18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

forBET BetArchitekt

Bukmacherzy raz za razem zaskakują klientów nowymi funkcjami. Nie inaczej dzieje się teraz. W forBET BetArchitekt jest spełnieniem marzeń wielu typerów. Od teraz na jednym kuponie możesz łączyć zdarzenia z… jednego meczu!

Co to jest BetArchitekt?

Przyjrzymy się dokładniej, czym jest w forBET BetArchitekt. Aby było to łatwe, przejrzyste i zrozumiałe, weźmy pierwszy z brzegu mecz: Lech Poznań – Legia Warszawa. Do tej pory, jeśli chciałeś obstawić takie spotkanie, to mogłeś umieścić na swoim kuponie tylko jeden zakład. Owszem, najczęściej wybieramy zakłady na zwycięstwo, więc z reguły nie było to problemem. Jednak niekiedy intuicja podpowiada także, ile bramek padnie w meczu czy kto strzeli gola jako pierwszy. I co wtedy? Musiałeś zdecydować, który zakład postawić, a które z bólem serca odrzucić. Choć co prawda bukmacherzy czasem proponują zakłady łączone, to jednak jest to wciąż rzadkość i niekoniecznie spotkasz tam połączenia, które będą Cię zadowalać.

Teraz się to zmienia. Dzięki opcji BetArchitekt, forBET umożliwi Ci skumulowanie wszystkich interesujących Cię zakładów w obrębie jednego meczu na jednym kuponie. Zostaną one połączone w zakład pojedynczy. Nieźle! Możesz więc postawić na to, że w meczu Lech – Legia padnie remis, będzie powyżej 2.5 bramki i to Lech strzeli jako pierwszy lub cokolwiek innego przychodzi Ci do głowy. Bukmacher pomnoży wszystkie kursy i na tej podstawie wyliczy potencjalną wygraną.

A czy wiesz, że zanim ułożysz swoje zakłady z BetArchitektem, możesz zarejestrować się i aktywować w forBET kod promocyjny? Najwyższe bonusy na start czekają na Ciebie!

forBET BetArchitekt: jak to działa?

No dobra, to przejdźmy do konkretów, czyli jak zabawić się w architekta na stronie forBET? To proste! Dla pewności sprawdź jednak poniższe kroki, a kiedy już zdecydujesz się zbudować swój zakład, powtórz je u bukmachera forBET.

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że BetArchitekt forBET nie jest dostępny na wszystkie wydarzenia. Łatwo sprawdzisz jednak, gdzie można skorzystać z tego dobrodziejstwa. Mecze dostępne w ramach usługi oznaczone są żółtą grafiką „BETARCHITEKT”, jak na poniższym zrzucie ekranu.

forbet betarchitekt
  • Kliknij w przycisk przy interesującym Cię spotkaniu, aby rozpocząć konstruowanie zakładu.
  • Ujrzysz dostępne zakłady, z których możesz stworzyć swoją kombinację.
forbet betarchitekt
  • Kliknij na interesujący Cię zakład.
  • Musisz stworzyć kombinację składającą się z co najmniej dwóch zakładów, aby zakończyć działanie BetArchitekta.
  • Kiedy już będziesz gotowy, wciśnij “Dodaj do kuponu” aby umieścić skonstruowany przez siebie zakład na kuponie.
  • Ustaw stawkę kuponu i wyślij.
  • Pamiętaj, że na swój kupon możesz dorzucić kolejne zdarzenia z innych spotkań, tworząc zakład akumulowany.

No i jak? Prawda, że proste? Dla chcącego nic trudnego!

BetArchitekt to zakład pojedynczy, czy akumulator?

Wielu graczy zastanawia się, czy w forBET BetArchitekt to tak naprawdę zakład pojedynczy czy akumulowany? Bez dwóch zdań, jest to zakład pojedynczy. Tworzysz kilka kombinacji w ramach pojedynczego zakładu, który posiada skumulowany kurs.

Niemniej jednak do kuponu stworzonego w BetArchitekcie możesz dorzucić także inne dowolne zakłady forBET z innych wydarzeń i otrzymać kupon akumulowany z jeszcze wyższym kursem bukmacherskim.

forBET BetArchitekt vs eWinner custom bet

Czym się różni BetArchitekt od eWinner custom bet? Choć w obu tych miejscach możesz zabawić się w bukmacherskiego architekta, to jednak różnica jest dość spora. W forBET zakłady bukmacherskie możesz stworzyć singiel składający się z dostępnych już w ofercie rynków bukmacherskich. W przypadku eWinner to Ty proponujesz bukmacherowi, o co chciałbyś się założyć.

BetArchitekt: na mecz Polska – Francja bukmacher wystawia zakłady na zwycięstwo, liczbę bramek, wynik do przerwy oraz sumę rzutów rożnych. Możesz to wszystko połączyć z BetArchitektem w jeden zakład pojedynczy i uzyskać skumulowany kurs bukmacherski.

eWinner: na mecz Polska – Francja nie ma zakładów na to, czy Kamil Grosicki przewróci się więcej niż 10 razy. Wpadłeś na taki pomysł i chcesz to obstawić? Możesz zaproponować zakład bukmacherowi, a ten albo go przyjmie, albo też odrzuci.

Do czego może się przydać BetArchitekt?

To proste – do tworzenia własnych kombinacji i wykorzystywania w pełni potencjału własnej intuicji. Nie musisz już koncentrować się wyłącznie na tym, kto wygra dany mecz, ale możesz do tego dorzucić kolejne zakłady, jeśli jesteś pewien, że ma to sens. Ciekawe rozwiązanie, którym bukmacher forBET na pewno zyska sobie przychylność sporej grupy graczy! Uważaj jednak, by nie przeholować z liczbą zdarzeń, bo przy takim narzędziu “popłynąć” jest niezwykle łatwo. Tak, jak w przypadku standardowych zakładów bukmacherskich, tak i tutaj, niech przyświeca Ci idea chłodnej głowy.