18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Forbet mobile – jak grać mobilnie?

Forbet mobile to opcja oferowana przez tego legalnego w Polsce bukmachera graczom korzystającym z urządzeń mobilnych. Strona internetowa Forbet bardzo dobrze sprawdza się przeglądarkach urządzeń mobilnych i posiada wszystkie funkcje dostępne dla wszystkich użytkowników.

 Forbet
 Forbet mobile5/5
Pobieranie/wymagania systemowe4/5
Bonusy i promocje5/5
Opcje 4/5
Opinie4/5

Zakłady sportowe

Zgarnij nawet do 3280PLN!

Zakład bez ryzyka do 1200 PLN Minimalna kwota zakładu, od której przysługuje promocja to 20 PLN. Bonusem należy obrócić x1 na kuponie z min. 3 zdarzeniami – wszystkie z kursem min. 1.30. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni. 100% bonusu od 2. depozytu do 2080 PLN Bonus 100% od 2. depozytu od min. 100 PLN do max 2000 PLN. Bonusem należy obrócić x4 na kuponie z min. 2 zdarzeniami – wszystkie zdarzenia z kursem min. 1.20; kurs całk. min. 2.00.Czas na obrót bonusem to 14 dni od jego aktywacji. 30 dni gry Bez Podatku 30 dni gry Bez Podatku zostanie przyznany w ciągu 24h roboczych od rejestracji. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – wszystkie z kursem min. 1.30. Zaliczają się zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz zakłady wirtualne. Obowiązują warunki ogólne.

E-sports

Zgarnij nawet do 3050PLN!

Aby otrzymać dodatkowe 50 pln do bonusu powitalnego należy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 100 pln. Maksymalna kwota bonusu powitalnego to 2000 pln, kod promocyjny powiększa bonus do 50. 4-krotny obrót bonusem, kurs minimalny zdarzenia 1,2, minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 2 i kurs minimalny kuponu 2,00

forBet bonus code form screenshot

Forbet mobile: Jak pobrać aplikację Forbet?

Bukmacher Forbet przygotował dla swoich klientów aplikację mobilną do pobrania bezpośrednio ze swojej strony lub z AppStore.

Przeglądarki są na ogół już zainstalowane w urządzeniach mobilnych, a jeśli nie, to można je pobrać przy użyciu sklepów danego producenta naszego system operacyjnego, na przykład na App Store.

Pobieranie i instalacja aplikacji na iPhone jest bardzo prosta: wystarczy przejść do AppStore i kliknąć w ikonkę pobierania. Dla użytkowników smartfonów z systemem Android przygotowano natomiast plik na stronie bukmachera. Aby pobrać i zainstalować Forbet na Androidzie, należy w ustawieniach telefonu umożliwić ściąganie aplikacji z innych źródeł, niż Google Play, a następnie przystąpić do pobierania zgodnie z instrukcjami.

Bonus dostępny w Forbet i jak go otrzymać

Co prawda nie ma w Forbet bonusu mobilnego (to znaczy takiego, który byłby stworzony specjalnie z myślą o obstawianiu na komórkach), ale jest potrójny bonus powitalny liczony. Do zgarnięcia, razem z kodem promocyjnym, jest nawet 3280 PLN! To aż o 280 PLN więcej, niż standardowa oferta powitalna u tego bukmachera.

Zakład bez ryzyka do 1200 PLN

Za pierwszą wpłatę, Forbet nagrodzi Cię zakładem bez ryzyka. Wystarczy, że spełnisz kilka, bądźmy szczerzy, niezbyt skomplikowanych warunków.

 • minimalna stawka pierwszego kuponu 20 PLN
 • kupon zostanie objęty ubezpieczeniem nawet do 1200 PLN
 • zwrot podlega warunkowi obrotu: 1x AKO z min. 3 selekcjami, kurs na każdą min. 1.30
 • na obrót masz 14 dni

Zarejestruj się z kodem promocyjnym Forbet, żeby otrzymać 1200 PLN zwrotu, zamiast standardowego bonusu 1000 PLN.

100% do 2080 PLN

Na tym oferta powitalna forBET się nie kończy. Bukmacher ma także bonus reload 100% aż do 2080 PLN. Oczywiście za kod promocyjny, bowiem bez niego, kwota promocji wyniesie maksymalnie 2000 PLN.

