozpoczniesz grę? Już tłumaczymy.

 1. Kliknij zielony przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu strony. W międzyczasie przygotuj skany lub zdjęcia dowodu tożsamości.
 2. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi i zaznacz zgody. Zwróć uwagę, żeby zaznaczone było pole “Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”! Przejdź dalej.
 3. Wypełnij kolejny formularz danymi i przejdź dalej.
 4. Wypełnij trzecią część formularza i wgraj skany swojego dokumentu tożsamości.
 5. Zaznacz odpowiednie zgody i kliknij “Zarejestruj się”. Gotowe!

forBET kod promocyjny - rejestracja

forBET – informacje o bukmacherze

Nie obchodziłby nas nic a nic nawet najlepszy podarowany przez forBET kod promocyjny, gdyby bukmacher nie działał w Polsce legalnie. Ale działa! Jeżeli chcesz się co do tego upewnić, poniżej znajdziesz podstawowe informacje na temat firmy, która stoi za marką forBET. Dzięki nim możesz sam poszukać w internecie dowodów na posiadanie przez forBET stosownej licencji.

 • Pełna nazwa firmy: forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o
 • Rok założenia firmy: 2006
 • Numer KRS: 0000263257
 • Numer licencji: PS4.6831.10.2016
 • Data przyznania licencji: 4 maja 2016 r.

forBET kod promocyjny i inne oferty – promocje w forBET

Jak już wspomnieliśmy, 2280 PLN plus dwa kolejne bonusy, które możesz zgarnąć na początek przygody z bukmacherem, to jeszcze nie wszystko. Pozostałe promocje buka pozwolą Ci zainkasować jeszcze więcej dodatkowych środków. Przyjrzymy się najpopularniejszym bonusom forBET. Niektóre z nich obowiązują na stałe, zaś inne pojawiają się tylko raz na czas. Najświeższe informacje na temat oferowanych w danej chwili bonusów znajdziesz w zakładce “Promocje” na stronie buka.

forBET freebet 20 PLN – bonus urodzinowy

Zakłady bukmacherskie forBET to jedna z nielicznych firm, która tak chętnie nagradza klientów za samo to, że istnieją. Poważnie! No bo jak nazwać bonus urodzinowy, który dostajesz w – tak jest – swoje urodziny wraz z najserdeczniejszymi życzeniami?

Odbierz więc od forBET darmowy zakład 20 PLN z okazji urodzin i baw się dobrze!

Darmowy zakład forBET 50 PLN – #TyperJanusz

Oprócz darmowej kasy z okazji urodzin, możesz także odebrać od forBET darmowy zakład z tytułu akcji #TyperJanusz. Bukmacher ustalił sobie bowiem, że twarzą jego kampanii i zarazem ambasadorem marki będzie… szympans z warszawskiego zoo. Na fali popularności memów z małpy z wielkim nosem, forBET postanowił uruchomić akcję #TyperJanusz, w której możesz zainspirować swoje kupony podpowiedziamy człekokształtnego Patricka (to prawdziwe imię szympansa).

Poza typami, możesz tez zgarnąć freebet 50 PLN za wykonanie prostego zadania: wybierz się do zoo, w którym przebywa Typer Janusz i zrób sobie zdjęcie z nim albo z tablicą informującą o jego nowej roli. Nastepnie udostępnij zdjęcie w mediach społecznościowych i opisz je „#TyperJanusz”, a bukmacher nagrodzi Cię damorym wsadem na konto. A jeśli nie mieszkasz w pobliżu? Nadal masz szansę na darmową kasę! Kiedy z okazji swoich urodzin dostaniesz pluszowego Janusza, zrób sobie z nim zdjęcie – reszta procedury jest taka sama. W takim przypadku dostaniesz od forBET 20 PLN za darmo!

