18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

forBET nie działa

Co, jeśli forBET nie działa? To sytuacja, której nie można wykluczyć, choć zdarza się bardzo rzadko. Bukmacherzy online, a takim jest forBET, zazwyczaj nie robią sobie przerwy w obsłudze zakładów. Co robić, gdy do niej dojdzie?

forBET nie działa | sierpień 2022

Bukmacher forBET posiada licencję na zakłady online i punkty stacjonarne. Większość graczy kojarzy tego operatora z działalności internetowej. forBET obsługuje tam 24 godziny na dobę zakłady sportowe, gry karciane i sporty wirtualne. Czasami jednak są sytuacje, gdy nie możemy zrealizować u niego kuponu. Z czego to wynika? Powodów może być kilka – chociażby planowana konserwacja serwera. Inną sytuacją jest zwykła awaria. Wówczas bukmacher robi, co może, żeby rozwiązać kłopot techniczny.

W forBET przerwa techniczna najczęściej dotyczy planowanych zmian w serwisie. Bukmacher ten już teraz ma sporo funkcji, ale cały czas są wdrażane nowe narzędzia. A do tego programiści potrzebują czasu. W takiej sytuacji mogą pojawić się chwilowe problemy z dostępem do witryny iforbet.pl. Co robić? Pierwsze co – chwilę poczekaj i odśwież stronę.

forbet nie działa

forBET przerwa techniczna | sierpień 2022

Ile może potrwać w forBET przerwa techniczna? Wszystko zależy od tego, jakiego charakteru prowadzone są prace. Jeśli są one odpowiednio zaplanowane, to zwykle zakłady są przywracane w ciągu 30 minut. Tak się dzieje, kiedy bukmacher z wyprzedzeniem informował, że konkretnego dnia np. od 8:00 do 8:30 będą prowadzone prace konserwacyjne. Wtedy masz pewność, że po upływie tego czasu kursy w forBET znów będą dostępne. Z doświadczenia wiemy, że bukmacher takie prace wykonuje rano lub późnym wieczorem.

Zakłady forBET obsługiwane są też w aplikacji. Jeśli strona iforbet.pl nie działa, to zwykle gracze próbują obstawiać przez telefon. Może to być trafiona alternatywa. A co w sytuacji, gdy jest problem z samą aplikacją? Bukmacher wówczas doradza, żeby sprawdzić aktualizacje systemu, a także to, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję apki. W wyjątkowych sytuacjach zaleca się odinstalowanie i ponowne zainstalowanie forBET mobile.

Co robić, kiedy forBET nie działa?

O rozwiązanie problemu z forBET możesz pokusić się samemu. To nie oznacza, że będzie to skuteczne. W sytuacji, gdy twój sprzęt zawodzi – może okazać się to trafionym ruchem. Co, jeśli strona iforbet.pl nie działa? Może to być spowodowane po prostu brakiem dostępu internetu. Warto wtedy sprawdzić połączenie od operatora, czy z twoim modemem i siecią wszystko jest OK. Masz pewność, że internet działa bez zarzutu? W takim razie możesz zająć się przeglądarką. Tam gromadzona jest pamięć podręczna za pośrednictwem plików cookies i cache. Jeśli ją usuniesz możesz sprawić, że strona będzie się wyświetlać. Tego rodzaju pliki mogą mieć w pamięci błędy na stronie, dlatego otwierały jej starą wersję.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy forBET nie działa?

Pod nieobecność forBET do dyspozycji masz pozostałych bukmacherów. Legalnie możesz obstawiać również u niżej prezentowanych operatorów:

 1. STS

  Bonusy do 1500 zł + 140 zł w cashbackach
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  - Bonusy obowiązują w wysokości 100% od 1. wpłaconego depozytu (max do 300 zł), 50% od 2. wpłaconego depozytu (max do 500 zł) i 50% od 3. wpłaconego depozytu (max do 700 zł); - Obrót: bonus x3 po kursie min. 1.91. Pełen reg
 2. Superbet

  Freebet 34 zł + bonusy 1520 zł + 20 zł mobile
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  - Pierwszy depozyt min 20 zł na bonus 100%; - Obrót: x4; 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.30 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.80). Pełen reg
 3. Fortuna

  Freebet 20 zł + 10 zł + cashback do 600 zł + 50% do 200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  - Freebet 10 zł: bez obrotu!; - Freebet 20 zł: obrót x1; - Bonus 50% do 200 zł: brak obrotu; - Cashback 600 zł: depozyt min. 1 zł; obrót: bonus x1 Pełen reg