18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Fortuna ABC Gracza – Poradnik dla graczy

Fortuna ABC Gracza zawiera wszystkie informacje potrzebne każdemu miłośnikowi zakładów bukmacherskich w osiąganiu sukcesów. Operator jest o krok przed konkurencja i oferuje graczom to doskonałe narzędzie za darmo!

Fortuna logo

Jak działa Fortuna ABC Gracza?

Unikatowe kompendium wiedzy o zakładach bukmacherskich, jakim jest Fortuna ABC Gracza daje każdemu miłośnikowi gier hazardowych możliwość do zasięgnięcia informacji na temat jakiegokolwiek rodzaju zakładów bukmacherskich, które dostępne są w ofercie tego serwisu bukmacherskiego.

Dla przykładu, jeśli chcemy obstawić wyścig Formuły 1, a nie mamy pewności na czym polegają poszczególne podgry związane z tym sportem, to możemy sprawdzić to w zakładce Fortuna ABC Gracza po wybraniu tej dyscypliny sportowej.

Następnie odszukujemy podgrę, która nas interesuje, np. klasyfikacja końcowa i od razu znajdujemy szczegółowy opis na czym ta podgra polega, wraz z objaśnieniem symboli i skrótów. Opcja ta jest niezwykle przydatna zarówno dla graczy początkujących jak i dla wyjadaczy, którzy chcą postawić na daną podgrę po raz pierwszy.

Dzięki Fortuna ABC Gracza zdecydowanie zwiększasz swoje pole manewru w obstawianiu zakładów sportowych, a także masz pewność, że nie popełnisz żadnej pomyłki przy stawianiu pieniędzy.

Fortuna ABC Gracza

Jak zacząć obstawiać na Fortuna?

eFortuna pozwala swoim graczom na obstawianie w dwojaki sposób: w punktach stacjonarnych i na internecie. O wiele wygodniejsza wydaje się ta druga opcja.

Jeśli chcemy z niej skorzystać, musimy wejść na stronę i założyć konto na eFortuna.

Proces zakładania jest bardzo prosty, a wszystko co musimy zrobić to:

 1. wypełnić formularz, w którym musimy uwzględnić swoje dane osobowe
 2. podać numer swojego konta bankowego
 3. przesłać skan dwóch stron swojego dowodu osobistego
 4. Po zatwierdzeniu naszych danych przez obsługę serwisu, zostajemy posiadaczami konta

Od momentu wpłaty pierwszych środków możemy zacząć obstawiać mecze i cieszyć się z ewentualnych wygranych. Graczom dopiero zaczynającym swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi polecamy zasięgnąć dodatkowych informacji w Fortuna ABC Gracza.

Fortuna ABC Gracza: Regulamin

Aby uzyskać możliwość grania w serwisie eFortuna, każdy gracz musi spełnić pewne warunki:

 • Być pełnoletni
 • Posiadać własne konto w banku na swoje nazwisko
 • Założyć konto na stronie operatora. To jak to zrobić znajdziesz w punkcie “Jak zacząć obstawiać u bukmachera Fortuna?”
 • Wpłacić środki pieniężne na iKonto w serwisie bukmacherskim

W niektórych przypadkach, należy spełniać również niektóre warunki związane z regulacjami dotyczącymi ustawy o grach hazardowych. Nie można również mieć sądowego zakazu grania w gry hazardowe.

Bonusy i promocje na Fortuna

Operator poza Fortuna ABC Gracza daje swoim nowym klientom możliwość ze skorzystania z aż czterech bonusów powitalnych.

Pierwszy zakład bez ryzyka do 600 PLN

Zakład bez ryzyka to bonus powitalny do 600 PLN dla wszystkich nowych użytkowników serwisu. Jeżeli kupon ten nie okaże się wygrany,  bukmacher zwróci graczowi środki, za które obstawił ten zakład.

Maksymalna wysokość zwracanych środków to 600 złotych. Jest to ciekawy rodzaj bonusu powitalnego, którego próżno szukać u innych bukmacherów. Do tego Fortuna zwraca kasę łącznie z podatkiem.

Dodatkowe 10 PLN za pierwszy depozyt

Wpłacając do Fortuny pierwszy depozyt, otrzymasz nie tylko wyjątkowy cashback, ale też 10 PLN na grę w punktach lojalnościowych. Skorzystaj i z tego bonusu. Zwłaszcza, że nie posiada on praktycznie żadnych warunków. Wystarczy raz obstawić kasę i możesz wypłacać.

