18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Jak korzystać z Forbet AKO Friendly?

Serwis bukmacherski Forbet zdecydował się na zaoferowanie swoim użytkownikom ciekawej opcji jaką jest Forbet AKO Friendly. Ten legalny w Polsce bukmacher  oferuje swoistą rekompensatę za obstawione przez nas kupony, które nie weszły. Przyjrzyjmy się bliżej zarówno tej nowej funkcji.

Zakłady sportowe

Zgarnij nawet do 3280PLN!

Zakład bez ryzyka do 1200 PLN Minimalna kwota zakładu, od której przysługuje promocja to 20 PLN. Bonusem należy obrócić x1 na kuponie z min. 3 zdarzeniami – wszystkie z kursem min. 1.30. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni. 100% bonusu od 2. depozytu do 2080 PLN Bonus 100% od 2. depozytu od min. 100 PLN do max 2000 PLN. Bonusem należy obrócić x4 na kuponie z min. 2 zdarzeniami – wszystkie zdarzenia z kursem min. 1.20; kurs całk. min. 2.00.Czas na obrót bonusem to 14 dni od jego aktywacji. 30 dni gry Bez Podatku 30 dni gry Bez Podatku zostanie przyznany w ciągu 24h roboczych od rejestracji. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – wszystkie z kursem min. 1.30. Zaliczają się zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz zakłady wirtualne. Obowiązują warunki ogólne.

E-sports

Zgarnij nawet do 3050PLN!

Aby otrzymać dodatkowe 50 pln do bonusu powitalnego należy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 100 pln. Maksymalna kwota bonusu powitalnego to 2000 pln, kod promocyjny powiększa bonus do 50. 4-krotny obrót bonusem, kurs minimalny zdarzenia 1,2, minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 2 i kurs minimalny kuponu 2,00

forBet bonus code form screenshot

Jak korzystać z Forbet AKO Friendly?

Forbet AKO Friendly pozwala użytkownikom serwisu bukmacherskiego Forbet na odzyskanie części pieniędzy z zakładów AKO, które nie weszły.

Ażeby z niej skorzystać gracz musi posiadać zarejestrowane u tego bukmachera konto, a więc spełniać wszystkie warunki określone w regulaminie.

W ramach programu Forbet AKO Friendly oferowane są dwa następujące bonusy.

Forbet AKO friendly

AKO Return

Bonus przyznawany za 10 nieudanych zakładów AKO. Żeby uzyskać ten bonus należy wysłać email na promocyjną skrzynkę pocztową Forbet, nadając mu temat „AKO RETURN” wraz ze swoim loginem oraz numerami kuponów, które obejmowane są promocją.

Bonus iForbet w wysokości 10 złotych zostanie Ci przyznany w ciągu 48 godzin w dni robocze.

Należy jednak spełnić następujące warunki:

 • Stawka na przegranych akumulatorach musi wynosić co najmniej 10 złotych, przy kursie AKO przekraczającym 3,0 i przynajmniej trzech zdarzeniach na kuponie
 • Każdy przegrany akumulator może być wykorzystany tylko jeden raz, w przeciwnym wypadku Forbet może odmówić przyznania bonusu
 • Promocyjne kupony nie mogą być starsze niż 21 dni
 • Bonus należy obrócić cztery razy, kurs minimalny jednego obrotu wynosi 2,0

AKO CASHBACK

Promocja ta pozwala uzyskać bonus za każdy kupon, na którym nie weszło Ci jedno spotkanie. Za każdy tego typu akumulator gracz może otrzymać częściową rekompensatę. Każdy kupon AKO mogący wziąć udział w promocji musi mieć stawkę w wysokości minimum 10 złotych, minimalne AKO 3,0 i co najmniej 5 zdarzeń.

Bonus dla kuponów z liczbą od 5 do 8 zdarzeń wynosi 5 złotych, a na kuponach z co najmniej 9 zdarzeniami – 10 złotych.