 • wpłać drugi depozyt do forBET
 • musi to być minimum 20 PLN
 • obróć jeden raz depozytem po kursie min. 2.00
 • otrzymasz podwojenie swojej wpłaty (max. 2080 PLN)
 • przyznanym bonusem należy obrócić 2 razy na kuponach AKO (min. 3 sekcje, kurs sekcji min. 1.30, kurs kuponu min. 2.50)
 • na wyrobienie obrotu masz 14 dni

Zakłady bez podatku przez pierwsze 30 dni

Najlepsze są bonusy, które same do nas przychodzą. Tak też wygląda gra bez podatku w Forbet. Wystarczy, że zarejestrujesz się u buka, a przez pierwsze 30 dni możesz liczyć na wyższe wygrane, bez potrącania podatku z Twojej kieszeni.

 • Stawiaj kupony akumulowane z co najmniej trzema zdarzeniami
 • Kurs każdego z nich to minimum 1,30
forbet bonus
Bierz bonus

Forbet mobile: dostępne opcje

Korzystając z serwisu Forbet za pomocą urządzenia mobilnego zyskujemy dostęp do wszystkich spotkań, zdarzeń, podgier oraz opcji dostępnych w ofercie tego bukmachera.

Mobilna wersja przeglądarkowa serwisu Forbet nie różni się absolutnie niczym od wersji dostępnej na komputerze – nic więc nie tracisz, jeśli nie masz akurat dostępu do komputera, a zechcesz zrobić zakład!

F.A.Q. na temat Forbet mobile

Jak postawić zakład na Forbet mobile?

Obstawianie meczy za pomocą Forbet na aplikacjach mobilnych nie różni się niczym od obstawiania meczy na komputerze. Tak więc wystarczy, że posiadamy konto na Forbet i dostępne środki pieniężne.

Następnie należy: wybrać interesujące nas spotkanie, wybrać rodzaj zakładu (Prosty lub System), podać stawkę i kliknąć postaw zakład. Obstawianie meczy odbywa się intuicyjne i każdy gracz z pewnością bez problemu sobie z tym poradzi. Atrakcyjna szata graficzna tej strony jeszcze bardziej ułatwia cały proces.

Jak dokonać wpłaty na Forbet mobile?

Żeby wpłacić pieniądze poprzez przeglądarkę internetową należy:

Zalogować się na konto
Kliknąć “Wpłać” w lewym górnym rogu ekranu
Wybrać opcje płatności
Określić sumę
Podać numer karty lub kod BLIK

Dostępnych jest kilka możliwości wpłaty, a wszystkie one są błyskawiczne i niezwykle bezpieczne. Więcej o depozytach w Forbet możesz dowiedzieć się z artykułu poświęconemu metodom płatności Forbet.

Jak dokonać wypłaty na Forbet mobile?

Żeby dokonać wypłaty należy:

Zalogować się na swoje konto Forbet
Kliknąć “Wypłać” w lewym górnym rogu ekranu
Podać kwotę pieniędzy, którą chcemy wypłacić
Zatwierdzić kilkając “Dalej”

Pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym kolejnego dnia lub, jeśli wypłacasz pieniądze w weekend, w poniedziałek.

Jak skonsultować się z biurem obsługi klienta Forbet mobile?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące zakładów lub napotkałeś na problem, możesz skorzystać z kontaktu z konsultantami Forbet. W tym celu trzeba użyć chatu na żywo, formularza kontaktowego lub po prostu zadzwonić na infolinię. Konsultanci pracują w godzinach od 9:00 do 21:00.

Opinie o Forbet mobile

Podsumowując, Forbet mobile to doskonała opcja dla wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych. Jej możliwości w pełni pokrywają się z funkcjonalnością strony internetowej. Dlatego też nie jest zaskoczeniem to, że opinie o Forbet są tak pozytywne.

Forbet mobile zaletyForbet mobile wady
 • Świetnie działa na każdym urządzeniu mobilnym
 • Kompatybilność z każdą przeglądarką
 • Te same opcje co w wersji na komputery
 • Radość z obstawiania w dowolnym miejscu i czasie
 • Niewiele opcji płatności
 • Czat online czasami zacina się
 • Brak opcji pop-up

Każdy kto posiada urządzenie mobilne z przeglądarką ma dostęp do serwisu Forbet mobile. A jeśli masz telefon z Androidem lub iOS, możesz także pobrać aplikację Forbet i korzystać z zakładów jeszcze wygodniej!

Pamiętaj, że możesz w każdej chwili skorzystać z bonusu powitalnego również jeśli używasz urządzenia mobilnego.