Bonus od drugiego wkładu do 200 PLN

Drugi bonus można zdobyć po wpłaceniu środków na iKonto. Należy w ciągu 2 dni po rejestracji zaakceptować bonus i wpłacić kasę drugi raz na konto. Automatycznie otrzymasz 50% bonusu do maksymalnie 200 złotych.

Bonus punktowy FKP: 20 PLN za darmo!

Trzeci bonus Fortuna: 20 PLN za darmo na start, jest osiągalny w doprawdy prosty sposób: Przejdź do bukmachera, zarejestruj się (nie zapominając o kodzie) i przyjmij darmowe punkty Fortuna Klub Plus, za które zrobisz darmowy zakład na równowartość kwoty 20 PLN!

Rynki zakładów i dostępne sporty Fortuna

Cechą charakterystyczną tego bukmachera jest właśnie bogata oferta sportowa. Znajdziemy w niej zarówno najpopularniejsze sporty jak i sporty niszowe.

Lista dostępnych sportów wygląda następująco:

 • piłka nożna
 • tenis
 • koszykówka
 • siatkówka
 • piłka ręczna
 • boks
 • e-sport
 • MMA
 • żużel
 • polityka

Każda dyscyplina sportowa uzupełniona jest dodatkowo o szereg lig i tysiące zdarzeń sportowych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a jeśli jakiś zakład okaże się dla nas niezrozumiały to zawsze można sprawdzić na czym polega w Fortuna ABC Gracza.

Ta szeroka oferta jest dodatkowo wzbogacona o możliwość korzystania z dodatkowych udogodnień, takich jak Hit Dnia i Superoferta, gdzie znajdziemy ogromną ilość zdarzeń z bardzo atrakcyjnymi stawkami.

Hit Dnia Fortuna ABC Gracza

Stawki u bukmachera

Operator posiada również całkiem atrakcyjne stawki, choć nie odbiegają one zbytnio od stawek u pozostałych bukmacherów.

Szczególnie wysokie są oferty na piłkę nożną. Na przykład, wybierając mecz Kolumbia – Brazylia I stawiając na wygraną Brazylii po kursie 2,60 I przy stawce 50 złotych będziemy mogli wygrać 114,40 zł, co daje zysk w wysokości 64,40 zł.

Stawki pozostałych dyscyplin są nieco mniej atrakcyjne, jednak bukmacher oferuje bardzo wysokie kursy na mecze lig amerykański – NBA, NHL, NFL i NBL. Chcąc obstawiać te mecze, warto jest również skorzystać z Fortuna ABC Gracza.

Obsługa Klienta Fortuna

Fortuna oferuje swoim graczem jedynie jedną formę kontaktu z biurem obsługi klienta – formularz zgłoszeniowy.

Odpowiedzi są rzeczowe i wyczerpujące, jednak na odpowiedź trzeba czekać. Na ogół czas oczekiwania wynosi około 30 minut. Niestety, konsultanci nie pracują 24 godziny na dobę. Są oni dostępni tylko w dni robocze od 8 do 20.

obsługa klienta w Fortuna

Może to stanowić problem dla użytkowników, którzy potrzebują konsultacji w weekend. Dlatego też jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakładów, skorzystaj z Fortuna ABC Gracza.

FAQ

Czym jest Fortuna ABC Gracza?

To narzędzie przeznaczone zwłaszcza dla początkujących graczy. Jak sama nazwa wskazuje, ABC zawiera najważniejsze informacje o bukmacherce. W Fortunie możemy znaleźć sporo porad, z których korzystają zarówno nowicjusze branży bukmacherskiej, ale i także średnio-zaawansowani gracze.

Jak skutecznie obstawiać mecze?

Obstawianie meczy może wydawać się proste. W końcu trzeba wytypować tylko zwycięzcę danego pojedynku. W gruncie rzeczy to coś więcej. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną warto dokonać analizy przeciwników, porównać ich ostatnią formę, czy pojedynki. Złota zasada bukmacherki jest też taka, aby stawiać zakłady tylko na to, na czym się znamy. Będąc fanem piłki nożnej, graj zakłady piłkarskie.

Czy Fortuna ABC Gracza jest darmowe?

Tak. Poradnik zamieszczony przez bukmachera jest darmowy. Skorzystać z niego może każdy gracz, który czuje się zagubiony w zakładach bukmacherskich, ale także Ci klienci Fortuny, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś nowego.