12% do wygranych – zakłady bez podatku

Największą sławę i popularność forBET zyskał za to ostatnie: zakłady bez podatku. O ile kiedyś były one tu na porządku dziennym, tak teraz trzeba czekać na specjalną okazję, aby się na nie załapać. Dlatego tym bardziej istotne jest regularne obserwowanie oferty bonusowej forBET, w której może się trafić gra bez podatku na piłkę nożną, koszykówkę, czy inny sport.

MaxiZysk

Ten innowacyjny bonus bukmachera pojawia się całkiem często. Pozwala on na podwojenie lub nawet potrojenie zysku z zakładu postawionego za określoną kwotę, którą wpłacisz w trakcie obowiązywania promocji. Koniecznie obserwuj, jak kształtuje się na forBET oferta, żeby nie umknęła Ci żadna szansa na dodatkowy zarobek! Pamiętaj tylko, że czasem MaxiZysk obowiązuje tylko na określoną dyscyplinę albo turniej. Zawsze czytaj regulamin promocji!

Aplikacja mobilna forBET – obstawiaj i bierz bonusy przez telefon!

Apka forBET została opracowana dla urządzeń z systemem iOS oraz Android. Właściciele urządzeń Apple mogą pobrać ją bezpośrednio z App Store, natomiast jeżeli na Twoim telefonie lub tablecie jest Android, będziesz musiał ściągąć aplikację ze strony forBET. Bukmacher udostępnia szczegółową instrukcję postępowania, więc nie spodziewaj się żadnych kłopotów.

Aplikacja jest przejrzysta i estetyczna, pozbawiona ozdobników – po prostu wygodnie się na niej obstawia. Przy jej pomocy można przeglądać ofertę i stawiać zakłady, a także zarządzać płatnościami i korzystać z bonusów. Da się również śledzić mecze na żywo: albo przy pomocy match trackera, albo za pomocą live streamu, jeśli taka możliwość jest akurat dostępna na forBET. Rejestracja za pośrednictwem apki także jest do zrobienia.

Więcej o forBET dowiesz się z naszych recenzji i poradników ⬇

FAQ

 1. Czy mogę wykorzystać kod promocyjny forBET, mając już zarejestrowane konto?

Niestety, w forBET kod promocyjny jest dostępny wyłącznie dla nowych graczy, a więc takich, którzy dopiero zakładają konto. Pamietaj też, że jedna osoba = jeden profil, dlatego nie możesz założyć drugiego konta tylko dlatego, że podoba Ci się nowy bonus powitalny.

 1. Jaki jest kod promocyjny forBET?

MAXBET

 1. Czy bonusy łączą się?

Operacje na saldzie bonusowym nie wliczają się do obrotu i mogą być użyte do generowania innych bonusów – żeby spełnić warunki promocji, musisz grać własnymi środkami, a bonusy się nie łączą, choć możesz jednocześnie brać udział w wielu promocjach.

 1. Nie dostałem bonusu, gdzie mogę to zgłosić?

Od rejestracji do przekazania bonusu może minąć do 15 minut. Jeśli po tym czasie nie widzisz bonusu na koncie, wyloguj się, wyczyść cookies i cache, zaloguj się ponownie. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z obsługą klienta, podając swoje id gracza.

 1. Jak złożyć pierwszy zakład?

Z listy sportów wybierz interesującą Cię pozycję, znajdź właściwe spotkanie i wariant zakładu. Po prawej stronie będziesz na bieżąco widzieć podgląd kuponu – kiedy znajdą się na nim wszystkie pożądane spotkania, po prostu go zatwierdź.

 1. Jakie są minimalne wpłaty i wypłaty na Forbet?

Minimalna kwota depozytu uzależniona jest od wybranego sposobu wpłaty. Najniższą możliwą wartością jest 1 PLN. Natomiast w przypadku wypłaty minimalna kwota do wypłaty wynosi 1 PLN. Gracze mogą dokonać płatności poprzez przelew bankowy lub kartę kredytową dzięki metodom DOTPAY i PayU.