Oto jakie warunki należy spełnić, by uzyskać ten bonus:

 • Na adres e-mail promocji należy wysłać mail z tytułem „AKO CASHBACK” i numerem swojego kuponu
 • Każdy przegrany kupon może być wykorzystany tylko jeden raz, w przeciwnym wypadku Forbet może odmówić przyznania bonusu
 • Promocyjny kupon nie może być starszy niż 7 dni
 • Bonus należy obrócić cztery razy, kurs minimalny jednego obrotu wynosi 2,0
Bierz bonus
iForbet AKO CASHBACK

Forbet AKO Friendly: Regulamin

Promocja Forbet AKO Friendly obwarowana jest pewnym regulaminem.

Przede wszystkim trzeba spełnić warunki korzystania z serwisu, to jest:

 1. Być osobą pełnoletnią
 2. Posiadać konto na Forbet
 3. Nie mieć sądowego zakazu grania w zakłady bukmacherskie
 4. Spełniać warunki dotyczące tzw. ustawy hazardowej

Regulamin samej promocji obejmuje następujące postanowienia:

 • Do promocji nie kwalifikują się zakłady zawarte z konta bonusowego
 • Obu promocji nie można łączyć
 • Forbet przydziela i rozlicza bonusy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00

Dział obsługi klienta Forbet

Dział obsługi klienta Forbet to bez wątpienia coś co wyróżnia tego bukmachera na tle konkurencji.

Forbet oferuje aż trzy różne opcje kontaktu z konsultantami swojego biura obsługi, są to:

Specjaliści tego serwisu są doskonale wyszkoleni, rzeczowi i cechują się niezwykłą kulturą osobistą. Od razu mamy wrażenie, że Forbet stawia na dobre relacje ze swoim użytkownikami.

Pomoc konsultantów dostępna jest w języku polskim, więc możemy mieć pewność, że nasz problem zostanie rozwiązany.

Należy jednak pamiętać, że konsultanci pracują w godzinach 9:00 – 21:00. Jeśli mamy problem poza tymi godzinami, warto wysłać zgłoszenie za pomocą formularza.

Jeżeli potrzebujemy pomocy w sprawie Forbet AKO Friendly to przed zgłoszeniem się do konsultantów warto sprawdzić działy Pomoc i FAQ.

Forbet AKO Friendly: FAQ

Kto może skorzystać z oferty Forbet AKO friendly?

Z oferty tej może skorzystać każda pełnoletnia osoba z zarejestrowanym kontem Forbet, która nie jest objęta sądowym zakazem grania w zakłady bukmacherskie i nie jest ograniczona zapisami ustawy hazardowej. Należy również spełnić warunki poszczególnych promocji, czyli mieć 10 przegranych kuponów lub kupon, na którym nie weszło maksymalnie jedno spotkanie.

Czy mogę otrzymać ten bonus jako dodatek do innych istniejących już ofert?

Bukmacher Forbet stawia w tym wypadku sprawę jasno – promocje nie łączą się. Dotyczy to również grania zakładów ze środków bonusowych – za przegrane kupony z tej puli, gracz nie otrzyma żadnej rekompensaty.

Jak złożyć pierwszy zakład u bukamchera Forbet?

Stawianie zakładów na Forbet jest niezwykle proste. Jeśli posiadamy już konto i mamy na nim środki pieniężne, to wystarczy, że zalogujemy się, wybierzemy interesujące nas spotkanie i klikniemy w rezultat zdarzenia, które nas interesuje. Gdy już wybierzemy zdarzenia to wystarczy określić stawkę i wysłać kupon.

Ile wynoszą minimalne kwoty wpłat i wypłat na Forbet?

Minimalna kwota wpłaty uzależniona jest od metody płatności. Najniższa możliwa wpłata to 1 złoty. Sprawa z wypłatami wygląda podobnie – minimalna kwota jaką możemy jednorazowo wypłacić to 1 złoty.

Recenzja Forbet AKO Friendly

Forbet AKO Friendly zaletyForbet AKO Friendly wady
 • Możliwość zyskania dodatkowych środków bonusowych
 • Dość szybka wpłata pieniędzy na konto bonusowe po zgłoszeniu
 • Aż dwa rodzaje bonusów w ramach tej promocji
 • Konieczność wysłania maila do działu promocji
 • Kwoty bonusów są niewysokie
 • Obsługa klienta nie pracuje całodobowo