18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Fortuna bonus Euro 2020

Sprawdźmy, czy w zakładach Fortuna bonus Euro 2020 jest tym, na co czekali klienci tego bukmachera. Zobacz już teraz, co ciekawego przyszykowała Fortuna na zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Zakłady sportowe

Zakład bez ryzyka do 600 zł + Bonus 50% od drugiego depozytu do 200 zł

Oferta dotyczy wyłącznie nowo zarejestrowanych graczy. Załóż iKonto w terminie 10dni, licząc od momentu rozpoczęcia procesu rejestracji. Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 125zł.

Fortuna bonus code form screenshot

Fortuna bonus Euro 2020

Nie będziemy owijać w bawełnę, bo każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że przed wielkim turniejem, jakim jest Euro 2020 Fortuna bonus jest ofertą, za którą gracze rozglądają się najbardziej ochoczo. Typerzy biją i drzwiami i oknami, żeby obstawiać Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Dlatego też, każdy, oprócz standardowej oferty powitalnej, chce czegoś extra. Czy bukmacher spełnił pokładane w nim nadzieje? Zanim powiemy Ci, czy w zakładach Fortuna bonus Euro 2020 się pojawił, weź pod uwagę, że w każdej chwili możesz porównać bukmacherów oraz ich oferty na Euro 2020. Tym samym możesz wybrać to, co naprawdę Ci odpowiada, a wybierać jest w czym. Przed Euro 2020 bonusy bukmacherskie rosną już nie tyle, jak grzyby po deszczu, a jak po prawdziwej ulewie! Dlatego, jeżeli spodobało Ci się kilka bonusów nawet u kilku różnych bukmacherów, śmiało możesz sięgnąć po wszystkie z nich!

Euro 2020 Fortuna bonus na start: 2720 PLN do zgarnięcia!

Już wiadomo, jak wygląda u bukmachera Fortuna bonus Euro 2020! Z okazji tego turnieju buk wprowadził pewne zmiany do swojego bonusu powitalnego, tak żeby ulepszyć go i uprościć, oferując tym samym graczom wysoką wartość i skutecznie zachęcając ich do rejestracji. Oczywiście nasz kod promocyjny sprawia, że dla Ciebie jako naszego użytkownika oferta jest jeszcze bardziej opłacalna – możesz zgarnąć nawet o stówkę więcej niż w standardowej ofercie. Zainteresowany? To czytaj dalej!

Fortuna kod promocyjny

Zanim ruszysz po bonusy, sprawdź aktualny kod promocyjny Fortuna. Po co? To proste. Kod jest gwarancją otrzymania wszystkich opisanych przez nas bonusów. Bez kodu dostaniesz mniej. Na tę chwilę na Euro 2020 Fortuna bonus jest taki, że w przypadku oferty za drugi depozyt możesz dzięki naszemu kodowi zgarnąć 2100 PLN zamiast 2000 PLN. Sto złotych piechotą nie chodzi, chyba się zgodzisz!

Zakład bez ryzyka do 600 PLN

Fortuna kod promocyjny Euro

Zacznijmy od cashbacku, bo to jedna z lepszych promocji, dostępnych w Fortunie. Zakłady bukmacherskie Euro 2020 nabrały prawdziwego rozpędu i z okazji turnieju możesz zacząć obstawiać bez ryzyka na dużo lepszych warunkach niż wcześniej. Już przed Euro 2021 oferta cashbacku była dobrym sposobem, żeby posmakować stawiania zakładów bez żadnych większych konsekwencji, ale teraz prezentuje się dużo opłacalniej. Dlaczego? Otóż, kiedy przegrasz zakład ubezpieczony, Fortuna zrobi zwrot na aż 600 PLN, gdzie wcześniej było to maksymalnie 210 PLN. Do tego wcześniej bukmacher nie zwracał podatku, a teraz to robi. Bonus powitalny stał się więc dużo lepszy!

