18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Forbet metody płatności: jak wpłacać i wypłacać

Forbet  jest bukmacherem bardzo prostym pod względem finansowym. Ta prostota – po części zapewne zamierzona, a po części wymuszona obowiązującymi przepisami – znacząco ułatwia dokonywanie wpłat i wypłat. Poznaj Forbet metody płatności.

Ponieważ jednak wielu graczy obawia się o bezpieczeństwo swoich środków, a część osób chce wiedzieć wszystko o tym, kto i jak zajmuje się ich pieniędzmi, przygotowaliśmy krótki artykuł na ten temat.

Przewodnik krok po kroku

Nie ma tutaj setek skomplikowanych ekranów, nie trzeba każdej operacji zatwierdzać kodami czy hasłami, ale poziom bezpieczeństwa i tak jest wysoki. Dodatkowo – na uproszczeniu systemu zyskała użyteczność serwisu!

Jak dokonać wpłaty iForbet?

Ponieważ lista metod wpłaty iForbet jest bardzo skrócona, możesz odpuścić sobie szukanie tabel z opłatami i wertowanie regulaminów w poszukiwaniu ukrytych kosztów. Wszystko, co musisz zrobić, żeby przekazać środki, to postąpić zgodnie z poniższą instrukcją.

 1. Zaloguj się na swoje konto lub otwórz je z naszym kodem promocyjnym Forbet.
 2. Przejdź do zakładki „wpłata”.
 3. Podaj kwotę zasilenia.
 4. Wybierz metodę płatności.
 5. Postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.

Przy pierwszej wpłacie możesz odebrać bonus powitalny. Bukmacher przygotował także grę bez podatku i podwojenie Twojej wygranej.

Wybierz płatność
forbet bonus

Jak dokonać wypłaty iForbet?

Prościej się nie da, a to w dużej mierze dzięki surowym przepisom, które mocno ograniczają polskich bukmacherów. Jeśli chcesz dokonać wypłaty, zrób tak:

 1. Przejdź do zakładki „wypłata iForbet” na koncie gracza.
 2. Podaj kwotę, jaką chcesz przetransferować.
 3. Zatwierdź wypłatę.

Forbet metody płatności: szczegóły i możliwości

Wpłaty

Wszystkie płatności błyskawiczne są obsługiwane przez tego samego operatora. Lista jest krótka i kompletna – nie szukaj innych metod wpłaty iForbet, ponieważ więcej ich po prostu nie ma.

Metoda wpłatyKwota minimalnaOpłataCzas realizacji
Karta płatnicza1 złBrak opłatOd razu
Przelew błyskawiczny z DotPay1 złBrak opłatOd razu
Przelew bankowy1 złBrak opłat3 dni robocze

Kwoty minimalne mogą zmieniać się wraz z regulaminami poszczególnych usług.

Kwoty maksymalne nie są ustalone przez bukmachera – jedynym ograniczeniem jest tutaj regulamin DotPay. Czas realizacji wpłaty przelewem jest podany z marginesem – zwykle pieniądze są dostępne w kolejnym dniu roboczym, ale bukmacher daje sobie jeden dzień zapasu na wszystkie czynności techniczne.

Forbet metody płatności

Wypłaty

W Forbet wypłaty są możliwe jedynie na konto bankowe bez względu na to, jaką metodą została dokonana wpłata.

Sposób transferuKwota minimalnaOpłataCzas oczekiwania
Przelew bankowy1 złZa darmoDo 3 dni roboczych

W formularzu wypłaty trzeba podać nazwę banku, numer rachunku i dane właściciela.

Pamiętaj, że możesz dokonać wypłaty wyłącznie na konto, którego jesteś właścicielem lub współwłaścicielem (np. konta wspólnego z partnerem, pod warunkiem, że jesteś wymieniony jako jeden z posiadaczy rachunku).

Pytania i odpowiedzi o wypłaty i wpłaty iForbet

Dlaczego nie mogę wypłacać innymi metodami?

Krótka lista sposobów wyciągania zarobionej kasy nie wynika ze złej woli. Polskie przepisy wymuszają na bukmacherach dokonywanie wypłat bezpośrednio na zweryfikowane rachunki bankowe. W związku z tym nie możesz liczyć na rozszerzenie tej listy w dającej się przewidzieć przyszłości.

Czy mogę zmienić numer rachunku do wypłat?

Zasadniczo wypłaty muszą być dokonywane na rachunek podany w formularzu rejestracyjnym i nie ma możliwości samodzielnej zmiany numeru konta. Jeśli w formularzu popełniłeś błąd lub już w trakcie użytkowania serwisu chcesz dokonać zmian, to będzie konieczny kontakt z biurem wsparcia. Pamiętaj, że po zmianie nowego rachunku konieczna będzie jego weryfikacja zgodnie z regulaminem bukmachera.

Czy mogę anulować wypłatę?

Teoretycznie tak: w tym celu podaj datę i godzinę zlecenia, a także imię, nazwisko i PESEL w mailu do centrum wsparcia. Jeśli jednak status zlecenia w międzyczasie został zmieniony na „wykonane”, to anulowanie już nie będzie możliwe. Na szczęście bukmacher nie pobiera prowizji za wypłatę, więc możesz zlecić kilka wypłat, nie bojąc się o utratę środków.

Po doładowaniu kwota nie jest widoczna – co zrobić?

Czas na realizację transakcji błyskawicznych to w praktyce nawet do 15 minut. Poczekaj.

Jeśli po tym czasie dalej nie widzisz swoich środków na koncie gracza, to skontaktuj się z biurem wsparcia, podając jednocześnie swoje dane oraz kwotę, datę i godzinę transferu. Pamiętaj też, żeby na potrzeby ewentualnych reklamacji zawsze zachowywać numer transakcji nadany jej przez DotPay (informację tę widzisz na ekranie przy zatwierdzaniu i po wykonaniu operacji).

Czy mogę zasilić konto walutą inną niż PLN?

Wpłaty iForbet są księgowane w PLN. Możesz zlecić przelew w dowolnej walucie, ale musisz liczyć się z koniecznością wniesienia opłaty za przewalutowanie (do banku, nie do bukmachera).

Obsługa Klienta iforbet

Obsługa Klienta

Skontaktować się z biurem wsparcia możesz na trzy sposoby:

 • mailowo przez formularz kontaktowy na stronie internetowej
 • przez chat live
 • telefonicznie pod warszawskim numerem telefonu

Aby przejść do kontaktu, rozwiń panel widoczny po prawej stronie u dołu witryny. Wybierz pożądaną opcję i zadaj pytanie. Pamiętaj, że chat na żywo wymaga autoryzacji adresem e-mail, a konsultant w celu potwierdzenia tożsamości może poprosić o inne dane.

W większości przypadków konieczny będzie jednak kontakt telefoniczny, jeśli rozwiązanie problemu wymaga przekazania tzw. wrażliwych danych. Jeśli chodzi o problemy z płatnościami, to są one rozwiązywane również przez e-mail.

Więcej o obsłudze klienta, wypłatach i wpłatach iForbet możesz przeczytać w obiektywnej recenzji bukmachera w naszym serwisie.