Forbet metody płatności: jak wpłacać i wypłacać

Forbet metody płatności: jak wpłacać i wypłacać

Tekst reklamowy | 18+ Forbet  jest bukmacherem bardzo prostym pod względem finansowym. Ta prostota – po części zapewne zamierzona, a po części wymuszona obowiązującymi przepisami…

Czytaj dalej
Forbet mobile – jak grać mobilnie?

Forbet mobile – jak grać mobilnie?

Tekst reklamowy | 18+ Forbet mobile to opcja oferowana przez tego legalnego w Polsce bukmachera graczom korzystającym z urządzeń mobilnych. Strona internetowa Forbet bardzo dobrze…

Czytaj dalej
Jak otrzymać bonus Forbet?

Jak otrzymać bonus Forbet?

Tekst reklamowy | 18+ forBET to serwis bukmacherski z niezwykle agresywną ofertą promocyjną przeznaczoną nie tylko dla nowych graczy, ale też stałych bywalców serwisu. Bonus…

Czytaj dalej
Forbet rejestracja: jak otworzyć konto na Forbet?

Forbet rejestracja: jak otworzyć konto na Forbet?

Tekst reklamowy | 18+ Na Forbet rejestracja przebiega szybko i sprawnie, a co najważniejsze, pozwala Ci odebrać bonus powitalny! Sprawdź jak otworzyć konto na Forbet…

Czytaj dalej
Forbet: opinie o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Forbet: opinie o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Tekst reklamowy | 18+ Forbet to wyróżniający się na polskim rynku operator zakładów bukmacherskich. Serwis ten jest w 100% legalny, więc nie musisz obawiać się…

Czytaj dalej
Jak korzystać z Forbet AKO Friendly?

Jak korzystać z Forbet AKO Friendly?

Tekst reklamowy | 18+ Serwis bukmacherski Forbet zdecydował się na zaoferowanie swoim użytkownikom ciekawej opcji jaką jest Forbet AKO Friendly. Ten legalny w Polsce bukmacher…

Czytaj dalej
Jak obstawiać zakłady na żywo iForbet?

Jak obstawiać zakłady na żywo iForbet?

Tekst reklamowy | 18+ Forbet to jeden z niewielu legalnych w Polsce serwisów online, który oferuje również zakłady na żywo iForbet. Ten stosunkowo nowy operator…

Czytaj dalej
Czy Forbet jest legalny w Twoim kraju?

Czy Forbet jest legalny w Twoim kraju?

Tekst reklamowy | 18+ Z powodu obowiązywania ustawy hazardowej nie każdy serwis bukmacherski jest tak jak Forbet legalny w Polsce. Ten bukmacher dołożył wszelkich starań,…

Czytaj dalej
forBET bonus Euro 2020

forBET bonus Euro 2020

Tekst reklamowy | 18+ Wystartowało wyczekiwane Euro 2020! Bonusy bukmacherskie tak, jak przypuszczaliśmy dwoją się i troją. W forBET bonus Euro 2020 też się pojawił,…

Czytaj dalej
forBET sprawdź kupon

forBET sprawdź kupon

Tekst reklamowy | 18+ Jeśli ten bukmacher jest Ci obcy, to dobra okazja, żeby dowiedzieć się o nim czegoś więcej. W tym artykule podamy szczegóły…

Czytaj dalej
forBET BetArchitekt

forBET BetArchitekt

Tekst reklamowy | 18+ Bukmacherzy raz za razem zaskakują klientów nowymi funkcjami. Nie inaczej dzieje się teraz. W forBET BetArchitekt jest spełnieniem marzeń wielu typerów.…

Czytaj dalej
forBET wirtualne sporty

forBET wirtualne sporty

Tekst reklamowy | 18+ Na forBET wirtualne sporty charakteryzują się zadziwiającą różnorodnością. Jeżeli szukasz rozrywki na dni bez prawdziwych meczów, to ten bukmacher może stanowić…

Czytaj dalej
18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci