18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

forBET wirtualne sporty

Na forBET wirtualne sporty charakteryzują się zadziwiającą różnorodnością. Jeżeli szukasz rozrywki na dni bez prawdziwych meczów, to ten bukmacher może stanowić ciekawy wybór. Przyjrzyjmy się jego ofercie – czy jest ona tak dobra pod każdym względem?

forBET wirtualne sporty Opinie
różnorodność sportów spora
liczba rynków duża
kursy przeciętne
bonusy na wirtuale tak
Przekonaj się!

forBET wirtualne sporty

forbet wirtualne sporty

Wirtualne w forBET to oferta z samego topu – bukmacher udostępnia użytkownikom bardzo dużą liczbę dyscyplin do wyboru, więc uwierz, będzie o czym czytać! A na czym polega tego typu usługa? Jeśli potrzebujesz krótkiego przypomnienia – sporty wirtualne to transmisje z meczów, które nie odbywają się w prawdziwym świecie. Zmagania w różnych dyscyplinach są na bieżąco symulowane na podstawie statystyk i specjalnego algorytmu, a także elementów losowych. A ty oczywiście możesz obstawiać na nie kupony!

W grze nie biorą więc udziału żadni ludzie. Wszystkim steruje program komputerowy, dzięki czemu rozgrywka w postaci wirtualnego sportu jest dostępna niezależnie od dnia i godziny. Kolejne mecze rozpoczynają się jeden po drugim jak w zegarku i są dużo krótsze niż ich realne odpowiedniki. To wszystko sprawia, że wirtuale szczególnie przypadają do gustu osobom, które nie mają na co dzień wystarczająco czasu, aby oglądać na żywo trwające godzinami mecze prawdziwych sportów.

forBET wirtualne sporty oferta

Wirtualne sporty forBET powinny zadowolić nawet koneserów. Dostępne do obstawiania jest bardzo wiele dyscyplin, a dla każdej z nich bukmacher publikuje sporą liczbę różnorodnych rynków. Kursy stoją na porządnym poziomie, podobnie ma się sprawa oprawy graficznej oraz dźwiękowej transmitowanych meczów. Wygodnie dostępne są również statystyki z dotychczasowych spotkań, co pomaga w podejmowaniu decyzji co do zakładów.

Sporty i wydarzenia

Tutaj naprawdę jest o czym pisać. Na forBET sporty wirtualne są dostępne dla następujących dyscyplin:

Wirtualne I

 • piłka nożna – liga
 • piłka nożna – mistrzostwa forBET
 • piłka nożna – mistrzostwa świata
 • koszykówka
 • tenis
 • wyścigi konne
 • wyścigi psów

Wirtualne II “Golden Race”

 • piłka nożna – Euro 2020
 • piłka nożna – dziewięć lig narodowych
 • wyścigi psów – London Stadium
 • wyścigi psów – Manchester Stadium
 • żużel – Gorton Stadium
 • motocykle – Hamamatsu Circuit

Trochę tego jest, prawda? Pewnie zdążyłeś zauważyć, że wirtualne w forBET są podzielone na dwie kategorie: “Wirtualne I” oraz “Wirtualne II”. Dlaczego tak zrobiono i czemu w ogóle powinno Cię to interesować? A to ze względu na bonusy. Niektóre z nich obowiązują dla “Wirtualnych I”, ale nie dla “Wirtualnych II”. Miej to na uwadze, sprawdzając regulamin promocji forBET!

Zakłady

forbet wirtualne sporty oferta

Różnorodność rynków do obstawiania jest na forBET więcej niż zadowalająca. Dostępnych dyscyplin, a co za tym idzie także rodzajów wydarzeń jest tak dużo, że aby wyczerpująco je opisać, musielibyśmy chyba podzielić ten artykuł na kilka tomów. W skrócie sytuacja wygląda po prostu wspaniale. Trudno nam sobie wyobrazić, żeby jakiemuś użytkownikowi znudziły się sporty wirtualne w forBET. Opcji do obstawiania jest tak dużo, że zanim dotrzesz do tej ostatniej, to zapomnisz, co było na początku.

Kursy na wirtualki

Na forBET kursy na sporty wirtualne są dobre. Trudno wydać jednoznaczny osąd w tej sprawie, ponieważ u tego bukmachera rozgrywają się setki wydarzeń na raz, a kursy dla każdego z nich są wyliczane z osobna. Ogólnie możesz się jednak spodziewać porządnego traktowania ze strony bukmachera – obstawianie jest podobnie opłacalne co u konkurencji.

Oferty specjalne i bonusy na sporty wirtualne w forBET

Na forBET jest dostępnych sporo bonusów – zarówno takich stałych, jak i pojawiających się w serwisie jedynie na czas określony. Aktualne informacje znajdziesz zawsze w sekcji “Promocje”.

Bonus powitalny

Z naszym kodem promocyjnym MAXBET możesz odebrać od bukmachera do 2480 PLN na powitanie, w tym 100% do 2080 PLN od pierwszego depozytu, 14 dni obstawiania bez podatku, cashback 200 zł na pierwszy zakład i MaxiZysk powiększający wygraną z kuponu. Najlepsza wiadomość jest tutaj taka, że dwa tygodnie gry bez podatku obowiązuje także dla “Wirtualnych I”. Podobnie ma się sprawa z obrotem depozytu wymaganym przy bonusie reload. Szczegółowe regulaminy wszystkich promocji znajdziesz na stronie bukmachera.

Bonus na zakłady w sportach wirtualnych

Na forBET już od dłuższego czasu obowiązuje promocja “Wirtualne II – wygrywaj nawet 40% więcej”. Pozwala ona odbierać dodatkowe bonusy od wygranych kuponów AKO postawionych na co najmniej trzy wydarzenia z kategorii “Wirtualne II”. Im więcej selekcji na wygranym zakładzie, tym większa może być Twoja nagroda. Promocja przewiduje od 5% bonusu za kupon z trzema zdarzeniami do nawet 40% bonusu za dziesięć lub więcej wydarzeń.

Wirtualne sporty forBET opinie

Sam się już pewnie domyślasz, co mamy do powiedzenia. Wirtualne sporty forBET to klasa sama w sobie. Różnorodnością oferowanych dyscyplin bukmacher dosłownie rozbija konkurencję. Dostępne rynki i wydarzenia również stoją na dobrym poziomie, a w temacie kursów nie ma na co narzekać. Do tego bukmacher zadbał również o to, aby na graczy obstawiających wirtuale czekały również zachęcające bonusy. Miejsce na ulepszenia da się znaleźć na każdym serwisie, zawsze mogłoby istnieć więcej promocji, można by poprawić grafikę albo dodać do meczów komentarz. To wszystko są jednak szczegóły. Ogólnie oferta wirtualek na forBET zasługuje na same pochwały.