Nie musisz robić nic dodatkowego, wystarczy, że wpłacisz dowolny depozyt do Fortuny i postawisz pierwszy zakład, który z miejsca zostanie przekształcony w zakład ubezpieczony. Co za tym idzie, jeżeli okaże się przegrany, otrzymasz zwrot. Miłym akcentem jest to, że cały zwrot od Fortuny objęty jest przyjemnym wymogiem obrotu. Kwotą zwrotu musisz obrócić tylko jeden raz. Bukmacher nie wprowadził żadnych dodatkowych wymagań co do minimalnego kursu.

Wygląda to niezwykle ciekawie. Cieszymy się, że na Euro 2020 Fortuna bonus ma charakter zakładu ubezpieczonego. Cashback jest świetną okazją, żeby także na Euro 2020 stawiać zakłady bez ryzyka przegranej. Przyjrzyjmy się szczegółom: jakie są warunki tej promocji?

Fortuna bonus Euro 2020 Wymagania
Zakład bez ryzyka do 210 PLN brak min. depozytu
Warunki bonusu brak!
Obrót bonusem x1, bez warunków!
Bierz bonus! Bierz bonus

Bonus 100% do 2100 PLN

Fortuna bonus powitalny

Z okazji Euro 2020 bonusy bukmacherskie w Fortunie zostały znacząco podbite. Teraz zamiast 100% do 2000 PLN od drugiego depozytu możesz odebrać aż 2100 PLN z naszym kodem promocyjnym. Takie bonusy lubimy! I nie ma żadnego znaczenia, czy skorzystasz z tej oferty już dzisiaj, jutro, czy dopiero na Euro 2020. Fortuna bonus zagwarantuje Ci dodatkowe środki na obstawianie najlepszych czy też ulubionych spotkań. Podwojenie depozytu do 2100 PLN wygląda iście zaje…fajnie. Dodatkowo, wszystko odbywa się na względnie przystępnych warunkach promocyjnych.

Kluczowe jest dokonanie pierwszego depozytu i zaakceptowanie w ciągu 3 dni propozycji bonusu od drugiej wpłaty. Następnie w ciągu 5 dni trzeba dokonać depozytu i potem w ciągu dwóch tygodni spełnić czterokrotny warunek obrotu. Musisz wziąć pod uwagę, że Fortuna do obrotu zalicza wyłącznie zakłady o min. kursie 1.80.

Z okazji Euro 2020 bonus Fortuna stał się także łatwiejszy do zdobycia! Wcześniej trzeba było obstawiać AKO, a teraz można swobodnie dobrać rodzaj zakładu – także taki mniej ryzykowny. Takie warunki nie powinny wycisnąć z Ciebie siódmych potów, ale nieco będziesz musiał się nagimnastykować. Nie oszukujmy się, że nie. Jednak nagroda czeka tuż za rogiem. Jeżeli spełnisz warunki narzucone przez bukmachera, na Twoim koncie pojawi się bonus 100% od depozytu. Dodatkowe środki będziesz mógł wrzucić w zakłady bukmacherskie Euro 2020, inne zakłady lub po prostu wypłacić je na konto. Decyzja będzie po Twojej stronie.

Fortuna bonus Euro 2020 Wymagania
100% do 2100 PLN min. depozyt 10 PLN
Warunki bonusu 14 dni na obrót
Obrót bonusem x4 na kuponach z kursem 1.80 każdego z nich
Bierz bonus! Bierz bonus

Darmowy zakład 20 PLN

Sam widzisz, że trafiłeś do nas, bo przed Euro 2021 bonusy bukmacherskie są tym, co zwróciło Twoją uwagę. I nie dziwimy się, bo to jeden z najbardziej klikanych tematów ostatnich dni. A skoro jesteśmy przy darmowym zakładzie, to musimy przyznać, że to najlepsze na Euro 2020 bonusy bukmacherów, jakie można sobie wyobrazić. Już ostrzysz sobie zęby na freebet? Dobrze się składa. W zakładach bukmacherskich Fortuna darmowy zakład otrzymasz bez depozytu i to już po rejestracji konta.

Wszystko odbywa się bez zbędnych ceregieli. Otwierasz konto i otrzymujesz punkty lojalnościowe, a następnie klikasz w Sklep Gracza. To tam, za otrzymane punkty wykupujesz darmowy zakład w kwocie 20 PLN. Bułka z masłem! Z okazji Euro 2020 oferta się tutaj nie zmieniła, ale w sumie nie ma na co narzekać, bo i tak była świetna. Freebet to przecież doskonały sposób na rozpoczęcie zabawy z obstawianiem bez ryzyka.

Fortuna bonus Euro 2020 Wymagania
Darmowy zakład 20 PLN bez depozytu!
Warunki bonusu bez warunków
Obrót bonusem x1 bez dodatkowych wymogów, w ciągu 7 dni
Bierz bonus! Bierz bonus

Euro 2020 bonusy bukmacherów

Bukmacher Bonusy Euro 2020 Bierz bonusy!
STS 30 zł freebet

230 zł cashback

1200 zł za depozyt

Wygraj Euro z pulą 1 500 000 zł!

Bierz bonus
Fortuna 20 zł free

210 zł cashback

2000 zł za depozyt

Bierz bonus
Superbet 34 zł freebet

50 zł za depozyt

500 zł cashback
Bonus 20 + 20 zł
Graj o Mustanga i Superpensję
Super przewaga na Polskę
Super Euro
Zakłady specjalne na Euro

Bierz bonus
BetFan 50 zł freebet

600 zł cashback

1000 zł za depozyt

Bierz bonus
Betclic 550 zł cashback
Multi+
Super Kursy
Dedykowane promocje na Euro 2020
Bierz bonus
LV BET 20 zł freebet

333 zł cashback

3000 zł za depozyty
Codzienny cashback
Eurotyper
Kasa na grę
Typuj mecze Polaków

Bierz bonus
forBET 200 zł cashback

2080 zł za depozyt

14 dni bez podatku
Wygraj skuter!
Codzienne promocje na Euro!
12. zawodnik

Bierz bonus
PZBuk 500 zł cashback

20 zł freebet
Kalendarz Euro 2020
Zakłady Kardio
Kombi+

Bierz bonus
eToto 1500 zł za depozyt

1000 zł w Etotomania
Freebet 10 zł
Reload bonus 100% do 500 zł

Bierz bonus
eWinner 110 zł cashback

500 zł za depozyt

Bierz bonus
Totolotek 25 zl freebet

49 zł bonus mobile

500 zł za depozyt

cashback 230 zł
Codzienny Freebet 25 zł

Bierz bonus
Fuksiarz cashback 50% do 500 zł
3 m-ce subskrypcji Przeglądu Sportowego
Bierz bonus

Fortuna bonus na Euro 2020 vs inne oferty

Już poznaliśmy dedykowane promocje na Euro 2020. Fortuna bonusy powitalne z okazji tego turnieju ma zacne! Zawsze jednak warto je skonfrontować z innymi ofertami. Porównując bonusy od Fortuny i innych bukmacherów, uczciwie trzeba przyznać, że oferta Fortuny jest dobra i warto zastanowić się nad sięgnięciem po nią.

Przy okazji, nie marnuj okazji, by samemu zobaczyć jak prezentują się na Euro 2020 bonusy bukmacherów konkurujących z Fortuną. Może okazać się, że także i tam, wyrwiesz coś ciekawego, a założyć dwóch, trzech czy nawet czterech kont u różnych bukmacherów, nikt Ci nie zabroni!

Euro 2020 oferta bonusowa na zakłady w Fortunie

Już wiemy, jak będą wyglądać podczas Euro 2020 Fortuny bonusy powitalne. Jesteśmy jednak pewni, że to nie koniec i że przez cały czas trwania turnieju bukmacher będzie publikował kolejne promocje. Jak będą one wyglądać? Nie jesteśmy pewni, ale bardzo chcielibyśmy się dowiedzieć przed czasem i spróbujemy to jakoś wydedukować. W tym celu spojrzeliśmy nieco w przeszłość i przeanalizowaliśmy, co już Fortuna oferowała podczas dużych turniejów oraz bardzo wnikliwie przyjrzeliśmy się aktualnym promocjom.

Zakłady bez podatku na Euro 2020

Jedną z koronnych promocji Fortuny są Happy Hours, podczas których można obstawiać bez podatku. Analizując wszystkie za i przeciw, wyszło nam na to, że na Euro 2021 bonusy bukmacherskie mogą mieć także i takie oblicze. Jeżeli Fortuna zdecyduje się rzeczywiście zdjąć podatek z zakładów na Mistrzostwa Europy, to otwartym pozostaje jeszcze pytanie, czy taka promocja będzie dostępna na mecze Polaków, najciekawsze spotkania czy na wszystkie mecze Euro 2020. Najbardziej prawdopodobne wydają się dwa pierwsze warianty, ale na szczegóły i na to, czy w Fortunie bonus Euro 2020 w postaci gry bez podatku się pojawi, musimy poczekać.

Zakłady ubezpieczone na Mistrzostwa Europy

Gracze wyczekują także zakładów ubezpieczonych. Czy na Euro 2020 oferta Fortuny będzie je obejmować? Nie wiemy, ale bukmachera śmiało można nazwać tym, który cashbacki sobie umiłował. Zatem po cichu liczymy, że się pojawią i to nie tylko na mecze biało-czerwonych, ale też na inne, ciekawe starcia podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Wyższe kursy na Euro 2020

Na Euro 2021 bonusy bukmacherskie mogą przyjmować różne oblicza. Niekoniecznie muszą to być bonusy kwotowe czy zwroty, bo równie ciekawe są promocje, podwyższające kursy bukmacherskie. W tym przypadku spodziewamy się, że Fortuna jeszcze bardziej będzie promować mecze Polaków. W związku z tym, można spodziewać się wyższych kursów bukmacherskich na zwycięstwa biało-czerwonych na Euro 2020.

Czy to wszystko, co może zaprezentować na Euro 2020 Fortuna? Bonusów może być jeszcze więcej, ale równie dobrze, mogą też pojawić się zupełnie inne promocje, niż te, które sugerujemy. Cóż, pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Wykorzystaj w Fortunie bonus Euro 2020 i obstawiaj za więcej!

Mistrzostwa Europy to wielkie emocje, które udzielają się także w zakładach bukmacherskim. Internet jest już pełen typów, kto wygra Euro 2020 czy prognoz na poszczególne spotkania. Jeżeli jesteś jednym z tych graczy, którzy planują obstawiać mecze Euro 2020, Fortuna bonus będzie dla Ciebie dobrą opcją na zyskanie paru dodatkowych groszy. Dokładając do tego dobrą ofertę zakładów i korzystne kursy bukmacherskie w Fortunie, nie sposób przejść obok tego wszystkiego obojętnie. Warto rozważyć rejestrację u tego bukmachera!

FAQ

  • Jaki jest bonus Fortuna na Euro 2020 (2021)?

W zakładach Fortuna na Euro 2020 bonusy powitalne zostały podbite w stosunku do ich wysokości sprzed turnieju. Ich obecna wartość to cashback 600 PLN + 100% od drugiego depozytu do 2100 PLN + 20 PLN za darmo.

  • Jaki jest kod na bonus Fortuna Euro 2020 (2021)?

Kod promocyjny znajdziesz w naszym tekście.

  • Czy są w Fortuna bonusy Euro 2020 (2021)?

Nie ma jeszcze specjalnych bonusów na Euro 2020. Oferta się pojawi, a jak tylko to nastąpi, powiadomimy Ciebie o tym.

  • Czy bonus Fortuna Euro 2020 (2021) jest opłacalny?

Tak! Na Fortunie bonusem Euro 2020 jest oferta powitalna, która sięga nawet 2720 PLN!