18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Fortuna KLUB PLUS – regulamin

Obecny od wielu lat na polskim rynku słowacki bukmacher Fortuna oferuje swoim użytkownikom doskonałą opcję jaką jest Fortuna KLUB PLUS. Znany z innowacji serwis jest o krok przed konkurencją i oferuje swoim klientom szansę na uzyskanie dodatkowych korzyści. 

Fortuna logo

Jak zostać członkiem Fortuna KLUB PLUS?

Program lojalnościowy Fortuna KLUB PLUS daje użytkownikom serwisu bukmacherskiego Fortuna możliwość zbierania punktów, które następnie można wymienić na liczne nagrody i bonusy.

Żeby zostać członkiem tego klubu należy spełnić następujące warunki:

 1. Ukończyć 18 rok życia
 2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy, który można pobrać ze strony internetowej tego bukmachera lub otrzymać go, w każdym stacjonarnym punkcie tego bukmachera
 3. Złożyć wypełniony formularz w dowolnym punkcie stacjonarnym
 4. Można założyć konto internetowe na eFortuna (najlepiej z kodem Fortuna), ponieważ każdy posiadacz konta na stronie eFortuna automatycznie staje się członkiem Fortuna KLUB PLUS
 5. W przypadku braku konta internetowego punkty można zbierać w podczas grania w punkcie stacjonarnym, na specjalną kartę 

Co istotne, uczestnictwo w tym programie lojalnościowym jest w całkowicie darmowe. Głównym celem tego program jest kolekcjonowanie punktów, który otrzymamy za wysłanie i/lub wygranie kuponu.

Korzystanie z karty jest również obwarowane pewnymi warunkami, między innymi nie możemy przekazać ani scedować tej karty na żadnego innego użytkownika. Co ważne, członkostwo w klubie nie jest związane z jakimikolwiek zobowiązaniami lub opłatami.

Fortuna KLUB PLUS

KLUB PLUS Fortuna: Regulamin

Bycie członkiem Fortuna KLUB PLUS wymaga stosowania się również do postanowień regulaminu.

Każdy uczestnik musi stosować się do następujących zasad:

 • Trzeba być posiadaczem konta internetowego w serwisie eFortuna lub wypełnić i dostarczyć obsłudze punktu stacjonarnego odpowiednio wypełniony formularz zgłoszeniowy KLUBU PLUS Fortuna
 • Należy mieć na uwadze, że pracownik obsługi serwisu bukmacherskiego Fortuna może zweryfikować dane osoby starającej się o członkostwo w tym programie lojalnościowym
 • Jeśli weryfikacja zakończy się sukcesem, świeżo upieczony członek klubu otrzyma specjalną kartą, na którą będzie zbierał punkty przy wysyłaniu każdego kuponu.
 • Każdy członek klub może posiadać tylko i wyłącznie jedną kartę
 • Jeżeli karta zostanie zgubiona to uczestnik może starać się o uzyskanie nowej karty. Można to zrobić w punkcie stacjonarnym tego bukmachera
 • Nie ma możliwości przenoszenia punktów na konta KLUBU innych uczestników
 • Stan konta można sprawdzić w punkcie stacjonarnym lub na koncie internetowym
 • Można również w każdej chwili zrezygnować z udziału w tym programie lojalnościowym – wystarczy wysłać pisemną prośbę o rezygnacji z członkostwa.

Bonusy i promocje dostępne dla użytkowników Fortuna KLUB PLUS

Poza licznymi innymi korzyściami, w tym między innymi Fortuna KLUB PLUS, oferuje swoim użytkownikom również możliwość uzyskania czterech różnych bonusów powitalnych dla użytkowników:

 • Zakład bez ryzyka (zwrot do 600 złotych),
 • Bonus depozytowy (10 zł w punktach),
 • Bonus od drugiego wkładu (do 2100 złotych),
 • 20 zł w punktach Fortuna Klub Plus za darmo.

Zakład bez ryzyka w wysokości do 600 PLN

W pierwszym przypadku, bukmacher daje swoim nowym klientom możliwość postawienia swojego pierwszego kuponu bez żadnego ryzyka do 600 PLN.

Oznacza, to więc, że jeśli naszym pierwszym zagranym kuponie za stawkę w wysokości maksymalnie 600 złotych jakiś mecz nie zostanie trafiony, to uzyskamy zwrot tych środków na nasze konto.

Możliwość do skorzystania z tego bonusu otrzymujemy od razu po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto bukmachera.

Dodatkowe 10 zł za pierwszy depozyt

Warto zarejestrować się z kodem promocyjnym, bowiem pierwszy depozyt zostanie nagrodzony także punktami Fortuna Klub Plus. Możesz je od ręki wymienić na darmowy zakład 10 zł, bez dodatkowych warunków i bez wymogu obrotu.

Bonus od drugiego wkładu na iKonto w wysokości do 200 PLN

Drugi z dostępnych bonusów zostaje uaktywniony po wpłaceniu pierwszych środków na swoje iKonto. W ten sposób możemy uzyskać 50% do 200 PLN dodatkowych funduszy na zakłady, a wysokość bonusu uzależniona jest od wysokości wpłaconych przez gracza środków.

Żeby go zdobyć, należy zaakceptować bonus od drugiego depozytu w ciągu 2 dni, a następnie wpłacić środki na konto. Bonus zostanie naliczony automatycznie i nie będzie wymagał obrotu. Wystarczy za niego zagrać.

Darmowe 20 zł w punktach Fortuna Klub Plus

Na dobry początek obstawiania i uczestnictwa w Fortuna Klub Plus, za podany w formularzu rejestracyjnym Fortuna kod promocyjny, gracz dostaje także 20 zł w punktach FKP bez depozytu, a więc za darmo! Nie postawiono tu żadnych dodatkowych warunków. Wystarczy zarejestrować się z kodem, zgodzić się na przyjęcie oferty powitalnej i grać.

Fortuna KLUB PLUS – FAQ

Jakie warunki należy spełnić żeby móc skorzystaj z programu Fortuna KLUB PLUS?

Żeby skorzystać z usług Fortuna KLUB PLUS należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przekazać go obsłudze klubu Fortuna. Ponadto, każdy właściciel konta w serwisie eFortuna staje się członkiem Fortuna KLUB PLUS automatycznie.

Czym są punkty Fortuna KLUB PLUS i jak jest zdobyć?

Punkty FKP to punkty programu lojalnościowego bukmachera Fortuna. Gracz uzyskuje je za wysłane i wygrane kupony.

W jaki sposób mogę skontaktować się z biurem obsługi klienta tego bukmachera?

Z biurem obsługi klienta tego bukmachera można skontaktować się za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Jak wypłacić pieniądze na iKonto?

Pieniądze wpłacane są za pomocą przelewu bankowego, karty płatniczej lub płatności błyskawicznej.

Jak zrezygnować z członkostwa w Fortuna KLUB PLUS?

Żeby zrezygnować z członkostwa w tym programie lojalnościowym należy wysłać oświadczenie o rezygnacji do siedziby tego bukmachera.